Opinie o Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k. w Oświęcim

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k. w Oświęcim

Fan Ludwiczka

Piszą że "rodzinna" firma ale jak wiadomo z rodziną dobrze tylko na zdjęciach, pora zrobić porządek z biurem bo to co sie dzieje przechodzi ludzkie pojecie, to produkcja jest sercem tego zakładu bez tych osób biuro nie bedzie potrafiło sobie trafić palcem do nocnika:) spędziłem w tym zakładzie troche także wiem co mówie, sporo osób z biura można powiedzieć że jest od spraw "żadnych" głównie ci nowi. Życze powodzenia całej produkcji i chłopakom z UR żeby wszystko poszło w dobrą strone aczkolwiek wiemy jak wszystko tam wygląda, także nie pozostało nic jak trzymać za was kciuki chłopaki bo robicie świetną robote i zasługujecie zdecydowanie na więcej. Na mnie na szczęście przyszła już pora odciecią pępowiny i czuje się jak nowo narodzony i pełny świadomości żeby omijać takie "januszexy" szerokim łukiem.

czarnybaranek

To jest skandal normalnie. Zaczynają wyrzucać doświadczonych pracowników. Kolejną fajną osobę wyrzucili. Koleżanka po fachu (usunięte przez administratora) wyleciała po ponad 10 latach pracy a w to miejsce wlazła nowa młoda co robi parę miesięcy, To dobitnie świadczy o tym, że człowiek czuje się niepotrzebnym (usunięte przez administratora) którego w każdej chwili można zastąpić innym. A jak się znudzi to znowu zwolnienia i przyjęcie nowego co nic nie umie (i tak w kółko cały czas). Logiczne przecież,że lepiej byłoby zostawić doświadczonego pracownika co już coś potrafi niż wyrzucić i przyjąć nowego rekruta. Jak tak dalej pójdzie to firma daleko nie zajedzie. Szkolenia na maszynę to też porażka, bo pokażą tylko jak włączyć i to tyle. Doszło do tego już, że nowy pracownik musiał uczyć nowszego. Nie polecam. JEdynie tu jest dobrze, żeby przeczekać jak ktoś szuka pracy. Lepiej jest iść do czegoś lepszego.

Renoval

Wcale nie napisał czarnybaranek, że bez powodu. Chodzi o sam fakt, że zwalniają dobrych i bardzo dobrych pracowników za choćby jedno potknięcie bez upomnienia nawet. Inna koleżanka z jakościówki dopuściła też dziadostwo i jakoś jej nie zwolnili. W tej firmie są jak widać równi i równiejsi. Prezes nie zwraca uwagi na reklamacje, buble czy inne gorsze rzeczy. Liczy się tylko wynik wynik i jeszcze raz wynik. Spróbuj poprosić o podwyżkę to usłyszysz, że szantażujesz pracodawcę. Ale nie przejmuj się Ciebie również ktoś inny zastąpi, bo tak jest od dłuższego czasu. Jeden nowy chce się nauczyć a drugi patrzy tylko zrobić byle jak byle skończyć i do domu.

Wek

Jawny wyzysk w tych czasach, pensja głodowa, nie polecam. Wkrótce bedą przyjmować Filipińczyków bo za taka stawkę nikt o zdrowych zmysłach pracować nie bedzie

Były operator
@Wek

Już teraz pracują nie tylko ukraińcy ale i inni obcokrajowcy. Śmieszne, że kontrola jakości o każdy milimetr się dowala a ciekawe jak się dogadają z tymi Ukraińcami i innymi jak im powiedzą zatrzymaj maszyne to je wyśmieją. Dla prezesa liczy się ilość. Nie reklamacje, nie jakość produktu. Rodzinna firma? Nestor Springs ma ochotę wrócić do czasów niewolniczych. Prezes z synem i ich (usunięte przez administratora) na produkcji za głodową stawkę w pyle, gorącu, zimnie, brudzie

