Diehl Controls Polska

Namysłów

Opinie o Diehl Controls Polska

Rex 2017-07-17 00:14
Cha ,cha odezwał się chyba ten co paniom skrzynki nosi,zakuło co ????
E. 2017-07-18 09:55
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i szukasz wszystkiego sama? nie potrafisz sie odezwac? nie mam tego i tamtego.. wiesz ze masz prawo odmowic pracy na niekompletnym stanowisku? Ludzie zglaszajcie wiecej rzeczy a nie uczycie ze mozecie wszystko same. Paranoje w tym zakladzie zeby nie bylo lutownic czy stacji. Ale uwaga..one sa, wszystkie sprzety, czysciki, groty, lutownice sa, tylko trzeba to zglaszac i pobrac a tu juz wina dozoru. nie ma skrzynek? magazyn przywozi. Choc faktem jest ze nawet odpowiedniej ilosci krzesel brakuje. Mowcie otwarcie o swoich problemach z tym czy tamtym, sa inni ludzie od tego, nie monterzy.
Starka 2017-07-18 23:08
Jak się zaczyna pracę w firmie to często zarobki są na niskim poziomie ale dla ludzi ambitnych jest czas . Diehl Controls z całą pewnością doceni ludzi, którzy angażują się w pracy a to przekłada się na zarobki.
Kocia 2017-08-31 09:38
Zarobki niskie to są cały czas. Ostatnia wypłata to nieporozumienie
Andrzej 2017-08-31 11:19
Mogłoby być lepiej, ale też nie ma jakiegoś dramatu z wypłatą. W porównaniu do np. Veluxa.
Karol 2017-09-02 15:59
Niektórzy ostro przesadzają z narzekaniem, po co to robić?
Nowy2017 2017-09-05 16:12
Witam, czy ktoś mógłby napisać jaki pośrednik pracy obsługuje Diehla.
Radek 2017-09-05 22:50
Myślę, że Diehl Controls Polska zasługuje na dobrą opinię chociaż czasami po takim wpisie sypią się negatywne!
E. 2017-09-07 22:07
Randstad
tuk 2017-09-10 22:56
Mam wrażenie, ze na produkcję można sie dostać tylko dzieki znajomością. Od długiego czasu juz wysyłam cv na różnych stronach i 3 razy bylem na spotkaniu z pośrednikiem Randstad i raz na spotkaniu z pośrednikiem Trenkwalder i za każdym razem słyszę to samo "oddzwonimy". Porażka! Czego mi bakuje? Mam dobry wzrok i zdolności manualne i jestem młody człowiekiem. Kogo oni szukają na ta produkcje to ja nie wiem... Chyba samych inżynierów z czterdziestoletnim doświadczeniem!
Prawda 2017-09-10 23:12
A czego się spodziewac można po tym zakładzie, skoro coraz więcej ludzi jest przyjmowanych od razu na umowę od Diehla z powodu znajomosci z pewnym wysoko postawionym panem, który od jakiegoś czasu powinien iść na emeryturę.
To co się dzieje w tym zakładzie to tragedia. Zatrudniają ludzi i zwalniają po miesiącu by potem kolejnych zatrudnić i zwolnić. Osoba nauczona, robi dobrze.. Ale nie. Lepiej zwolnić i nową przyuczac bo ta nowa to znajoma mieszkajaca niedaleko jakiegoś kierownika i ma chody. I jest nie do ruszenia.
Ludzie są traktowani jak śmieci, na każdej brygadzie kazdy mógłby opisać tu jawne przykłady mobbingu, szantażu, zastraszania, wykorzystywania. Nawet znajdują się tacy liderzy czy brygadzisci, ustawiacze i to na każdym dziale, którzy potrafią do Ciebie wrzasnac za to, ze znowu coś sie zepsulo, albo gdy po raz kolejny wolasz kogoś i odrywasz od stołka przy swoim biureczku.
Coraz więcej Starych pracowników się zwalnia. Nikt nie widzi problemu, albo nie chce go widzieć. No bo po co robić cokolwiek by nam się lepiej pracowało? Lepiej ignorować wszelkie przesłanki i czekać aż poszkodowana osoba sama się zwolni.
