Diehl Controls Polska

Namysłów

Opinie o Diehl Controls Polska

do marina 2016-03-14 23:52:05
To nie blahostki..a życie. Normalne życie! Nie mów ze o tym nie wiesz.Romans goni romans jak to w zakladach.bywa. zwlaszcza ze okazji nie brakuje.
zakaz 2016-03-21 14:50:57
zakaz przejścia dla męszczyzn przez damską szatnie nie sądziecie ze to ośmieszanie sie?
Marek 2016-03-29 12:02:08
Witajcie koledzy i koleżanki! Mam pytanie, ile na ręke dostaje u was pracownik na stanowisku "ustawiacz" ??? Proszę o szczerą odpowiedź. Dziękuje!
Lodzia 2016-04-08 23:39:55
Tak jest romans goni romans co ma do szukania niowy ustawicz z esemde
Na testach i podrywa mlode kobiety czy to jest normalne chyba nie powinnien wykonywac swoja prace a nie sie szlajac po testech i bajere popierdalac
Marek 2016-04-08 23:42:26
Ty lodzia wszystko widzisz ale siebie nie zainteresuj sie sobą a nie tylko donosisz
sylwia 2016-04-08 23:46:37
Panienko ktora ciagle mowisz ze jak jest łatwy panel to panie nie robia tylko szkoda ze jak jest trudny to tak nie mowisz dajemy z siebie wszystko a nawet wiecej ze gdy wracamy do domu to juz nic nam sie nie chce no tak ale ty swoje wiesz zawsze jest nasza winna popatrz na siebie jak we wszystko sie wpierdalasz pracuj wiecej a mniej mow dobra z gory dziekuje
tak jest 2016-04-09 19:42:36
mi też się nic nie chce jak wracam do domu
More 2016-04-11 00:35:55
Nie macie sił jak wracacie do domu ale każda ma siłę aby opluwac inne kobiety? te co mają największe kompleksy potrafią tylko obgadywac inne panie :) zero kultury, taktu, człowieczeństwa, 100% dna :D co wam to daje drogie panie, że coś o kimś powiecie? Zmieni to coś ta pani czy ta druga i tak będzie wyglądać jak wygląda wy lepiej o siebie zadbajcie bo jak się za wami idzie to niezbyt miły zapach papierosy i wilgotna ziemia :D :)
maturzystka96 2016-04-20 19:40:54
Chciałabym się przyjąć do pracy w diehl, może ktoś napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?
O co pytają, czy trzeba się jakoś szczególnie przygotować?
a 2016-04-22 17:27:14
maturzystka96
Myślę, że pytania zależą od stanowiska na jakie aplikujesz, jeśli na monterkę na produkcję to raczej nie wiadomo jakie nie będą
Rafaela 2016-04-24 20:22:00
To ja Ci powiem.ze ostatnio nawet na montera testy robią!!!
zorientowany 2016-05-21 14:57:54
Testy na operatora - tylko znajomości !!!
aasas 2016-06-17 19:06:39
nikt tu nic o żadnych testach na specjalistów nie napisze bo tu sami ludzie z produkcji piszą zazwyczaj o pierdołach
Gość 2016-06-19 15:07:19
No masz rację po co pisać o poerdolach typu że ktis kogoś obgaduje wiadomo że do takich ludzi nic nie dotrze bo to są puści ludzie wiec olać takie panienki co zazdroszczą i tylki obrabiaja to o nich źle świadczy od razu można poznać ich poziom inteligencji.to jest śmieszne ocenianie innych no ale każdy swoje kompleksy leczy na swój sposób i tyle
Takie moje zdanie warto tutaj poruszać takie kwestie dotyczące spraw firmy aby komuś w czymś konkretnym pomoc.
sadasa 2016-06-21 22:59:16
Zuza, złóż cv i się przekonaj, skoro spełniasz wymagania to pewnie masz szanse, nie ma co pytać o takie rzeczy tutaj bo nikt z fusów Ci tego nie wywróży
olo 2016-06-23 14:19:20
Pozdrawiam pracowników i pytanko na czym polega praca na stanowisku specjalista liniowy ds.TPM ?