uciekinier
@Wek

nie pisze opini na takich poralach, ale w tym przypadku musiałem. Uwaga na ta firmę. Pracowałem za granicą długo i znam standardy bhp, cantyny dla pracownika z podanym obiadem, kawa herbata, dbanie o zdrowie pracownika - jak sa pyły to dostajemy maski, jak jest gorąco to firma chłodzi na różne sposoby. (klima, wiatraki, woda, lody). Trafiłem do tej firmy i się załamałem. Brud, i na hali i tam gdzie się je, nie ma kawy dostępnej ani herbaty. Nie ma obiadów, nawet nie można nic kupić, gorąco, a rano bardzo zimno, nie ma bhp, po prostu nie idzie czuć się bezpiecznie na produkcji, co rusz wypadek. Supervisor nic nie wie ani co za pyły, (pracownicy są truci - wdychają nie wiadomo co) nie panuje nad niczym. Polecam firmę jedynie na przeczekanie jak szuka się czegoś lepszego, na chwilę i uciekać do lepszego. Bo dostać tu prace można zawsze i już po rozmowie tego samego dnia dzwonia ze badania można robić, a szukają cały rok bo ciągle ktoś się zwalnia. Atmosfera nie do wytrzymania, nie ma zgranej ekipy. pracodawcy proponuje sprawdzić co się naa nockach wyrabia w firmie.

Uciekinierka
@uciekinier

Uwolniłam się z wyzysku nadgodzin wygórowanych zadań tam jedt za mało rak do pracy zarząd zatrzymał się w XX wieku kapitaliści którzy nie słuchają ludzi Dlatego ludzie odchodzi i odchodzić będą Kto sobie pozwoli na wyzysk ? Ktoś słusznie napisał żeby się spotkali z przedstawicielami załogi i wysłuchali. Nie zrobią tego . Nie polecam

Już były
@Uciekinierka

Zmieniłem prace i szczerze oddycham teraz pełna piersią. Taka szkole życia co w NS dostałem zahartowała mnie na każda sytuacje. Najważniejsze w nowej pracy mam na rękę netto to co w NS miałem brutto (z wszystkimi nagrodami) i dodatkowych rzeczy tyle jak dojazd do pracy, posiłek, multisport za zeta i opiekę med za 70 złotych dla całej rodziny. Wczasy pod grusza dostałem 950 zł czyli prawie 5x więcej!!!

Adios

Nigdy się nie udzielałem na forum ale przelała Sue miarka (usunięte przez administratora) Firma nie gotowa na taką produkcję brak miejsca na hali mało ludzi do obsługi bhp to mit stare sprzęty tylko biura na pokaz i przrd wejściem ładne fury Nie wierzyłem we wpisy na goworku ile by nie zrobić ciągle mało Obudzi się niedługo rządzący Oj obudzi tylko będzie za późno . Ktoś mądry napisał żeby się spotkali z ludźmi Do tego by trza mieć chęci usłyszenia prawdy Mlody na hali wszyscy słyszeli mówił jak się produkuje rece opadają

@Adios

Wiem o czym mówisz. W tej firmie są figuranci w biurach, nikt nie zarządza produkcją bo to są niekompetentni ludzie, liderzy są z "łapanki" np. z "ulicy" nie znają procesu produkcji, nie są "decyzyjni" - za to bardzo udzielają się na whatsapie bo pan dyrektor lubi mieć "władzę". Brygadzista mechaników taki niewysoki śpi na nockach i dniówkach po kiblach a dostał podwyżkę. Ja po pół roku jestem nadal w tej firmie nikim pomimo tego że się staram, nie mam problemu z regulacją maszyny. Brak części zamiennych, brak kompetentych ludzi, brak bhp. Jeżeli zadowala was praca w takiej firmie że za spanie dostaje się awans, że pomimo starań podczas pracy jesteście deprymowani i nie liczycie na docenienie was jako pracowników to "zapraszam". Szukam innej pracy.

@Operator

Z jednym się zgodzić nie mogę że brygadzista śpi na nockach. Wszyscy brygadziści śpią a reszta mechaników (usunięte przez administratora).. .na ich premie i pochwały z góry. Tak w tej firmie wygląda ścieżka awansu jeśli chodzi o operatorów czy mechaników - gdy inni zasuwają inne osoby zbierają pochwały i laury. Odradzam pracę w tym zakładzie. Chyba że lubicie patrzeć jak inni wspinają się na waszych barkach.

