Opinie o Efmetal w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Efmetal. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Efmetal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Efmetal w Włocławek

Anonimowy

Firma jak najbardziej w porządku, w dużej mierze nie zgadzam się z poprzednimi opiniami, dla mnie głównym problemem jest pani E. z działu technicznego która wprowadza dużo negatywnej atmosfery

@…

Na święta dostaliśmy do wyboru paczki spożywcze (kawa, herbata, słodycze) albo karta podarunkowa do Wzorcowni, oba o podobnej wartości

Jakiś czas temu firma Efmetal poszukiwała osoby na stanowisko tłumacz angielskiego. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

@Lady in red

Ale te świętowanie, to śledzik i opłatek, czy jakieś większe imprezki? Na urodziny każdy dostaje tort? Jakieś konkrety tego świętowania proszę.

Kate

Firma przeżywa swoje Odrodzenie. Ja z czystym sumieniem polecam tam pracę. Bardzo dużo zmian, które wychodzą na dobre. Młody zespół, świetna atmosfera. Czuć bluesa.

@Kate

A to ciekawe, że aż tak fajnie. Te zmiany, czy one też dotyczą polepszenia warunków pracy? Czy są podwyżki, dodatkowe benefity pracownicze lub jakieś dodatki finansowe? Tu są zmiany na lepsze i też czuć bluesa?

Emilia Nowy wpis

Hej. W ogłoszeniu dla przedstawiciela handlowego podkreślono gotowość do częstych podróży służbowych na terenie kraju. Czy przy tym można rozumieć dalsze delegacje z noclegiem czy raczej jednak zawsze wróci się do domu?

@Emilia

Różnie, w większości przypadków jednak będą to wyjazdy jednodniowe.

Cześć, po Włocławku patrzę za zmiana pracy, u nas na zakładzie jest trochę ciężko, z oferty wiem, że macie te same godziny pracy co u mnie od 6:00 do 14:00, co jest dla mnie konieczne. Więc jak oceniacie ciężkość pracy u siebie na produkcji?

Isei Nowy wpis

Pracujemy od 6:30 do 14:30. W chwili obecnej obsadę na produkcji mamy pełną, poszukujemy handlowca https://www.pracuj.pl/praca/przedstawiciel-handlowy-wloclawek-krzywa-gora-6a,oferta,1003255722.

Isei Nowy wpis

Pracujemy od 6:30 do 14:30. W chwili obecnej obsadę produkcji mamy pełną. Poszukujemy natomiast Handlowca, zapraszamy zainteresowanych https://www.pracuj.pl/praca/przedstawiciel-handlowy-wloclawek-krzywa-gora-6a,oferta,1003255722.

Czy Efmetal oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Isei

Stanowiska produkcyjne 1 tydzień umowy zlecenie, potem umowa o pracę. Stanowiska biurowe umowa o pracę. Po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony. Mam nadzieję, że pomogłam :)

Klementyna

A w tym roku jak spędzone zostały święta? Widzę ze w tym ubiegłym coś pisali o jakichś paczkach spożywczych? Ogólnie to nie rzuciły mi się w oczy żadne oferty z bieżącego okresu, a wiem ze kiedyś były prowadzone nabory na produkcje. Czy będą jeszcze kogoś szukać? Po jakiej stawce obecnie?

@Klementyna

W tym roku odbyło się spotkanie świąteczne z poczęstunkiem w Inkubatorze Przedsiębiorczości na Toruńskiej. Pracownicy w ramach upominku świątecznego otrzymali karty Sodexo. Było miło. W kontekście drugiej części wypowiedzi, to obsada na stanowiska produkcyjne jest kompletna i w najbliższym okresie czasu Spółka nie planuje naboru. Poszukiwany jest sprzedawca do działu handlowego. Stawki konkurencyjne :)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Efmetal? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Samodzielna/y księgowa/y.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace

Antośka
@Anonimowy

Uuuu, a poza tym, to jaka jest atmosfera w pracy? Są tu spotkania i imprezki integracyjne jakieś? Firma w ten sposób jakoś dba?

@Antośka

Poza osoba wymienioną, atmosfera jak najbardziej w porządku, co do spotkań integracyjnych, na ten moment wspólne obchodzenie świąt na terenie firmy i tym podobne rzeczy

@Anonimowy

O, to zawsze coś. Co do świąt, to poza jakąś imprezką to dają paczki na święta? Takie gifty są? I jeąli sa, to co w takich paczkach jest?

@…

Czy w Efmetal zatrudniani są obcokrajowcy?

Kate

@Kate

Lady in red

Już podczas rozmowy kwalifikacyjnej dało się wyczuć pozytywną aurę. Firma zatrudnia młody, dynamiczny zespół, doświadczonych i ambitnych ludzi. Nie brakuje tutaj również profesjonalnych specjalistów z wieloletnim stażem. Można liczyć na wsparcie, zarówno Szefa jak i zespołu. Negatywne komentarze wynikają zazwyczaj z potrzeby wylania frustracji, a jako że mogą być one anonimowe, napisać można wszystko, a "internet" wszystko przyjmie. Na podstawie własnego doświadczenia stwierdzam, że kompletnie nie odzwierciedlają one obecnej atmosfery i aktualnej sytuacji w firmie.