Są wolne dwa wakaty ,może ktoś coś bliżej wypowie się na ten temat.Pozdro.
Pomocny 2016-06-24 20:31:39
Praca polega na usuwaniu biezacych awarii maszyn i urzadzen oraz ich zapobieganiu a takze na kontrolii i zamawianiu czesci do nich
mamra 2016-06-27 13:10:14
Miałam nadzieję, że na tym forum znajdę jakieś info na temat pracy w diehlu- jakie zarobki, godziny pracy, atmosfera :). A jedyne co widzę to gównoburzę, w której każdy wylewa swoje problemy i żale. Ludzie, bądźcie dorośli- nikogo nie obchodzą Wasze problemy i Wasze zdanie, dlatego oszczędźcie już tego spamu i piszcie na temat- o pracy, a nie o tym kto komu loda robi na boku. Pozdrawiam.
Operator 2016-06-28 22:04:12
Witam czym zajmuje się operator działu elektroniki?? I jakie ma zmiany? Pozdrawiam
Alejandro 2016-06-28 22:34:24
Dokładnie popieram!Może napiszcie po prostu do działu personalnego do osoby od rekrutacji i zatrudnienia co jak wygląda, bo tu sami mądrzy doradzają a żal im.sciska tylek tak naprawdę... Ja tez chce wysłać swoje podanie a jak to czytam To mi się odechciewa,bo jadem tu dosłownie tryska.pocieszam się tym.ze każdy cwaniak bo anonimowy to jedzie po innych jak po rudej.... Dam znać jak będę po rozmowie.mam nadzije,że.mnie zaprosza w najbliższym czasie
Alejandro 2016-06-28 22:35:44
Pomocny 2016-06-29 10:09:34
Na stanowisku specjalisty ds tpm
Pomocny 2016-06-29 10:16:59
Operator??to Diehl poszukuje takiego stanowiska?? Operator to osoba pracujaca na stanowisku montera ale z wiekszymi uprawnieniami do obslugi maszyn i urzadzen. Cos pomiedzy monterem a specjalista liniowym. Tylko ze przewaznie takie stanowisko dostaje wykwalfikowany monter a nie nowo przyjeta osoba
Pomocny 2016-06-29 10:20:58
W diehlu dziala kilka systemow na raz...jest system 4brygadowy, jednozmianowy,dwuzmianowy i flexi (8h)
Pomocny 2016-06-29 16:39:20
Nie system jest uzalezniony od stanowiska i tak biura maja jedna zmiane i czas flexi sa dzialy gdzie sa dwie zmiany ale to dzialy okoloprodukcyjne, a produkcja ma wszystkie te systemy oprocz flexi
emsa 2016-06-29 17:07:50
gdzie dokładnie odbywają się rozmowy kwalifikacyjne w diehlu? jak wygląda zatrudnienie jeżeli jest się zatrudnianym przez agencję? jest szansa na umowę bezpośrednio z Diehlem? Jest możliwość pracy tylko na jedną zmianę?
Troche inna niż wy 2016-07-01 00:25:24
Ogólnie niewiem jak na innych brygadach ale na br 2 strim 2 ,jest jakaś znieczulica jedna drugą by utopiła w łyżce wody,zamiast sobie pomagać i wspierać, tak jak było pare lat temu to jest mega zle atmosfera do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] plotka nie nadarza za następną...kobiety pracujcie i patrzcie każda na siebie, a nie szukacie winy w innych,kto ile zrobi itd ,myśle że każda daje z siebie tyle ile może!!!Dajcie normalnym ludziom życ pracować w spokoju!!!!AMEN
Pomocny 2016-07-01 15:32:31
Rozmowu odbywaja sie w salach konferencyjnych tylko nie wiem czy wszystkie, praca przez agencje wyglada tak ze jesli sie sprawdzasz to Ci przedluzaja umowe przewaznie z miesiaca na miesiac pozostale warunki sa takie same lecz nie nalezy sie prywatna sluzba zdrowia Enelmed, wczasy pod grusza i Kasa Zapomogowo-Pozyczkowa. Oczywiscie ze jest mozliwosc zatrudnienia na Diehl ale po przejsciu agencji cos kolo 18 miesiecy.Mozliwosc pracy na 1 zmiane jest pelno ale napewno nie na produkcji tam dostaja taka mozliwosc tylko osoby w "trudnej sytuacji" ktorym firma chce pomoc.