@Operator

Jaka jest tutaj u was struktura? Kto jest ponad brygadzistą? Zastanawiam się komu można ewentualnie zgłosić jakieś tego typu spostrzeżenia. Ktoś pisał nawet o zakładaniu ZZ, nie mieliście tego nigdy w planie? Ciekawe jakby to wpłynęło na standardy

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Młodszy specjalista ds. planowania produkcji i zakupów?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Karp Zatorski

Ludzie dotąd będą Was wyzyskiwać i (usunięte przez administratora) dopóki nie założycie związków zawodowych to fachowcy znający się na prawach pracowniczych Polecam skontaktować się z terenowym biurem NSZZ Solidarność

kontrolerka

pojawily sie ogloszenia dzis na kontrolera, operatora i magazyniera. Ile osob ma dzial kontroli jakosci? jak sie pracuje w kj? czy jest stołówka (obiady) dla pracowników i pakiet medyczny? O co chodzi z ponizszych wpisow ze zwolnieniami grupowymi w sierpniu? ktos cos wie?

@kontrolerka

W kj pracuje się tak, że jak coś nie będzie operatorowi pasować to Cię zwyzywa razem z mechanikiem i będą mieli rację, bo tutaj absurdalnie mierzy się na milimetry proces, który jest tak niepewny, że aż szok, maszyny są niemożliwe do ustawienia a wymagania niemożliwe do spełnienia. Problem jest wyżej, w biurach ale będą się wyżywać na produkcji wszyscy na kim się da. Między innymi na kj. Frustracja na produkcji jest tak duża już, że każdy wyzywa się na każdym, każdy na każdego zwala problem. Przyjęcie się do tej firmy to jak prosta droga do wypalenia zawodowego i nerwicy, serdecznie nie polecam, też już szukam nowej pracy a pracuje od niedawna. Grupowe zwolnienia są ze strony pracowników, nikt za taką kwotę nie będzie wykonywał takiego wymiaru pracy fizycznej. W żadnej firmie nigdy nie bylem traktowany aż tak, jak śmieć, którego w każdej chwili można zastapic bo jak tutaj ktoś prosi o uzasadnioną podwyżkę to słyszy, że 'szantażuje' pracodawcę. Polecam omijać szerokim łukiem tę firmę. Istnieją tzw (usunięte przez administratora), pracowałem w takich, ale nestor nie ma sobie równych w tej kwesti, pracujesz i od pierwszego dnia traktują cie jak popychadło

Kontrolerka
@Operator

Ok, dzieki za odpowiedź. Czyli nie wysyłam zgloszenia szukam czegos stabilnego na lata a szkoda bo mam za rogiem zakład. a na forum pisane byli ze znowu szefostwo niespodzianie do wymiany poszło może to zmieni w firmie sytuacje?

Kontrolerks

No to jak z góry idzie wszystko to moze się cos zmieni. Mi by pasowało na odległosc do zakładu. Ale na gorsze zmieniac pracy nie bede. A wszedzie to samo pisza, na forum tez slabo wypada.

@kontrolerka

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. W celu zasięgnięcia rzetelnej informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem HR: tel. 504775979. Chętnie odpowiemy na pytania i opowiemy o ofercie i pracy w naszej firmie.

@Kontrolerks

HR zapraszam na produkcję w godzinach pracy, jest o czym porozmawiać. W ogóle od czego jest HR w tej firmie to nie wiem , tak samo jak człowiek który bierze pensję za przepisywanie specyfikacji (dział technologii) nie znający się na procesie produkcji. Dział HR proszę o wykazanie się a nie pobieranie pensji na którą pracują wyłącznie operatorzy. Kolejny leser.

@Operator

Dokładnie. Tyle osób się zwalnia z końcem miesiąca na jednej ze zmian a jakoś nie widać osób do szkolenia na ich miejsce, ktoś przychodzi- porobi miesiąc - widzi wypłatę i co się dzieje i ucieka- już doszło do tego że Ukraińców stawiają na maszynach. Tak skończy ten zakład - byle jak- byle by było - taniej siły roboczej szukają

Operatoroddawna
@Operator

Za chwilę nikt tu nie będzie robił, bo niedość że normy są podwyższane z dnia na dzień to wypłaty coraz gorsze. Teraz każdemu podwyższyli o złotówkę więcej stawkę godzinową to już jest naprawdę żałosne i wołanie o to żeby jak najszybciej pójść z tego (usunięte przez administratora) jak najdalej. Ukraińcy sami zostaną i tak to się skończy na samym dnie.

