Opinie o Diehl Controls Polska w Namysłów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Diehl Controls Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diehl Controls Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diehl Controls Polska w Namysłów

Myśliwy

Zatrudniając się do Diehla byłam pewna, że to praca z ludźmi. Ale bardzo się pomyliłam. Tam pracuje sama DZICZ. Zwierzyno! Tak bardzo się pogrążacie z tymi komentarzami. Zdrowia dla babci!

@Myśliwy

Kurła, jeden mądry człowiek się tu znalazł. Jeden, jedyny! Dziękuję, o niebiosa, że choć ten jeden! Jest jeszcze nadzieja dka ludzkosci...

elromano

Czy ma ktoś informacje, kiedy zakład ponownie rusza?

Jon
@elromano

Plan jest na 20 kwietnia ale plany mogą się zmienić

@elromano

Już tęsknimy?

xyz
@Oli

15-stego się widzimy ????

@xyz

Bardzo możliwe.. tym razem zobaczymy się w maseczkach

To dobrze

T

To dobrze ,że wracamy

Na hali raczej nie

Obserwator

Raczej tak. Zasłanianie ust i nosa obowiązkowe od 16 kwietnia "Od czwartku, 16 kwietnia 2020 roku wprowadzamy obowiązek zasłaniania ust i nosa. Każda osoba w miejscu publicznym będzie musiała nosić maseczkę, szalik czy chustkę, która zakryje zarówno usta, jak i nos. Obowiązek dotyczy wszystkich, którzy znajdują się na ulicach, w urzędach, sklepach czy miejscach świadczenia usług oraz zakładach pracy", źródło gov.pl

Całą zmianę?

@Oli

Nic nie trzeba będzie nosić. Mowa jest o miejscach publicznych. Nie słuchaj jego bzdur

Tez tak slyszalem

@Xxx

Maseczki będą obowiązkowe, nie wiem kto tu (usunięte przez administratora) mówi

@Obserwator

Są obowiązkowe bo tak zarządził dyrektor i jest to jego dobra wola. W rozporządzeniu nie ma nic napisane, że w zakładach musza być maseczki. Pozdrawiam

@Xxx

To przeczytaj jeszcze raz rozporządzenie, które podałem wyżej ale dokładnie i do samego końca. Należy nosić maski w miejscu pracy. U nas pracodawca nie może na wszystkich stanowiskach zapewnić odstępu większego niż 2 metry dlatego będziemy pracować w maskach. Pozdrawiam i zdrowia życzę

@Obserwator

Przeczytałem to i nie wiem skąd Ty bierzesz takie bzdury. Na przyszłość jak już chcesz się spierać na rozporządzenia to polecam stronę BIP.gov.pl Ps. Już nie trzeba być na zakładzie w maseczce PS2 na przyszłość zastanów się co chcesz napisać bo wprowadzasz wszystkich w błąd

@Xxx

"Są obowiązkowe bo tak zarządził dyrektor i jest to jego dobra wola" - Twoje słowa akurat teraz zakład wprowadził dobrowolne ich stosowanie, gdyby tego nie wprowadzili to pewnie już nie zobaczyłbym wpisu od ciebie. Nie chce mi się więcej z Tobą dyskutować bo nie ma sensu

@Obserwator

Po pierwsze nie każdy siedzi na Internecie tyle co Ty. Niektórzy mają swoje życie i rodziny. Po drugie. Czego nie rozumiesz w moim zdadniu które zacytowałeś?? Dyrektor podjął taka decyzję i żadne rozporządzenie go w tym nie regulowało, A Ty usilnie próbujesz wszystkim wmówić, że trzeba będzie nosić maseczki bo takie jest rozporządzenie. Dlatego odsyłam Cię do głównego źródła i rozporządzenia A nie od wyciętego fragmentu z pudelka czy Onetu które wkleiłeś kilka postów wyżej. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu:-)

@Xxx

Widzę, że Ty swojego życia nie masz, że Ciągle ględzisz.

@Obserwator

Dam Ci radę i mam prośbę. Opuść to forum dla dobra wszystkich bo nic tu nie wnosisz pozytywnego. Pozdrawiam

@Oli

Jak to jest z tymi miseczkami? Na jednej brygadzie każą nosić na innej nie jeśli już to każdy powinien nosić i nadzór też bo są na jednej hali

@Oli

Nie ma obowiązku noszenia maseczek na terenie zakładu z jednym wyjątkiem: Osoby które mają kontakt z osobami spoza firmy (kurierzy,klienci lub osoby z innych firm ) powinni nosić maseczki. W piątek był email na ten temat. Proszę zgłosić się do przełożonego

Xxx

Widzę że opiekun zdjął Ci szlaban na Internet i znów zaśmiecasz to forum swoimi durnymi wypocinami. Ps. Od poniedziałku mają zmniejszyć restrykcje co do kwarantanny to będziesz mógł wyjść z piwnicy bo ewidentnie Ci to nie służy. (usunięte przez administratora)

@Xxx

Dlaczego Diehl nie jest miejscem publicznym Panie Xxx?? Przecież produkcja i warsztat pracują po 7 godzin, a nie 8. Każda zmiana zaczyna pracę pół godziny później, i pół godziny wcześniej wychodzi, żeby się pracownicy nie mijali i nie stykali ze sobą. Maski są obowiązkowe w miejscach publicznych, to raz, a Diehl jest miejscem publicznym, czy Ci się to "Xxx" podoba, czy nie, a dwa, należy je ubierać jeśli do pracownika z linii jest mniej niż 1,5metra. Zatem nie można w ogóle nie nosić masek w naszym zakładzie, ale można je nie zakładać, jeśli się jest samemu.

