Opinie o Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k. w Oświęcim

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k. w Oświęcim

czarnybaranek

To jest skandal normalnie. Zaczynają wyrzucać doświadczonych pracowników. Kolejną fajną osobę wyrzucili. Koleżanka po fachu (usunięte przez administratora) wyleciała po ponad 10 latach pracy a w to miejsce wlazła nowa młoda co robi parę miesięcy, To dobitnie świadczy o tym, że człowiek czuje się niepotrzebnym (usunięte przez administratora) którego w każdej chwili można zastąpić innym. A jak się znudzi to znowu zwolnienia i przyjęcie nowego co nic nie umie (i tak w kółko cały czas). Logiczne przecież,że lepiej byłoby zostawić doświadczonego pracownika co już coś potrafi niż wyrzucić i przyjąć nowego rekruta. Jak tak dalej pójdzie to firma daleko nie zajedzie. Szkolenia na maszynę to też porażka, bo pokażą tylko jak włączyć i to tyle. Doszło do tego już, że nowy pracownik musiał uczyć nowszego. Nie polecam. JEdynie tu jest dobrze, żeby przeczekać jak ktoś szuka pracy. Lepiej jest iść do czegoś lepszego.

Renoval

Wcale nie napisał czarnybaranek, że bez powodu. Chodzi o sam fakt, że zwalniają dobrych i bardzo dobrych pracowników za choćby jedno potknięcie bez upomnienia nawet. Inna koleżanka z jakościówki dopuściła też dziadostwo i jakoś jej nie zwolnili. W tej firmie są jak widać równi i równiejsi. Prezes nie zwraca uwagi na reklamacje, buble czy inne gorsze rzeczy. Liczy się tylko wynik wynik i jeszcze raz wynik. Spróbuj poprosić o podwyżkę to usłyszysz, że szantażujesz pracodawcę. Ale nie przejmuj się Ciebie również ktoś inny zastąpi, bo tak jest od dłuższego czasu. Jeden nowy chce się nauczyć a drugi patrzy tylko zrobić byle jak byle skończyć i do domu.

Eryk

Czytając te wpisy ręce opadają .....firma rodzinna ....to ty chyba nie znasz chistori tej firmy wypisując takie brednie ....firma przekazywana z pokolen na pokolenie ...więc jeśli ty nazywasz to firma rodzinna jestes w błędzie ... P.Jacek ma dobrych parę lat i też pewnie będzie chciał pójść na zasłużoną emeryturę więc ma swojego syna któremu chce przekazać swoją wiedzę ....i co dla was w tym złego...według mnie są to super właściciele kakretnej firmy ..wiedzący czego oczekują od siebie i od osób pracujących w tej firmie..rotacja jest i będzie potok by firma szczyciła się ludźmi pracowitymi i uczciwymi ...co do samych ludzi z biura ...owszem są nowi ludzie nie oceniamy ich odrazu z góry że są do niczego czas zweryfikuje wszystko....co do samej produkcji...przyjdź zobacz ...byłeś najwidoczniej nie dostosowałes aś się do warunków pracy ...przykro nam ale nie oceniał innych miara swoją ...nie chciało ci się pracować więc czekaj na Izere....ale t też cię zweryfikują...bo jeśli nie chciało ci się pracować w tej firmie myślę tam będzie podobnie ...co do maszyn to z całym szacunkiem dla mechaników że robią co mogą by maszyny były w stanie takim jakim obecnie są czyli dobrym...nie chce tu oczerniać ani biura ani pracowników produkcji...każdy z nasa wybór nic na siłę ....a nie siedząc i klikając takie brednie na temat firmy w komputerze czy telefonie to myślę szczeniackie podejście ....co miesiąc jest spotkanie miesięczne i pada pytanie cytuje ....czy ma ktoś pytania.....to czemu wtedy się nie wychylasz i nie zadajesz pytania ...bo jesteś zwykła (usunięte przez administratora) ...chowajacym ą się za wszystkimi ....taki z ciebie kozak ....co do placy też się nie zgodzę bo są dobre ..oczywiście w ramach umiejętności...pzdr firmę Nestor.......to tyle ...życzę sukcesów

Mechanik z Oświęcimia
@Pracuś

@Pracuś Jakby nie mechanicy doświadczeni zaczynający jeszcze w Oświęcimiu to maszyny całkiem by się posypały. Więc jak nie wiesz o co chodzi to się nie wypowiadaj. A normy to biurowi podnoszą ciągle tylko coraz większe. Niekiedy nie ma z czego zrobić jak połowa maszyn na czerwono jest a My mechanicy nie wiemy w co ręce włożyć. Nieraz całą zmianę trzeba poświęcić na jedną maszynę, bo tak się potrafi popsuć albo jest jeszcze gorzej. Takie są awarie niekiedy, że maszyny stoją nawet do miesiąca czasu. Nieraz przy jednej maszynie musi być trzech mechaników albo więcej jak jest naprawdę gruba awaria.