Starszyoperator
@Operatoroddawna

Racja. Normy nie ma z czego zrobić, ponieważ maszyny się sypią od środka i niekiedy nie da się ustawić, żeby możnabyło przepracować w spokoju tylko zawsze coś się musi popsuć i później pretensje dlaczego maszyna nie idzie .Do tego dochodzą częste wypadki w pracy przez poganianie ludzi. Wypalenie zawodowe i depresja gwarantowana w tym zakładzie, bo osoby z biura mają za nic ludzi z hali.

Operatorek
@Starszyoperator

nauczyłem się tu cierpliwości. Z odzieżą cyrki przez rok albo dłużej chodziłem w swoich ubraniach, bhp nie istnieje szpilki na produkcji i jedzenie przy maszynach. Brak narzędzi kupiłem swój nożyk to mi ukradli. Maszyna się psuła to godzinami szło czekać na pomoc, dostawy z magazynu tez długo. I przy tym wszystkim wynik tylko wynik wynik. Nikt nie słucha wszyscy udają. Dziwne badania we firmie ankiety co nic nie mowia prawdy. Ciagle zmiany pracowników cały czas nowe twarze to złe. W hr mydła ze pracowników jest nieskończenie na rynku to ludzi można tak traktować a juz nie chcą nowi przychodzić.

Absurd

No to może @Pracodawca jak reszta sugeruje przejść się na produkcję i porozmawiać z robolami? Czego się boicie? Jedyne co potraficie zrobić to "Badanie" jakiegoś pulsu z biznesu. Wynik tak nie miarodajny że aż szok że tego nie widzicie. Ale nie ważne, ważne to są ilości sprężyn, nic więcej. Atmosfera tak ciężka że nożem można kroić, wielu osobom już dawno się przelało. Ale po co? Ludzi traktujecie jak zasób a nie jak drugą osobę.

Dośćjużtego
@Absurd

Nie ma opcji. Nie przejdą się, bo i tak mają ludzi gdzieś. Na zebraniach mówiło się o różnych problemach i nic to nie dało. Jest tylko coraz gorzej, więc nie zanosi się na poprawę.

Na jakie benefity można liczyć w Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.?

Serdeleknumer9

@Ludwiczek. Ludwiczka to Ty zostaw w spokoju kimkolwiek jesteś i nie podszywaj się pod niego tutaj. On pomaga jak tylko może od początku przyjęcia się do pracy i uczy się nowych rzeczy. Jest sumienny i jak ma problem to szczerze pogada co jest nie tak. Analizuje każdą sprawę. Punktualnie przychodzi, sprawdza każdą formatkę czy nadaje się do naprawy czy naa buble. Dokładnie sprawdza czy trzyma klejenie. Ludwiczek jest de best. Nie musi tutaj się udzielać, bo po co. Powie prosto w oczy z czym ma problem.

Podwójnie niezadowolony

Warunki pracy na hali najgorsze pył huk i temperatura 41 stopni Nie martw się już na hali słychać że w sierpniu załoga odejdzie w biurach też kilku szuka pracy Czytałem wpis że zarząd nie wie co jest powodem odejść i ciągłej rotacji Mam propozycję przyjmijcje na klatę fakt że nie rozmawiacie z ludźmi tylko z tymi świętymi krowami co lecą na opini bo pracują z wami od Oświęcimia Czasy Paniwie się zmieniły nie zauważyliście Czemu zarząd nie zrobi sobie spotkań w cztery oczy z wybranymi ludźmi kilku z hali kilku z ur kilku z biur tylko nie starymi pracownikami którym Sue robić nie chce tylko z nowymi co mają doświadczenia z innych Zapytajcie ludzi co im przeszkadza okażcie zainteresowanie przyjmijcie na klatę prawdę a może jeszcze uratujecue ta firmę Moja diagnoza jest że zarząd i kierownik produkcji są oderwani od rzeczywistości Jeden przykład nowa z jakości widać że pojęcie ma co z tego jak nic nie może bo żadzi ktoś inny Nie nadążacie za rozwojem panowie Klamiela wam starzy pracownicy z iseiecimia którzy na głos mówią że są nie do ruszenia Zawijam się chyba ze zarząd zrobi konsultacje z ludźmi zaprscie na kawę czy wodę i pogadajmy Wielu zależy żeby robić więcej i mieć lepsza kase

