Opinie o Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k. w Oświęcim

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k. w Oświęcim

Słaba atmosfera w pracy. Ludzie zamiast skupić się na swojej robocie patrzą na innych. Podkładanie świni to codzienność w tej firmie. Normy wyrzylowane - takie same dla nowych pracowników jak starych. Praca można powiedzieć sezonowa jak jest robota idzie zarobić, poza sezonem najniższa pensja. Maszyny rozklekotane jedynie brygada (usunięte przez administratora)ogarnia ten chiński zakład więc u nich na zmianie idzie normy wyrobić u innych (usunięte przez administratora). Biuro żyje własnym życiem. Zero zaangażowania w produkcję. (usunięte przez administratora) Słabe zaplecze socjalne albo inaczej jego brak. Premie świąteczne rzeczywiście na karpia - 3 kg i uścisk Prezesa. Kierownictwo zmienia się co parę miesięcy - robiąc jeszcze większy (usunięte przez administratora)ogólnie brak organizacji pracy. Nie polecam i odradzam przyszłym rekrutom chyba że lubicie być traktowani jak pomioty.

Były

Zmiany ludzi na stanowiskach to nie wina dyra czy kierowników a braku dojrzalosci góry właścicieli którzy pozornie chcą rysy 5s i tego czego inne przedsiębiorstwa miały 10 lat temu a nie dają podstawowych narzędzi na produkcję brak wszystkiego odzieży rekawic Dopóki góra nie dojrzeje ze zakłady produkcyjne z potencjalem stawiają na ludzi rozwój i dbanie i inwestowanie w sprzęt oraz szacunek Ci którzy odeszli sami się zwolnili z kim z was rozmawiał właściciel żeby zapytać czemu pań pani odchodzi z nikim Wiecie czemu bo nie chcą znać prawdy i to ich gubi zgibu Co do dyrektora przeżyłem tam trzech akurat ten był najlepszy Kto tam ma umowę na stałe ile % ludzi ? Pozdrawiam tych którzy pracują Mam kontakt z niektórymi i wiem że po ostatniej fali zwolnień obecnie 80% szuka na gwałt pracy Wpisy tragiczne a żaden z właścicieli nie zapytał kierowników czemu co Szkoda słów

Nestor Springs

Dziękujemy za wszystkie opinie. Liczymy się ze zdaniem każdej osoby, zarówno z wewnątrz jak i z zewnątrz organizacji. Stale podejmujemy działania by poprawiać jakość pracy, a wyniki Badania Opinii Pracowników pokazują, że satysfakcja z pracy wciąż rośnie. Jednocześnie, chroniąc dobre imię naszych pracowników i współpracowników zgłosiliśmy wniosek do administratora portalu o usunięcie części wpisów pozwalających na identyfikację osób. Autorów wpisów prosimy o edycję/usunięcie wpisów odnoszących się personalnie do naszych pracowników. Zachęcamy do przesyłania konstruktywnych uwag na adres: praca@nestorsprings.com

również pracownik

rzeczowy komentarz, z którym ciężko się zgodzić. Firma ciągle się rozwija, czasami ma się wrażenie, że nawet za szybko, ale rynek nie czeka na nikogo. Jako, że jestem pracownikiem w tej firmie, widzę ewidentnie, że większość komentarzy została wystawiona przez osoby, które nie sprawdziły się na swoich stanowiskach, a opinia od pracownika który dostał szansę na innym stanowisku nie pasuje do wniosków tego komentarza. Nie zarzucam jednak, że wypowiedź nie jest prawdą, jednak zakrawa bardziej o opinie, niż fakty. Od siebie dodam, że praca na produkcji w tej firmie jest bardzo wymagająca i mam wrażenie, że w administracji nie jest lepiej.

Tytus
@również pracownik

A czyż nie temu służy ta strona - forum? Wyrażaniu opinii którą w tym wypadku jest bardzo rzeczowa. Każde stanowisko jest wymagające i każda praca ma swoje trudy. Ważne żeby za te trudy doceniać pracownika i nie mówię tu jedynie o pieniądzach. Bo doświadczenia kupić się nie da.