@Yyy

Serio Ty też próbujesz rozpętać (usunięte przez administratora) burzę?? Przeczytaj sobie ze 3 razy ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 15 kwietnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 15 kwietnia 2020r., poz. 673) A dokładnie punkt 2 obowiązku określonego w ust.1 nie stosuje się w przypadku Pozdrawiam Cieplutko:)

@Xxx

Od 16 kwietnia obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa. Każdy, kto wychodzi z domu, musi zakryć te części twarzy. Może to zrobić za pomocą maseczki jednorazowej, maseczki materiałowej, chusty, apaszki czy szalika. Dzięki temu chroni siebie i innych. Osoby zakażone koronawirusem, które przechodzą chorobę bezobjawowo, nie będą nieświadomie zarażać innych. Obowiązek zasłaniania ust i nosa na terenie Polski obowiązuje do odwołania. Dotyczy wszystkich, którzy znajdują się: w pojazdach komunikacji zbiorowej (autobusach, tramwajach, w metrze itp.), w samochodach – dotyczy sytuacji, w których razem jadą osoby obce, to znaczy takie, które nie mieszkają ze sobą (np. koledzy z pracy, sąsiedzi itp.), na drogach i placach (dotyczy również osób jeżdżących np. rowerem lub hulajnogą), w zakładach pracy (dotyczy osób, które mają styczność z osobami z zewnątrz – interesantami, klientami, obywatelami itp.), Źródło: https://www.gov.pl/web/koronawirus/zaslon-usta-i-nos Dla mnie mijanie się w pracy z innym pracownikiem, często z poza Namysłowa, jest "stycznością z osobami z zewnątrz". trudno, żeby nie było. Na marginesie, szkoda że można Twoich wpisów zgłosić do prokuratury, w celu ustalenia adresu IP, kto to taki mądry, zamieszcza informacje sprzeczne z zasadami ustanowionymi przez Państwo.

@Yyy

Ty Rudy konfidencie:):)::):) I już dzwonimy do płokułatuły. Przeczytaj sobie jeszcze raz dokładnie rozporządzenie to będziesz bardziej poinformowany. );) Zdaje mi się że jedyną rzeczą która w życiu przeczytałeś to skład pasty do zębów, z którego i tak nic nie zrozumiałeś.hehe.. Ps. Zgłoś również dyrektora do płokułatułym że podaje ludziom nieprawdziwe informacje i (usunięte przez administratora) Państwo. ( w tym momencie leżę na podłodze i płacze próbując znizyc się do Twojego poziomu):):):)

@Xxx

BRAWO!! JEST OFICJALNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW DIEHL NAMYSŁÓW. :) MAMY PRZYPADKI COVID-19 (Coronavirus) W NASZYM ZAKŁADZIE. Gratuluję popisywania się chodzenia bez maseczek, i temu bezmózgowcowi z PO/PSL o pseudonimie "Xxx", za (usunięte przez administratora) i idiotyzmy i popisywanie się durnym gadaniem. Teraz wystarczy zgłosić to do Warszawy z wnioskiem o kontrolę. Informacja od Starosty Namysłowiskiego: Od chorej 77-letniej matki zaraziła się córka, pracownica Diehl Controls i przyszła z tym do pracy.

Ghyhh
@Yyy

Od matki czy to ona go do domu przyniosła? Już jest potwierdzone ze tez ma?

Opopo
@Yyy

Skąd masz takie informacje czy ta córka jest chora? Miała robione testy? Wiesz to na 100%,że to piszesz?

@Yyy

Wiadomo z której brygady?

Dd
@Yyy

Każdego to może spotkać moze juz roznosisz wirusa i o tym nie wiesz. Każdy musi żyć normalnie, pracować itp. Co mają zrobić czy to ich wina że akurat ten wirus wykryto u tej Pani? Ogarnijcie się i nie siejcie paniki!!!!

ABC...
@Dd

Ja bym nie wypowiadał się tak emocjonująco, jak poprzednicy. Ustawa, jaką cytował ktoś o nicku "Xxx", mnie osobiście mało obchodzi. Ustawy mają to do siebie, że zwykle powstają wcześniej, niż np. nasz nieszczęsny zamaskowany Covid-19, po drugie "ułomnością" ustaw jest to, że są podane odgórnie, i ich treść nie zmienia się ani w przypadku "pokoju", ani "pandemii", czy "stanu wyjątkowego". Wirus, wirusowi nie jest równy, i może się zdarzyć, że "rozwolnienie" przyjmie charakter ogólnopolski, a śmiertelność wywołana wirusem, rozmiar lokalny, ograniczony tylko do powiatu. I co wtedy? Do tych "nieszczęsnych" ustaw tak Państwo, jak i każdy samorząd, może i ma pełne prawo wydać decyzje, rozporządzenia równoległe, bo przecież nie będą zmieniać ustawy sprzed lat, albo wprowadzać kolejnych. Dlatego moim zdaniem "ośmiesza się" użytkownik o nicku "Xxx", z tym cytowaniem "śmiesznej" ustawy, bowiem nadrzędne są w tym przypadku zalecenia doraźne i przede wszystkim zdrowy rozsądek. Zatem to nie treść ustawy powinna decydować, czy "musimy" chodzić w maskach, i "dusić się", ale poczucie odpowiedzialności i bezpieczeństwa w wymiarze zbiorowym. Gdyby użytkownik o nicku "Xxx" miał chociaż szczątkowe pojęcie o tym, o czym tu piszę, przestałby z siebie robić pajaca, pisząc jak ułomny, sepleniący gwiazdor. Treść ustawy, na jaką się powołuje, zepchnąłby na plan dalszy, i nauczył określenia "profilaktyka". Ustawy nie leczą, Dojrzałość i odpowiedzialność, zapobiegają nieprzewidzianym konsekwencjom. Właśnie mamy niepotwierdzony jeszcze przypadek, ponoć z VS2. Sama Pani ma problem, bo przebywanie z osobą z Covid-19 to się zgłasza, a nie przychodzi do pracy. Może być bardzo nieciekawie...

