Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

LeszekPękala

Dlaczego wszyscy piszą tu anonimowo ? Wstydzicie się własnych wpisów ? To takie dziecinne...

MariuszTrynkiewicz
@LeszekPękala

Spoko ziom. Mało wiesz i guzik wdziałeś.

GrzegorzPiotrowski
@LeszekPękala

Piszą anonimowo, bo bzdury rozpowszechniają i obawiają się odpowiedzialności karnej za podawanie nieprawdy !

PawełTuchlin
@GrzegorzPiotrowski

Te wszystkie pochwały to zwykła ściema i nieprawda, reszta co nie jest laurkami to realne świadectwo jak wygląda ta robota od środka.

@PawełTuchlin

Paweł, dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi, jak i byłymi Pracownikami, jako że są to jedyne osoby, które są w stanie rzetelnie wypowiedzieć się o tym "jak wygląda ta robota od środka". Informacja zwrotna od Pracowników jest dla nas cennym doświadczeniem, z którego możemy wyciągnąć wnioski, aby usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Niestety, Twoja opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść. Jeśli chciałbyś opisać sprawy, które znasz z autopsji, a które Cię zaniepokoiły, to jesteśmy do dyspozycji pod adresem e-mail: hrbp@getbacksa.pl. Tylko znając szczegóły, jesteśmy w stanie coś naprawić. Z pozdrowieniami, w imieniu HR Małgosia

ZdzisławMarchwicki
@GetBack S.A.

Też tu kiedyś pracowałem i zastanawiam się nad powrotem, ale obawiam się upadłości spółki.

@ZdzisławMarchwicki

Nie podzielamy tych obaw :-)

JoachimKnychała
@GetBack S.A.

Zdzichu skąd to zwątpienie? Zawsze byłeś i będziesz dla mnie mistrzem i wzorem do naśladowania!

riko
@GetBack S.A.

Małgosiu, a powiedz nam dlaczego nikt nie kontroluje super menagera Wojtka, który urządził sobie jakąś farse w terenie! Jego pracy, czym on tak całymi dniami zajmuje, jak jest wypełniony jego plan dzienny, tygodniowy, miesięczny. Odzyski spadają z miesiąca na miesiąc! Zatrudniając go miało być lepiej, a na dziś jest dramatycznie z odzyskami, zasobami ludzkimi, atmosferą. Kolejny raz snujecie marzenia o stworzeniu zespołu VIP, który w tej firmie był już chyba 5 razy, wlepy?! pomysł już był przerabiany u nas kilka lat temu. Czy nikt nie widzi jego niekompetencji?! Dlaczego został przyjęty do pracy gdzie były przeciwko niemu zakładane sprawy o mobbing w lindorfie, dlaczego nikt nie zweryfikował jego ostatniego miejsca pracy. Praktyki jego jak: śledzenie pracowników, (wszyscy znają historię T.B. zatrudnianie ludzi bez doświadczenia (pracownik z wypożyczalni sixtat) konkursy na odbiór gotówki w czasie głębokiej pandemii, jego nieobecność chociażby na mailach (sporadyczne informacje) nie czuć by był zaangażowany w naszą pracę! Początkiem roku teren był ułożony i funkcjonował, a dziś to jest szczępek tak ważnego działu. Nikt tego nie widzi?!

to proste
@GetBack S.A.

To może jak ktoś się decyduje opuścić to jakże "zacne" miejsce pracy - to warto, choćby po podpisaniu wypowiedzenia umowy, zapytać co zdecydowało o odejściu. Mnie na przykład pies z kulawą nogą nie zapytał, a wtedy chyba ludzie będą w stanie bezpiecznie dla siebie szczerze opowiedzieć o patologiach uprawianych przez tamtejszych cwaniaczków, które tam miały miejsce. Np. w dziale IT / biurze projektów swego czasu (nie wiem jak jest teraz, choć mogę przypuszczać że niewiele się zmieniło). To wszystko jest proste do zrobienia. Chociaż czasem mając rodzinę na utrzymaniu, być może kredyt - nie każdy chce podpaść kolejnym znajomkom znajomków prezesików i członeczków zarządziku.

