Globe Marketing

Łódź

Opinie o Globe Marketing

zdziwiony 2009-09-06 20:06:12
Piszę ponieważ ostatnio natknąłem się na ogłoszenie tejże firmy(miałem w niej nieprzyjemność jakiś czas pracować). W ogłoszeniu tym napisane było między innymi że wynagrodzenie waha się między 2000 a 5000 zł. Nie powiem , uśmiałem się do łez ponieważ szczerze wątpię czy 2 tys. zarabia w tej firmie jej właściciel.
Zasada jest taka ze firma przyjmuje całą masę ludzi bo a nuż komuś uda się spisać z kimś jakąś umowę(co zdarza się sporadycznie bo rynek jest już właściwie wyczerpany a ludzie nie mają zaufania do netii i dialogu a to dlatego że gro ludzi zawiodło się na nich).
Reasumując - jeżeli ktoś chce być akwizytorem(chodzącym po firmach i blokach) zarabiającym 200-500 zł(przy dobrych wiatrach) to gorąco polecam ;)
A dla Pana Właściciela - PALEC!!!
Spoko:) 2009-09-16 16:37:01
W pierwszym miesiącu pracy,po szkoleniach zarobiłem ponad 2200zł. Miła atmosfera, spoko ludzie i super biuro a spotkania dla handlowców umówione przez callcenter! Może "ździwiony" nie potrafi sprzedać szklanki wody na pustyni za 1 zł :)))) Niektórzy już tak mają.
Polecam, jak na początek ponad moje oczekiwania.Spoko.
Sharp 2009-10-10 18:41:25
Dają duże mozliwości rozwoju i wzbudzają zaufanie a tego szukałem. Konkretna ekipa. Handlowcy maja wsparcie w call center!! Zarobki dużo wyższe w porównaniu do firm w których pracowałem. Polecam
Pozdro dla Snake'a
Johny 2009-11-15 23:24:47
Jak czesto pracowales i po ile godzin dziennie osiagajac taki wynik?
Spotkania miales umawiane tylko przez callcenter czy indywidualnie tzw. "z buta" wiekszosc chodziles?

Pozdrawiam
ciekawy 2009-12-08 21:51:51
To skoro tak "wspaniale" było w tej firmie to czemu zrezygnowałeś z pracy???
GM 2009-12-17 21:40:13
osobiście nie polecam tej firmy ... JEDNA WIELKA ŚCIEMA ... Zarabia się ok 300-400zl. Brak stałej pensji , wszystko na zasadzie prowizji ... czyli caly miesiac pracuje sie za nie wiadomo jakie pieniądze...PORAŻKA.
uwaga 2009-12-27 23:12:29
Ja również miałem okazje pracować w tej "firmie"...szczerze nie polecam chyba że ktoś zamierza marnować swój czas i otrzymywać za to grosze.
[usunięte przez admina]
prośba o kontakt 2010-07-14 14:01:04
Mam pytanie. Czy ktoś ma telefon do tej firmy przy Kościuszki 132? Pytam ponieważ są mi coś winni.
wikot 2015-01-18 15:57:48
ja niestety nie mogę znaleźć o nich obecnie żadnej informacji w sieci. Nie wiem od czego to zależy, ale może ich nazwa po prostu jest na tyle pospolita , że doszukuję się dużo większych spółek niż Globe Marketing w pierwszej kolejności. Może ktoś wie gdzie wrzucają swoje oferty pracy ? będę wdzięczny za info
zzasada 2015-03-23 01:42:54
Ja też już sporo się naszukałem na temat tej firmy, dużo rzeczy nie znalazłem, Wiem tyle, że firma funkcjonowała w Łodzi i zajmowała się słuchawkami. Niestety nic więcej nie wiem ale mogę jedynie domniemać, że Global Marketing zakończyła już swoją działalność, szkoda bo coraz więcej firm tak kończy jak oni.
Minion 2016-05-14 10:45:32
Wiesz co, no pewnie korzystał z google ewentualnie z ich www bo nie sądzę, aby posiadał jakąś dziwną wiedzę tajemną, bo tak to chyba nie działa póki co
Zostaw swoją opinię o Globe Marketing - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Globe Marketing