Diehl Controls Polska

Namysłów

Opinie o Diehl Controls Polska

aasas 2016-06-17 19:06:39
nikt tu nic o żadnych testach na specjalistów nie napisze bo tu sami ludzie z produkcji piszą zazwyczaj o pierdołach
Gość 2016-06-19 15:07:19
No masz rację po co pisać o poerdolach typu że ktis kogoś obgaduje wiadomo że do takich ludzi nic nie dotrze bo to są puści ludzie wiec olać takie panienki co zazdroszczą i tylki obrabiaja to o nich źle świadczy od razu można poznać ich poziom inteligencji.to jest śmieszne ocenianie innych no ale każdy swoje kompleksy leczy na swój sposób i tyle
Takie moje zdanie warto tutaj poruszać takie kwestie dotyczące spraw firmy aby komuś w czymś konkretnym pomoc.
sadasa 2016-06-21 22:59:16
Zuza, złóż cv i się przekonaj, skoro spełniasz wymagania to pewnie masz szanse, nie ma co pytać o takie rzeczy tutaj bo nikt z fusów Ci tego nie wywróży
olo 2016-06-23 14:19:20
Pozdrawiam pracowników i pytanko na czym polega praca na stanowisku specjalista liniowy ds.TPM ?
Są wolne dwa wakaty ,może ktoś coś bliżej wypowie się na ten temat.Pozdro.
Pomocny 2016-06-24 20:31:39
Praca polega na usuwaniu biezacych awarii maszyn i urzadzen oraz ich zapobieganiu a takze na kontrolii i zamawianiu czesci do nich
mamra 2016-06-27 13:10:14
Miałam nadzieję, że na tym forum znajdę jakieś info na temat pracy w diehlu- jakie zarobki, godziny pracy, atmosfera :). A jedyne co widzę to gównoburzę, w której każdy wylewa swoje problemy i żale. Ludzie, bądźcie dorośli- nikogo nie obchodzą Wasze problemy i Wasze zdanie, dlatego oszczędźcie już tego spamu i piszcie na temat- o pracy, a nie o tym kto komu loda robi na boku. Pozdrawiam.
Operator 2016-06-28 22:04:12
Witam czym zajmuje się operator działu elektroniki?? I jakie ma zmiany? Pozdrawiam
Alejandro 2016-06-28 22:34:24
Dokładnie popieram!Może napiszcie po prostu do działu personalnego do osoby od rekrutacji i zatrudnienia co jak wygląda, bo tu sami mądrzy doradzają a żal im.sciska tylek tak naprawdę... Ja tez chce wysłać swoje podanie a jak to czytam To mi się odechciewa,bo jadem tu dosłownie tryska.pocieszam się tym.ze każdy cwaniak bo anonimowy to jedzie po innych jak po rudej.... Dam znać jak będę po rozmowie.mam nadzije,że.mnie zaprosza w najbliższym czasie
Alejandro 2016-06-28 22:35:44
Pomocny 2016-06-29 10:09:34
Na stanowisku specjalisty ds tpm
Pomocny 2016-06-29 10:16:59
Operator??to Diehl poszukuje takiego stanowiska?? Operator to osoba pracujaca na stanowisku montera ale z wiekszymi uprawnieniami do obslugi maszyn i urzadzen. Cos pomiedzy monterem a specjalista liniowym. Tylko ze przewaznie takie stanowisko dostaje wykwalfikowany monter a nie nowo przyjeta osoba
Pomocny 2016-06-29 10:20:58
W diehlu dziala kilka systemow na raz...jest system 4brygadowy, jednozmianowy,dwuzmianowy i flexi (8h)
Pomocny 2016-06-29 16:39:20
Nie system jest uzalezniony od stanowiska i tak biura maja jedna zmiane i czas flexi sa dzialy gdzie sa dwie zmiany ale to dzialy okoloprodukcyjne, a produkcja ma wszystkie te systemy oprocz flexi
emsa 2016-06-29 17:07:50
gdzie dokładnie odbywają się rozmowy kwalifikacyjne w diehlu? jak wygląda zatrudnienie jeżeli jest się zatrudnianym przez agencję? jest szansa na umowę bezpośrednio z Diehlem? Jest możliwość pracy tylko na jedną zmianę?