@riko

Riko, Twoja opinia jest ważna, dziękuję za wpis, niemniej niewiele mogę poradzić, jeśli nie wiem, z kim rozmawiam. Jestem zaniepokojona Twoimi gorzkimi słowami; niezależnie od tego, jak wiele turbulencji wstrząsało naszą firmą, satysfakcja Pracowników jest wartością wyznawaną nie tylko przez HR, dlatego jesteśmy gotowi dołożyć wszelkich starań, aby móc o nią dbać. Inwigilacja, rozpad zespołu, czy brak kompetencji to poważne zarzuty, a takie sytuacje nie mogą mieć miejsca w naszej firmie. Chociaż przytaczane przez Ciebie przykłady nie potwierdzają tego typu sytuacji w mojej opinii, to, oczywiście jestem otwarta na dalszą dyskusję. Każda informacja zwrotna jest istotna! Nie o wszystkim jednak możemy dyskutować na forum, tym bardziej, że przy tak poważnych zarzutach łatwo o pomówienie. Nieodmiennie namawiam na kontakt bezpośredni. Jednocześnie, ponieważ odwołujesz się wprost również do mojej pracy, pragnę Cię zapewnić, że wszystkie rekrutacje staram się prowadzić z należytą mojemu zawodowi starannością. I nawet jeśli decydujemy się przyjąć w nasze szeregi osoby, które nie wywodzą się bezpośrednio z branży, to na pewno są to osoby z odpowiednim przygotowaniem, potencjałem zawodowym oraz umiejętnościami do efektywnej pracy na danym stanowisku. Każdy z nas był kiedyś gdzieś "żółtodziobem" :-)

@to proste

"To proste", dziękujemy za Twoją uwagę i zapewniamy, że w naszej firmie funkcjonuje narzędzie "Exit interview". Dlaczego nie zostało zastosowane w Twoim przypadku, nie wiem, niemniej gdybyś chciał / chciała do tej sytuacji wrócić, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

BogdanArnold
@ZdzisławMarchwicki

Wracaj bez obaw. Do września 2021 nie będzie upadłości. Potem się zobaczy ile to pociągnie, jak ci chytrzy od obligacji zaczną dymić.

KarolKot
@GetBack S.A.

W pracy z Wojtkiem doceniam jego pełne zaangażowanie i pozytywne podejście do codziennej pracy. Te dwie cechy powodują, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, a dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu potrafi świetnie się odnaleźć w każdej sytuacji. Niestety, wyniki osiągane obecnie przez spółkę dalekie są od satysfakcjonujących, a to bardzo utrudnia nam znalezienie nowej pracy. W branży mają nas za nieudaczników z powodu bardzo słabych wyników i nikt nas nie chce zatrudniać. Jeżeli to strategia na zatrzymywanie pracowników, to gratuluję...

AdamPietruszka
@KarolKot

Zaprawdę też i ty doceniony będziesz... Cierpliwości. Dusza mi się śmieje, ale pielgrzymka Wojtka napawa mnie smutkiem.

Hois
@riko

Zalecam jak najszybsze pozbycie się tego gościa z waszej firmy, prędzej czy póżniej wywalicie go pędy.

jjj
@riko

Nie ma go bo pewnie już szuka roboty.

pozytywny
@riko

do riko,wydaje mi się chłopie że jesteś zakompleksionym małym człowieczkiem,skoro Ci tak żle w firmie to czemu tu dalej pracujesz? Wiem dlaczego,bo możesz łatwo ukryć swoje lenistwo i nieudacznictwo,a może myślisz że gdzie indziej jest lepiej? Może w Kruku,a może w Intrum gdzie mają po 42tys targety,albo Hoist ? idż nikt Cię tu nie trzyma i nie ma maż się jak baba, tylko zrób coś z sobą ,bo tacy jak ty tylko szkodzą innym.Mam nadzieję że Cię ktoś namierzy i ciekawi mnie czy będziesz wtedy taki odważny.I do wszystkich ,możecie mi wierzyć lub nie,ale tu gdzie pracujecie to puki co w porównaniu do innych podobnych firm wcale nie jest żle.pozdrawiam normalnych.

@pozytywny

ty musisz być naprawdę jakiś pokrzywdzony, skoro w święta nie masz nic innego do roboty tylko wypisywać pochwalne posty o getback

fan antywindykatora
@pozytywny

jeszcze żeby ten pozytywny-za-kase prawdę pisał Pracowałem, odszedłem bo to co się tam działo nie miało nic wspólnego z normalną pracą, zwłaszcza na kierowniczych i wyższych stanowiskach pełno niekompetentnych, nie potrafiących zarządzać indolentów co te stołeczki dostali po znajomości.

