Diehl Controls Polska

Namysłów

Opinie o Diehl Controls Polska

olo 2016-06-23 14:19:20
Pozdrawiam pracowników i pytanko na czym polega praca na stanowisku specjalista liniowy ds.TPM ?
Są wolne dwa wakaty ,może ktoś coś bliżej wypowie się na ten temat.Pozdro.
werf 2016-06-23 15:10:54
@olo nie wiem nie widze takiej oferty..jest na stanowisko specjalsity do spraw planowania jakosci tutaj chpodzi o tworzenie dokumentacji jakościowej dla nowych projektów (proces flow chart, control plan, test plan, instrukcje kontrolne);
Pomocny 2016-06-24 20:31:39
Praca polega na usuwaniu biezacych awarii maszyn i urzadzen oraz ich zapobieganiu a takze na kontrolii i zamawianiu czesci do nich
erf 2016-06-24 20:40:35
a ciekawe jak na stanowisku inzyniera procesu NPI bo widze ze w Namysłowie poszukuja teraz oczekuja tutaj wyższego wykształcenia technicznego (preferowane kierunki: zarządzanie i inżynieria produkcji, elektronika), doświadczenia na podobnym stanowisku
mamra 2016-06-27 13:10:14
Miałam nadzieję, że na tym forum znajdę jakieś info na temat pracy w diehlu- jakie zarobki, godziny pracy, atmosfera :). A jedyne co widzę to gównoburzę, w której każdy wylewa swoje problemy i żale. Ludzie, bądźcie dorośli- nikogo nie obchodzą Wasze problemy i Wasze zdanie, dlatego oszczędźcie już tego spamu i piszcie na temat- o pracy, a nie o tym kto komu loda robi na boku. Pozdrawiam.
adaś 2016-06-27 14:23:06
Pomocny' a na jakim stanwoisku są takie obowiązki? czyli głownie poszukują serwisantów? Na to wychodzi. Ja widziałem ogłoszenie na specjalistę ds. palnowania jakośći, wiesz coś o tym?
Operator 2016-06-28 22:04:12
Witam czym zajmuje się operator działu elektroniki?? I jakie ma zmiany? Pozdrawiam
Alejandro 2016-06-28 22:34:24
Dokładnie popieram!Może napiszcie po prostu do działu personalnego do osoby od rekrutacji i zatrudnienia co jak wygląda, bo tu sami mądrzy doradzają a żal im.sciska tylek tak naprawdę... Ja tez chce wysłać swoje podanie a jak to czytam To mi się odechciewa,bo jadem tu dosłownie tryska.pocieszam się tym.ze każdy cwaniak bo anonimowy to jedzie po innych jak po rudej.... Dam znać jak będę po rozmowie.mam nadzije,że.mnie zaprosza w najbliższym czasie
Alejandro 2016-06-28 22:35:44
Pomocny 2016-06-29 10:09:34
Na stanowisku specjalisty ds tpm
tu 2016-06-29 10:12:55
@alejandro ja szczerze i bez jadu, interesuje mnie u was znalezienie pracy w systemach wbudowanych, wieść się niesie że programistów szukacie - prawda to czy tylko miejskie legendy? dodam tylko że znam język niemiecki i mam nadzieję że tutaj będe mógł go wykorzystać
Pomocny 2016-06-29 10:16:59
Operator??to Diehl poszukuje takiego stanowiska?? Operator to osoba pracujaca na stanowisku montera ale z wiekszymi uprawnieniami do obslugi maszyn i urzadzen. Cos pomiedzy monterem a specjalista liniowym. Tylko ze przewaznie takie stanowisko dostaje wykwalfikowany monter a nie nowo przyjeta osoba
Pomocny 2016-06-29 10:20:58
W diehlu dziala kilka systemow na raz...jest system 4brygadowy, jednozmianowy,dwuzmianowy i flexi (8h)
basia 2016-06-29 12:17:34
to jak dobrze rozumiem, to ja sobie mogę sama wybrac w jakim systemie chciałabym pracować? interesuje mnie stanowisko Hardware Engineer w Dziale Rozwoju we Wrocku
Pomocny 2016-06-29 16:39:20
Nie system jest uzalezniony od stanowiska i tak biura maja jedna zmiane i czas flexi sa dzialy gdzie sa dwie zmiany ale to dzialy okoloprodukcyjne, a produkcja ma wszystkie te systemy oprocz flexi
adaś 2016-06-29 16:48:58
szukają kilku osób, jednka na operatoró nic nie mają jeszcze jak cos to programisci, konstruktorzy narzedziowi
emsa 2016-06-29 17:07:50
gdzie dokładnie odbywają się rozmowy kwalifikacyjne w diehlu? jak wygląda zatrudnienie jeżeli jest się zatrudnianym przez agencję? jest szansa na umowę bezpośrednio z Diehlem? Jest możliwość pracy tylko na jedną zmianę?