Frodo 2017-09-10 23:19
Święta racja,na produkcję można się dostać dzięki znajomością.Na 3 streamie gówniarz z miesiècznym staźem przyucza się na ustawiacza.No ale skoro ma sie na produkcji rodzinę......

Prawda 2017-09-10 23:50
I warto dodać, że ten, kto się stara o ustawiacza i zasługuje na to miano, to nie ma szans na ustawiacza bo kolejność mają znajomości. Ponadto nam nie wolno się odezwac. Powiesz co Cię boli to od razu pyskowka leci w Twoją stronę, ze masz nie marudzic bo na twoje miejsce czeka kilka kolejnych osób. I to mówi osoba, która ma stanowisko brygadzisty czy lidera. U nas na strimie zwolniło się już kilka osób. Dobrych pracownic, z powodu traktowania człowieka jak śmiecia.
Nowy 2017-09-11 08:29
Podpowiedzcie mi coś w temacie pracy dla specjalisty ds. planowania jakości? Czy mozna na tym zarobić?
Nowy 2017 2017-09-11 14:35
Dzięki za odpowiedz "E."
Asia 2017-09-11 14:37
Kpina to jest, że taka "wielka" firma jak Diehl tak traktuje pracowników produkcyjnych. Wcale nie dziwie się, że tyle ludzi się już zwolniło.
Krzys 2017-09-11 19:26
Moze cos z Toba jest nie tak? ?????????
Maciek 2017-09-11 21:08
Dokładnie, pierwsze słyszę, żeby nie można się było dostać na produkcję <lol> przyjmują wszystkich jak leci. To nie te czasy, że ciężko było o pracę na produkcji.
Gościu może jesteś nieogarnięty i dlatego cię nie chcą przyjąć.
tuk 2017-09-11 23:26
Sam jestes nie ogarnięty. Wcale nie przyjmują "jak leci". Nie tylko ja po kilkakroć bylem na tych spotkaniach rekrutacyjnych z których nic nie wynikało.
Marcin 2017-09-11 23:59
PewNie masz bujna przeszlosc,albo wiek emerytalny. jak masz problem to zostaw mi cv polece Cie do pracy. Wyslij dane na skrzynke wewnatrzna do rekrutacji jak nie chcesz do agencyi
Marcin 2017-09-12 00:00
Maciek 2017-09-12 09:16
Człowieku pracuję w diehlu od 3 lat i wiem co mówię. Widocznie nie nadajesz się do tej pracy.
Nie znam osoby, której by randstad nie przyjął.
Malina 2017-09-12 16:31
Jak leci to przyjmują do Jelcza ale na pewno nie do Diehla.
krzysiek 2017-09-12 17:58
Lepiej pracować w jelczu i mieć wolne weekendy niż prosić się o prace na produkcji w diehlu i tyrać w każdy weekend.
Zuza 2017-09-12 20:00
To dobrze, ze wybieraja bo jak by brali jak leci to by bylo jak w duzej firmie we wroclawiu
Zuza 2017-09-12 20:03
No to krzysiek milej pracy w jelczu nie rozumiem co robisz na tym forum I sie jesz jad.tu nikt nikogo nie trzyma.pomyliles fora?tesknisz za diehl en, ze tu zagadasz?
obserwator 2017-09-13 09:56
jak masz znajomości z jednym panem to dostaniesz umowe od razu na firme
E. 2017-09-13 14:23
przyjmują nawet dzieciaki zaraz po szkole sredniej to chyba z toba cos nie tak, a przyjmuja i zwalniaja zaraz bo wiekszosc nowych to banda nierobow. I ci co przez diehl to na zleceniowce
obserwator 2017-09-14 21:51
coś nie tak jest z tym że przyjmują nowych a nie zwracają uwagi na to że pracownicy z długim stażem pracy się zwalniają .Czas żeby góra przyjrzała się co się dzieje .
Starka 2017-09-14 22:32
Generalnie Diehl Controls jest spoko firmą, chcą wychować załogę?
Obserwator 2017-09-14 23:12
W jaki sposób straszeniem krzykiem
Wujek 2017-09-17 10:18
Jak wygląda praca na stanowisku mech. utrzymania ruchu? Jakie są zarobki?