pracowniczka 2016-07-01 23:08:20
Akurat to prawdą nie jest, w tej chwili bardzo potrzebni są pracownicy produkcji, a brakuje chętnych.
Daga 2016-07-05 15:17:09
Hej co możecie powiedzieć o brygadzie 1 i st 3 ?
Alfredo 2016-07-20 23:05:01
Masz na pracuj informacje lub na ich stronie diehl.com tylko część ogłoszen jest do Namyslowa w cześć do Wrocławia
Ola 2016-07-30 10:25:41
Kasa tutaj zawsze jest na czas a nawet szybciej!!!!!!!!!!!!!!!!!
Agata 2016-08-05 07:40:22
No jak na ogłoszeniu nie jest napisane.że przez agencję pracy,to znaczy.ze umowa o pracę...pewnie pierwsza na czas określony a potem to JUŻ na stałe...nie jest napisane ile płacą na tym stanowisku
Agata 2016-08-05 07:40:49
aaa 2016-08-07 18:12:59
Co tutaj tak cicho? :D Nikt nikogo nie obgadał? :D Nikt się nie zwolnił? :D Czyżby w DCP ludzie się w końcu wzięli za prace?
jestem za 2016-08-10 13:08:25
jest to stara solidna firma rodzinna, tak i szukaja fachowce technikum lub z uniwerku...i nie tak jak na ofertcie - ze tez po anglisku - lepeij dobrze po polsku - sorki za bledow nie jestem polakiem, ale warto pracowac w tej firmie - dobrze juz sie mozna orientowac na ich strone internetowa... a zarobki - moze troch tajna.... a na stanowisku b.d. w porowniwaniu do krajowego standartu... warto - nawet jezli oferte o prace troche zrobia warzenie aroganice... szkoda i dziekuje bardzo
222 2016-08-18 02:25:18
Festyn pracowniczy jaja i żenada dno
Były pracownik 2016-08-22 14:00:32
KATASTROFA - nic się nie zmieniło od kilku lat na produkcji!
Odnośnie wszelkiej rywalizacji, zazdrości i oszczerstw !!!
Powodzenia
Andrzej84 2016-08-26 07:49:17
Słuchajcie był ktoś z was na rozmowie u nich?są jakieś testy na wyższe stanowiska specjalistyczne?co sprawdzają na spotkaniu?dzięki za prawdziwe odpowiedzi,powiedzcie jak jest
realista 2016-09-11 21:41:02
Firma niemiecka - polskie zarządzanie i zarobki. Promuje się tu nierobów i obiboków, ponieważ zlikwidowano punktowanie umiejętności pracowników i choć po części ich indywidualne premiowanie. Każdy ma tą samą podstawę i te same dodatki, więc poziom się "wyrównał"- obiboki dalej się obijają ,a Ci niegdyś lepiej premiowani dorównali do ich poziomu wydajności. Zarząd strzelił samobója! Firma, moim zdaniem powoli się będzie kończyć. Po pierwsze- zarządzanie niższego szczebla -brygadziści czy liderzy(większość) to katastrofa - brak kompetencji do zarządzania kapitałem ludzkim,dwa- kolesiostwo i układy przy wyborze operatorów,trzy- system pracy i co najważniejsze- zarobki- dno !!! Jałmużna za pracę w takim systemie, która praktycznie opiera się na dodatkach za soboty i niedziele. Jak tak dalej pójdzie to wykwalifikowani pracownicy i fachowcy będą historią , a pozostaną jedynie pracownicy -przepraszam za wyrażenie- z ulicy. To moja indywidualna ocena i każdy wie jak jest, a kciuki w górę czy w dół pokażą ,czy mam rację. Aha - najważniejsze - więcej szacunku dla monterek!
