Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

biegunka

podobno listopad idzie na 99 mln. rubli !!!

Rokita
@biegunka

My już wyrabiamy plan za grudzień.

SZOK

Jak można mieć 20 mld zł w portfelach i miesięcznie odzyskiwać z nich 13 mln zł. ????????????? Takie wyniki uzyskuje się w sytuacji, kiedy dłużnicy sami przychodzą, żeby się rozliczyć... (usunięte przez administratora)

Radek
@SZOK

Za czasów prezesa Kąkolewskiego mieliśmy 29 mld złotych w portfelach i rekordowe odzyski na poziomie 1,2 mld złotych za 2017 rok. To były czasy, nie to co teraz.

Były pracownik teren
@Radek

Tak to były czasy. Za pieniądze ludzie były imprezy, szkolenia. Jak jeszcze biuro było we Wrocławiu. Potem firma szła na (usunięte przez administratora) przez Warszawę i super menadżerów i kolesiostwo. Pozdrawiam

@Były pracownik teren

Potwierdzam to co pisze @Demokratyczny, takie sytuacje tam za czasów "świetności" firmy były częste. Jaśnie państwo kierownictwo i dyrektorstwo tam to w większości bezczelne chamy. Ich "zasłużone" awanse(niestety również i przez romanse), czy przyjęcia po znajomości do tzw. "towarzystw wzajemnej adoracji", nieróbstwo, żenujący brak kompetencji były tam bardzo częste. Pełno tzw. szczurów, którzy się obijali i jęczeli jak to nie mają dużo pracy a jedyne(zupełnie obiektywnie) co robili to tzw. dobre wrażenie. Do tego mobbing, bierna agresja, niesprawiedliwość, traktowanie ludzi jako "swoich" i "nie swoich". Jak jest teraz to nie wiem, ale bardzo prawdopodobne, że im nieco rurka zmiękła jak się okazało, że jednak ta firma nie taka wspaniała i być może będą musieli sobie znaleźć inną pracę. Albo po prostu rąk do RZECZYWISTEJ pracy brak!

Aktualność
Szanowni Państwo,
z przykrością dostrzegamy, że szczególnie w weekendy nasz profil pracodawcy na niniejszym portalu odwiedzają osoby, które nie mając żadnych rzetelnych informacji na temat GetBack zamieszczają tutaj quasi-ekonomiczne i quasi-branżowe wypowiedzi. Uprzejmie prosimy o powstrzymanie się od takich wpisów i namawiamy na spędzanie czasu wolnego w bardziej konstruktywny sposób. Portal ten ma służyć wymianie informacji na temat firmy jako pracodawcy, a nie wymianie informacji na temat jej domniemanej kondycji biznesowej, ani też wymianie złośliwości.
Serdecznie prosimy naszych Pracowników, którzy tu zaglądają o nie wdawanie się w dyskusje, które nie służą dobru naszej firmy, a tylko "nakręcają" wyżej wzmiankowane osoby do kolejnych, jałowych wypowiedzi.
Dziękujemy!
prawda

za to do pouczania są pierwsi :D same wielkie derektory i kierownyky co tylko całe dnie się tam obijają i wrażenie dobre robią

K.A.T.

Jahwol Herr Flieg! Notabene zauważalne jest, że cezurę zaczyna przerastać cenzura. Niech firma zacznie się wywiązywać z terminów, które sama ustala, bo normalnie jak ktoś tak robi, to z gęby robi się pewną część ciała - gdzieś z tyłu poniżej pleców. Chcecie być wiarygodni? Dotrzymujcie danego słowa - albowiem "słowo pieniędzy droższe jest". A wtedy ukróci to fake newsy i "inne dyskusje, które nie służą dobru naszej firmy, a tylko "nakręcają" wyżej wzmiankowane osoby do kolejnych, jałowych wypowiedzi". Pozdrawiam -Pa,pa!

antywindykator

jaka niby domniemana kondycja biznesowa? tajemnicą poliszynela jet przecież, że gdyby nie ochronka w PPU to byłaby upadłość już 2,5 roku temu. nota bene analitycy nie wróżą tutaj optymistycznie.

Kruk

Gratulujemy rekordowych odzysków za wrzesień !