Troche inna niż wy 2016-07-01 00:25:24
Ogólnie niewiem jak na innych brygadach ale na br 2 strim 2 ,jest jakaś znieczulica jedna drugą by utopiła w łyżce wody,zamiast sobie pomagać i wspierać, tak jak było pare lat temu to jest mega zle atmosfera do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] plotka nie nadarza za następną...kobiety pracujcie i patrzcie każda na siebie, a nie szukacie winy w innych,kto ile zrobi itd ,myśle że każda daje z siebie tyle ile może!!!Dajcie normalnym ludziom życ pracować w spokoju!!!!AMEN
Pomocny 2016-07-01 15:32:31
Rozmowu odbywaja sie w salach konferencyjnych tylko nie wiem czy wszystkie, praca przez agencje wyglada tak ze jesli sie sprawdzasz to Ci przedluzaja umowe przewaznie z miesiaca na miesiac pozostale warunki sa takie same lecz nie nalezy sie prywatna sluzba zdrowia Enelmed, wczasy pod grusza i Kasa Zapomogowo-Pozyczkowa. Oczywiscie ze jest mozliwosc zatrudnienia na Diehl ale po przejsciu agencji cos kolo 18 miesiecy.Mozliwosc pracy na 1 zmiane jest pelno ale napewno nie na produkcji tam dostaja taka mozliwosc tylko osoby w "trudnej sytuacji" ktorym firma chce pomoc.
pracowniczka 2016-07-01 23:08:20
Akurat to prawdą nie jest, w tej chwili bardzo potrzebni są pracownicy produkcji, a brakuje chętnych.
Daga 2016-07-05 15:17:09
Hej co możecie powiedzieć o brygadzie 1 i st 3 ?
Alfredo 2016-07-20 23:05:01
Masz na pracuj informacje lub na ich stronie diehl.com tylko część ogłoszen jest do Namyslowa w cześć do Wrocławia
Ola 2016-07-30 10:25:41
Kasa tutaj zawsze jest na czas a nawet szybciej!!!!!!!!!!!!!!!!!
Agata 2016-08-05 07:40:22
No jak na ogłoszeniu nie jest napisane.że przez agencję pracy,to znaczy.ze umowa o pracę...pewnie pierwsza na czas określony a potem to JUŻ na stałe...nie jest napisane ile płacą na tym stanowisku
Agata 2016-08-05 07:40:49
aaa 2016-08-07 18:12:59
Co tutaj tak cicho? :D Nikt nikogo nie obgadał? :D Nikt się nie zwolnił? :D Czyżby w DCP ludzie się w końcu wzięli za prace?
jestem za 2016-08-10 13:08:25
jest to stara solidna firma rodzinna, tak i szukaja fachowce technikum lub z uniwerku...i nie tak jak na ofertcie - ze tez po anglisku - lepeij dobrze po polsku - sorki za bledow nie jestem polakiem, ale warto pracowac w tej firmie - dobrze juz sie mozna orientowac na ich strone internetowa... a zarobki - moze troch tajna.... a na stanowisku b.d. w porowniwaniu do krajowego standartu... warto - nawet jezli oferte o prace troche zrobia warzenie aroganice... szkoda i dziekuje bardzo
222 2016-08-18 02:25:18
Festyn pracowniczy jaja i żenada dno
Były pracownik 2016-08-22 14:00:32
KATASTROFA - nic się nie zmieniło od kilku lat na produkcji!
Odnośnie wszelkiej rywalizacji, zazdrości i oszczerstw !!!
Powodzenia
Andrzej84 2016-08-26 07:49:17
Słuchajcie był ktoś z was na rozmowie u nich?są jakieś testy na wyższe stanowiska specjalistyczne?co sprawdzają na spotkaniu?dzięki za prawdziwe odpowiedzi,powiedzcie jak jest
realista 2016-09-11 21:41:02
Firma niemiecka - polskie zarządzanie i zarobki. Promuje się tu nierobów i obiboków, ponieważ zlikwidowano punktowanie umiejętności pracowników i choć po części ich indywidualne premiowanie. Każdy ma tą samą podstawę i te same dodatki, więc poziom się "wyrównał"- obiboki dalej się obijają ,a Ci niegdyś lepiej premiowani dorównali do ich poziomu wydajności. Zarząd strzelił samobója! Firma, moim zdaniem powoli się będzie kończyć. Po pierwsze- zarządzanie niższego szczebla -brygadziści czy liderzy(większość) to katastrofa - brak kompetencji do zarządzania kapitałem ludzkim,dwa- kolesiostwo i układy przy wyborze operatorów,trzy- system pracy i co najważniejsze- zarobki- dno !!! Jałmużna za pracę w takim systemie, która praktycznie opiera się na dodatkach za soboty i niedziele. Jak tak dalej pójdzie to wykwalifikowani pracownicy i fachowcy będą historią , a pozostaną jedynie pracownicy -przepraszam za wyrażenie- z ulicy. To moja indywidualna ocena i każdy wie jak jest, a kciuki w górę czy w dół pokażą ,czy mam rację. Aha - najważniejsze - więcej szacunku dla monterek!