BukakeTVC
@Podwójnie niezadowolony

W sierpniu odejdą pracownicy grupowo a jak przyjdzie październik i ruszą zlecenia to znów będzie gadka, że nie ma ludzi. Jeden lider już chciał na nockę przyjąć dwóch pracowników z orzeczeniem, bo taki jest już spanikowany, że ludzi nie ma u siebie na zmianie. Ale oni nie mogą robić nocek jak mają drugi stopień niepełnosprawności. Na trzecim stopniu to ok można robić nocki, po 8 godzin czy nadgodziny, weekendy itp. Na zebraniu prezes powiedział, że firma się rozwija. Owszem, ale tylko u jego ludzi z biura w portfelu, bo ja tego nie widzę. Parę osób zarabia teraz mniej niż przed podwyżką co była w styczniu. Ciekawe jaka będzie wypłata w sierpniu po podwyżce. Bo od 1 lipca minimalna płaca ma być 3600 zł.

Podwójnie niezadowolony
@BukakeTVC

Nie widzisz że tam gdzue siedzą sprzedawcy to już biurem brakuje Wraz z ilością sprzedawców i większymi ilościami do roboty muszą iść w parze przyjęcia na każdy dział Słychać w jadalni jak biuro narzeka że robią za 2 ludzi czy ich żal. Nie wiem ale wiem że trzy osoby z biura od dyrektor już chodzą ma rozmowy i lada dzień się zwolnią Czy nikt tego nie widzi my na hali więcej w takich warunkach nie damy rady Pomóżcie bo zostaniecie z maszynami beż ludzi Rozmowy z ludźmi proponuje może ktoś wreszcie przejrzy na oczy Kiero jak przestanie być hamski to będą chcieli z nom gadać inacze nie

Eryk

Czytając te wpisy ręce opadają .....firma rodzinna ....to ty chyba nie znasz chistori tej firmy wypisując takie brednie ....firma przekazywana z pokolen na pokolenie ...więc jeśli ty nazywasz to firma rodzinna jestes w błędzie ... P.Jacek ma dobrych parę lat i też pewnie będzie chciał pójść na zasłużoną emeryturę więc ma swojego syna któremu chce przekazać swoją wiedzę ....i co dla was w tym złego...według mnie są to super właściciele kakretnej firmy ..wiedzący czego oczekują od siebie i od osób pracujących w tej firmie..rotacja jest i będzie potok by firma szczyciła się ludźmi pracowitymi i uczciwymi ...co do samych ludzi z biura ...owszem są nowi ludzie nie oceniamy ich odrazu z góry że są do niczego czas zweryfikuje wszystko....co do samej produkcji...przyjdź zobacz ...byłeś najwidoczniej nie dostosowałes aś się do warunków pracy ...przykro nam ale nie oceniał innych miara swoją ...nie chciało ci się pracować więc czekaj na Izere....ale t też cię zweryfikują...bo jeśli nie chciało ci się pracować w tej firmie myślę tam będzie podobnie ...co do maszyn to z całym szacunkiem dla mechaników że robią co mogą by maszyny były w stanie takim jakim obecnie są czyli dobrym...nie chce tu oczerniać ani biura ani pracowników produkcji...każdy z nasa wybór nic na siłę ....a nie siedząc i klikając takie brednie na temat firmy w komputerze czy telefonie to myślę szczeniackie podejście ....co miesiąc jest spotkanie miesięczne i pada pytanie cytuje ....czy ma ktoś pytania.....to czemu wtedy się nie wychylasz i nie zadajesz pytania ...bo jesteś zwykła (usunięte przez administratora) ...chowajacym ą się za wszystkimi ....taki z ciebie kozak ....co do placy też się nie zgodzę bo są dobre ..oczywiście w ramach umiejętności...pzdr firmę Nestor.......to tyle ...życzę sukcesów

AngelaMambaDuc
@Eryk

Powiem tak: na razie widzę, że Ci się tam podoba. Zobaczysz sobie co będzie jak tam zostaniesz na dłużej. Tu inni mają prawo wyrazić swoje zdanie, więc..... Na zebraniu nieraz pracownicy mówili co trzeba zmienić i nic to nie dało. Poznasz dokładnie szczegóły to Ci się opinia odmieni. A ludziom nie masz prawa mówić co mają robić i co mają myśleć. Widzę, że jesteś kandydatem póki co. Życzę powodzenia w tej pracy.