P jak pracownik
@również pracownik

Gdzie się rozwija rozwój to sprzęt na produkcji systemy kierunek automatyzacji inwestycje a nie oszczędności tak żenujące że zakrawają o przykład proszę (usunięte przez administratora)z (usunięte przez administratora)wiesza kartki a4 na maszynie co mamy produkować Kartki rozumiecie kartki to powinno być zautomatyzowane prezes jeździ autem nie wypominam absolutnie ale autem z systemami bezpiecznym z nowej technologi A (usunięte przez administratora)wiesza kartki co mamy produkować na każdym kroku się można pomylić co w tych czasach Pracowałem w zakładzie produkcyjnym zarobki podobne ale technologia na poziomie

@P jak pracownik

Pracownik z rocznym stażem

Po rocznej pracy w nestorze śmiało mogę powiedzieć że dużo się tutaj dzieje na produkcji jak i w administracji. Rotacja pracowników ogromna. Brak poszanowania dla ludzi którzy pracują i przynoszą zyski w firmie.(usunięte przez administratora)- chce zmian ale do końca nie wie jakich. Zero tolerancji dla pracowników fizycznych, niemiły, (usunięte przez administratora)i jak zawsze ze swoimi tekstem jak się nie podoba to(usunięte przez administratora) O dyrektorze nie będę się wypowiadać. Szkoda słów na jego temat. Nie wiem gdzie zarządzający mają oczy i uszy albo może po prostu są podatni na czułe słówka dyrektora. Żenada. Jedynie na kogo w firmie można liczyć to na mechaników którzy robią co w ich mocy żeby te chińczyki chodziły. Technologia utrzymuje się dzięki zaangażowaniu UR - nieporozumienie. Jeśli chodzi o administracje to ciągła walka o względy Prezesa - brak poszanowania dla siebie. Magazyn rządzi się swoimi sprawami jakby osobna firma brak wsparcia dla produkcji choć dzięki nim mają swoje premie. Operatorzy robią co mogą żeby kierownictwo było zadowolone. Co miesiac podnoszenie norm. Ciągle niezadowolenie choćby człowiek stawał na głowie. Zarobki - minimalna krajowa brak perspektyw na podwyżki czy awanse. Ogólnie firma na pochyłej opadającej. Jakby nie starzy doświadczeni ludzie na produkcji to firma może się zwijać. Odradzam pracy w tym zakładzie. Chyba że ktoś lubi być kopany po (usunięte przez administratora)

Stary pracownik
@Pracownik z rocznym stażem

Potwierdzam tekst kierownika,że jak się nie podoba to można przynosić wypowiedzenia…

@Pracownik z rocznym stażem

Handlarz snów

Długo tam nie wytrzymałem Atmosfera dziwna dziwne rzeczy się też dzieją gra muzyka disco polo w huku maszyn i ogólnym zapyleniu

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Młodszy specjalista ds. planowania produkcji i zakupów?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ogłoszenie na Operator Maszyn do Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

ELO

Nie. Wystarczy że poczytasz opinie poniżej.

Nie nie nie

Oni stałe szukają to o czym świadczy,mają tyle (usunięte przez administratora) pracowników czy im nic nie pasuje?

Aneta

No dobra wczesniej ta atmosfera była OK to firma jakoś o to dbała, były wyjazdy czy imprezy firmowe?

Domino świeca
@Aneta

Jeżeli chodzi o spotkania integracyjne to podam jeden przykład: 2 w nocy, 3 zmiana lider woła wszystkich na stołówkę pod pretekstem zebrania, wchodzi cała brygada a tam nijaki wąsz śmigłem kręci. Po tej akacji zero interakcji społecznych.

Agata
@Domino świeca

Naprawdę mamy w to uwierzyć?

Łucja

Dość nietypowy temat z tego co tu czytam się nawinął. Ale raczej jest on mało prawdopodobny i jego pojawienie się tu znikomo wpływa na warunki pracy tu w firmie? Plotki tutaj są na porządku dziennym czy jednak ludzie na pracy się skupiają?

Mazgajson
@Łucja

Robiłem w nestorze grubo ponad 300 godzin w miesiącu. Wypłata 2100 zł. Po tym wziąłem l4 na 6 miesięcy. Żeby odpocząć. Z pewna liderka która została kierownikiem podajże byliśmy w energy 2000. Odlot drogie panie. Przez 6 miechów balanga jazda integracja męsko damska. Wracając po udanym 6 miesięcznym odpoczynku, w nestorze nic się nie zmieniło. Zmieniłem prace na lepsza. Kręcenie śmigłem przez el papola na stołówce jest na porządku nocnym. Więc jak ktoś nie wie to niech się nie wypowiada. Pracowałem to wiem.

@Mazgajson

2100 na rękę za 300 godz. pracy, to kiedy to było? nie liczą tu nadgodzin podług kodeksu pracy + 50 i 100 % ?