Witajcie, pojawiają się ogłoszenia na operatora maszyn. Jaka stawka na start? Czy można w tej firmie awansować? Jakie są dodatki?

pył i huk
@nie polecam

Nie łudź się. Tam nawet najniższej nie zarobisz. W tamtym roku stawkę godzinową podnieśli o złotówkę i to wszystko

Mateusz Sobolewski

Dzień dobry. Pracowałem w nestorze prawie 2 lata. Postaram się opisać moje spostrzeżenia dotyczące każdego działu z którym miałem do czynienia. 1. Produkcja, atmosfera na plus jak na blokowisku tylko nikt nikogo nie bije. Z liderami zero kontaktu. Mechanicy kombinują jak tu nic nie robić przez 8 h zwalając robotę na operatora. Ogólnie hala czysta. 2. Biuro, Fajne dziewczyny poza jedną co to poszukuje winny swojej wagi w tym że nie ma coli 0 w automacie, faceci mniej męscy niż na produkcji, ogólnie inny świat. 3. Ci od jakości. Tutaj same wady ludzie robią największy zament na produkcji na niczym się nie znając. Mierzą formatkę i się nie zgadza o 0,2 cm i już lament i listy do prezesa. 4. Magazyn. Tutaj mamy ludzi z twardą głową. Na nocce spanie i przeglądanie sprzętu rolniczego w internecie. Za dnia płacz że dużo roboty i operatorzy za dużo wymagają. Pójdziesz po drut to przywiozą ci najgorszy jaki jest na składzie, poplątany, uszkodzony. Zwrócisz uwagę to płacz. 5. Mechanicy. Tutaj kierownictwo powinno pomyśleć o kupnie lokomotywy. U nich przerwa na papierosa trwa 7 godzin , 30 prysznic, 20 coś zjeść i 10 na dyskusje który operator jest najgorszy. Chleb powszedni.

Nie zgadzam się
@Mateusz Sobolewski

Pracowałem ponad 3 lata 1. Co do liderów się nie zgodzę. Chodzą interesują się robią co mogą najlepsi dwaj od 3 lat 2. Jej czas świetności minął wyniosła traktuje ludzi z góry 3. Zmiany nie zawsze są na lepsze 4. Zmiany na lepsze w końcu się wzięli do roboty 5. Prawda zgadzam się

Inez Nowy wpis

Hej. zastanawia mnie wysokość podstawy dla specjalisty ds. IT. już w samym opisie oferty widać, że oferowanych jest 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku. tak taki staż już na samym początku jest doceniany?

wiem to Nowy wpis
@Inez

nie ma stawki na to stanowisko bo nigdy nie było w firmie specjalisty ds IT, tylko zewnętrzna firma, ale stawka na pewno nie rynkowa, a premie kwartalną aby dostać cztery nierealne cele na kwartał do zrealizowania...

Były

Nie pisze zasadniczo opinii o firmach ale w tym przypadku może kogoś uratuje. Jeśli chcesz pracować dla tej firmy odpowiedz sobie na pytanie czy cenisz swój czas, swoje zdrowie psychiczne i fizyczne? Jeśli tak to uciekaj jak najdalej od nestora. Wyglada na pierwszy rzut oka pięknie, profesjonalnie, miedzynarodowo… ale to tylko przykrywka mentalność firmy nie wyszła z garażu i lat 90 kiedy bezrobocie było 30% i można było pracownikami pomiatać. Co to za firma w której po roku nikogo nie poznajesz? Produkcja biura liderzy dyrektorzy praktycznie nikt nie pracuje dłużej niż 2 -3 lata :( ludzie odchodzą albo są zwalniani za byle co nikt nie daje czerwonych kartek tylko od razu dowidzenia. Nikt nie docenia pracownika premie obiecywane nie są wypłacane nigdy w obiecanej wysokości bo nierealne wymagania nie są spełnione. Ogólnie odchodziłem z nerwica wrzodami żołądka … atmosfera okropna ból głowy już w niedziele wieczorem na sama myśl o pracy tam…