Pracuś
@Eryk

Dzięki za wpis fajny . Racja nowi w biurze to dajmy im czas na zmiany firma co raz więcej od stycznia robi i sprzedaje może to dzueki nowym ? Pań Jacek świetny uczciwy szef dyrektor dzięki niemu wyższe normy i wieksza kasa prywatnie uważam że najlepszy dyro do tej pory. Jedynie uważam że wielotelni pracownicy którzy przeszli z Oświęcimia nie powinni być tu i teraz . Obniżają normy , uważają że im się należy za staż, jak za dużo się oczek robi to podchodzą u mówią wyluzuj tyle się nue robi . Nie podwyższaj normy . Magazyn bo kilka razy tu padło na nich zle słowo fajny lider , dużo chce ' reszta Ok niestety zgadzam się że jeden starszy to len leci na opini i nic nie robi łazi rece w kieszeni buntuje innych żeby nie robili tak szybko byle w niedziele przyjść zarobić sam to głośno mówi. Na produkcji u nas sporo się lepszego poprawiło . Jestem zadowolony.(usunięte przez administratora)

Mechanik z Oświęcimia
@Pracuś

@Pracuś Jakby nie mechanicy doświadczeni zaczynający jeszcze w Oświęcimiu to maszyny całkiem by się posypały. Więc jak nie wiesz o co chodzi to się nie wypowiadaj. A normy to biurowi podnoszą ciągle tylko coraz większe. Niekiedy nie ma z czego zrobić jak połowa maszyn na czerwono jest a My mechanicy nie wiemy w co ręce włożyć. Nieraz całą zmianę trzeba poświęcić na jedną maszynę, bo tak się potrafi popsuć albo jest jeszcze gorzej. Takie są awarie niekiedy, że maszyny stoją nawet do miesiąca czasu. Nieraz przy jednej maszynie musi być trzech mechaników albo więcej jak jest naprawdę gruba awaria.

jeszczepracownik

Firma jest na równi pochyłej raczej. Zebrania miesięczne nic nie dają, tylko to samo mielenie w kółko że normy nie wyrobiliście i tym podobne. Operatorzy stoją na głowie ,żeby zadowolić kierownika, dyrektora itd. a normy są coraz wyższe niestety. Jeszcze brak klimatyzacji. Na hali termometr pokazuje 42 stopnie a ci z biura nic z tym nie robią, bo oni mają klimę u siebie w pomieszczeniach cwaniaki jedne. Jeden pracownik o mało co nie zemdlał. Tylko czekać aż coś się złego stanie . Co do wypłat ciekawe jakie będą paski 10 sierpnia jak od 1 lipca ma być podwyżka do 3.600 zł brutto. Jak dostanę niżej niż przed podwyżką to muszę się niestety stamtąd wynosić. Dużo osób przed podwyżką płacy minimalnej miało więcej wypłaty a po podniesieniu najniższej krajowej mają mniej niestety. Jeszcze najlepsze, że już nie ma urlopów bezpłatnych za to kierownik ma powiedzenie nowe Albo przychodzisz na inną zmianę albo wpisuję ci enkę. A później się dziwią, że ludzi nie ma jak kierownik wyrzuca za najmniejsze potknięcie. Jednego pracownika wylał za to, że raz wyszedł 5 minut za wcześnie bez najmniejszego upomnienia a innego za to, że chodził na l4, bo dziecko miał chore na serce. Niech kierownik dalej wyrzuca za byle co to niestety, ale za chwilę nikt w tej firmie nie będzie robił, bo nie wytrzyma złego traktowania.

Dobry wieczór. Chciałabym się dowiedzieć, jaka stawka jest w firmie? Jest najniższa krajowa, czy dają mniej i ewentualnie dopłacają?

@Anonim

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem HR: tel. 504775979. Chętnie odpowiemy na pytania i udzielimy informacji.