Sonia

A zespołowi HR proponuje chociaż przeprowadzić wnikliwą ankietę wśród pracowników odnośne warunków pracy, wynagrodzeń, przełożonych, bo na prawdę nie wiem o czym Pani mówi w zdaniu "trudno się zgodzić z tym ze pracownicy są niedoceniani" . ????? A czym są doceniani ? minimalnym wynagrodzeniem ? czekoladowym Mikołajem ( pisała pani o tym w komentarzu o premiach ) za 2 zł ??? premia 100 zł bo i takie się zdarzały ? Akurat odzysk nie aż tak bardzo zależał odemnie i to Ci najmniej zarabiający dostają po pupie że powiem. fakt jak się ma podstawę 5000 tys to można aż tak nie liczyć na premie ale jak ktoś ma minimalną krajową to czekoladowym Mikołajem nie zróbi zakupów na święta, nie opłacą rachunków. Nawet już nie wspomnie o chaosie jaki panuje w tej firmie i jak czytam inne komentarze to widzę ze nie tylko w znanych mi zespołach jest kiepska atmosfera pracy. Ja już nie muszę się tym przejmować jednak Ci którzy się zdecydują na prace tam niech chociaż wiedzą na co mogą liczyć a na co nie.

Rabarbar
@Sonia

Śmieszna jesteś. Nikt tutaj nie ma podstawy 5000 tys. Nawet ten z rady nadzorczej w 2018 tyle łącznie nie dostał. 5 milionów? Jesteś szalona.

Ada

Pytanie, jak wyglądają benefity świąteczne W tej firmie? Czy wszyscy dostają tą samą kasę, czy to jakoś podzielone według stażu? I jakie to są pieniądze?.

@Ada

Dzień dobry, dziękujemy, Ado, za Twoje pytanie. Informacje na temat wszystkich benefitów pracowniczych przekazujemy za pomocą wewnętrznych kanałów komunikacyjnych firmy. Jeśli masz dodatkowe pytania, zadaj je nam bezpośrednio, korzystając z adresu e-mail: hrbp@getbacksa.pl. A dziś zapraszamy Pracowników na "mikołajkowe słodkości" :-)

@Ada

Moja droga weź pod uwagę, że to będą nasze ostatnie święta w tej firmie.

Sonia
@Ada

Wygląda to tak ze podstawy są żenujące niskie prawie najniższa krajowa premie na poziomie 200 zl a o bomusie na święta można pomazyc.

Psychiatra

K.A.T. i antywindykator - co trzeba mieć w głowie, żeby całymi dniami siedzieć na forum pracodawcy, u którego się nie pracuje ? No i ile wolnego czasu i braku jakichkolwiek zainteresowań...

antypsychiatra
@Psychiatra

Hmm, co trzeba mieć w głowie, żeby szukać potencjalnych pacjentów przywalając się do ludzi na forum pracodawcy, u którego się nie pracuje... a może pracuje i się próbuje odwrócić uwagę od tych co mówią prawdę i robić z nich chorych.

@Psychiatra

oczywiście że w getback nie pracuję, na łeb nie upadłem :) aczkolwiek getback to jeden z moich chlebodawców. w końcu jednak trochę tych kosztów zasądzanych przez sądy to wypłacił :)

@Psychiatra

Co trzeba mieć w głowie by wywalić sobie nick "psychiatra" i prezentując profil psychologiczny zwykłego trolla? Przedłużenie marnego ego? Gadasz waść bez sensu, jak wuj spod kredensu... Howgh!

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

Wysokie wartości

Wojtek jak Twój autorski projekt wysokie wartości ? Jakieś sukcesy ? Czy porażka tak jak cała Twoja kariera w gB ?

BĄK
@Wysokie wartości

nie tylko kariera w GB, ale też porażka u poprzedniego pracodawcy , HA HA HA

antywindykator

w końcu jest 19 miliardów do zwindykowania podobno :)

elo

ja tam nie życzę

@antywindykator

Najsampierw niech się firma sama zwindykuje i rozliczy z tych ochłapów (raty zero? :)) - a potem - lecimy samolotem :)

Wera

jaka decyzja dot. dalszej pracy wojtunia?

Akcjonariusz

Gratuluję świetnych wyników za 2019 r. i liczę na ich poprawę w 2020 r. Pozdrawiam cały zespół !

Obigatarusz
@Akcjonariusz

Przyłączam się do pozdrowień, chociaż różnica jet taka jak pomiędzy drutem, a drutem kolczastym. Poprawa w 2020 jest gwarantowana, a potem tylko rakieta na północ :)

morka
@Obigatarusz

kak do tond żadnyy uklad nie zastal wykonanh kakaja pewnost zie ten budut ???????????????

Robert
@Akcjonariusz

Wyniki świetne, a pracowników ubywa, kadra coraz mniejsza. Pensje też nie powalają z nóg. Podobno zarząd ma obiecane sute premie. Nie rozumiem tej polityki.