Rtg
@ABC...

Pani nie ma żadnego problemu bo nie chodziła do pracy od soboty kiedy mama zachorowała Ostatni raz była w pracy w piątek, mamie nic nie dolegało i nie mogła mieć świadomości że mama ma covid-19 Więc wstrzymajcie się z tymi oskarżeniami i własnymi sądami.

hmm
@Rtg

Ciekawe jak Pani będzie miała pozytywny wynik co zrobi zakład , czy było czyszczone maszyny , miejsca gdzie Pani przebywała ?

Bb
@hmm

Jeżeli było to nieświadome to poszła do domu a po niej weszła kolejna brygada i dotykała rzeczy, które ona dotykała chyba to logiczne?

hmm
@Bb

Nw dla mnie logiczne byłoby wezwanie odpowiednich służb aby odkazić .

G
@hmm

Masz rację ale od samego początku w dzień w dzień po każdej zakończonej pracy wszystko powinno być odkażane. Jeżeli Pani źle się czuje ma objawy nawet grypy i jest odsyłana do domu liderowi powinna zapalić się czerwona lampka i jej stanowisko powinno być odkażone tak dla bezpieczeństwa czasami myślenie nie boli.

@Dd

W tym przypadku to ewidentnie ich wina,jak proszą żeby ludzie się nie przemieszczali to ci sobie zaprosili rodzinkę na święta,i od tamtej pory chodziła do pracy, ciekawe ilu ludzi zarazila?

RtgRtg
@Rtg

A skąd jej 77-letnia mama ma COVID-19?? Z kim się spotykała w Namysłowie, i od kogo się zaraziła? COVID-19 sam się z Księżyca nie bierze...

RtgRtg
@Rtg

Przy okazji. Jakoś nie mam przekonania do neutralności Namysłowskiego Sanepidu w tej sprawie, który miałby się wychylić z informacją, iż u pracownika rzeczywiście stwierdzono obecność korona wirusa. Namysłów to dziura, a Sanepid nie wyśle ogromnej ilości pracowników na kwarantannę, narażając się zagranicznemu zakładowi, zwiększając mu koszta. Być może badanie na Covid-19 się zacznie, może trwa, a jak i tak znam już wyniki testu, że ta kobieta chora nie jest...

@Xxx

Epidemia - chujemia to jest w twojej glowce- przy czym tej mniejszej, bo się z (usunięte przez administratora) na łby pozamieniałeś.

@Yyy

A co, jeżeli te zasady ustanowione przez Państwo i sama jego mafijna działalność jest sprzeczna z konstytucją? Nie mogę wyjść z podziwu ( w jak najbardziej negatywym tego słowa znaczeniu), że istnieje jeszcze na tym padole tak niezmierzona tępota, ktora nakazuje wierzyć i ufać strukturom Państwa okupacyjnego, mafijnego. Tego samego, ktore nas wciąż tłamsi, bezczelnie okrada, wyprzedaje wspólne dobro narodowe, nasze zasoby, niszczy przedsiębiorców i wszelką przedsiębiorczość, rodzinę, ludzi starszych, służbę "zdrowia", nagradza (usunięte przez administratora) promuje kolesiostwo, nepotyzm, wszelkie afery. I nie mówię tu o jakiejś konkretnej ekipie rządzącej, ale całej ciągłości ekip politycznych na przestrzeni lat ( prawdziwie propolskiego rządu nie było od międzywojnia). Jesteś pan klasycznym przypadkiem ofiary syndromu sztokholmskiego. Dalej promuj tu najbardziej nawet absurdalne, antyludzkie zarządzenia swojego ukochanego nierządu państwowego. Chyba już rozumiem, jak mogło dojść do takich ustrojów, jak nazizm, czy jeszcze bardziej zbrodniczy komunizm... Resztę dopowiedz sobie sam.

@RtgRtg

badanie na SARS-COV2, jak już. Pilnujcie nomenklatury. Covid (inaczej znany jako kryptonim "Identyfikacja cyfrowa bydła") to "choroba" wywołana przez wirus SARS-COV2.

Obserwator

A pani monterka z Br.1 z vs2 co była kiedyś specjalistką i jej lider odpowiedzą za to, że być może nararzali zdrowie innych osób chodząc do pracy gdzie byli w bliskim kontakcie z chorą I nic se nie zrobili z tego faktu że być może wiedzieli naj prawdopodobniej że coś już się dzieje

Rampam
@Obserwator

Obserwator póki co weź słownik i naucz się pisać jak należy, a potem szukaj sensacji!

Rampam

Wiem że to lubisz, cóż zrobić ale pomyliłeś adresy byczku :D

@Rampam

Ale zabłysnąłeś. Serio nie widzisz omsknięć palca na klawiaturze, albo autokorekty? Gdzie tu jakies błędy gramatyczne, logiczne, albo ortograficzne? Gwiazda jednego postu od siedmiu boleści..

Nowa

Witam! to już wiem czemu potrzebują do pracy ludzi na montera i pomocnika ??? Niby wirus??? A tak przy okazji jak wygląda praca ??? I jakie zarobki netto ???