do realisty 2016-09-12 14:46:11
to prawda
obiektywny 2016-10-06 21:30:36
Rozumiem,że pracujesz w tej firmie, piastujesz ważne stanowisko przez co potrafisz ocenić pracę kierowników,liderów ,inżynierków .Jesteś oczywiście zaangażowany, pracująć nan 120% realizując wszystkie zadania.Jeżeli tak jest to nie krępuj się i pomóż kolegom w realizacji ich zadań, natomiast jeżeli jesteś kolejnym zakompleksionym nierobem, patrzącym jak się migać od pracy ,a o 15 zabijasz się o bramę wyjścową by wyjśc jako pierwszy to daruj sobie te nic nie wnoszące , niemerytoryczne i prostackie wpisy.Świadczą one jedynie o Twojej indolencji i generalnie niskiej kulturze osobistej.
@Obiektywny 2016-10-08 22:41:57
Kolego, liczba ocen komentarza świadczy o tym, że osoba pisząca komentarz jednak ma rację. Ja jako były pracownik mogę potwierdzić większość zdań. Piszesz o kulturze? A jak nazwałeś kadrę specjalistyczną? "inżynierków" Jak chcesz być tym inżynierkiem to zapisz się na PWr, i będziesz tym "inżynierkiem" Jak to się fajnie mówi, uderz w stół... Nie pozdrawiam
aaa 2016-10-08 22:52:01
Prawda jest taka, że biorą wszystkich jak leci nawet bez doświadczenia. To firma typu, weźmiemy kogoś bez doświadczenia - wyszkolimy. Jedyny warunek to taki, że trzeba się zmieścić w przedziale zarobków, a te nie oszukujmy się, są na marnym poziomie jak dla specjalistów. Ogólnie mówiąc - do firmy przychodzi 90% specjalistów z 0 doświadczeniem - zaraz po studiach. Specjalista z doświadczeniem nie ma co szukać w tej firmie chyba, że zgodzi się na ich warunki finansowe, a te jak pisałem wcześniej nie są konkurencyjne. Piszę o oddziale w Namysłowie. We Wrocławiu jest dużo lepiej pod względem finansowym.
tom 2016-10-20 12:01:24
hej czy do diehl-a szukają na produkcję facetów?
Jakie trzeba mieć kwalifikacje ?
tom 2016-10-20 12:02:41
hej czy do diehl-a szukają na produkcję facetów?
Jakie trzeba mieć kwalifikacje ?
Marta 2016-10-23 19:51:55
Tom teraz nie zatrudniają na produkcję dzwoniłam do biura ich pytać o prace dla koleżanki.ale babka powiedziala mi,ze w chwili obecnej nie posiadają wolnych walorów na produkcję....no.ale powiedziała,ze jeśli chce,to mogę zostawić cv.Wiec możesz składać..ja pracuje tam od lipca i jest w miarę dobrze...faceta szukają na specjalistę do Tmp
Weronka 2016-11-04 14:38:07
Czy ludzie w Diehlu nic nie robią tylko plotkują jedni o drugich i mają romanse? Co to za zakład pracy? Człowiekowi odechciewa się aplikować. Smutne ...
ja 2016-11-08 17:50:23
Witam. Jakie sa mniej wiecej zarobki na operatora. Wozka.widlowego?
Nora 2016-11-16 22:13:11
Ja tam długo już pracuje i nie widzę żeby ktoś z kimś romansowal. Ploty zawsze były i będą to się wywodzi z niskiego poziomu życia niestety . Jeżeli ktoś przychodzi pracować i pracuje na 100%to takie rzeczy go nie rażą w oczy . Jeżeli komus nie pasuje zakład droga wolna .
Zostaw swoją opinię o Diehl Controls Polska - Namysłów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diehl Controls Polska