DeBest

Ty się nie śmiej z McDonalda. 8 na 10 firm windykacyjnych gorzej płaci niż ten McDonald, nie mówiąc już o terminowości wypłat i przycinkach na pensji.

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

zadkie

październik idzie na rekord odzysku dla wierzycieli 49 mln. zarobimy premie że hej

Zawiedziony

Ludzie prawdę piszą ! Jak można mieć odzyski na poziomie byle kancelarii ??? 400 osób windykuje miesięcznie po 30 tysięcy zł. ... No sorry, ale 1500 zł dziennie przy takich portfelach jest żałosne ! Nie wiem czy to wina pracowników czy zarządzających nimi, ale śmieją się z was ludzie z branży. Przyjmijcie to na klatę, zamiast uprawiać propagandę sukcesu !

Aga
@Zawiedziony

Dlaczego ma być wina pracowników, co my mamy zrobić kiedy dzwonię do dłużnika i ten się śmieje do słuchawki że przedawnione i mam się odczepić i więcej nie dzwonić, do tego straszy policją za nękanie?

Pracuś
@Aga

JAKIE PRZEDAWNIONE ??? Mamy najświeższe portfele na rynku ! Kruk od 5 lat tyle nie kupił co my, a jadą do dzisiaj głównie na wierzytelnościach kupowanych w latach 2014-2016 ! Gdzie im do Getbacka ???

@Pracuś

takie najświeższe inaczej :)

Kruqa

Spółka, któa ma 20 mld zł w portfelach robi odzyski na poziomie 13 mln zł. TRAGEDIA ZARZĄDCZA !!!

Brrrrrrrrrrrrr

podobno było 57 mln odzysku we wrześniu

BB

Dzisiaj nieoficjalnie podsumowali wrzesień - buło 28 mln zł. odzysków z czego 12 mln zł z zewn.

@BB

dobry żart! niezły śmieszek z ciebie :)

Terenowy

Rekrutacja setek nowych osób zaczyna przynosić efekty !!!!!!!!!!!!! 28 mld zł odzysku we wrześniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAWO MY !!!!!!!!!!!!!!!!

@Terenowy

Setek? Rozumiem, że wg Ciebie sześciu nowych kolegów tak się dwoi i troi, że wydają Ci się "setkami"? :-) Niemniej, gorąco witamy Nowych Pracowników na naszym pokładzie!

Lolo
@Terenowy

28 mld? Proszę pana denominacja była w 1995 roku, proszę wrócić do rzeczywistości.

Sraka

w październiku teren ma w planie 3 mln odzyskać

Tyran
@Sraka

NA OSOBĘ !!!!

@Sraka

Plan planem... Olsen miał zawsze dobry plan - a co z tego wyszło - tania komedia kina klasy C :) PS. Ulotki, które ostatnio zostały rozesłane przez złodzieja do potencjalnych ofiar (sic!) czytaj "po rzekomych" "dłużnikach", to nawet komentować się nie chce. Nihil novi sub sole, niestety pokażcie prawdziwe "cojones", ale w sądzie... no tym waszym ulubionym sądzie :) Na nieprawomocnych orzeczeniach gracie macho z przed 2 lat? Gloria Victis!

antywindykator

jakie postępowanie prowadzisz windykatorku? może sam dałeś się nabrać i kupiłes obligacje :D

Guwno

Firna ma nieistniejące długi, co na prokurator?

@Guwno

to nie broń czy narkotyki, posiadać sobie wolno

@Guwno

Może z innej beczki... A kto "bogatemu" inaczej zabroni? :)

Joanna

Witam wszystkich ! Popadłam w długi i nie wiedziałam jak mam wyjść z tej matni. Na szczęście pojawił się doradca z Getback, który pomógł mi w tej beznadziejnej sytuacji. Ogarnęliśmy całość zadłużenia, dogadaliśmy się co do wysokości rat i teraz z nadzieją spoglądam w przyszłość ! Raty dostosowane są do moich zarobków, nikt mnie nie ściga i najważniejsze, że odzyskałam wewnętrzny spokój. Pozdrawiam zespół Getbacka i dziękuję za życzliwość z jaką się tu spotkałam !