Obigatarusz
@morka

Żadnaja, ty to znajesz, ja to znaju - wsje eto znajut. Diengi poszli w xyu :)

Pensjonariusz
@Akcjonariusz

Wygląda na to, że wszystko idzie zgodnie z planem: 2018 - wybuch afery przy jednoczesnym zawieszeniu notowań celem ochrony udziałowców 2019 - czystka i restrukturyzacja 2020 - stabilizacja 2021 - wzrost i odbudowa 2022 - powrót na ścieżkę rozwoju

Rambo
@Pensjonariusz

Wszystko zgodnie z planem: 2017 - frajerzy kupują obligacje 2018 - dłużnik (Getback) nie płaci swoich długów 2019 - dłużnik obiecuje oddać 25% z pożyczonych i ukradzionych pieniędzy 2020 - stabilizacja premii zarządu 2021 - wzrost strat 2022 - koniec cyrku i upadłość

Objektywny obserwator

Zanudzacie byli pajace! Nie byliście dobrzy w pracy, nie jesteście dobrzy w hejcie. Ogarnij się jeden z drugim bo w tym wieku to trochę poniżające z punktu widzenia porządnych fachowców wykonujących ten ciężki zawód. Jeszcze ktoś pomyśli, że skala jest większa a to tylko garstka frajerów. Wasz poziom intelektualny godzi w zawód WINDYKATORA! Liczę, że uda się Waszym przyszłym lub nowym pracodawcą szybko to wyłapać i nie popełniać błędów poprzedników!

Kamil
@Objektywny obserwator

W tej firmie nie ma żadnych windykatorów. Jakieś miękiszony bez ambicji i honoru.

@Kamil

Uuuu, ostra krytyka :-( Dlaczego tak uważasz, Kamilu? Osobiście, nie sądzę, abym była bez ambicji, bądź honoru. Nie dostrzegam także podobnych braków u moich koleżanek i kolegów. I nie sądzę, aby publiczne obrażanie kogokolwiek z obecnych lub byłych współpracowników było honorowe, czy ambitne.

Kamil
@GetBack S.A.

Otwórz szerzej oczy jeśli niczego nie dostrzegasz. Wstyd odzyskiwać ledwie 14 mln miesięcznie mając tyle spraw i portfeli na grube miliardy. Wstyd nasyłać nas z telefonami na ludzi i w słuchawce słyszę że dawno przedawnione, albo nie ma żadnego długu. To ma być motywacja?

@Objektywny obserwator

blyskotliwe podejscie do tematu, swiadczy o wysokiej kulturze i wysokieij inteligencji, prawdopodobnie od podstwawowki wykonuje ten zawod i dlatego ma legitymacje do obrazania innych, zakres slow mozna poprawic czytajac takze gazete a nie tylko maile odnosnie zlecen

@Kamil

Portfele "na grube miliardy"? To żart jakiś, czy dalsza konfabulacja na temat kreatywnej księgowości... Czy tylko wstydem jest wydymać inwestorów i sianem się wykręcić? Wstyd i hipokryzja, to jest dalsza działalność SA półki i spółki :)

patrzę na te wpisy jako byly pracownik i tak sie usmiecham ze juz tu nie pracuje, tak a propo odwaznych piszacych sie po nazwisku |Pękala, Piotrowski Trynkiewicz Marchwicki Tuchlin| czesc nie zyje skazana na smierc za wielikrotne zabojstwa i gwalty czesc wyszla z wieznia

Dłużnicy

Podobno dłużnicy sami zgłaszają się do Getbacka żeby się rozliczyć, ale w firmie nikt nie potrafi ich obsłużyć...

@Dłużnicy

dłużnicy to się śmieją z getback kiedy słyszą że getback chce jakieś pieniądze

@Dłużnicy

A kiedy to będzie pierwsza "mini ratka" dla obligatagiuszuszy?

hahaha
@K.A.T.

a na kiedy przypada termin ?

@hahaha

Na św. Dygdy, którego nie ma nigdy :)

CO TU SIĘ WYPRAWIA ??? DZWONIĘ, BŁAGAM, PROSZĘ, ŻEBY SPŁACIĆ ŚMIESZNE 1200 ZŁ., A ONI - PROSZĘ CZEKAĆ, PROSIMY O CIERPLIWOŚĆ, I TAKIE TAM... WSTYD ! ! !

Grzegorz

Mi wisieli 917 złotych jakie sąd zasądził dla mnie. Postraszyłem komornikiem i pomogło, kasa szybko się znalazła. Pozdrawiam.