Były i dobrze
@Były

Wiem co masz na myśli. Tam nawet doszło, że zwolniono moją koleżankę od jakościówki po 14 latach pracy (zaczynała jeszcze w Oświęcimiu), bo przyszła szanowna paniusia z Krakowa i oid początku miały spięcie ze sobą. PRawda jest taka że co nowe "twarze" przyjdą to tylko się robi coraz gorzej. Mój kolega przerobił tam 3 lata z czego drugie półtora roku chodził znerwicowany i próbował sobie odebrać życie (wcale mu się nie dziwię bo ta firma doprowadza do takiego stanu).Niestety nie on jedyny oczywiście, bo co chwilę się ludzie zwalniają gdyż ponieważ nie wytrzymują stresu psychicznego. Był gdzieś poruszany komentarz, ale niestety administrator usuwa opinie mówiące prawde a wg niego niemerytoryczne. Za każdym razem co admin będzie usuwał trzeba wszystko poruszać, bo to będzie przestrogą dla tyvch co będą chcieli tu pracować. Jeszcze "kochany pan" Marcin z działu kadr i płac zaczął ludzi zastraszać, że ich zwolni jak nie wypiszą się ze Związków Zawodowych.

Bez powrotu Nowy wpis
@Były i dobrze

Dlaczego nie napiszesz prawdy że za notoryczne łamanie kodeksu wyleciała . A tych co sieja ferment ploty nalezy odsunac od pracy I tu jest problem tej firmy Wielu pracowników jest mentalnie 20 lat do tyłu, zarząd oczekuję korpo a z tymi z mentalem z Oświęcimia daleko nie zajdą. Wam się wydaje że wy wszystko wiecie. Zgadzam Sue że HR obrały zły kurs już w zeszłym roku . Nie taka jest rola Hr zresztą widać po zwolnieniach w tym dziale sami oschodza. Jest nowy dyrektor stoi za produkcja widać zmiany na każdym kroku pytanie ile wytrzyma Gdzue są wyniki badania opini która była robiona ? Oszukujecie

Temu Nowy wpis
@Były

Jaka międzynarodowa Tu nawet programu spójnego nie ma Od lat to wszyscy mówią dane są z kosmosu teraz dopiero kupili 5 lat za późno Przewiduje ze rotacja się zmniejszy jak będzie ten nowy system Problem leży gdzue indziej nie w ludziach bo skoro co rok dwa nowi a firma nadal mentalnie w Oświęcimiu to chyba odpowiedź znasz Szare eminecje rządzą i tu jest problem nie do przejścia .

Operator 123
@Zainteresowany

Przyjdź jest ok Jest grupa dość mocna pod wezwaniem Oswiecim ktora narzeka na każdego nowego bo patrzy im w końcu na rece . Oczerniają nowych bo się boją Praca Ok jak jesteś pracowity i nie wdasz się w układ to i zarobić można

Operator456
@Operator 123

Jest też jeszcze mocniejsza grupa pod wezwaniem św. Nieroba Jaworzanina, strasznie roszczeniowa, która nie wykazuje żadnego zaangażowania w pracę, nie dba o maszyny, o porządek na stanowisku pracy, o jakość produktu, większość czasu spędzając na palarni lub na telefonie m.in. wypisując takie bzdety w internecie, a w zamian żąda specjalnego traktowania.

AAA
@Operator456

Większość czasu? Jaki macie przydział przerw przy tym? Ciekawi mnie także podejście osób niepalących, sugerujesz wyjścia w trakcie pracy czy jednak przerwy każdy może sobie rozkładać jak mu się podoba?

Dramat
@Zainteresowany

Stawka to najniższa krajowa na start, starsi pracownicy mają 2zł/h więcej i to też nie zawsze.

@Dramat

Nie zawsze? A co konkretnie determinuje te podaną kwotę? i faktycznie 2 pln to max? I to tak na każdym stanowisku jest? tu widzę zapytanie o operatora, mnie interesuje młodszy spec od kontroli jakości, właśnie wisi taka oferta bez podanych widełek. Po jakim czasie są już standardowe podwyżki?

Xyz

@Gs i co. Dowiedziałeś/ Aś się coś więcej na temat tego stanowiska na kontroli.?

Dramat 2

Nie ma podwyżek, co najwyżej wyrównanie do minimalnej, kontrola jakości też nie zarabia kokosów. A realnie mając 2 - 3 zł więcej wypłaty więcej nie dostaniesz bo zawsze za coś ci urwą premię itp. W tej firmie się pracuje a nie zarabia.

