Opinie o Diehl Controls Polska w Namysłów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Diehl Controls Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diehl Controls Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diehl Controls Polska w Namysłów

Ciekawy

Jak tam podwyżki w DCP?

NiMa
@Ciekawy

Nadal nic nie wiadomo , pewnie dadzą 50zł na rękę i tyle ;)

Xyz
@Ciekawy

Ponoć od 150 zł do 260 zł.

Nierudamaruda

Hej, co myślicie o Alberciku z przeglądów? ????

Veber
@Nierudamaruda

Myślę że całkiem do wzięcia i chyba wolny nawet

mit

Witam. Wie ktoś może co się dzieje na br4vs3, że nagle tyle Pań się zwalnia ? Nagle tak jedna po drugiej?

Leniwy
@mit

Robią miejsce dla tych Ukraińców którymi straszy dyrektor...

@Leniwy

i dobrze, niech przyjdą, ten zakład i tak już się kończy.

Porazka

Lepiej przy internecie niż na imprezach :))

Monter

Kocham Panią Dominike

Kocham Panią Dominike

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Prawda

Zakład jak każdy tego typu. Bałagan, absurdy, brak logiki wszechobecny, bezsensowne działania mające poprawić sytuację, a niszczy ja głównie kadra zarządzająca. Oszczędności niszczą te firme od środka, sytuacja na wysokich szczeblach i straty klientów też pokazuje jak jest. Ludzi goni się batem, a jak nie pasuje to won bo Ukraińcy czekają. Bo oni So głupi i będą robić za darmo... Zapewne. Dyrektor który powiedział by że jak się nie podoba to won bo są Ukraincy to zwykły zdrajca, który dba o interes, tylko czyj. Efekt jest taki że masa ludzi już chodzi po rozmowach po innych firmach. Powodzenia panie dyrektorze z zawodu.

????

Śmiech
@Prawda

Nie obrażając ludzi z innego kraju ale czy ktoś zauważył jak oni pracują? Jaką mają wydajność? To że zostaną na nadgodziny to więcej nie zrobią jedynie się wyrówna to co panie zrobią przez 6 h. Oni mają swoje rodziny które zostawiają i na pewno nie wiążą przyszłości z tym zakładem bo sami mówią, że przyjechali zarobić i wracają. A gdy Polacy zaczną się zwalniać to jaka przyszłość czeka ten zakład? My mamy tutaj rodziny i musimy pracować więc inwestycja w takich pracowników jest owocna a obcokrajowców się wyszkoli i się niedługo pożegna będą nowi ale z tymi nowymi buble, brak wyrobienia itd. Więc to mnie bardzo dziwi, że zamiast podwyżek traci się pieniądze na nowych pracowników a tych którzy pracują kilka lat się traci.

Wściekły
@Prawda

Ja dostałam wypłatę i już jestem po wypłacie i jak żyć przez cały kwiecień? Jeszcze z bonami są progi nawet na bony nie można liczyć bo to zwykła zapomoga.

Bula

Ja mam pytanie. Jeżeli jedna z Pań się szkoli na ustawiacza czy ona będzie miała next? Czy ustawiacza pozostałe Panie wybierają na spotkaniu czy to będzie już samowolka lidera i brygadzisty? Bo jeżeli są jeszcze kandydatki a jedną tylko uczą to już ona odgórnie zostanie czy jeszcze mają pozostałe Panie prawo wyboru jeżeli jej nie chcą?

@Bula

Pół roku temu poruszałem twn wątek, pozwól, że przytoczę fragment jednej z wypowiedzi: "(...) Zasady NEXT są martwe. Ładnie wyglądają na banerach a w praktyce liderzy, koordynatorzy i kierownicy nadal żyją w przeświadczeniu, że mogą robić co chcą i wybierać tych, którzy im odpowiadają. Wystarczy oddelegować faworyta/faworytkę na 3 miesiące na "szkolenie" na stanowisko ustawiacza czy operatora. Potem, jak się tłuszcza oswoi z osobą to reszta procesu rekrutacji staje się formalnością. (...)". Cóż, nic się nie zmieniło. Pozdrawiam.

Geneva
@Klapo-klepacz

No zobaczymy ta kandydatka jedynie dużo mówi a mało robi jest mało elastyczna, produkcji dobrze nie zna, nigdzie chodzić nie chce, pracowałam z tą panią to wiem, że prawdziwy z niej leń, ale za to co najbardziej potrafi to skarżyć i swoje lenistwo przypisywać innym. Trochę to niesprawiedliwe by było gdyby dziewczyny były poszkodowane w końcu biegają po całym obszarze gdzie staną wszystko zrobią, dziwne że kierownictwo w tym przypadku nie bierze pod lupę Matrix kandydatek. Oczywiście wszystko się okaże!