45rf 2016-06-29 21:49:38
@adaś szukaja szukaja inzynierow procesu NPI takze czytalem ze do zadan takiej ososby bedzie nalezen m.in. wdrażanie nowych produktów, przygotowanie i nadzorowanie rozruchu produkcji seryjnej nowych produktów, nadzorowanie zmian w istniejących narzędziach produkcyjnych
Troche inna niż wy 2016-07-01 00:25:24
Ogólnie niewiem jak na innych brygadach ale na br 2 strim 2 ,jest jakaś znieczulica jedna drugą by utopiła w łyżce wody,zamiast sobie pomagać i wspierać, tak jak było pare lat temu to jest mega zle atmosfera do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] plotka nie nadarza za następną...kobiety pracujcie i patrzcie każda na siebie, a nie szukacie winy w innych,kto ile zrobi itd ,myśle że każda daje z siebie tyle ile może!!!Dajcie normalnym ludziom życ pracować w spokoju!!!!AMEN
robert 2016-07-01 09:10:39
Specjalista ds. projektowania płytek drukowanych jest widze u nich potrzebny teraz
Pomocny 2016-07-01 15:32:31
Rozmowu odbywaja sie w salach konferencyjnych tylko nie wiem czy wszystkie, praca przez agencje wyglada tak ze jesli sie sprawdzasz to Ci przedluzaja umowe przewaznie z miesiaca na miesiac pozostale warunki sa takie same lecz nie nalezy sie prywatna sluzba zdrowia Enelmed, wczasy pod grusza i Kasa Zapomogowo-Pozyczkowa. Oczywiscie ze jest mozliwosc zatrudnienia na Diehl ale po przejsciu agencji cos kolo 18 miesiecy.Mozliwosc pracy na 1 zmiane jest pelno ale napewno nie na produkcji tam dostaja taka mozliwosc tylko osoby w "trudnej sytuacji" ktorym firma chce pomoc.
www 2016-07-01 15:37:16
@robert masz racje tez widzlaem ta oferte od nich ale wiesz ze oczeukuja tutaj m.in. doświadczenia zawodowego w tworzeniu layout’u płytek drukowanych?
pracowniczka 2016-07-01 23:08:20
Akurat to prawdą nie jest, w tej chwili bardzo potrzebni są pracownicy produkcji, a brakuje chętnych.
mr 2016-07-01 23:11:28
a możesz przyjacielu podać konkretne namiary na te oferty?
Daga 2016-07-05 15:17:09
Hej co możecie powiedzieć o brygadzie 1 i st 3 ?
ertyok 2016-07-05 15:18:15
też podczepiam sie do pytania! dajcie jak mozecie jeszcze nac o tym jak wygląda praca u nch w firmie jako Specjalista ds. projektowania płytek drukowanych.
Alfredo 2016-07-20 23:05:01
Masz na pracuj informacje lub na ich stronie diehl.com tylko część ogłoszen jest do Namyslowa w cześć do Wrocławia
robert 2016-07-21 10:29:41
Mechanical Engineer jest teraz do nich potrzebny do pracy jak widze.
sweet 2016-07-27 20:28:24
Wiadomo, że pracy zawsze jest sporo, ale najważniejsze jest to, że można u nich liczyć na zarobki adekwatne do powierzanych obowiązków. Zastanawia mnie jednak czy wypłata jest teraz terminowa, wiecie? Dzięki
Ola 2016-07-30 10:25:41
Kasa tutaj zawsze jest na czas a nawet szybciej!!!!!!!!!!!!!!!!!
maniek 2016-07-30 10:29:12
A jaka jest tutaj umowa @ola? konkrenie chodzi mi o ofertę na inżyniera procesu NPI bo o socjalu piszą ale o umowie nic a to dla mnie jest najważniejsze
Agata 2016-08-05 07:40:22
No jak na ogłoszeniu nie jest napisane.że przez agencję pracy,to znaczy.ze umowa o pracę...pewnie pierwsza na czas określony a potem to JUŻ na stałe...nie jest napisane ile płacą na tym stanowisku
Agata 2016-08-05 07:40:49
robert 2016-08-05 09:54:44
aha, no to wydaje mi się, ze to dobrze naprwde wygląda, tylko teraz zastanwiam się jeszcze jak bedzie w praktyce u nich z praca, bo chodzi mi o stanowisko jako Inżynier procesu NPI i tutaj już trzeba mieć wszystkie uprawnienia no i minium te 3 lata doświadczenia najlepiej.
aaa 2016-08-07 18:12:59
Co tutaj tak cicho? :D Nikt nikogo nie obgadał? :D Nikt się nie zwolnił? :D Czyżby w DCP ludzie się w końcu wzięli za prace?