Szymon Hamburger
@Adam

Kiedyś mnie dali na maszynę ze sławnym bokserem. Podajże pseudonim ringowy Mario cygan.Opowiadał mi ze 8 godzin tu to jak walka z kliczko.Dużo się od gościa nauczyłem. Wypłata kiepska nawet jak robisz weekendy. Nie idzie utrzymać rodzinny. Kierownik 8 godzin pracował w nestorze drugie 8 w cyrku jako treser dzikich strusi. Pisze o roku 2016. Aktualnie tam pracuje ale tylko dla tego że zgubiłem cała wygrana z milionerów gdzieś na hali i do tej pory ich szukam. Dobre chłopaki zwolnione zostały jak mazgajami co robił na maszynie po 2 miliony sprężyn na 4h, a oni mu dali 2100 zł. Kpina na sali hahah jak można udawać wielkiego szefa żeby potem dziękuje strusie trenować. Śmiech na sali. Magazynierzy śpią na tych materacach w szczególności jeden taki fan kombajnów z Oświęcimia monter drutu kolczastego. Firma dzieli się na pracowników fizycznych tak zwanych roboli i psychicznych pracowników biurowych. No i tyle w temacie pozdrawiam dobrych chłopaków i niech to się trzyma dalej.

Nie nie nie
@Mazgajson

Myślę że jak ta izere otworzą w Jaworznie to wszyscy pracodawcy szybko pożałują że nie doceniali pracowników

Zarobki

Obecne zarobki to najniższa krajowa i szereg wymogów? Jak to wygląda na dzień dzisiejszy, dalej taka bieda jak kiedyś?

Yorinobu
@Zarobki

Dzień dobry, na rozmowie o pracę na stanowisko magazyniera (z uprawnieniami) oferują zarobki w wysokości płacy minimalnej. Nie polecam.

@Yorinobu

Słabo. Czyli dalej bieda. A co z premiami albo płatnymi nadgodzinami? Można w ten sposób dorobić? Czy tylko minimalna i ani grosza więcej?

Produkcyjny

Ile zarobi manager produkcji ? Mgr inż z niemieckim, doświadczenie

Marcel ścigaj
@Produkcyjny

Aaa ze dwa kółka

Łucja
@Marcel ścigaj

za jaką konkretnie pracę? teraz nie wiem o jakim zestawieniu godzinowym piszesz.. dasz znać? jakie obowiązki się ma na tym stanowisku w takim ujęciu?

mikrocypek

Pracowałem na stanowisku bumblemana. Po 2 latach awansowałem na poganiacza bumblemana. Robota wyglada tak szybko obierasz odpad z produkcji i kręcisz tik toka z kierasem jak dobry wynik jest. w tej firmie jest jak za (usunięte przez administratora) nie dajesz rady to cię awansują wyżej.

Arek Kawala

Co tam wariaty ?.

Alojzy

Nie polecam. Sam fakt ilości ogłoszeń o pracę pojawiających się cyklicznie o czymś świadczy. Nikt tu długo nie wytrzyma bo pracowniczy to tania siła robocza. Praca na produkcji za najniższą krajową i ucinanie pieniędzy pracownikom byleby właścicielom i managerom na koncie rosło. Wstyd w tych czasach niewolnictwo wróciło.

Urszula
@Alojzy

Liczba ogłoszeń może przecież po prostu świadczyć o powiększaniu zespołu, nie zawsze o czymś złym :) Wspomniałeś o ucinaniu pieniędzy pracownikom w Nestor Springsie. Za co konkretnie ucinana jest wypłata i o ile? Czy często się to zdarza czy to odosobnione sytuacje?

@Urszula

Liczba ogłoszeń może też swiadczyć o ok.30% rotacji (2021) jaka jest w firmie. Nie zrażajcie się -bo 30% dotyczy całej firmy, na produkcji % był mniejszy a w dziale zarządzania produkcją i HR znacznie większy.

stolarska szajber
@Alojzy

a szczególnie jak szef i jego rodzina lajkują opinie! pan Grzegorz opinjuje swoją działalność..... ech, szkoda gadać

Hetman raper z Imielina

Nie polecam skandaliczne natężenie 60. Ja bym tam robił dalej jak by zorganizowali koncert jongmena na lianrou. Pozdro. Sprawdźcie moje nuty z Krycha na jutubie.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Odp

Jak zatrudniony na umowę o pracę to standardowo do 10...

Na produkcji mamy 3 miesięczny okres rozliczeniowy a przelewy standardowo 10....

Jerzy

Nie spóźniają się nigdy z wynagrodzeniem?