Urszula
@Lady in red

A jak przebiegał proces rekrutacji? Ile było etapów? Rozumiem, że ty jesteś zadowolona, dlatego podpytam czy widzisz jakieś negatywy w zatrudnieniu czy wszystko jest na plus tak jak opisałaś?

@Urszula

Proces rekrutacji był jednoetapowy. Komunikacja podczas jego przebiegu była przejrzysta i konkretna, co odzwierciedla proces komunikacji w zespole podczas codziennej pracy. Bardzo pozytywne pierwsze wrażenie nie było dziełem przypadku. To miejsce pracy reprezentuje wysoki poziom pod względem etyki biznesowej. Atmosfera pracy jest przyjazna, bardzo koleżeńska, co w żaden sposób nie ujmuje firmie profesjonalizmu, a wręcz przeciwnie, pozwala skupić się na konkretnych działaniach. Od samego początku widać, że zespół gra do jednej bramki - to sprawia, że poprostu chce się być jego częścią.

@Lady in red

Ooo to jak jest tutaj tak miło i przyjemnie, to co z imprezkami i spotkaniami firmowymi? Są tu takie? Ludzie spędzają wspólnie też czas wolny i w ten sposób budują dobry zespół pracowników?

@Teresa

Jest wiele inicjatyw. Świętujemy wspólnie różne wydarzenia, np. imieniny pracowników, Mikołajki, obchodzimy święto pizzy :)

Kani

Bardzo polecam pracę w firmie EFMETAL. Jest tu bardzo pozytywna atmosfera, dużo wsparcia od szefa jak i zespołu. Do pracy przychodzi się z uśmiechem na twarzy.

Isei

Trzeba powiedzieć, że EFMETAL się zmienia. Być może wcześniej było tak jak wskazują wcześniejsze komentarze, ale w chwili obecnej jest to firma godna polecenia. Nowy Szef szanuje pracownika, atmosfera jest dobra, zespół jest młody, ale zaskakuje profesjonalizmem. W związku z tym, że pracowników jest mało to wszyscy się znają, relacje są koleżeńskie, daje się odczuć, że wszyscy gramy do jednej bramki a nie przeciw sobie. Zarobki ostatnio poszły znacząco w górę, a i sam system wynagradzania stał się bardziej czytelny. Jeśli ktoś jest człowiekiem umiejącym funkcjonować w społeczeństwie to z pracy w EEFMETALu powinien być zadowolony.

@Isei

Dużo tu słow o relacjach w firmie i między pracownikami, o atmosferze w pracy. A są do tego jakieś spotkania integracyjne? Właśnie do budowania takich relacji.

@Isei

A co z byłym szefem?

Niekonwencjonalnie wystawię opinię, odmienną od panującej na forum GoWork względem Spółki. Moja historia zawodowa w EFMETAL dobiegła już końca. Stwierdzam jednak z perspektywy czasu, że długie lata przepracowane z zespołem ludzi ze „stali”, były prawdziwym wyzwaniem. Szkołą życia z punktu widzenia zawodowego i społecznego. Teraz Firma zmienia swoje oblicze, zamykając pewną epokę. Życzę jej zatem, aby czas, miejsce i okoliczności sprzyjały jej dalszemu rozwojowi.

Jakie są mocne strony pracodawcy Efmetal?

Nie ma mocnych stron. Człowiek, który nie szanuje swoich pracowników. Rotacja pracowników w tej firmie w każdym dziale jest ogromna. (usunięte przez administratora) i nie dziwie się ludziom że odchodzą. Praca w tej firmie nie należała do niczego fajnego i odradzam każdemu kto chciałby podjąć w tym miejscu pracę.

Ciekawski

Całe szczęście istnieje jeszcze możliwość wyrażenia swoich odczuć i opinii. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma to jest na pewno prawda. Ale takie opinie są pomocne ponieważ po części już możesz wiedzieć na co liczyć w danym zakładzie. Pracowałem w 3 zakładach i niestety po wejściu w opinie była to przeważnie sama prawda. Kto chce pracować to pracuje. Takie mamy czasy... Ale za 14 zł netto w 2021 roku byc (usunięte przez administratora) że wszystkich stron to już coś nie hallo. A i do tego ta umowa zlecenie... Bez urlopu.... a jak już zachorujesz to nara i karm rodzinę tynkiem że ścian... Smutna prawda... I nikt nie szuka sensacji. Skoro ktoś coś takiego napisał to może być w tym ziarenko prawdy. Trzeba dbać o pracowników to może będzie więcej pozytywnych opinii? Bo jak na razie to same negatywne tylko te odpowiedzi pozytywne (pewnie sam prezes sobie pisze) Pozdrawiam.

Kobieta

serio?! widzę, że poszukują osoby do sekretariatu..... Czy warto?

Fatalne warunki. Atmosfera katastrofalna. Radzę komuś, kto chce tam iść, omijać te firmę wielkim łukiem.