X
@Nowa

Potrzebują? Nad tym zapotrzebowaniem chyba już nikt nie panuje, zatrudnia się masę ludzi, żeby miesiąc później zwolnić ich dwukrotność. Praca jest zależna od stanowiska ale jest raczej lekko patrząc na pracę w innych fabrykach. Zarobki moim zdaniem ciut za niskie jak chyba wszędzie w Polsce. Pozdrawiam

XD
@X

Widzę że bardzo zależy Tobie na tym by kogoś zwolnili, chyba nie na tym polega funkcjonowanie zakładu produkcyjnego, jak na razie nikogo nie zwalniają. Fakt jest coś na rzeczy, gdyż produkcja ma mieć inną strukturę, bardziej przejrzysta i zorganizowaną. Co może się zmienić? System zarządzania. Np. ci "lazikowcy" mogą mieć więcej do powiedzenia jeśli chodzi o jakość, technologię, utrzymanie ruchu w stosunku do personelu - DOZÓR. Może być też tak, że ktoś zmieni stanowisko i będzie innym "lazikowcem", póki co CoVid 19 omija nasz zakład, nasze zamówienia i praca jest, szkoda tylko że nie doceniliśmy starania zakładu i nie nosimy "tych" jakże uciążliwych maseczek - duszno, i od poniedziałku dawaj 8h z jedną przerwa, po prostu brawo dla "duszących się", byle od tych duszności wystarczyło sil na hejt tego posta i całego zakładu. Przykre jest to że w tej sytuacji "jaramy się" zmianami, zwolnieniami a nie staramy się chronić współpracowników, i tu może powinny być zwolnienia? Ot takie dla "dusznikow" przykładowo? Kto najbardziej dusi się do zwolnienia? Bo z tego co widzę to "lazikowcy" noszą w 80% maseczki, a ,"Duszniki" 20% coś tu chyba nie gra. Ale to tak abstrahując od tak ważnego tematu jak "czystka". Życzę zdrowia, dużo zdrowia i nie narzekania na 8h pracy bez przerwy co 2h, bo macie to ja własne życzenie "dusznikowcy" nie dziwię się związkom że odpuścili bo jak widać nie warto. Czy dwa jeden START - hejt rusza.

@XD

Popieram ten post w 100 %, maseczki są za darmo, zakładać i nie udawać odważnych, rok może dwa i to wszystko minie..

@XD

Związki a co to jest.... Szukasz dymu, ale nie znajdziesz ???? zdrowia

Hhh
@XD

Jak włożysz maseczkę wchodząc na chwilę na hale to ok możesz mówić, że robisz to bo wirus ale gdybyś pracował w niej przez 7 h w naszych warunkach (duchota na hali) i byś miał w niej zawroty głowy, ból głowy i duszności to ciekawe czy byś nie wleciał do maszyny ciekawe kto bardziej odważny? Wtedy nikt nie myśli o wirusie ale łatwo mówić i oceniać ludzi, którzy są najbardziej poszkodowani i z każdej strony nas obwiniacie za wszystko już. Ciągle jakieś straszenia tak jak w tym poście o zwolnieniach. Łatwo mówić osobom, które nie pracują na hali. Dajcie już ludziom z produkcji spokój, my tylko przychodzimy pracować bo mamy rodziny na utrzymaniu i ryzykujemy z dnia na dzień i nie możemy sobie pozwolić na utratę pracę i to najgorsze bo jesteśmy bezsilni. Najlepiej zgonic wine na maseczki, na nałogowców, którzy przez 7h chodzą nerwowi i jak ich wypuścisz to nie widzą co po pracy ze sobą zrobić i palą papierosy w parku.. 8 h bez przerw 5minutowych a na przerwę 15min każdy na każdego włazi bo każdy się spieszy aby zjeść kawałek chleba o kim to świadczy? Pisz dalej i obwiniaj.

XD?
@XD

I odezwał się ktoś z nadzoru.Typowy przedstawiciel pogardy dla ludzi pracy.Kiedy ktoś zrozumie, że ludzie pracujący na produkcji to też ludzie z krwi i kości,czujemy ❤Powinniśmy robić wszystko, żeby atmosfera w pracy była dobra, a tu same złośliwości.Next sobie odkurzcie.Nadal obowiązuje zasada Klient nasz Pan, a Pracownik Wasz kto ?

XD?
@XD

Nie wierzę!!!! Dusznikowcy? Macie to na własne życzenie? Ankietę proszę przeprowadzić, kto jest za powrotem krótkich przerw. Jak wrócą przerwy, w wielkiej dobroduszności oddane, to wtedy nie będzie tłumaczenia, że się nie założyło maseczki. Dziwna sprawa z tymi maseczkami, to są czy za chwilę nie będzie, bo u Nas Lider osobiście rozdaje, jedna maseczka na cały dzień,to chyba zaczęła się oszczędność. Dlaczego Osoby z nadzoru nie noszą maseczek, albo Wszyscy, albo chyba Nikt, bo ta cała akcja nie ma sensu.

Rozbawiona
@XD

Ja chciałam serdecznie donieść, że mój Brygadzista się czepia jak maseczka mi pod nos lub na brodę zjedzie, a sam tak często nosi. Czy ma rację czepiając się mnie? Czy to etyczna i uczciwa postawa?