do realisty 2016-09-12 14:46:11
to prawda
obiektywny 2016-10-06 21:30:36
Rozumiem,że pracujesz w tej firmie, piastujesz ważne stanowisko przez co potrafisz ocenić pracę kierowników,liderów ,inżynierków .Jesteś oczywiście zaangażowany, pracująć nan 120% realizując wszystkie zadania.Jeżeli tak jest to nie krępuj się i pomóż kolegom w realizacji ich zadań, natomiast jeżeli jesteś kolejnym zakompleksionym nierobem, patrzącym jak się migać od pracy ,a o 15 zabijasz się o bramę wyjścową by wyjśc jako pierwszy to daruj sobie te nic nie wnoszące , niemerytoryczne i prostackie wpisy.Świadczą one jedynie o Twojej indolencji i generalnie niskiej kulturze osobistej.
@Obiektywny 2016-10-08 22:41:57
Kolego, liczba ocen komentarza świadczy o tym, że osoba pisząca komentarz jednak ma rację. Ja jako były pracownik mogę potwierdzić większość zdań. Piszesz o kulturze? A jak nazwałeś kadrę specjalistyczną? "inżynierków" Jak chcesz być tym inżynierkiem to zapisz się na PWr, i będziesz tym "inżynierkiem" Jak to się fajnie mówi, uderz w stół... Nie pozdrawiam
aaa 2016-10-08 22:52:01
Prawda jest taka, że biorą wszystkich jak leci nawet bez doświadczenia. To firma typu, weźmiemy kogoś bez doświadczenia - wyszkolimy. Jedyny warunek to taki, że trzeba się zmieścić w przedziale zarobków, a te nie oszukujmy się, są na marnym poziomie jak dla specjalistów. Ogólnie mówiąc - do firmy przychodzi 90% specjalistów z 0 doświadczeniem - zaraz po studiach. Specjalista z doświadczeniem nie ma co szukać w tej firmie chyba, że zgodzi się na ich warunki finansowe, a te jak pisałem wcześniej nie są konkurencyjne. Piszę o oddziale w Namysłowie. We Wrocławiu jest dużo lepiej pod względem finansowym.
tom 2016-10-20 12:01:24
hej czy do diehl-a szukają na produkcję facetów?
Jakie trzeba mieć kwalifikacje ?
tom 2016-10-20 12:02:41
hej czy do diehl-a szukają na produkcję facetów?
Jakie trzeba mieć kwalifikacje ?
Marta 2016-10-23 19:51:55
Tom teraz nie zatrudniają na produkcję dzwoniłam do biura ich pytać o prace dla koleżanki.ale babka powiedziala mi,ze w chwili obecnej nie posiadają wolnych walorów na produkcję....no.ale powiedziała,ze jeśli chce,to mogę zostawić cv.Wiec możesz składać..ja pracuje tam od lipca i jest w miarę dobrze...faceta szukają na specjalistę do Tmp
Weronka 2016-11-04 14:38:07
Czy ludzie w Diehlu nic nie robią tylko plotkują jedni o drugich i mają romanse? Co to za zakład pracy? Człowiekowi odechciewa się aplikować. Smutne ...
ja 2016-11-08 17:50:23
Witam. Jakie sa mniej wiecej zarobki na operatora. Wozka.widlowego?
Nora 2016-11-16 22:13:11
Ja tam długo już pracuje i nie widzę żeby ktoś z kimś romansowal. Ploty zawsze były i będą to się wywodzi z niskiego poziomu życia niestety . Jeżeli ktoś przychodzi pracować i pracuje na 100%to takie rzeczy go nie rażą w oczy . Jeżeli komus nie pasuje zakład droga wolna .