Nora 2017-09-17 21:50
ŚWIRZE ja znowu do ciebie. Zapomniałaś skrzynek wywiezc a później płaczesz że się ktoś ciebie czepia . I w końcu włosy zapuściłas ;)
Niektórzy twierdzą że w pracy jest źle a Świr dalej nic nie robi na testach i jakoś tyle lat się utrzymuje i nie narzeka i nawet dalej kawę pije na stanowisku pracy. Sielanka trwa !!
Krzys 2017-09-18 07:10
Gdzie pracuje swir?
Robon 2017-09-18 17:26
No to do tego samego świra swirki co na stronie 4 , 5 jest .Ona dalej nic nie robi w tym zakładzie tylko kawę pije i je na stanowisku. Panie za nią sztuki robią a ona jeszcze się naśmiewa z innych kobiet .nieładnie robi nic ją nie nauczy. Ale spokojnie w końcu ktoś zobaczy jaka z niej pracownica.
obserwator 2017-09-18 19:42
która brygada
Nora 2017-09-18 20:25
No na pierwszych stronach jest podana brygada ale dla zmyłki . Powiem tylko tyle że jedno potknięcie i świrek trafia na dywanik ; ) Ktoś bacznie będzie go obserwować :)
Matti 2017-09-18 23:15
Napiszcie kto to...Jakies szczegoly...teraz sie za interestowalam, ktora to ma takie plecy
Obserwator 2017-09-19 16:48
Bo to tylko ona ma plecy? Na drugiej brygadzie na 1 i 2 strimie znajdzie się kilka osób, które mają plecy. Wystarczy zapytać dziewczyn w tych strimów. Ładne opowieści Ci przekaza.
Obserwator 2017-09-21 16:53
Znam takich jeszcze conajmniej dwie ktorym wszystko wolno przykleić drugiej łatkę obgadac wyśmiać poniżyć .potem gadają że to im ktoś dokucza
Pim 2017-09-21 21:11
No ja też znam takich więcej . Potrafią tylko patrzeć na kogoś siebie nie widzą. Nie dbaja o siebie to muszą się czepiac tych co lepiej wyglądają żeby nikt nie mówił o nich to taka obrona zakompleksionych niedbajacych o siebie kobiet .zazdrośnice !!
Bodzio 2017-09-21 23:41
Ło Matko weźcie idźcie sobie do kawiarni na ploty a nie na forum takie rzeczy .Kogo obchodzi kto ma oczy jak wilczyca lub kto miał romans.Gadajcie jakieś konkrety ,np.że na 2 i 3 streamie liderki znowu stosują mobbing.....
Obserwator 2017-09-22 00:27
A pierwszy dlaczego ominąłes
Obserwator 2017-09-22 05:19
Kto liderem ten ma władzę.Ale pracownik gnębi pracownika a lider czy brygadzista grzecznie udają że nie widzą ok
Bodzio 2017-09-23 01:29
Nie no sorry chodziło o 1 i 3 ,na drugim nie ma loderki.Ktoś musi dobrac im się wredzcie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo dziewczyny naprawdę cierpią
Racja 2017-09-23 03:09
Wątpię, że ktokolwiek coś z tym zrobi. Ręka rękę myje. I to jest dostrzegane przez mnóstwo pracowników. Niestety wszyscy się boją cokolwiek z tym zrobić. Bo boją się utraty pracy.
Obserwator 2017-09-23 07:35
Wszyscy się boją a czego przecież gadają tylko po kątach gdy ktorast z dziewczyn postanowi coś z tym zrobić to pozostałe w oczy mówią jak się odezwiesz to cię poprzemy aż za plecami obgadują tak heniepisz że się boją większość jest po prostu fałszywa z liderką ładnie sobie gadją nudzą i czekaj kiedy liderką jak harpia rozszarpie tę dziewczynę
Kombii 2017-09-23 12:37
Kto jest liderkom na 2 strimie Bo niekojaze
Racja 2017-09-23 21:46
Ktoś się pomylił. Na drugim strimie nie ma liderki. Jest na strimie 1 na 2 brygadzie.
Wredna 2017-09-23 23:39
Ale są za to same beznadziejne ustawiaczki, które nic nie umieją i nic nie potrafią nikomu wytłumaczyć, chodzą z głową do góry jakby były królowymi świata. Jedna wielka porażka
Zostaw swoją opinię o Diehl Controls Polska - Namysłów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diehl Controls Polska