Vin

Taaa... A do tego czasu wyzdychacie z powodu ciężkiej, nieuleczalbeg grzybicy płuc, albo meningokokowego zapalenia mózgu, jako że w tych chomontach gromadzi się cały koncentrat bakterii z wydychanego powietrza, pożywiają się tym grzyby, potem to dromadzi się w pasażach nosowych i wędruje z prądem krwi do mózgu. Bardziej doraźnie skutki uboczne to hipoksja i hiperkapnia. Tak, wiem, że nie wiesz, co znaczą te trudne, medyczne terminy. (usunięte przez administratora)

Monter

Kocham Panią Dominike

Kocham Panią Dominike

Grażyna

Dziś zeszłam z nocki ale zanim pójdę spać chcę napisać co usłyszała od brygadzisty dzisaj. My na produkcji zapierdzielamy na ten cały zakład aby utrzymał się na powierzchni, a biurowcy mają sobie nas za nic. Nadal przywilej pracy w domu i to nawet nadgodziny im płacą za to (chodzą i chwalą się na produkcji jak to im dobrze w domu po 12h pracować). Ja też bym chciała moją maszynę mieć w domu i pić kawę, robić lekcje z dzieckiem i męża za rączkę potrzymać. No cóż na dole trzeba kark zginać i patrzeć na to z boku. Wstyd.

@Grażyna

Wstyd to powinno być kierownictwu,że utrzymuje taką bandę nierobów w biurach! Co niektórzy potrafią tylko chodzić po produkcji,plotkować i siać niepotrzebny zamęt.

Jad

Tak sie składa, że jestem pracownikiem biurowym i już nie mogę czytać tego jadu. Co do pracy w domu, pracownicy biurowi również dostali przykaz powrotu. Niektórzy owszem mogą nadal wybrać gdzie chca pracować, ale dlatego że zawsze mogli, takie mają uzgodnienia i umowy! Za prace w trybie ho nie ma nadgodzin - chyba, że wcześniej zgłosisz kierownikowi taka potrzebe, otrzymasz zgode i to udokumentujesz,ale jest to juz ostatecznosc! Przestancie wymyslac historie i sie nakrecac. Nie wierzycie - jest wiele ofert to biur, zapraszam do rekrutacji i zobaczycie czy w biurach jest tak kolorowo.

Biurowa
@Jad

Nikt Wam nie broni do nas dołączyć.Zapraszamy składajcie podania.Dlaczego ludzie są tacy zawistni?!polaczki tylko kogoś podpier..... tylko byle drugi miał gorzej albo co najmniej tak jak wy. Diehl płaci też za studia zapraszamy. Myślicie że w domach taki miód, roboty 2x tyle jeszcze dzieci do ogarniecia. Wy robicie 8 godzin I do domu A my całą odpowiedzialność mamy też po godzinach I nie za 50 płytek tylko za gruby hajs.gdyby nie było biur nic byście nie wyprodukowali. Wszyscy są tak samo ważni.wiec zapraszam tą osobę ziejącą jadem do rozwijania kariery I dołączenia do biurowych.czy to,że czegoś nie wypracowalam nie osiagnelam uprawnia mnie by winić inne osoby?!Nie to tylko moja zasluga.Ty co wypracowałas?HEJT.Ja kibicuje lewandowskiemu, bo na wszystko zapracowal sam,A nie mówię twoim stylem.. jaki dziad,ma tyle kasy,za co pewnie ukradł.zniszczy was ta nienawiść katolicki narodzie.

@Biurowa

Dobra ale ja mam do ludzi z biur jak macie przerwy ? Tak samo jak my na hali że 8h i tylko 15 min i ciągle w maseczkach ? bo jakoś mi się nie wydaje nie raz widuje się jak ktoś idzie sobie umyć kubek po kawie bez maseczki .

@Biurowa

I tak nikt Wam nie wierzy. A co do podpier... to właśnie od Was można się uczyć - szczególnie osoby, które pracowały na hali, a teraz wielkie państwo! Byle co i już kiero wola- Wstyd. Zdrowia.

Zwierzę Biurowe
@Grażyna

Jeden (usunięte przez administratora)coś powiedział aby (usunięte przez administratora) kogoś na produkcji i się zaczęło. Praca zdalna nie wynika z tego, że ktoś ma taki kaprys. Produkcja miala 7 godzin pracy,a zapłacone 8. Nikt tego nie negował, bo to było konieczne. Tak samo musimy mieć pracę zdalną, bo o ile na dole jeden człowiek zajmuje koło 20 metrów kwadratowych o tyle w biurach juz po 3 metry. Dopóki będzie pandemia trzeba taką sytuację ograniczać na ile się da. Każdy, kto zachoruje niezaleznie na produkcji, czy w biurze może zarazić kolejnych. Chwała Bogu, że dwa przypadki potwierdzone były na produkcji. Jakby np. w logistyce ktoś był chory, a wszyscy byli w pracy (tu nie ma zmian) to automatycznie wszyscy na kwarantannę i firma stop. Tak jest z wszystkimi działami biurowymi. Na produkcji może być konieczna kwarantanna jednej brygady ale w biurach to byłby kompletny paraliż. Jeszcze raz apeluję , szanujmy siebie, swoją pracę i firmę. Przy skali nieszcęścia jakie przetacza się przez świat póki co nie ma u nas tragedii. Wyplaty całe, na razie nie zwalniają nikogo. To się może zmienić z dnia na dzień i nie przyczyniajmy się do tego aby to stalo się faktem.

@Jad

Jesteś w HR? Zdradź no mi, bratku, ile tam płacą inżynierowi automatykowi z dużym doświadczeniem?

Monterks

Z tego co mówią przełożeni, to póki co to zakładu nie zamkną, będą nas obserwować pod kątem objawów. Po trupach do celu.

@Monterks

Ciekawe co na to sanepid i inne służby ...