@Dramat 2

Trochę mimo wszystko tych ofert macie teraz powystawianych mimo wszystko. Sugerujecie ze nawet na marketingu nie zbije kokosów? Nie wiem jak trudno jest się dostać do was na menadżera od niego, ale przyznam, że zastanawia mnie wstępnie ta oferta. te wszystkie benefity z opisu przysługują pracownikom na każdym stanowisku?

Ilona
@Dramat 2

Piszesz, że premia zawsze jest za cos „urywana”? podasz szczegół? Ciekawi mnie czy na luzie można tego jakoś uniknąć jak ogarnie się system finansowy, który tu obecnie obowiązuje. Brygadzisty teraz do was szukają, tym bardziej się zastanawiam czy w tym przypadku tez dochodzi do jakiegoś ryzyka utracenia premii? jest ona zależna od zespołu?

nie polecam
@Zainteresowany

@Pracodawca chyba 26zloty teraz dajecie prawda ?

pył i huk
@nie polecam

Gabi

Hej. Czy możecie mi proszę wprost napisać jaka podstawa przypada specjaliście ds. IT? jak teraz jest dostępna oferta to pomijając wykształcenie wyższe kierunkowe wymaga się od pracownika minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku. Ciężko się dostać?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Młodszy specjalista ds. planowania produkcji i zakupów?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Takaprawdajests

Coraz więcej ogłoszeń firma daje na różne stanowiska to świadczy tylko o tym, że na żadnym stanowisku nie opłaca się robić. Wałki przy stawkach godzinowych, premiach do tego zastraszanie pracowników pod groźbą zwolnienia albo utraty premii czy nawet urwaniem podstawowej pensji. Doszło już do tego, że nawet Ukraińcy i inni zagraniczni uciekają. Jeszcze na deser ten pulpit pracowniczy to już porażka całkowita. Ta aplikacja jest łatwiejsza tak twierdzą co poniektórzy. Prawda jest taka, że leniom j****banym nie chce się wypełniać papierków, tylko siedzieć na d****pie, jajeczka wysiadywać i do domu. No i oczywiście kochane paniusie muszą mieć samochody jak najbliżej drzwi wejściowych, bo ciężko wysiąść z auta i za daleko dla nich przejść się ten kawałek.A te wyniki badań pulsu biznesu są niewiarygodne, więcej jest niezadowolonych pracowników tylko te wyniki albo są poprawiane albo się nie ujawniają.Związki zawodowe nic nie robią są tylko na pokaz.Dużo osób się wypisało, bo dało się podejść, że będą mieć podwyżki. Jeśli się szanujecie to omijajcie ten zakład z daleka, bo tu możecie sobie pomarzyć o fajnej pracy.

Były

Firma zwalnia ludzi kiedy chce i za co chce. Nie ważne czy pracujesz miesiąc czy parę lat. Zastraszanie ludzi za to, że walczą o godne zatrudnienie, zakaz rozmów między biurem, a produkcją. Sądziłem, że czasy prl minęły ale ta firma jest idealnym przykładem, że można dać w łapę tu i tam i być na rynku nadal, bo ludzie dla nich to popychadła i tania siła robocza. Nie polecam, najgorszy zakład pracy w jakim pracowałem

Kolo
@Były

Ja się pytam co zrobiły związki? Po co o e tam są? Czy aby dobrego przewodniczącego wybraliście?

Misiek
@Kolo

Te związki nic nie robią. Kolega, jak mogę go nazwać założył, deklaracje jakieś dał do podpisania i nic więcej z tym nie robi. Cwaniak jeden, jeszcze się wyparł twierdząc, że inni chcieli te związki a on nie.

@Kolo

Jakby ludzie nie dali się zastraszyć i nie wypisali się nagle ze związków bo cudowny nestor obiecał im podwyżki, pożal się Boże, to firma by poniosła kary. Jednak bez związków nie macie szans. Powinniście pozew zbiorowy zrobić, a wszyscy myślą, że jedna osoba da radę wszystko załatwić

Były

Sąd pracy obecnie jest po stronie pracownika- sprawy sądowe toczą się bez obciążenia dla pracowników. Czego się boicie? Macie sobie coś do zarzucenia? Wiecie, że nie stosują się do zasad bhp, że maszyny latają po całej podłodze, że zastraszają pracowników. Niech sobie dają prawników, ale chociaż niech na tym stracą. Bo zwykły operator nie ma tu nic do stracenia

Lucyna Kakalaka

Witam. Robota super, pieniądze dobre super atmosfera tylko brak coli 0 w automacie.