Irys 2016-12-09 14:09:37
Na wózku widłowym Zarobisz na 4 brygadach 2000zł nastepna podwyzka o 100zł brutto za 5 lat pracy. Bardzo nie miła atmosfera. Wszystko na czas robione. Kierownik magazynu to zwyczajny B.... tylko kurna kurna kurna. Niepolecam
Fiolek 2016-12-09 19:32:16
Od kiedy ty to Irys?dobre sobie.nie rozumem jednego,nie podoba się ?to się zwolnij.nikt tu nikogo na sile nie trzyma.p.s a jak ktoś nie daje rady to jest jak z tobą i rys.z drugiej strony nie wiedziałem ze masz taki pseudonim
Klaudia 2016-12-09 19:34:08
Sorry a w pracy nie robi się żadnej pracy na czas.????
Grzesiek 2016-12-10 18:33:49
Może mi ktoś napisać ile na "rękę" zarabia się na produkcji jako monter?
realista 2016-12-18 22:11:47
Cicha noc,święta noc...Już niedługo wokół słychać będzie nasze wspaniałe polskie kolędy,a na stołach gościć będzie 12 potraw,a może i więcej. W tym roku również nasza firma Diehl Controls próbowała ugościć
swoich pracowników przy zakładowym wigilijnym stole. Niestety bez potraw , a tylko przy kawie i herbacie...Druga zmiana, bo o niej tu mowa, jak co roku w przedświątecznej atmosferze przybyła na poczęstunek. Oj chyba dzisiejsza kolacja wigilijna jest z prezentami ? Można tak było pomyśleć ,widząc jak niektórzy pracownicy z biur i I zmiany ( I brygady zarazem) nieśli po kilka pudełek . To prezenty pomyślałam. Ale szybko zorientowałam się , że to jakaś zorganizowana akcja - zmieść ze stołów wszystko ,nachapać się ile wlezie i nie zostawić dla drugiej zmiany nic,co nadawało by się do zjedzenia.Ciekawa jestem czy to widzieli nasi goście z Niemiec? I tak przy pustych stołach ze smutnymi minami przeminęła nam "kolacja wigilijna"Wstyd i żenada!Ktoś chciał chyba ratować sytuację ,bo dla III zmiany zamówiono catering.Czy nie można tak było zrobić dla drugiej zmiany?Wstyd jeszcze raz wstyd!
Optymista 2016-12-27 15:17:16
W tej sytuacji nie ma co winić firmę, po prostu nie przewidzieli tego że pierwsza zmiana wyniesie wszystko :D Jak widać błąd został naprawiony dla III zmiany, a dla II nie było już na to czasu. Mieliście po prostu pecha. Pewnie za rok sytuacja się już nie powtórzy.
@Optymista 2016-12-30 18:05:39
A nie uważasz, że taka sytuacja powinna zostać przewidziana? Każdy kto choć trochę trzeźwo myśli i zna zwyczaje Polaków by to przewidział. Tylko to wymagało trochę dobrej woli. Wiadomo jaką my Polacy mamy mentalność, jak jest za darmo, to się nie myśli o innych tylko o sobie. Trochę wyobraźni i problemu by nie było, przecież można było zamówić 3 x katering, dla każdej ze zmian. Pisanie, że ktoś miał pecha, świadczy tylko o Twojej małostkowości... Pewnie byłeś jednym z tych z pierwszej zmiany :) Ale jak się nie ma za grosz empatii, to tak się właśnie kończy. Słuchajcie ludzie macie pecha, bo przecież firma jest niewinna :) Zakład chciał zrobić coś dla ludzi, a skończyło się jak zawsze, bo ktoś czegoś nie przewidział... :) Wytrwałości w Nowym Roku dla wszystkich pracowników! :)
Młoda.kiedyś 2017-01-03 19:13:09
Jutro idę na rozmowe która odbędzie się w OHP i ma być tam ktoś z agecji pracy Ramstad i ktoś od firmy Diehl Controls Polska,jak czytam te komentarze to się boje ale nie rozmowy a towarzystwa z którym przyjdzie mi pracować na taśmie.nie rozumiem jednego jeśli ktoś nie chce pracować to może się zwolnić ale lepiej wylewać jad anonimowo na forum nikt tu nie chwali zarobków pracy e.C.t.tylko nienawiść....ale to takie polskie....szkoda ze nie piszecie tu o polityce bo tego tu tylko brakuje.mam nadzieje,ze jutro zdam rozmowę i będę mogła zarobić trochę pieniedzy żeby utrzymać siebie i dziecko i ze przyjdzie mi pracować z miłymi ludźmi.mój poprzedni pracodawca nie wypłacił mi wypłaty za trzy miesiące bo ma długi tu koleżanka mówiła.ze wypłata zawsze na czas i nigdy nie było ani dnia później.ze zmiany dobre,ze pieniądze tez dobre.ludzie cieszcie się ze jest taki zakład i źr macie prace bo jak by wam przyszło robić za darmo i po 20 godzin to by się wam żyć odechciało.ciesz cie się zdrowiem,pracom bo to najważniejsze a mam nadzieje,ze i ja będę pracować w końcu za normalne pieniądze trzymajcie kciuki za rozmowę i za mnie.