Gabi
@Ciekawski

Jak Diehl sam nie będzie chciał zamknąć to oni nic nie zrobią, takie jest prawda. Jeżeli mieliśmy wrócić do pracy po dwóch tygodnia a wracamy po tygodniu, to co to oznacza? Kasa, kasa tylko to się liczy. Pozdrawiam

@Gabi

Taka prawda że teraz każdy pracownik powinien zostać przebadany na obecność wirusa.

Zxcv
@Ciekawski

Ale pewnie tego nie zrobi bo prywatne testy kosztują a przy takiej liczbie pracowników wyszła by spora sumka. Ta sprawa nadaje się do mediów...

Posejdon
@Monterks

Sanepid w każdej chwili może zamknąć zakład, bez pytania pracodawcy. Więc nie gadajcie głupot, jaki to Diehl zły bo na złość pracownikom/sanepidowi/rządowi chce dalej pracować. Jak widać na pracę pozwolił Sanepid. A wy nie macie bladego pojęcia o niczym, głupie teorie wymyślacie , siejąc zamieszanie.

Monterka
@Monterks

Nie zamkną, bo dyrektorką sanepidu od Diehla jest (usunięte przez administratora), nasz lekarz medycyny pracy, więc (usunięte przez administratora) zrobią, Wojtuś układy z nią ma :)

@Gabi

Nie, tępa sztuko. Jesteś w błędzie. Globalistom chodzi o deindustrializację świata ( jak nie wiesz, co oznacza to trudne słowo, to sprawdź se w słowniku PWN, produkcyjny (usunięte przez administratora)Jeżeli ktos jeszcze nie zauważył tej grubymi nićmi szytej, globalnej ściemy, na ogniu której ma być upieczone wiele pieczeni, to jest tylko bezmózgim zwierzęciem (nie obrażając zwierząt, które w dużej części są dużo bardziej inteligentne, od takiego ludzkiego robactwa). Wy to faktycznie nie zasłużyliście na swoją wolność i konstytucyjne prawa. Globalni włodarze świata zrobia z takim ludzkim gównem co ze chcą, a przy okazji pociągną w niewolę nas - świadomych i myślących.

Co się teraz dzieje w diehlu, czy to prawda ze pani z VS1 tez jest chora?

@Adam

Nic nie wiemy zakład milczy

Coronavirus diehl
@Oli

Wiemy na pewno że jest drugi potwierdzony przypadek w namyslowie :( ,jakiś starszy mężczyzna,osoby te nie są powiązane więc mamy drugie ogniwo

Niestety
@Coronavirus diehl

Niestety ale Pani z Diehla również ma tego wirusa.

@Niestety

To się zaczyna zabawa...

Abc
@Niestety

Która pani? Ta z 1 brygady czy z 4?

Dwie osoby które najczęściej pracowały z tą panią, wykluczono u nich wirusa.

@Adam

I co z tą wiadomością zrobi diehl? Czy cała brygada będzie miała kwarantanne tak jak mówiono wcześniej? Bo z dezynfekcja to już za późno

Spanikowana
@Adam

Te które z nią pracowały będą miały testy w poniedziałek a co z innymi brygadami które przejęly po niej zmianę? Dobrze wiecie że ryzyko jest bardzo duże otworzycie oczy dopiero gdy ktoś umrze. Łańcuch się zaczął.wszystkim życzę zdrowia i powodzenia. Uważajcie na siebiee bardzo i zachowajcie ostrożność w sklepach i nie spotykajcie się z rodzinami!

Posejdon
@Spanikowana

Jak nie lizałaś maszyn po rozpoczęciu pracy, a potem przed jedzeniem grzecznie umyłaś rączki, to raczej nic ci nie grozi. Nie popadajmy w jakaś histerie. Wiem że dla niektórych jedyną słuszną opcją jest zamknięcie zakładu. Ale jak po czasie wylądowaliby na bezrobociu, to nie wiem czy byliby tacy zadowoleni.

T
@Posejdon

No może ktoś lizał i zaraża i może ktoś nie dba o mycie rąk dotyka buzi a co ona przytulała te maszyny? Że tylko o maszynach piszesz? Widzę że głupi z głupszym wie lepiej na temat rozpowszechniania się tego wirusa.

@Ciekawski

Nie, nie będą mieć kwarantanny. Osraja was wszystkich rzadkim, czarnym kałem ze swojego cuchnacego, analnego tunelu. Na tyle zasłużyliście, trzęsąc portami przed jakimś patogenem o śmiertelności ledwie promil wyższej, od sezonowej grypy. (statystyki są sztucznie zawyzone kilkudziesieciokrotnie, bo ponoć nawet 90% populacji może być bezobjawowych) Świrus medialny, istniejący w miniaturowych mozdzkach tępej masy. Mnóstwo testów jest też fałszywie dodatnich, bo są zaprojektowane, by dawać fałszywie pozytywne wyniki. Za wpisanie w akcie zgonu "koronawirus", służba "zdrowia" też jest wyżej dotowana. Wszystko to grubymi nićmi szyta ściema, żeby odebrać ludziom ich bogactwo, wolność, godność, wkrótce własność prywatna. Ake wy - tępe robaki ziemne- zarządzane strachem, sami ustawicie się w kolejce do bydlęcego "wyszczepienia" i po zaskowyczecie do waszych panów i władców i elektroniczne obroże i pastuchy. To ludzie ludziom zgotowali ten los. A wystarczyłoby używać mózgu.