@Lucyna Kakalaka

Takie poboczne braki też mogą być zgłaszane i czasami zajmują się takimi problemami? Z drugiej strony zastanawiam się czy firma ma wpływ na to co jest w automacie czy to jednak od kogoś z zewnątrz?

Tomasz
@Lucyna Kakalaka

Pracowalem w Jaworznie atmosfera fatalna.Kierownictwo po prostu porazka .Uciekajcie.Nie polecam!!!

@Tomasz

Hej, proszę napisz o jakim stanowisku piszesz i kiedy to było, możliwe ze coś do dziś uległo zmianie względem relacji z przełożonymi? W ofercie dla specjalisty ds. obsługi klienta i tak pisali o samodzielności, więc myślałam ze nikt nade mną nie będzie za bardzo stał

Były pracwnik

Dodam że cały zarząd nie wie na czym stoi płace tragiczne ,traktowanie ludszi tragiczne,brak narzędzi do pracy tragiczne kup seobi sam, poprosto kompletne 0

Raper
@Były pracwnik

Masz związki. I co nie działają

Były pracownik na szczęście

Zdecydowanie najgorsza firma w jakiej pracowałem. Bezczelność, (usunięte przez administratora) stawki głodowe, że odechciewa się tam robić. W lecie gorąc jak diabli bo brak klimatyzacji. Przez ten brak klimatyzacji nieraz miałem migrenę aż wymiotowałem. Postawili tylko kilka wiatraków i to wszystko. Nie dziwię się ludziom, że pouciekali stamtąd. Nawet Ukraińcy uciekają, bo zaczynają widzieć na oczy co się tam wyprawia. Co do z proddukcji czy z biura to tam jest teraz tak, że każdy na każdego warczy, patrzy na ręce i czeka na chociażby jedno potknięcie po to tylko by donieść do prezesa. Co do stawek to zależy komu się podliżesz bardziej.

O obsłudze maszyn widzę, że pojawiła się teraz niedawno wzmianka a co z obsługą klienta? uciekła mi jakiś czas temu oferta, ale zastanawiam się jak często szukają? Wymagane doświadczenie mam, ciekawi mnie jak rozmowa jest prowadzona i jakie warunki można na niej ustalić? Wiecie jakie są zarobki?

Amadeusz Lamborghini

Firma godna polecenia. Od samego początku trener osobisty uczy obsługi maszyn. Od podstaw do mistrza produkcji. Stawka dobra. Badania medycyny pracy dość szybko. Umowa o pracę. Prysznic i szatnia sterylne, woda ciepła. Na hali huk ale są niezbędne środki ochrony słuchu. Strój BHP odpowiedni, wygodny. Ogólnie polecam pracę osobą które szybko się uczą nowych rzeczy. (usunięte przez administratora)

Oxford

Dzień dobry. Właściciel firmy, u którego pracuję, pewnego dnia przeszedł się po hali produkcyjnej i zauważywszy paru pracowników używających smartfonów, bardzo się oburzył. Postanowił więc z tym skończyć. Pewnego dnia patrzymy, a tu cała ekipa ludzi z zewnątrz montuje coś na hali. Pytam zatem kolegę - mechanika z działu utrzymania produkcji o co chodzi. Okazało się, że to jakaś zewnętrzna firma i montują... zagłuszacze sygnału telefonii komórkowej. Od tej chwili mój zakład miał wkroczyć w erę, która zaprowadzi go ku świetlanej przyszłości, gdzie Areczki będą (usunięte przez administratora) niczać przy maszynach bez przerwy, a hajs na koncie będzie się zgadzał. Oczywiście nie moim, ani innych pracowników. Kierownicy działów natomiast mieli wrócić do ery lat 90. i korzystać wyłącznie z telefonów przy biurkach, co było o tyle kuriozalne, że natura ich pracy wymaga bycia w ciągłym ruchu, więc stracili możliwość porozumiewania się z sobą i właścicielem przybytku, gdzie w pocie czoła haruję na chleb mój powszedni. Po trzech dniach patrzę, a ta sama ekipa znów coś majstruje przy zagłuszaczach sygnału. Pytam więc kolegę o co chodzi tym razem, a on mi odpowiada, że zagłuszacze są demontowane, bowiem zaczęły zagłuszać sygnał z pobliskiego masztu Telekomunikacji Polskiej, a jakby tego było mało - znajdującego się niecały kilometr od firmy komisariatu Policji. Ponoć prawnicy Tepsy ( teraz to się chyba nazywa już "Orange") mieli zgłosić się do właściciela z alternatywą: albo demontuje zagłuszacze, albo spotkają się w sądzie. A zakład, gdzie pracuję, choć spory, nijak ma się do Orange. No i skończyło się rumakowanie. Nawiasem mówiąc, przez te trzy dni coś nie szło z tym zagłuszaniem sygnału. Niektóre telefony faktycznie były głuche, a inne działały bez zarzutu. Do dzisiaj zachodzę w głowę jak facet obracający milionami mógł zrobić coś takiego, nie konsultując tego wcześniej ani z jakimiś specjalistami w tym zakresie, ani z prawnikiem.