@Geneva

Miejmy nadzieję, że tym razem zastrzeżenia pracowników zostaną wzięte pod uwagę. Jest jeden warunek, trzeba je głośno i bez strachu wypowiadać. Niepokojący jest tylko aspekt "skarżenia". Kierownictwo lubi takich "szeptaczy". Pozostaje inna kwestia. Jak wiadomo, NEXT w założeniu polega na wyborze kandydata przez współpracowników. Tylko kto wybiera wybierających? Wystarczy zadbać o "właściwą" komisję i każdy "mierny ale wierny" ma 100% pewności na sukces. Pozdrawiam

Podpisuje się pod tym.

Nana
@Klapo-klepacz

Chodzi o panią o którą jest (konfliktowa, która wszystko wie, wszystko potrafi i każda Pani to dla niej robak do zdeptania i ma wygórowaną ambicje?niech się pcha na męskie stanowisko raczej nie będzie widać różnicy.

@Nana

Nie wiem o kogo chodzi personalnie i nie jestem zainteresowany dochodzeniem. Podłaczyłem się pod temat bo już pół roku temu wskazywałem na zwyrodnienia przy obsadzaniu stanowisk "dozoru" (śmieszy mnie to określenie) i w perspektywie czasu nic sie na lepsze nie zmienia, wręcz przeciwnie, dostrzegłem jeszcze fale nepotyzmu wielkości tsunami. Ten rak toczy wszystkie VS i wszystkie brygady. W różnym stopniu, ale jednak. Pozdrawiam

Kot
@Klapo-klepacz

Masz rację.! Ja słyszałem, że idzie fala ale ,, zwolnień '' pracownicy mają rzucać papierami. Pozdrawiam

@Nana

Jeżeli jest konfliktowa i były wcześniej na nią skargi to ona nie powinna być na liście kandydatek powinna być odgórnie skreślona z listy no ale nic mnie już nie zdziwi, tacy ludzie są wypychani ku górze i dzieje się jak się dzieje!

@Geneva

Matrix to jakaś ściema ????Panie pracujące na 1 stanowisku mają więcej punktów od biegajacych po całym obszarze????

Śmiech
@Stefan

Pewnie były przeszklone na całym obszarze i teraz jak są na jednym stanowisku to wiadomo że zebrały wystarczająco punktów. Z resztą Matrix się teraz niby zeruje gdy pani nie była na danym stanowisku przez jakiś okres czasu więc niech cię ta głowa już tak nie boli bo jak zobaczysz niedługo te oszczędzanie na wszystkim nawet na premiach, Matrixach( byle żeby tylko paniom ucinac) odbije się na wszystkich nawet na tych Paniach które teraz mają trochę więcej niż ty. Szykuje się jednakowy poziom zero podwyżek licha wypłata a ty lataj wszędzie rób sztuki może w końcu się doczekasz te 20zl więcej za ten twój Matrix i uważaj żeby z tej twojej złości ci żyłka w(usunięte przez administratora)nie pękła bo więcej za lekarza zapłacisz.

@Śmiech

Liche wypłaty to już od dawna za 6 dni pracy więc nie ma co się czarować????

Obserwatorka

Kto to, ten fajny brunet z magazynu br1 ?

Forumowicz
@Obserwatorka

Było wcześniej pisane.. Antonio Banderas, proszę czytać uważnie.

Obserwatorka
@Forumowicz

Akurat nie chodzi mi o tego (usunięte przez administratora):)

Forumowicz

Edek
@Andi

Albo Przemek i Tomek

to ja

Bardzo fajny zakład. Fajnie mi się tu pracuje.

to my
@to ja

Jak napiszesz dokładnie co robisz, to może podzielimy Twój entuzjazm ????

XD
@to my

Co od razu musisz byc taki zawisny? wow, ktoś zadowala praca, niesamowiteeee. czasem zapominam ze ten zakład to zbiegowisko sfrustrowanych i niezadowolonych z zycia bab

to my
@XD

A Ty XD czym się zajmujesz w Diehlu, oprócz tego, że lubisz poniżać kobiety?

XD
@to my

Gdzie poniżam kobiety? Sama nią jestem, po prostu stwierdzam fakty

Moskiter

Mi też się praca podoba, ciężko mi narzekać na jakiś aspekt związany z moim stanowiskiem. Ale może to dlatego że pracuje w jednym z działów około-produkcyjnym :)

Pracus

Jest wpożo

Obserwator

Firma się kończy. Z każdej strony co chwilę słychać o mobbingu. Ludzie są przemęczeni, sfrustrowani i przepracowani. Co chwilę ktoś się zwalnia a na nowe miejsca nie ma chętnych. Pracownikom dorzuca się coraz więcej obowiązków bo sytuacja firmy jest zła. Powstala dysproporcja pomiedzy stanowiskami robotniczymi a nierobotniczymi. Każdy zapomniał że to produkcja zarabia na utrzymanie wszystkich. Produkcja przeciążona do granic możliwości motorycznych ludzi...tylo ten cel i cel... W domu też macie tak wyśrubowane cele ??

Dart
@Obserwator

idiotyczna wypowiedz! Bez administracji i reszty moglibyscie produkować ale chaos i zamęt!