Alvaroooooo 2017-01-03 22:00:35
Jezuśku napisz kim jesteś to cie zaprosze na kolacyje nawet wigilijną dam ci się najeść i nie zabraknie.nudna jesteś
@Alvaroooo, @Młoda kiedyś 2017-01-08 11:10:31
Daruj sobie wycieczki osobowe, bo to świadczy tylko o braku merytorycznych argumentów.
Wcześniej zostało napisane nie wprost, żeby każdy inteligenty człowiek sam się domyślił. Tym razem napiszę wprost, otóż chodzi o to, że nie o fakt tego że ktoś się nie najadł , napił za darmo, czytaj za firmowe. Tylko tutaj chodzi o fakt, że pracodawca chciał choć raz w roku zrobić coś dla ludzi. Czyli ktoś kto to organizował nie przemyślał tego. Niestety druga zmiana jak przyszła do pracy zastała to co zastała. Dlaczego to zastała? Bo ktoś wcześniej zjadł to co było. Dlaczego zjadł? Bo My Polacy mamy taką mentalność, że jak coś jest za free tak to się kończy. Mentalności Polaków nie zmienimy. Wystarczyło,tylko i aż, pomyśleć. Ponosząc te same koszty wystarczyło przy zamówieniu poprosić po podzieleniu na 3 części i dostawę w 3 rożnych porach. Wtedy każdy by się poczuł doceniony. Spojrzyj czasem na sprawę troszkę szerzej, a nie tylko to co widać na pierwszy rzut oka, wtedy może dostrzeżesz, to, że ktoś nie chce się najeść i napić za free, a choć raz poczuć się że każdy w tej firmie jest traktowany równo.

@Młoda kiedyś
Zarzucasz ludziom, że rozmawiają o pracy i o tym co się w zakładzie dzieje - wszystko odbywa się na forum firmowym. Po czym sama zaczynasz pisać o swoim prywatnym życiu? Ciebie źle traktował pracodawca to źle, ale jak innych traktuje źle to już mają się cieszyć, że im płaci? Czystej postaci introwersja. Nie pomyślałaś, że ludzie tutaj piszą o problemach których sami nie mogą wyrazić w firmie? Bo może niektórych rzeczy nie można powiedzieć na głos? Wybacz mylisz się, to że Twój poprzedni pracodawca nie był fair wobec Ciebie (jak najbardziej Ci współczuję) , jak i to, że po tych doświadczeniach Ty chcesz mieć pewną wypłatę, (co powinno być standardem w UE), nie upoważnia Cię to wyciągania opinii na temat ludzi którzy pracują w DCP. Oni to co dla Ciebie jest warunkiem koniecznym, mają jako standard, bo tak powinno być! Tutaj już jest dyskusja o tym jak firma jest zarządzana. A widać to kuleje. Może ktoś z firmy czyta to forum i w przyszłym roku wszystko zostanie zrobione tak, żeby nie powtórzyła się ta sytuacja...
Mailoo 2017-01-13 10:22:46
Kochani
Zaklad pracy jak karzdy inny.?!
Jednak nie,wyruznia sie ponad przecietnosc tym ze pracuja tam same barany ktore nie maja o niczym pojecia i to wlasnie oni kieruja tym bajzlem.
Sa to kierownicy mazgazynu.polmuzgie tempaki.
Nic nie potrafia zrobic
o niczym nie maja pojecia .
Stary komuch i jego zastepca .
Pomyslcie dwa razy zanimtam sie wybiezecie.

Starka 2017-01-20 17:25:11
Czy Diehl prowadzi w chwili obecnej jakieś rekrutacje? Interesuje mnie dział sprzedaży. Jakie obecnie firma ma zarobki? Czy rozmowa rekrutacyjna nie sprawia problemów? Może są jakies dodatki, warto wiedzieć wcześniej!!
Zostaw swoją opinię o Diehl Controls Polska - Namysłów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diehl Controls Polska