Mucka
@Jerzy

Raczej nie

Bardzo nie polecam pracy w Nestor Springs zarówno w biurze jak i na produkcji. Firma rodzinna jest tutaj zdecydowanym minusem ze względu na różne powiązania. Zarobki stosunkowo niskie do posiadanych kompetencji i umiejętności. Brak szacunku do dobrych pracowników oraz wspieranie tych, którzy udają, że pracują. Kompetencje niektórych osób są zdecydowanie na za niskim poziomie. Słabe warunki pracy, zimno w zimie, gorąco w lecie. Częsta rotacja pracowników przyczynia się do złego samopoczucia w pracy.

były

ponieważ wszystko co opisano to praawda

Olga

Ale te rotacje to pracownicy sami odchodzą czy są zwalniani ? Jak to jest ?

@Olga

I tak i tak. Jak ktoś ma poukładane w głowie i widzi co się tam wyprawia to odchodzi. A jak nie to końcem miesiąca nie ma miesiąca żeby ktoś nie został wyrzucony z pracy.

Bolek

Żenada !!!!

Agata
@Bolek

Bolku, ale dlaczego tak uważasz? Podasz chociaż jeden argument?

Jakie są mocne strony pracodawcy Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.?

Pytanie 2

Jakie sa mocne strony kandydatów?

Tak

Jest to firma szybko rozwijająca się. Wchodzi szturmem na rynku jak uczciwych graczy. Bardzo elastyczna firma, w ciągu 2 lat potrafiąca a zmienić cały park maszynowy z co bonnellowego na pocketowy idąc za a potrzebami rynku. Cieżko im znaleźć w właściwych specjalistów, którzy by nadążali za tempem rozwoju firmy, dlatego są często wymieniani. Firma przyszłościowa - potrzebuje ludzi-cyborgów

Jak długo trwa proces awansu w Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.?

Witam

Zależy z jakiego stanowiska. Ze stanowiska młodszego operatora, do zwykłego, starszego a później mechanika - dosyć szybko, zależnie od zaangażowania (powiedzmy co pół roku zmiana). W średniej kadrze - zarządzającej procesem produkcji, to zależy. O awans ciężko, od roku znany jest jeden przypadek awansu w dziale. Reszta jest raczej zwalniana na bieżąco, bądź sama zdąży się zwolnić. Zarząd wymienia pracowników średnio co 1-1,5 roku. Bo po poprzedni się nie sprawdzili - wiadomo. Firma się bardzo szybko rozwija więc prawie za każdą osobę, która odeszła trzeba postawić dwie. Zarządzanie UR jest gorącym miejscem, w ciągu roku przewinęło się tu 5 osób - niestety nikt się nie nadawał. W firmie nie ma żółtych kartek. Ludzie są zwalniani z dnia na dzień, więc jak lubicie żyć w dużej niepewności to polecam pracę w Nestorze :) Jeśli chodzi awanse i staż pracy wyjątkiem jest Dział sprzedaży. Tu jest największa szansa rozwinąć skrzydła bowiem jest to najlepiej pracujący dział w firmie. W zasadzie jedyny który cokolwiek robi.

Kandydatka

Rekrutacja trwająca w nieskończoność i brak jakiejkolwiek informacji po procesie rekrutacji ze strony firmy. Stawiają wymagania za najniższą krajową. Zakres obowiązków nieadekwatny do wynagrodzenia. Dezorganizacja przy pierwszym kontakcie z firmą skutecznie zniechęca do podjęcia jakiegokolwiek zatrudnienia.

Często są u nich rozmowy o prace ?

Ona

A ja chciałam zapytać jak to jest że non stop są ogłoszenia, nawet na stronie biura pracy, na stanowisko pracownik produkcji w Jaworznie.. a jak się wysyła CV to echo? Jakie Państwo macie wymagania? Bo skoro choćby to, że ktoś ma doświadczenie w pracy na produkcji nie robi na Waszej firmie wrażenia to ja już nie wiem... (usunięte przez administratora)

TBC
@Ona

Najwidoczniej interesują ich osoby 25 letnie z 8 letnim doświadczeniem na produkcji :). Z opisu ich ofert wynika, że atutem tej firmy jest praca w młodym zespole .... To żaden atut, zwłaszcza dla osób powyżej 40 tki, 50 tki, ale tak się jako pracodawca reklamują. Mam wątpliwości czy chodzi im o wydajnego pracownika czy dobrze się prezentującego. Trzeba omijać takie oferty z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k. - Oświęcim

• Jak się pracuje w Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.
1.8/5 Na podstawie 40 ocen.

Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.