Dawid Wosi

Dobrze piszesz. Ja pamiętam jak na maszynie chłop z cukrzyca robił, ledwo oddychał , a lider go poganiał.

Raper

Mamy 2024 zmieniło się dużo n lepsze Liderzy z hala robią dobre wyniki są buty ochronne automat przekaz za co premia za co nie tylko jak komuś się nie chce robić to narzeka są związki zawodowe Na magazynie zmiany widoczne nikt nie spi duzo roboty widziałem że nie mają czasu zjeść i jedza w magazynie dużo Sue tan dobrego zmienilo Już nie re czasy Narzekać możemy na zarząd odrealniony i mimo piątkowego spotkania z hala prezesa i zarządu nie chcą słuchać ludzi W biurze rotacja nikogo z 2019 już nie ma . Nowy dyrektor Rotacja na hali mniejsza w biurze słyszałem o kolejnych odejściach bo nadmiar pracy a przyjęć nie zrobią bo koszty więc tak rok ktoś odchodzi Dla nas na hali to dziwne Polecam mimo wszystko pracę w Ns jak tylko komuś się chce pracować

Pracuś
@Raper

Dobrze mówisz. Widać że idzie w dobry kierunku. Jest OK, można polecać

Mateusz Sobolewski

Nie zgadzam się
@Mateusz Sobolewski

A ludzie z jakości co myślą o dziale produkcji? teraz w jednym komentarzu ktoś stwierdził, że jakość tworzy jakiś zamęt a ja właśnie chciałem aplikować na tego młodszego specjalistę od kontroli jakości surowca. Jaka jest tam teraz atmosfera? i czy szybko się awansuje, że młodszych potrzeba?

Interesuje mnie praca przy obsłudze klienta. od paru dni wystawiona jest oferta a z tego co sprawdzam po komentarzach ostatnio nikt o tym stanowisku chyba nie pisał? Możecie ustosunkować się do atmosfery na samym dziale? i jakich zarobków tak ostatecznie można oczekiwać? Czy są do wskazania jakieś widełki?

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko specjalista ds. jakości

Witajcie, czy miałby ktoś jakaś merytoryczną opinię z pracy jako International Key Account Manager? Jeszcze przez 3 dni ma być wystawiona oferta i po prostu myślę nad zgłoszeniem się a widzę przy tym ze na forum wpadają jakieś takie opinie o cyrkach i tym podobnych. Ja to wole mieć szersze uzasadnienie, co by wątpliwości nie mieć. : ) jakie średnie zarobki i czy warto?

„domyśl się”? ktoś tak cos pisał zamiast objaśnić temat warunków, ja tam wole je raczej klarownie znać. teraz dla przykładu szukają młodszego operatora maszyn i od trzech dni widzę ze już jedna osoba się zgłosiła, to tylko jedno stanowisko w razie czego będzie wolne? I czy polecacie żeby przyjść nałapać doświadczenia?

Krzykrak

Zdecydowanie najgorsza firmaw jakiej pracowałem. Zero szacunku do człowieka ze stresu ciagle brakujących komponentów sprzętów psujących się maszyn i presji wynikow oglaszzanych na koniec miesiąca na forum miałem problemy żołądkowe trwałe wrzody i inne. zero litości przychylności dla nowych a nawet gorsze traktowanie. Pomarzyć nożna i kompetencji każdy patrzy na swój czubek nosa

Producent

Na jakich teraz maszynach produkcja odbywa się materacy kieszeniowych? (Coiler)

Zostaw merytoryczną opinię o Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k. - Oświęcim

• Jak się pracuje w Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.
1.8/5 Na podstawie 40 ocen.

Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.