Opinie o Diehl Controls Polska w Namysłów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Diehl Controls Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diehl Controls Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diehl Controls Polska w Namysłów

Monter

Wiadomo już coś o osobach na kwarantannie? Mają robione testy?

Do Montera
@Monter

A co jesteś taki ciekawy co z osobami na kwarantannie nie masz o czym plotkować Zajmijcie się wreszcie sobą i dajcie innym oddychać Żenada

Buu
@Do Montera

Czy ty jesteś mądry? Chodzi o zdrowie a nawet życie tylu ludzi i nikt nie ma prawa wiedzieć co z testami ludzi na kwarantannie.lecz się!

Ciekawski

Wkoncu ktoś zmienił temat. A nie ciągle o corona... To było pewne że do nas przyjdzie.dużo zdrowia wszystkim! A co do Pani szkolącej się. Też mam zastrzeżenia i to bardzo! Brak słów co się wyprawia na produkcji

Rampam
@Ciekawski

Gdzie się szkoli, w jakim celu i skąd przyszła???? Konkrety...

Malolat br4

Niech ludzie otworzą oczy wkoncu co Pani przyszła na szkolenie na 4 br. Jest bardzo nie kompetena do ustawiania maszyn, niech czegoś innego się nauczy i niech się lepiej nie pcha do maszyny jak nie potrafi naprawic!!!(usunięte przez administratora)

Gg
@Malolat br4

No a o kogo chodzi? Jakas nowa przyszła i się szkoli na ustawiaczke?

Pytający

Warto się zatrudnić w Diehlu?

Monter

Kocham Panią Dominike

Kocham Panią Dominike

Log

Gdybyśmy wrócili 20stego tak jak było na początku mówione to by tego nie było ???? No ale ktoś miał dobry pomysł, żeby ludzie wróciło 15stego do pracy to teraz niech zbiera fanfary za to że jest pracownikiem roku i ma parcie na sztuki.

Monterka
@Log

Również uważam, że gdybyśmy wrócili do pracy 20 nie było by takiego strachu. Ludzie że strachem idą do pracy. I jeszcze (usunięte przez administratora) przez dyrekcję. Prosili żebyśmy wzięli kilka dni urlopu i kilka postojowego. I co? I zabrali pierwszy urlop, do pracy wróciliśmy wcześniej bez postojowego... A do tego ta akcja z koronawirusem... Najwyraźniej są rzeczy ważne i ważniejsze.

Ktoś
@Monterka

Najlepsze jest to że części pracowników oddali chociaż po 1 dniu urlopu a innym nie. Każdy stream rządzi się swoimi prawami.

Ręce opadają

No przecież jak zachorujemy to będzie nasza wina bo pewnie łapska wkładamy do gęby i plujemy na siebie. Co Wy chcecie bezrobocie? Lepiej być chorym i może stracić kogoś bliskiego ale chociaż będziecie mieć pracę. Do kogo ta pretensja przecież w ognisku zakażenia musi być bezpiecznie jeżeli myjecie łapki. Kilka osób na kwarantannie przecież to nie ma niebezpieczeństwa. Jak zachorujesz to najwyżej cię ludzie oplują jadem i po sprawie.

Tak
@Ręce opadają

Wczoraj powiedzieli ze pare osób z SMD VS2 idą od jutra na kwarantannę, więc lepiej żeby dokończyły 7 godzin pracy, nie nosiły maseczek, bo kwarantannę maja od jutra.

Super dobra wiadomość
@Tak

Aha to na innych brygadach na SMD rozumiem jest bezpiecznie i mogą panie pracować.

Gonzalez

Ja tam ufam naszemu kochanemu Panu Dyrektorowi i kierownikom, oni wiedzom co robiom, wszystko dla naszego dobra a wy tego nie doceniacie. Jakby jeszcze dyrektor przyszed i uścisnął rękę każdemu na hali to mógłbym pracować za półdarmo... Nie panikować.