Bożena

Dziwię się takiej opini jak można powiedzieć że lepiej by produkcja uległa zakażeniu niż biuro..to jest żałosne Wszyscy wiemy jak działa śmieszna logistyka czy planiści PILNA WYSYŁKA A TU BRAK ZLECEŃ I MATERIAŁU..Ty chyba dawno na produkcji nie byłaś że gadasz o 20 m na osobę i zapomniałaś że jedna brygada to ponad 100 osób... A do biura by się dostać to każdy wie jak przebiega rekrutacja j wiemy że nie liczy się wykształcenie więc się nie unos bo wielu wykształconych i inteligentnych ludzi pracuje na produkcji

Hejt
@Bożena

Jakby brak materiału zależał od osoby a nie od sytuacji na rynku. Właśnie takie pojęcie "macie", pytanie czy mniej wyprodukujemy przez brak materiału czy za generowane "booble", najlepiej skrytykować, zhejtowac... Jak ktoś tam napisał dobrze że nie ma zwolnień... Dopiero będzie płacz i lament.... Zero szacunku do siebie nawzajem. Condor con vid to też dobrze napisane łatwiej się odseparować ludzi na produkcji niż w biurze 200metrow kwadratowych gdzie jest 20 osób cały dział a na produkcji jest 1200metrow i 100 osób... Wyższa matematyka

LQ
@Hejt

(usunięte przez administratora) Skoro produkcja pracuje to biura też powinny. Tacy sami ludzie są tu i tu. Ale nie biurowy to "wykształcony" jemu należy się więcej. Widać tych wykształconych, wystarczy zobaczyć jak kto się dostał do tego biura. Na pewno nie była to uczciwa rekrutacja

Heniek
@Hejt

Brak materiału nie dotyczy pandemi..od wielu lat logistycznie wszystko nie jest dobrze zorganizowane i dobrze policz ile osób jest na hali.. Z jednym się zgadzam szkoda psuć sobie nerwy na takich ludzi jak Ty Bo dziś zdrowie jest najważniejsze

Były narzeczony Grażyny
@LQ

Jak przebiega,daj znać czy coś się zmienilo ? Na pierwszej rozmowie sprawdzaja kto ma pojecie i jakiekolwiek predyspozycje A potem to już ludzie z dzialu głosują. Co jest nie uczciwe? Dawaj do nas to dostaniesz pracę w domu: tabelki wykresy raporty prezentacje zestawienia odpowiedzialność i zobaczymy czy będziesz taka zadowolona.a I nie zapomnij angielskiego odświeżyć.macie na produkcji jak u Pana Boga za piecem,zarobki dobre A jaka odpowiedzialność?zrobicie buble to się je da na reework. My mamy większą odpowiedzialność

Hejt
@Heniek

Przeczuwam wysyp podań do działów około produkcyjnych, na tą wygodę i super warunki. Czy pracowanie na HO to nie jest wykonywanie pracy? Spróbuj tak pracować, złóż podanie i się wykaż, ludzi brakuje.

Zwierzę Biurowe
@Bożena

A kto ci napisał, że lepiej aby ktoś z produkcji zachorował? Tu chodzi o czystą matematykę. Jak zachoruje ktoś na produkcji z jednej brygady na jednym VS to sanepid może wysłać na kwarantannę ludzi z tej brygady i VS, a skrajnie wszystkich z tej zmiany (25% załogi). Wciąż firma "żyje" bo w domu są jeszcze 3 zespoły ludzi (75%), których to nie obejmie. Jakby ktoś posłuchal tego co piszesz i ściągnął wszystkich z pracy zdalnej do biur, a potem by się okazało, że ktoś jest chory to masz zamknięte całe działy z dnia na dzień (100%). Wtedy też produkcja stop, zakład na postojowe, a ludzie na wypłaty minimalne. Tego musimy uniknąć wzajemnie współpracując, a nie napuszczając jednych na drugich.

ZZZ
@Zwierzę Biurowe

Nikt inny jak Ty

Buble
@Były narzeczony Grażyny

Załóżmy, że każdy ma odpowiedzialną pracę i każdego z niej rozliczają. Chciałbym żeby tak było, ale wiemy jak jest Jednym wolno popełniać błędy, drudzy no niestety notatka,jednych lubi się bardziej i nadzór do nich zachodzi na ploteczki, a ci drudzy to pionki do przepychania po strimach gdy nie ma pracy i świetny przykład do karania i pokazywania innym co ich czeka jak będą w niełasce.Tylko mi nie mówcie, że tak nie jest, bo Next w tej sprawie jeszcze nic nie zrobił i nie zrobi dopóki Kierownictwo będzie pozwalało Liderom na takie praktyki.

Edward
@Bożena

Po co te nerwy? Wirusa nie ma na hali, on też takich warunków nie przetrwa, jak jest duszno za dnia nikt nie włączy wentylacji, można się udusić w tych maseczkach. W nocy temperatura spada, to się zaczyna wietrzenie, chłodzenie, z każdej strony wieje.Zimnoooo, dba się o pracownika.

Bo tak jest
@Buble

Ostatnio była akcja z covid19 na produkcji, kto został odizolowany w pierwszej kolejności ? Tak tak Lider, bo wisiał na ploteczkach .

matematyk
@Hejt

200 na 20 daje 10 metrów a 1200 na 100 daje 12 gdzie połowę hali zajmują drogi i maszyny . zaraz panie z biur się odezwą że mają meble więc zostaje miej-więcej jednakowa powierzchnia . Remis.

@Bo tak jest

A ktory to był strim I ktora brygada?

VS2
@Xxx

Ochrona danych osobowych , bo jak nie wiesz na której brygadzie wykryto ognisko wirusa to ty nie tutejszy jesteś.