@Joanna

I to pisze pracownik? Bardzo szczere wyznanie - wzruszyłem się do łez :)

Grzesiek
@Joanna

Muszę przyznać, że ja także zostałem tu pozytywnie zaskoczony. Życzliwe podejście do osób z problemami finansowymi jest bardzo ważne.

@Grzesiek

takie podejście było życzliwe, że getback żądał od ludzi zapłaty nieistniejących kosztów sądowych. żaden sąd niczego nie zasądził - ale wg getback płacić trzeba bo sąd mógłby zasądzić :D naprawdę bardzo życzliwe podejście, tylko ten wredny UOKiK się przyczepił do tej życzliwości i jeszcze karę przysolił za tę życzliwość, te urzędniki ciemne i niedouczone, na niczym się przecież nie znają :)

@antywindykator

Takich "życzliwych" kwiatków było o wiele więcej: "rzecznik praw dłużnika", pożyczka "koniczynka"... Ale orżnięcie inwestorów, to już nie byle kwiatek.... Tak Chwast, niestety wyrwać chwasta jest ciężko.

Maciuś

Jakimi autami jeżdżą terenowi? Chciałbym złożyć CV i nie wiem czy warto.

@Maciuś

Informacje na temat samochodów służbowych naszych Pracowników Terenowych pojawiły się już kilkukrotnie.

sraka
@Maciuś

A MAJĄ BILET MIESIĘCZNY NA PKS

BROKOSI

Ale super portfel sprzedaliście za 400 mln.

hoist finance :)

K.A.T.

Hmm... A co? Rzetelna i merytoryczna prawda w oczy kole? Jakaś równowaga musi być zachowana :]

antywindykator

post średnio raz na tydzień oznacza wg ciebie obecność przez 24h na dobę? idź może pajacu do lekarza, bo wyraźnie cierpisz na zaburzenia postrzegania rzeczywistości.

Nikt wąski

Dostaje od Was regularnie co miesiąc sms z prośbą o telefon, bo mam dług. Nigdy nic nie pożyczyłem. Nigdy nic nie wziolem na raty. Ja nawet nie mam konta w banku. Moja pensja idzie na konto kogoś z rodziny. O co chodzi?? I wogole skąd macie nr skoro to nowy numer od 6 miesięcy nie podawany nikomu???(usunięte przez administratora)

@Nikt wąski

Numery operatora nieużywane wracają z powrotem do puli (taki recykling) i mogą być przydzielone nowemu abonentowi. Masz pecha, że akurat ten numer był kiedyś przypisany do "klijenta" tej czy innej firmy tzw. "windykacyjnej".

antywindykator

bredzisz. nie ma żadnego skutecznego środka egzekucji długu, nawet egzekucja komornicza często bywa bezskuteczna. po drugie tytuł egzekucyjny zaopatrzony w klauzulę wykonalności nazywa się krótko: tytuł wykonawczy.

Zocha

Każdy ma prawo do zwrotu długu, nawet bez sądów, klauzul wykonalności, etc. Wystarczy tylko chcieć...

Stanisław
@Zocha

Z kolei Getback ma obowiązek udowodnić mi, że dług istnieje. Trzeba tylko chcieć...

@Zocha

Śmiem twierdzić, że masz jakiś problem z formułowaniem myśli na zdania. Wiesz co? Nigdy nie mów nigdy, tylko, każdy etc. :) i odpocznij od klawiatury - a język giętki powie to co pomyśli głowa. Pozdrawiam i zdrowia życzę.

Dlaczego dostajemy premie za tak słabe odzyski ?

Jeśli masz pytanie lub wątpliwości odnośnie swojej premii, to zadaj je przełożonemu, HRowi, bądź uruchom dyskusję na naszej wewnętrznej firmowej platformie.

Krzysztof

Myślałem, że to profesjonalne forum :-( Dlaczego Pracodawca nie ingeruje w sprawie usuwania niemerytorycznych treści ??? Myślałem, że to portal na poziomie. Większość tekstów nadaje się do usunięcia !

@Krzysztof

Jakiej ingerencji ze strony Pracodawcy Ci brakuje, Krzysztofie? Nie zawsze jest możliwość usunięcia, bądź moderowania tekstu. Z założenia to miejsce ma pozwalać na swobodną wymianę poglądów...

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 61 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.