T

No może ktoś lizał i zaraża i może ktoś nie dba o mycie rąk dotyka buzi a co ona przytulała te maszyny? Że tylko o maszynach piszesz? Widzę że głupi z głupszym wie lepiej na temat rozpowszechniania się tego wirusa.

Chyba

Chyba już widzieliście komunikat naszej firmy , dezynfekcja klatek itp ? a co z halą gdzie się siedzi 7h ?

Coronavirus diehl

No i niestety mamy pierwszy przypadek u nas w firmie(Jeszcze nie potwierdzony) ale tak czy i inaczej ta kobieta miała kontakt z chora matka, szkoda że ludzie są tak nie odpowiedzialni, gdyby nie to że przyjechała do niej rodzina na święta Namysłów byłby jeszcze wolny od tego dziadostwa a tak teraz ludzie będę żyli w strachu. Gratuluję tej pani i jej rodzinie,powinni dostać karę za przemieszczanie sie.

Sędzia
@Coronavirus diehl

Po pierwsze nie wiesz jak było w rzeczywistości.nie masz danych,faktow-nie osądzaj. Jeśli to prawda to rzeczywiście ktoś postąpił nieodpowiedzialnie,ALE błagam nie hejtujmy.juz jednego lekarza testowalo i chyba wiesz do czego doszło.facet się zabił. Jeżeli było jak piszesz to ta osoba będzie mieć nauczkę do końca życia I wiele innych osób też.widzialam jak robili inni grile imprezy urodziny,przechodzilismy koło tego I nikt nie dzwonił na policję chyba. Dajcie już kobiecie I jej rodzinie spokój.skupcie się na sobie i na swoich bliskich.

Coronavirus diehl
@Sędzia

Nie zmyśliłem sobie tego i nie lubię pisać czegoś czego nie jestem pewien,znam ta Panią a moja kuzynka jest jej sąsiadka,więc ta wiadomość.jest w 100% prawdziwa niestety :(

WK

Trzeba było nosić maseczki jak lider rozdawał, to żadna nie chciała - bo wam „duszno”. Przynajmniej osoba która była/jest nosicielem nie roznosiłaby choroby. A nie teraz obarczacie pracownice, która tak naprawdę nie ma jeszcze potwierdzonego wirusa. Jeszcze może okazać, ze kto inny jest bezobjawowym nosicielem w zakładzie. Niech was teraz zje ten koronawirus.

G
@WK

Życzę tej dziewczynie zdrowia oby nie byle chora ale jak niestety wynik będzie pozytywny to nic wam nie da to durne pisanie, następni po niej weszli dotykając tego czego dotykała. Odkażanie stanowisk powinno być od samego początku teraz już za późno na żale.

Czy to prawda ze są prowadzone rozmowy na temat zamknięcia zakładu?

aaaa

a produkcja trwa w najlepsze ?

Gall Anonim

Obserwator fanatyk zakładu ???????????????????????? Widać odrazu że to jeden z tych filozofów zakładu ????????????

Karierowiczka

Pani z BHP chyba pomyliła zawody.. Bo zamiast w BHP powinna robić jako fotograf. Nie ładnie fotografować osoby które palą obok parkingu

rampam

to ich sprawa i lepiej skup się na pracy...

Oli

Chodzi oczywiste o strim 4 takie same pieniądze za siedzenie w domu na postojowym a my do pracy

Oli

Czy to normalne, że 4 strumień ma wolne .a resztę idzie do pracy przecież to jeden zakład, to chore

Jakie strasznie?

Wyrozumiały

Nikt nikogo nie straszy, ogarnij się .Firma chce jak najlepiej

Xxx

Co nie udało się zrobić kolejnej qałburzy?

@Wyrozumiały

Sam się ogarnij, skoro ktoś wymusza wybranie urlopu i mówi że przy zwolnieniach firma będzie wiedziałaco z tym zrobić to co to jest? Zakład chce dobrze, a ludzie którzy pracują jeszcze na hali to nie? Biuro jakoś nie z chodzi....

