Opinie o Piekarnia carre w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia carre. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia carre o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia carre w Gdańsk

gi Nowy wpis

czy w ogóle ta piekarnia jeszcze istnieje i działa?

poszkodowany Nowy wpis

Hej, ja również założyłem sprawę w Sądzie, gdyż jestem poszkodowany, a z tego co przeczytałem powyżej to Komornik ściąga zadłużenie, więc mogę żyć nadzieją na zwrot należnych mi pieniędzy? :-)

Jsmosik Nowy wpis

Jeśli mówimy o tym samym gościu to teraz siedzi w turystyce. Kilka potwierdzeń że to on: !chwalił się że prowadził piekarnię i wyprowadził ją z długów. -ma żonę zaciąga j.ruskim -jeździ autem Peugeot na gdańskich numerach rej. !ma brzydkiego psa.

Janosik

jak chcecie to mogę podać miejsce pobytu tego pana Cezarego B.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Piekarnia carre? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
remus

Tak nie operujcie nazwiskami ,co Pan B.C miał do waszych wynagrodzeń dla niego nie pracowaliście wykonywaliście prace na rzecz piekarni

babcia

Osobo pokrzywdzone przez "szefów" piekarni muszą się zjednoczyć i walczyć razem.GRUPA MOZE WIECEJ.

paulusia1991

Tak ja sprawę wygrałam i teraz komornik spróbuję ściągnąć od nich kasę. Wnuczka odezwij się na maila to byśmy mogli razem do gazety dać to.

wnuczka

Ja też jestem poszkodowana prze piekarnię carre. Zlożyłam zawiadomnienie do prokuratury, pozew do sądu, a jutro z tym idę do gazety.Dzisiaj byłma na policji w wydziale PG i dowiedziałam się że osób poszkodowanych jest ok.30 .Musimy walczyć o swoje ,

paulusia1991

Witam byla sprawa w sadzie o wynagrodzenie poniewaz nie otrzymalam a z wlascicielem nie mialam jak sie skontaktowac wygralam i teraz musi mi z odsetkami wyplacici teraz do komornika musze tylko isc;) Nie dajcie sie i walczcie o swoje;)

paulusia1991

Ofezwij do mnie sie na maila gadulka07@amorki.pl jestesmy w podobnej sytuacji ale bd sprawa bo ich podalam

Ona

Czy ktoś ma aktywny numer do firmy Piekarnia Carre? Nie otrzymałam wynagrodzenia a z firmą nie da się skontaktować

rob
@Ona

Witam, Proszę o kontakt w sprawie Piekarni Carre i Pana Cezarego Bacławskiego. Firma Carre jest poważnm dłużnikiem w mojej firmie, znalazłem Pani wypowiedz na jednym z forów. Może wspólnie będziemy mogli coś zdziałać. Pozdrawiam, Robert Kowalewski (usunięte przez administratora)

paulusia1991

Sprawa poszla dalej juz bd podobno dwie sprawy jedna o wynagrodzenie ktorego nie otrzymalam i zlozylam pozew do sadu pracy a druga za wyludzenie pieniedzy na osoby niepelnosprawne poniewaz zostalam wezwana jako swiadek na komisariat policji;)

Rob

Witam, proszę o kontakt ws. Pana Cezarego Bacławskiego i Piekarni Carre, mnie również oszukał, więc może razem coś wspólnie zdziałamy, tel. 791 517 547. Pozdrawiam

paulusia1991

ja mam duzo dowodów na temat tej piekarni nawet sms ktore kierowniczka Karolina mi pisala ;) w ciągu 2 lat zmienialy sie 3 razy wlasciciel. Umowe pracy mam z piekarni Carre a na swiadectwie pracy okazalo sie ze bylam od stycznia zatrudniona przez jakiegos Cezarego Baclawskiego ktorego nigdy na oczy nie widzialam;)

paulusia1991

Witam pracowalam 2 lata w tej piekarni i zostalam oszukana, Niewyplacili mi za ostatnie 1,5 miesiaca pieniedzy i bd sprawa w sądzie. Kto pracowal w tej piekarni to moze przyjsc jako swiadek moj mail to gadulka07@amorki.pl

byly pracownik

Ekipa owszem wesola, pomocna. Jedynym problemem jest to ze poza stala ekipa nikt inny nie dostaje wynagrodzenia.Bo nie ma szefa, bo nie ma ksiegowej, bo musieli za make zaplacic. do tej pory zalegaja mi ponad 3tysiace zlotych. Sama praca i atmosfera w pracy jak najbardziej na tak

Syf jakich mało, NIE POLECAM

ula

Chyba skończę z zakupami pieczywa w Waszym sklepie w Gdyni ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej .Bo : 1. Pieczywo pakuje się tu gołymi rękami . Widziałam ślady resztek jedzenia na dłoniach , którymi sprzedawczyni pakowała bułki ; widziałam też pakowanie bezpośrednio po użyciu ścierki ; 2. Oszczędza się tutaj na torebkach , np. bułki pakuje się do torebek opakowaniowych , w których może się zmieścić najwyżej 4 szt. , a upycha się 6 szt. Potem zbiera się to z chodnika , bo tych torebek nie ma jak trzymać . Pozdrowienia

obserwator

wydaje mi sie ze to jest kogos osobista sprawa czy ktos komus chce patrzec w oczy czy nie..... stary wlasciciel w jakims ukladzie???? ciekawe

mateusz

powiem wam ze to najgorsza piekarnia w trojmiescie szefowie zwalniaja za byle co nie daja urlopu wywieraja presje na pracownikach a szczegolnie[usunięte przez admina]

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia carre - Gdańsk

Piekarnia carre
1.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Chodkiewicza 14
    80-506 Gdańsk