Opinie o Ocean Service Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ocean Service Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ocean Service Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ocean Service Sp. z o.o. w Gdańsk

były

Omijajcie tą firmę (usunięte przez administratora)

byly pracownik

Oszucici.Nie placa na czas,ciemniacze,strzeszcie sie tej bandy.

były
@byly pracownik

Zgadzam się (usunięte przez administratora) trzeba czekać na zarobioną kasę i to przyciętą w dodatku głupie tłumaczenie powodu gorzej niż dzieci w przedszkolu

franek

co Ty piszesz (usunięte przez administratora)

geneg

jest jeszcze at-systems na rotmance tam zaś rzadzi [usunięte przez moderatora] . czy oni tez sa powiazani z prj?? zastanawiam ie nad praca tam

Czy po rozmowie w Ocean Service Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
marcin70000

zatrudniają i zwalniają cyrk na kółkach .

maciek

ten starjk był dobry...posuniacie roku...stracony kontrak i szanse na nastepne w norwegi brawo dla prezesa....a co do firmy z norwegiem w spułce to zupełnie ina firma...norweska i tak jest ok jak narazie...a co bedzie dalej sie zobaczy ponoc nazwe badzie zmieniac bo prj zle sie kojarzy nikt madry tam nie bedzie pracował..

kogut

firma vasnesa prj alekrto as to zupełnie inna firmaniz ta co starjk organizowała ta co strajk to firma z reja 3 przed praca unich ostrzegam

BONO

kwitek - 2012-04-06 12:23:11 Alladyn_54 - 2012-03-17 23:08:39 Panowie przestrzegam przed wyjazdami z tej firmy. pojechałem w weekend - wróciłem w poniedziałek. Prezes chciał rzucić norwegię na kolana i zrobił nielegalny strajk, za który wszyscy pracownicy zostali usunięci w gdzine i powrót do polski. Tylko zmarnowałem 500 koron na fajki.a kiedy niby ten strajk miał być bo ja jestem tu dokładnie od 24 marca tego roku i jakoś mnie ani nikomu innemu sie o uszy nawet nie obiło,włascicielem jest norweg do spoly z jakims polakiem a nad wszystkim trzyma lape norweska firma Vassnes z Haugesund/Olensbach----chlopie widac tak sie do roboty nadwawales jak (usunięte przez administratora) a do śpiewaniaChłopie widać żeś nie w temacie to siedź w tej Norwegii i nie pisz więcej głupot

kwitek

Alladyn_54

PM

Racja! Mówić mogą co chcą ale to ta sama ekipa.Omijać szerokim łukiem.

karol

i dobrze zrobiłes ze sie nie zdecydowałes bo to to samo (usunięte przez administratora) co prj automatyka....ci sami ludzie w niby nowej firmie dalej aktualne to co sie pisze o prj automatyce...

Łukasz

Cześć, Byłem u nich na rozmowie, inż. prowadzący rekrutacje konkretny ale jednocześnie przyjemny. Wcześniej zadzwoniłem zapytać się czy mają jakieś związki z \"PRJ automatyka\" (ten sam adres)? Pani z recepcji powiedziała że nie mają nic wspólnego z automatyką. Na rozmowie wyjaśniono mi że kiedyś odłączyli się od automatyki i dlatego zapożyczyli przedrostek \"PRJ\" ale w chwili obecnej nawet nie chcą mieć z nimi nic wspólnego (automatyka robi złą opinie), a adres jest ten sam ponieważ w jednym ogrodzeniu jest zarejestrowanych kilkanaście lub kilkadziesiąt firm. Ja nie zdecydowałem się na prace u nich bo kończę studia a tam w najbliższych miesiącach nie mogli zapewnić mi szans awansu. Ogólnie pierwsze wrażenie przy kontakcie osobistym pozytywne.

zdziebek

czy firma prj elektro to prj automatyka

chcę wiedzieć

Napiszcie coś więcej o tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Ocean Service Sp. z o.o. - Gdańsk

Ocean Service Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Świętokrzyska 30 lok. 63
    00-116 Gdańsk