Posejdon

Czyli podsumowując. Chcecie siedzieć w domu, bo boicie się wirusa. Ale urlopu nie chcecie wypisać, bo wam szkoda dni wolnych. Do tego chcecie wypłatę, mimo tego że nie pracujecie. Szczerze, ja tu nie widzę waszego wkładu w zażegnanie kryzysu...

Kto tak powiedział

Zdziwiona_Małpa
@Xxx

To że pracuję na produkcji, nie oznacza wcale, że jestem taka (usunięte przez administratora) To dziwna sytuacja w tym zakładzie. Podstawowe pytanie brzmi, czy zakład ma płynność finansową, czy nie ma? Jeśli nie ma, to odmawiałby przecież udzielania urlopów wypoczynkowych pełno-płatnych, prawda? Z czego zapłacić te urlopy, jeśli produkcja stoi? Ponoć ten nasz rząd ma dawać jakieś dopłaty dla zakładów pracy. Ciekawe, czy byłyby uwzględnione na paskach wypłat? No a jeśli zakład ma płynność finansową, i ma zarezerwowane dodatkowe środki, to po co wysyła ludzi na urlopy? Po to, żeby odpoczywać od pracy której nie ma, a jak wszystko ruszy z kopyta, i firmy zamówią dwa razy tyle co zwykle, żeby nadrabiać tą przepaść w zamówieniach, to pracy będzie więcej niż zwykle, a urlopów już nie będzie... No tak czy nie...?

Pracownik Diehl

Dziś po godzinie 20 wyszedl mail od Dyrektora Zakladu o tym, że staniemy od 6.04.2020 do 19.04.2020 (uzgodnione ze związkami). Płatne 100% ale najpierw pójdzie ze starych urlopów, jak ktoś ma i ci co mają godziny na banku flex muszą je poświęcić. Tak więc jeszcze tydzień ogień i zarabiamy dla "Papy Diehl'a" ile się da, żeby było potem gdzie wracać. Mam nadzieję, że nie będą konieczne kolejne 2 tygodnie później. Tak więc w weekend okażamy co każdy może i jak może, a potem rygor jak na wojnie biologicznej. Wszystkim zdrowia życzę i lepszych wieści jak najszybciej.

Pracownik Diehl
@Pracownik Diehl

Korekta, aby dobrze zrozumieć. Jak ktoś weźmie to wolne ze starego urlopu lub nadgodzin to wtedy ma 100% wynagrodzenia z dodatkami. Jeśli nie ma już ani starego urlopu ani nadgodzin to wtedy 100% ale pensji zasadniczje na umowie. Patrząc na to, co dzieje sie dookola na razie nie jest to zla propozycja. Oby się w tych 2 tgodniach ta zaraza przetoczyła daleko poza Namysłów.

@Pracownik Diehl

Opcja jak najbardziej do przyjęcia. Myślę, że obie strony na tym dużo nie stracą

lodziarz
@Pracownik Diehl

to fajnie macie w tym diehl, my w sąsiedniej firmie od jutra zwiekszamy produkcję do 6 dni/tydz, mamy super srodki ochrony osobistej i kierownictwo trzymające za nas kciuki (oczywiście w domach pracując zdalnie), tak więc nic nam nie grozi. ciekawe tylko czy będą pamiętać o podwyżkach. Trzymajcie się tam dzielnie i odpoczywajcie za nas

Ministrant

5 osób maksymalnie wkościele oraz zakaz gromadzenia/przemieszczania się powyżej 2 osób według nowych informacji podanych przez premiera. Czy praca w diehlu jest nadal możliwa?

Maja
@Ministrant

Praca jest możliwa, obostrzenia nie dotyczą zakładów pracy. Zakład pracy zapewnia ochronę epidemiologiczną, również zaostrza rygor kontaktów pracowników między sobą.

Franek
@Maja

Zakład pracy zapewnia ochronę epidemiologiczną hahaha dobry żart

Mini
@Ministrant

Przecież na dniach Diehl stanie ;)

obserwator
@Mini

skąd ta pewność?

Maja
@Franek

Franek, a co robi zakład źle? Co Ty byś zrobił, by zapewnić bezpieczeństwo pracownikom i utrzymać ciągłość produkcji w celu zapewnienia tej samej ciągłości u klienta?