Stawki
@Anonim

Tak, jest najniższa, później podwyżka o 1 albo 2 zł. Starsi stażem pracownicy nie mają więcej. "Konkurencyjne" zarobki.

Lucyna Brazil

Dzień dobry. Na rozmowie kwalifikacyjnej poproszono mnie o zmierzenie długości materaca. Po czym pan powiedział ze nie mogę zrobić tego kalkulatorem i się rozłączył.

Bandzioch

Odradzam całkowicie. Co przyjdą nowe (usunięte przez administratora)do biura to wymyślają nowe poronione pomysły. Wypłaty, premie śmiechu warte.

Rys
@Bandzioch

Boli że hala przestaje rządzić w końcu się za was wzięli nieroby przyszło sporo nowych którzy widzą że o 6 na przystanku już wszyscy stoją po nocce a o 6 pracę się kończy w normalnych zakładach pracy . Prezes niech przejrzy na oczęta że jego koledzy z Oświęcimia nigdzie by pracy nje znaleźli. Kiero zrobi z wami porządek a powinien

Pog
@Bandzioch

To po co tam pracujesz ? Wypłata śmiechu warta a ty nadal tu jesteś

Rys

@Mechanik z Oświęcimia Lepiej nie fikaj, bo kierownik i dyrektor się weźmie za ciebie i wylecisz stąd z hukiem. Siedź cicho jak mysz pod miotłą, bo oberwiesz ostro

karcerporcelanowy

Odkąd zmieniły się osoby w biurze to już nie jest tak jak dawniej. Bezczelność coraz większa, pomysły ich cudowne zwalają z nóg normalnie. Nie doceniają dobrych lub też bardzo dobrych pracowników, zwalniają pod byle pretekstem czekając tylko na najmniejsze potknięcie nawet tego najlepszego pracownika. Nie zapominając o dźwiganiu i podnoszeniu co miesiąc coraz wyższej normy. W ogóle dyro czy kiero nie chcą słuchać jakie pomysły mają ludzie na hali tylko przytakną albo podziękują na odczepnego byle by nas wszystkich zbyć. Jak powstanie Izera to Nestor się sypnie w mgnieniu oka i pracodawcy pożałują, że nie docenili ludzi a wtedy będzie już za późno.

berdensreden

Z miesiąca na miesiąc coraz wyżej podnoszenie normy. Niekiedy nie ma z czego wyrobić tej normy skoro połowa maszyn stoi, bo awaria jest. A to drut się plącze lub zrywa, słabe klejenie, czujnik wadliwy, zatrzymywanie się zwijarki co parę minut czy wylatujące buble z boku. Dobrze się komuś mówi kto nigdy nie stał na maszynie chociażby za pomocnika. Fajnie tak siedzieć zza biurka ,gadać farmazony i (usunięte przez administratora) w fotel nie mając pojęcia o tej robocie. Niech wszyscy z biura staną przy maszynie (zwłaszcza w tedy jak się psuje) to pogadamy. Nie polecam nikomu, chyba że ktoś ma stalowe nerwy i cierpliwość, żeby to wszystko znosić.

Pog
@berdensreden

Racja nie ma jak zrobić normy bo maszyny stoją nie z naszej winy . Powinni to ujmować z norm skoro to nie naszą wina . W obronie biurw powiem ze tez tam mają swój krzyż my nie mówmy na nich a oni niech nje mówią na nas Zarząd w końcu musi zacząć słuchać ludzi a nie tylko rzadac zostaniecie sami dalej tak cisnąć będziecie na starych niesprawnych maszynach

Trynson

Jak tak dalej będzie szło (usunięte przez administratora) to upadnie szybko ta firma. Brak poszanowania dla ludzi. Dyskryminacja osób niepełnosprawnych i to powiedzenie nowego kierownika Szanujmy się. Owszem, ale niech on ludzi najpierw zacznie szanować to wtedy pogadamy. Wypłaty i premie takie, że odechciewa się tam pracować. Miały być podwyżki a tu tylko obiecywanie. Podwyżki mają biurowi w portfelach. A ty zasuwaj jak ten przysłowiowy (usunięte przez administratora) i daj sobą pomiatać z każdej strony.