Bojek

Problemy z tankowaniem oraz problemy z WT to problemy aktualnych pracowników. Nie każdy kto odszedl z Getback mówi i myśli źle o tej firmie.

OPEL

zadamy zwolnienia wojteczka

Marzenia

Popadłam w długi i nie wiedziałam jak mam z tego wyjść. Chciałam ogarnąć całość zadłużenia i dogadać się z Getback, który zakupił moje zobowiązania z banku. Niestety nie dogadaliśmy się, bo tu nie ma z kim rozmawiać. Pozdrawiam zespół Getbacka i gratuluję profesjonalizmu...

Aśek.

Masakra. Coś grubo już się dzieje. Na weekend wyłączyli system, nie dodali nowych spraw . Nie można tankować na stacji bo się kasa skończyła, wczoraj napisali ze zrobili przelew a dziś ze jednak nie zrobili:) Trzeba za swoje tankować i potem może za miesiąc oddadzą:) Trzeba się stąd zwijać.

@Aśek.

Dziękujemy za Twoją opinię. Wszystkie nasze systemy zostały już zrestartowane po przenosinach serwerowni, chociaż, oczywiście, mogą zdarzać się jeszcze pojedyncze błędy. Jeśli jakieś dostrzegasz, to znasz ścieżkę dostępu ich zgłaszania. Ponadto, wszystkie istotne przelewy, m. in. wynagrodzenia i rozliczenia zostały zrealizowane przed technicznym odłączeniem systemów (co i tak jest niezależne). Zatem jeśli rzeczywiście czegoś nie otrzymałeś, należy to zgłosić interwencyjnie do Kadr, bądź Księgowości - namiary znasz. Zgłoszenie na GoWork raczej nie pomoże Ci w rozwiązaniu sprawy :-)

Groszek
@Aśek.

Skąd mieli nowe sprawy dodać? Odkupili od Hoista z powrotem?

Kolo
@Groszek

Hoist już od wielu mc dołuje wyniki na super portfelu kupionym od nas. Interes życia zrobili z GB. Wszyscy się z nich śmieją na rynku.

Rocky

Getback to najbardziej rozleniwiona spółka windykacyjna na rynku. Wszyscy się śmieją ze standardów pracy tutaj.

Rambo
@Rocky

Za listopad znowu pokażą odzyski na żenującym poziomie 11/12 mln zł... To świadczy o zarządzających spółką.

prawda
@Rocky

Za to ma chyba największe zagęszczenie wzajemnie się kryjących tych leniuszków, ekhem, tzn. kadry zarządzającej tam.

Straznikteksasu
@prawda

Słabe odzyski to wina zarządu który nie zna się na windykacji.

antywindykator

można uzyskać informację jaka jest przyczyna blokady firmowej strony www? zamknięcie biznesu?

HRBP
@antywindykator

Można. Z uwagi na prace związane z naszą serwerownią większość naszych systemów musiała zostać odłączona na weekend. W poniedziałek rano wszystko powinno znowu funkcjonować prawidłowo. Zamknięcia biznesu nie planujemy. Dziękuję za troskę, pozdrawiam, Małgosia

Bzyku
@HRBP

O zamknięciu biznesu to ty się Małgosia dowiesz ostatnia. Przed nami jeszcze prawie rok, zarząd już myśli o premiach (dla siebie) żeby wykorzystać ten czas.

@Bzyku

Widzę, że wiesz lepiej ;-)

Rynek doskonale wie.

Ada

W weekend systemy wyłączone a w poniedziałek nie ma kasy na tankowanie i pracownicy muszą że swoich tankować- może oddadzą za miesiąc:) Trzeba się zwijać.

@Ada

Dziękujemy za Twój komentarz, chociaż szkoda, że zgłaszasz domniemany problem tutaj, zamiast bezpośrednio do Kadr lub Księgowości. Nasze systemy zostały zrestartowane i działają prawidłowo. Jeśli pojawiają się u Ciebie jakieś błędy, to zgłoś to do IT. Niezależnie, należności zostały zrealizowane jeszcze przed technicznym odłączeniem serwerów. Zatem, jeśli pojawia się u Ciebie problem, zapraszam do kontaktu, pomożemy!

Aga

Czy na święta firma oferuje bony? Nie pracuję długo i nie wiem jak to jest, a z tych 2700 brutto naprawdę ciężko cokolwiek odłożyć pod choinkę.

Justyna
@Aga

Jest ciężko, dlatego nie odkładaj wszystkiego na ostatnią chwilę. Ja na przykład choinkę przyniosłam w lipcu, karpia w październiku.

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 61 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.