@Maja

Też miałam nerwy, że musimy pracować bo ogarnęła mnie panika ale po przemyśleniu i wprowadzeniu tych wszystkich zmian w zakładzie dla bezpieczeństwa stwierdzam, że będzie ok. Raczej przy naszej ostrożności wirusa w Diehl nie będzie no chyba, że ktoś biega po sklepach bez rękawic to może coś przynieść. Bardziej się boję o to, że zakład stanie i nie wiadomo co będzie z wynagrodzeniem większość ma kredyty i nie wiadomo ile czasu potrwa ta sytuacja o co zastaniemy po powrocie.

Mini
@obserwator

BSH na 3 tygodnie staje od 28 ... największy potencjał tego zakładu.. ludzie ze związków jawnie mówią że zakład stanie tylko pytanie kiedy...jutro to się rozstrzygnie.

@Ministrant

Wydaje mi się, że póki nie ma takiej konieczności postoju, to lepiej niech zakład funkcjonuje. Taki dłuższy postój, będzie miał swoje konsekwencje. Albo nas na urlopy wygonią i będzie lipa na wakacje, albo postój, a wtedy nie wiadomo co z pensjami? Ci co są na umowach ranstad itp, mogą stracić pracę. Lepiej żebyśmy nie mieli takiej sytuacji.

Do Ewy

Czyli (usunięte przez administratora) tak jak tobie 5 minut przerwy się nie należy tak? Czy palarnia funkcjonuje po za przerwami? Jest regulamin wewnątrz zakładowy który zabrania palić po za przerwami, to może ty nie chodź do ubikacji przez 8 godzin? Może zamknijmy stołówkę też bo jeść nie trzeba. Takie cenne uwagi zachowaj dla siebie i mniej więcej wyrozumiałości i empatii do innych.

Rampam
@Ministrant

Tak, jest możliwa. Zakład zrobił dla załogi dużo - mówcie co chcecie, ale robią co mogą i myślę, że zamknięcie NIE MA sensu i jestem dobrej myśli, że będziemy pracować. Komuś się nie podoba to jest rada : ZOSTAŃ W DOMU. Ktoś komu nie chce robić to wymyśla i pisze najróżniejsze BZDURY - proste. Jednak spora część załogi CHCE PRACOWAĆ i jestem przekonany, że te śmieszne bzdurne napinki itd tego nie zakłócą. Pozdrawiami....... Je.... wirusa lecimy nie śpimy :)

Nie chodzi tu o przerwy ale o palarnie Przerwy 5 minut mogą być A jeżeli mowa o empatii to gdzie palacze ja mają trując wszystkich dookoła

Pracownik roku

Ale przecież nikt nie jest zmuszany do pracy. Jak komuś źle i praca mu się nie podoba, niech się zwolni. Jest wielu ludzi, którzy mają rodziny i kredyty na głowach i woleli by pracować.

Bibi
@Pracownik roku

Jak ci dadzą 60%postojowego to ci nawet na jedzenie nie starczy a co dopiero na kredyt.

@Bibi

Dlatego wolę żeby zakład normalnie funkcjonował.

Do Ewy
@Ewa

I właśnie od tego jest palarnia by nie palili wszędzie i nie truli wszystkich w koło siebie. Szukaj następnego argumentu. Przy okazji sprawdź znaczenie słowa empatia w słowniku, bo użyłaś złego przykładu do znaczenia tego słowa.

Adhd

Skoro bez palenia można wytrzymać 8 godzin ,To chyba jeść też nie musisz po co przerwa śniadaniowa rano przed pracą zjesz śniadanie i po 8godzinach wrócisz na obiad.Z głodu przecież się jeszcze nikt nie zes....????

Zostaw merytoryczną opinię o Diehl Controls Polska - Namysłów

• Jak się pracuje w Diehl Controls Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Diehl Controls Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 172.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diehl Controls Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 145, z czego 28 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diehl Controls Polska?

Kandydaci do pracy w Diehl Controls Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diehl Controls Polska