Opinie o Efmetal w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Efmetal. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Efmetal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Efmetal w Włocławek

@pimpuś dlaczego?

Pimpuś
@Ania

Jest fajnym szefem. To taki bonus.

Pimpuś

Szefu nas codziennie puszcza z pracy wcześniej o godzinę lub dwie z pracy. Fajny gość.

Arek

Czy firma potrzebuje pracowników na produkcji z doświadczeniem.

Byly pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie, wiele intrygantow, ludzi niemiłych i dwulicowych. Jest to najgorsze miejsce w ktorym pracowalam. Pracowalam w dziale sprzedazy i z cala pewnoscia odradzam. Nowe osoby traktuje sie szczegolnie podle. Szkoda zycia na to miejsce.

efek
@Byly pracownik

Ale chyba coś krótko....więc skąd taka opinia?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Efmetal? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Samodzielna/y księgowa/y.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik mroźni
Bolesławiec
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Jonasz

Słyszał ktoś czy teraz są szanse na prace w firmie? Warto składać dokumenty?

Czy pracownicy Efmetal chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Magda

Atmosfera grobowa. Kazdy boi sie odezwac

Kuba

Przyjmują ludzi. których nikt nie chce. Z wątpliwym story zawodowym.

Janek

Firma spoko dla ludzi którzy chcą pracować.Może nie jest idealnie ale nie przesadzajmy z narzekaniem!

Nati

Potrzebują do biura. Jakie macie opinie na temat pracy biurowej??

Dawid

Rozumiem Twoje emocje, ale mam prośbę żebyś nikogo nie obrażał w komentarzach. Zawsze należy pamiętać o szacunku do innych osób. Każdy komentarz, nawet negatywny, można napisać w sposób nie łamiący przyjętych norm. Pamiętaj o tym, publikując w przyszłości swoje opinie na forum.

Czy moglby ktos napisac cos wiecej o tej firmie? czy da sie tam pracowac? czy wymagaja ponad ludzkie sily?

G. A

Da się tam pracować. Są plusy i minusy jak wszędzie i zależy to też od tego jakie masz wymagania. Ja pracowałem na produkcji i nikt niczego nie oczekiwał nad ludzkie siły. Ale byli tacy co mówili że to nie normalne tak ciężko pracować, najlepiej jak by im płacili tylko za to że są. Umowy zlecenia są owszem ale jak toś jest solidny i wykazuje chęci do pracy idzie się dogadać z szefem na temat umowy i stawki. Polityka tej firmy może wydawać się dziwna dla każdego coś innego jak nie spróbujesz to się nie dowiesz jak jest.

Weronika

Efmetal organizuje jakieś imprezy integracyjne, wyjazdy firmowe?

maciej

Szukam już od jakiegoś czasu ofert pracy z Efmetal ale niestety nic się nie pojawia. Nawet przeglądałem ich stronę internetową, ale tam nie ma żadnych info o rekrutacjach...

ktoś

8 złotych za taką pracę za godzinę...chyba na rozum upadł ten stary zgred!! 1280 miesięcznie, jezu nawet mniej niż najniższa krajowa to wyzysk i wysysanie z ludzi życia przed prywaciarzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

optymista

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

biuro

Paraca bardzo ciekawa, wymagajacy szef,musisz sie zbierac zeby dac rade, robisz swoje na czas i jest ok.

taaaa

Omijac ten zaklad szerokim lukiem syf i jeden donosi na drugiego tylko zeby zapunktowac i sie podluzac

byly logistyk

Sama praca OK, ale te audjęcje [usunięte przez moderatora]mnie na maxa, niby masz pilnować samochodów zeby było wszystko OK ale ten v trzyma kluczyki u siebie i jak ma chęć to Ci da

ostatni sprawiedliwy

racja. W biurze mają migrację non stop. Płaca na poziomie 1500 to sukces. Niskie pensje podstawowe, reszta to prowizja, a ceny wysokie ! Trudno handlować. Pracowałem w tej firmie prawie 2 lata, zero UMOWY o PRACĘ, same zlecenia i sam odszedłem bez wspominania o niczym szefunciowi. Po prostu 01. do pracy nie przylazłem. Omijać

Zostaw merytoryczną opinię o Efmetal - Włocławek

• Jak się pracuje w Efmetal?

Zobacz opinie na temat firmy Efmetal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Efmetal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Efmetal
  • Krzywa Góra 6 A