Jeszcze pracownik

Odradzam pracy w tej firmie. Wypłaty z miesiąca na miesiąc zamiast rosnąć maleją mimo większego doświadczenia. Zero poszanowania dla doświadczonych pracowników jak i dla młodej kadry. Władza w firmie oderwana od rzeczywistości. Zero pojęcia o zarządzaniu firmą produkcyjną. Zastraszanie pracowników zwolnieniami i ucinaniem premi to codzienność. Normy wyśrubowane więc ciężko o jakiekolwiek premie. Obietnice ze strony rządzących że firma się rozwija chyba u nich w portfelu. Produkcja traktowana jako piąte koło u wozu. Chyba nie wiedzą że to dzięki produkcji firma się utrzymuje jeszcze na rynku. Przytakiwanie pracownikom olewajacym którzy lecą w kulki a szykanowania ludzi doświadczonych to renoma tej firmy. Ciągła zmiana pracowników i obietnice szybkiego awansu to chleb powszedni. Niestety czas weryfikuje wszystko. Ciągle wojny biurowe niekompetencja nie organizacja brak pomysłu to tylko część która panuje w biurze. Dopóki Prezesi nie przejrzą na oczy odradzam współpracy z tą firmą.

Henio
@Jeszcze pracownik

Czytam tu wiadra pomyj od dłuższego czasu nigdy nie komentowałem pracuje tu już dlugo jak na innych niestety ale zarządzanie kiepskie ale przykład idzie od góry Gro ludzi kolesie prezesa nie do ruszenia mimo że lebry jakich mało. Zwolnić a nie trzymać Faktycznie zarządzający odrealnieni najgorzej na produkcji śmiejemy się na hali że im więcej ludzi w sprzedaży tym mniej u dyra ciśnienie na wynik na maxa jeśli zarząd uważa że tykmi resztkami zrobi oi na maxa to współczuję tym co to znoszą ludzie szanujcie się to nie (usunięte przez administratora) nie dajcie się pracy jest opór Ile musi jeszcze się zwolnić żeby ktoś pomyślał a może to my coś źle robimy zapytajmy tych co jeszcze zostali Sam już szukam pracy

Edyta

Wiecie może jakie warunki i atmosfera panują w dziale HRu? :) Szukają Młodszej Specjalistki ds. kadr i płac. W oczekiwaniach firma pisze o praktycznej wiedzy z zakresu kadr i płac. Czyli doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane? :) Chciałabym wiedzieć, czy mam jakieś szanse, odbywał tylko 6-miesięczny staż i to na tyle że zgromadzonego doświadczenia.

P jak pracownik
@Edyta

Taka jak w całej firmie zarząd oderwany od rzeczywistości stary sprzęt wszystko się psuje wszystko najtańsze, laptopy ledwo zipią ładna kuchnia i kwiaty . Zero cyfryzacji zacofanie excel i psujący się sprzęt maszyny stare . Sumując firma nie nadąża za postępem a chcą cudow sami nie dając nic frustracja pracowników rośnie potem po roku dwóch nie wytrzymują i Sue zwalniają atmosfera obecnie tragiczna długo tam już jestem i takiej jak obecne dawni nie było Nerwowe towarzystwo bo cisną ich a nie mają czym pracować. Odzieży ochronnej nie ma butów od roku nie wymieniają Decyduj , na rok dwa przyjdz dłużej nie dasz rady chyba że będziesz siedzieć cicho pracować 8 godz i fo domu . Może przetrwasz wtedy 3

@Edyta

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w naszej firmie. W celu zasięgnięcia informacji dotyczących rekrutacji, zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z Działem HR tel.: +48 33 445 81 81. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego profilu na Facebook oraz LinkedIn, gdzie publikujemy m.in. wyniki przeprowadzonego w lutym Badania Opinii Pracowników z pracy w naszej organizacji.

Pracownik. Póki co.

Jak nick wskazuje jeszcze pracownik. Ale po wypłacie za miesiąc luty - tylko 1 dzień pracy mniej jak w styczniu. Mam przemyślenia czy może warto poszukać czegoś innego. Większość pracowników dostała mniejszą wypłatę niż rok wcześniej przed WIELKIMI PODWYŻKAMI. Nie polecam. Praca tutaj to (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k. - Oświęcim

• Jak się pracuje w Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.
1.8/5 Na podstawie 40 ocen.

Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.