A 2016-08-07 21:44:07
No specjaliści zakupowi to naprawdę fajna praca, właściwie prawie nic się nie robi wielkiego, wszyystko jest raczej na swoim miejscu, więc hyba należy próbować się tutaj dostac i zatrudnić, zwłaszcza, że rozwój naprawdę szybki jest i na całą polskę..
jestem za 2016-08-10 13:08:25
jest to stara solidna firma rodzinna, tak i szukaja fachowce technikum lub z uniwerku...i nie tak jak na ofertcie - ze tez po anglisku - lepeij dobrze po polsku - sorki za bledow nie jestem polakiem, ale warto pracowac w tej firmie - dobrze juz sie mozna orientowac na ich strone internetowa... a zarobki - moze troch tajna.... a na stanowisku b.d. w porowniwaniu do krajowego standartu... warto - nawet jezli oferte o prace troche zrobia warzenie aroganice... szkoda i dziekuje bardzo
Michał 2016-08-10 13:11:44
Witam wszystkich, czy jest tu ktoś kto miał przyjemność, albo jej nie miał :) pracować u nich? Poszukuję informacji odnośnie zarobków u nich i ogólnego zatrudnienia. Czy jest tu ktoś kto może napisać coś w tym temacie? Dzięki
222 2016-08-18 02:25:18
Festyn pracowniczy jaja i żenada dno
kolt 2016-08-18 09:29:23
jakby kogoś interesowało wyższe i bardziej specjalistyczne stanowisko pracy w tej firmie to teraz jest Development Global Functional Specialist poszukiwany
Były pracownik 2016-08-22 14:00:32
KATASTROFA - nic się nie zmieniło od kilku lat na produkcji!
Odnośnie wszelkiej rywalizacji, zazdrości i oszczerstw !!!
Powodzenia
igła 2016-08-22 14:10:56
@kolt gdzie widziałeś to ogłoszenie i czy nadal jest aktualne?
hjk 2016-08-24 22:28:53
słuchajcie czym dokąłdnie zajmuje sie firma Diehl Controls Polska? bede wdzięczna za odpowiwedź. :)
Andrzej84 2016-08-26 07:49:17
Słuchajcie był ktoś z was na rozmowie u nich?są jakieś testy na wyższe stanowiska specjalistyczne?co sprawdzają na spotkaniu?dzięki za prawdziwe odpowiedzi,powiedzcie jak jest
kumpel k 2016-08-26 09:44:02
jak ktoś szuka pracy to Specjalista ds. zakupów nieprodukcyjnych jest im potrzebny, ogłoszenie jest że potrzebny im jest teraz taki pracownik w Namysłowie
realista 2016-09-11 21:41:02
Firma niemiecka - polskie zarządzanie i zarobki. Promuje się tu nierobów i obiboków, ponieważ zlikwidowano punktowanie umiejętności pracowników i choć po części ich indywidualne premiowanie. Każdy ma tą samą podstawę i te same dodatki, więc poziom się "wyrównał"- obiboki dalej się obijają ,a Ci niegdyś lepiej premiowani dorównali do ich poziomu wydajności. Zarząd strzelił samobója! Firma, moim zdaniem powoli się będzie kończyć. Po pierwsze- zarządzanie niższego szczebla -brygadziści czy liderzy(większość) to katastrofa - brak kompetencji do zarządzania kapitałem ludzkim,dwa- kolesiostwo i układy przy wyborze operatorów,trzy- system pracy i co najważniejsze- zarobki- dno !!! Jałmużna za pracę w takim systemie, która praktycznie opiera się na dodatkach za soboty i niedziele. Jak tak dalej pójdzie to wykwalifikowani pracownicy i fachowcy będą historią , a pozostaną jedynie pracownicy -przepraszam za wyrażenie- z ulicy. To moja indywidualna ocena i każdy wie jak jest, a kciuki w górę czy w dół pokażą ,czy mam rację. Aha - najważniejsze - więcej szacunku dla monterek!
45rf 2016-09-11 21:45:52
Hmm ja to tam widzę ze oni akurat szukaj do Wrocławia
do realisty 2016-09-12 14:46:11
to prawda
Monter 2016-09-12 15:01:19
No ja też uważam, że przez agencje pracy jest czasami lepiej, w ogóle nie rozumiem jak można uważać, że jest inaczej i że coś nie gra, systemy są różne, trzeba z nich brać ile się tylko da, przecież wiadomo
Robet 2016-09-28 17:08:44
No w sumie tak. Praca przez agencje tez jest całkiem w porządku, a poza tym potem najlepsi zawsze znajdują zatrudnienie bezpośrednio w firmie.
Zostaw swoją opinię o Diehl Controls Polska - Namysłów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diehl Controls Polska