Dariusz
@33333

Te warunki to chodzi o kasę? Bo czytałem że jest najniższa krajowa. Nic więcej się nie wyciągnie? Np. premie lub ekstra płatne nadgodziny? Bo za takie pieniadze faktycznie trudno wyżyć.

@054

Pisaliście, że rotacja w firmie ogromna, ale może to są osoby, które właśnie szukały sezonowej pracy i dlatego szybko odeszły? Czy w firmie popularne są umowy tymczasowe, np. na wakacje, gdy wiele młodych ludzi chce dorobić?

@Dariusz

No trudno, trudno.

Arek

A chciałem złożyć tam cv ale ta rotacja mnie jakoś nie przekonuje. Nadal jest taka duża czy może to po prostu działo się przez pojawienie się wirusa ? Dziwne są tutaj te opinie..

kolo

Jaka Iza? Ale ściema Na produkcji oprócz 5 podstawowych pracowników reszta jest wymieniana częściej niż niektórzy skarpetki zmieniają. W biurze zresztą nie lepiej miesiąc umowa zlecenie następnie 3 miesiące okres próbny i cześć

Pimpuś
@kolo

Straszne głupoty gadacie. Normalna Firma i dobrze płaci, tym co chcą pracować. Te negatywne opinie to ze złośliwości czy z żalu?

E...

Niestety praca nie jest warta polecenia. Sam system zarządzania firmą zatrzymał się w latach 80/90. Pracownik jest traktowany poniżej poziomu, bez szacunku. Nie ważne czy jest to osoba z produkcji czy biura. Szef jest humorzasty i kiedy trafi sie gorszy dzień, wszyscy obrywają za nic, a takie momenty zdarzały się często, przynajmniej w przeszłości. Wchodził na produkcję i zwalniał pracowników z jakiegoś wyimaginowanego powodu. Oczywiście nie raz zdarzały się sytuacje, gdy pracownik dostał repremende za nic. Socialu w sumie brak, jak na dzisiejsze standardy to firma nie oferuje nic. Jedynie grupowe ubezpieczenie zdrowotne. Bardzo dużo fałszywych ludzi, którzy robią wszystko żeby uprzykrzyć życie innym. Oczywiście są też osoby bardzo pomocne i pozytywne, ale trzeba uważać z kim się człowiek zadaje, bo nie raz się na tym przejechałem.

Często macie wyjazdy na delegacje?

@Adam

Działalność Spółki opiera się na pracy w siedzibie firmy. Na każde pytanie chętnie udzielimy odpowiedzi telefonicznej.

Dawne dzieje
@Adam

Jest delegacja a przynajmniej była na lotnisko w kruszynie, zazwyczaj późną jesienią a nawet zimą, oczywiście za normalną stawkę. Człowiek mokry i przemarznięty a każdy ma to w (usunięte przez administratora) W poniedziałek na nockę, we wtorek na popołudnie a w środę na rano bo wyjazd na kruszyn na składanie sieci. Nieporozumienie. Co do samego szefa mieszane uczucia ale bardziej pozytywnych. Ogólnie gdyby nie pewne osoby z produkcji i ich (usunięte przez administratora) a jednoczesne krycie sobie (usunięte przez administratora) na wzajem to szef również by miał inne podejście do ludzi. Co do zatrudnienia w firmie to rotacja większa niż na średnio zaludnionej wsi klientów w sklepie. Praca na lata ale tylko dla fałszywych

Karol

Szkoda gadac, w upały takie jak są teraz to nie da sie pracowac, gosciu sie boi zalozyc klimatyzacje bo go zje rachunek za prąd

Ile jest zmian w Efmetal?

W EFMETAL występuje podstawowy system pracy - trzy zmianowy. W przypadku zainteresowania prosimy o bezpośredni kontakt z pracodawcą.

Przed zaproszeniem na rozmowę czytałem komentarze dotyczące firmy EFMETAL. Niestety nie są one zbyt pozytywne, ale postanowiłem przekonać się na "własnej skórze" Niestety większość opinii negatywnych jest prawdziwa. Praca na produkcji prosta czynności powtarzalne. Stawka godzinowa adekwatna do pracy. Czyli umowa zlecenie na 3 miesiace z najniższą stawka godzinowa obowiązującą w 2021 roku. Postawa rekrutującego była poniżającą w stosunku rekrutowanego. Pozdrawiam.

Johan
@Kandydat

A mi zaproponowali wyższą stawkę i postawa rekrutującego zadowalająca.

@Johan

To super, że chociaż Tobie zaoferowali wyższa stawkę. I na dodatek super że postawa rekrutującego była zadowalająca. (bo taka powinna być) Ja napisałem po prostu swoją opinię zgodną z prawdą i moim sumieniem. Życzę wszystkiego dobrego w nowym zakładzie i jeszcze wyższej stawki po okresie 3 miesięcznym próbnym. Pozdrawiam.

@pimpuś dlaczego?

Pimpuś
@Ania

Jest fajnym szefem. To taki bonus.

Zostaw merytoryczną opinię o Efmetal - Włocławek

• Jak się pracuje w Efmetal?

Zobacz opinie na temat firmy Efmetal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Efmetal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Efmetal
  • Krzywa Góra 6 A