Oli

Czy na panelu musimy nosic maseczki bo na każdej brygadzie jest inaczej

Niewidoczny smutek

Jest traktowanie na lepszych i gorszych. Jedną pani z brygady 1 zrobiła akcję że Panie z nią nie siedzą A potem wróciła do stolika i zaś sobie poszła ale najgorsze w tym wszystkim że skupiło się na dziewczynie którą Bogu ducha winna była. Jeszcze na nią koleżanki tej pani wyzywaly są na to swiadki ale wyszło że ta dziewczyna jest winna. Nic tylko mobbing, mało tego jedną dziewczyna z montażu za to że od lidera dostała 100 zł więcej to Panie się pitem obrucily od niej i zrezygnowała z pracy. Jedne dziewczyny mogą się szfendac po produkcji i gadać plotki roznosic A drugi pracownik goni do służby zrobić i jak na chwilę by poszedł do kogoś porozmawiać to od razu jest afera. Brygadzista i ustawiacz jak jest problem wysyłają od jednego do drugiego żeby mieć czas na siedzenie i nic nie robienie przy stoliku. I nic się nie dzieje A zwykłego pracownika by od razu zrobiła się afera. Takie życie na produkcji....

Wowo
@Niewidoczny smutek

Oj trudno to się czyta,trudno???????? Może bardziej składnie ,stylistycznie to napisać????????

Niewidoczny smutek
@Wowo

Wow, nie musi być dobrze napisane wystarczy że wszyscy wiedzą o co chodzi!!!!!

Prezydent

Nie pytają Cię o imię walczą z ostrym cieniem mgły

Lider z 2 strumień uwielbia ploteczki

Lele

Nie rozumiem o co ten cały jad. Cieszę się że niektórzy mają możliwość pracy w trybie home office. Znaczy to że firma dorosła do zachodnich standardów pracy. Fakt produkcja nie może sobie pozwolić na taki tryb pracy, ale pracując na produkcji mam coś najważniejszego - kontakt z innymi ludźmi. Poza tym praca w domu niszczy barierę dom-praca i szybko zacierają sie najważniejsze w życiu granice. Także nigdzie nie jest idealnie. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pozdrawiam

Oli

Na hali gorąco, a przerwy 5 minutowe zabrane i do tego maski i 8 godzin rewelacja

Robuś

Jakby Diehl prowadził produkcje zmianową (1, 2, 3) to masa ludzi z veluxa by się starała dostać właśnie do Diehla. Najgorsze są te 4 brygadowki.

@Robuś

Dla jest OK, nie wyobrażam sobie 5 nocek.

Pracuś
@Robuś

Serdecznie zapraszamy już dziś, pensje na pewno nie będą lepsze, socjalny słabszy, mamy miłą rodzinną atmosferę, nie ma kar z byle powodu.Bardzo serdecznie się do nas odnoszą, jak się coś nie podoba to wypad.Całkiem normalny dozór też tu pracuje.Serdeczne pozdrowienia dla Tych Ludzi za każdy przejaw sympatii, wsparcia i zdrowego rozsądku.Pracuję w tej firmie już kilka lat i naprawdę co dokucza to nocki ,nie wyobrażam sobie 5 dni pod rząd. Teraz mamy inne zmartwienie, odebrano pracownikom produkcyjnym 5 min. przerwy, dlaczego?Nie potraficie sobie wyobrazić jak ciężko pracuje się w maseczkach.Proszę pozwólcie Ludziom odetchnąć .Gdzie są Związki, że na to pozwoliły?

Shrek
@Robuś

A weź nie wymyślaj, scenarzysta forse weźmie za projekt, a reszta będzie montować małe elementy po nocach.Ludzi spracowanych rzadna firma nie szanuje, zwalnia i następny poproszę.

To co będą zwolnienia?

@Oli

Tak, jak się zwolnisz to będą.. Zdrowia.

xyz

Od czerwca / lipca maja zacząć się „czystki” w Diehlu, w każdym segmencie! Biura, produkcja, magazyny i wszystkie inne działy. Bardzo dobrze ktoś się weźmie za tych łazików, którzy biorą pieniądze a tak naprawdę nie przynoszą korzyści. Redukcja pracowników o 20 procent i zakład na tym skorzysta, a z perspektywy czasu Ci co zostaną będą mieli lepiej.

Też tu pracuje
@xyz

Czystki? Język godny dzisiejszych czasów. Wszystko zależy od koniunktory szanowny pani lub szanowna pani. Kto uczciwie pracuje nie ma się czego obawiać. A z tymi łazikami to też bym nieci uważał i proponuje zająć sie sobą. Każdy z nas pracuje i to pracodawca ocenia moją pracę a nie jakiś xyz. Nie wiesz czy te łazikowanie nie jest związane z wykonywanymi obowiązkami a reszta nie powinno cie obchodzić. Pozdrawiam i życzę spokoju.

Pracuś
@xyz

Nie wierzę, rodzina trzyma się razem ????

Oli

Na szczęście lider i pani z smd zdrowi

Przyjaciel

Najbardziej niezdrowi na umyśle to ci, którzy zamieszczają takie głupie komentarze.

Dobrze że to tak się skończyło z tym liderem z 2 srtimu

Jeszcze nie mają

P

Miejmy nadzieję ,że wszyscy zdrowi

Antoni

Wie ktoś jakie wyniki mają osoby którym zostały robione badania?

Operator
@Antoni

Nie ma wyników jeszcze

Zostaw merytoryczną opinię o Diehl Controls Polska - Namysłów

• Jak się pracuje w Diehl Controls Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Diehl Controls Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 172.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diehl Controls Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 145, z czego 28 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diehl Controls Polska?

Kandydaci do pracy w Diehl Controls Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diehl Controls Polska