Obserwator
@Dart

Idiotyczna to jest próba konwersacji... Ą w sumie to jej brak.

Axxx
@Obserwator

Niech Panie dalej się ścigają jedna przez drugą, która większy cel wyrobi. :) Gdyby nie pokazywały, że można więcej to i cele nie byłyby zwiększane. :)

Inspektor pracy

Na vs3 kolejna afera. Tym razem wyciszona bo przecież "kwiatuszek" to żona wiadomo kogo. Zmiana brygady i sprawy nie było a ludzie nie ważni. To co że mobing i ludzie psychiczne wykonczeni.

obrońca z urzędu
@Inspektor pracy

to bardzo poważne zarzuty.prosze nie rzucać bezpodstawnych oszczerstw!

Ona

Hej Wiecie jak nazywa się ten wysoki chłopak, pracuje chyba na magazynie na 1 brygadzie : ) Ps. Jeździ nie raz po produkcji :)

ulku

@ala

Bo to wykształceni ludzie

magazyn
@Timon

o widzę kolega ma jakieś kompleksy bo tylko zawodówkę ledwo skończył

Timon
@ala

@magazyn dokładnie tak jest jak mówisz dlatego jestem w biurze a ty jeździsz na wózku w koło hali bo tylko do tego się nadajesz. Uważaj żebyś drogi nie pomylił.

Twój Stary/Magazybier
@Timon

Dziewczyna chciała się dowiedzieć jak nazywa się jakis gość. A w zamian czyta spiny ludzi którzy siedzą w biurze i pilnują żeby papier w drukarce się nie skończył. Widzę że w biurze pracuje sama elita intelektualna. A tak naprawdę siedzi tam stado baranów

mała
@Twój Stary/Magazybier

jedni drugich warci

Pindzia67
@Ona

Skoro jeździ czesto po produkcji to pewnie chodzi ci o Pawła. Ale on juz jest obsadzony. Z jedna mieszka, druga wozi go do pracy a jeszcze ma ochote na koleżankę ktora przebiera materiały na nowej hali.

Lili
@Pindzia67

Widzę że ktoś zazdrości temu chłopakowi, że podoba się dziewczynom .. :)

mała
@Pindzia67

skad wy macie takie info?! No nie moge po prostu informatorzy wiedza kto gdzie z kim i kiedy

Ona
@Ona

Ten co skacze z kwiatka na kwiatek?? Żałosny typ

Miła
@Ona

Akurat na tej brygadzie przystojniakow nie brakuje :)

Koleżanka
@Miła

Najlepsze przystojniaki to tylko na br 1:) Pozdrawiam wszystkich (szkoda tylko że można ich policzyć na palcach jednej ręki :d)

Zniesmaczona
@Miła

Hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha same paskudy tam są jak w sumie w całym zakładzie

Miła
@Koleżanka

To i tak nieźle :D W zależności jeszcze, kto jakie ma gusta :p

Milicja Obywatelska

Tak się zabawia produkcja w Diehlu kosztem innych pracowników.

nick
@Milicja Obywatelska

co masz na mysli?wy tam na hali bawicie sie najlepiej po ostatnich newsach.

Br4

Którą Anię bo są 3 i kto to JD? :))

Wielbiciel_24

Pozdrawiam koleżankę Anie z brygady 4, która pracuje na SMD :)

jd
@Wielbiciel_24

Również pozdrawiam JD :))

Inżynier

Pozdrawiam blondyneczkę z SMD na br 4 uśmiechaj się częściej!

Była pracownica

Witam. Dostaliście już pity?

@Była pracownica

Tak

Ciekawski

Też się chętnie dowiem

Z

Tak

Słyszałem że ten snajper nadal pracuję???pewnie taktyka next zadziałała przyznał się do mobbingu i molestowanie i to co uratowało...ciekawe co na to wszystko jego żona.

Magazyn
@Next

z tego co slyszalem mloda idzie z tym na policje i bardzo dobrze w koncu moze ktos zrobi z nim porządek

Vincent Vidlak
@Magazyn

A o co chodziło w tej całej sprawie? Co robił ten Snajper? Bo nie jestem w temacie. Ktoś mógłby wyjaśnić

Zenek
@Next

Z tego co wiem młoda D. świętością nie grzeszy .szuka przygód. ..a do tanga trzeba dwojga wiec teraz niech nie robi z siebie cierpietnicy

Magazyn
@Zenek

Moze i swietoscia nie grzeszy, ale to nie znaczy ze przełożony moze robic takie rzeczy ;) ona tez jest winna bo sobie na to pozwoliła, tak czy inaczej ON nie powinien robic takich rzeczy

Cdn

Zapytaj żonę ,,

Zofia
@Magazyn

Myślę że są dorośli i tyle. ..nikogo nie powinno to obchodzić nie potrzebnie zozdmuchana sprawa. ...z gluot robi się afera.

Ruda
@Zofia

dokladnie!

Zostaw merytoryczną opinię o Diehl Controls Polska - Namysłów

• Jak się pracuje w Diehl Controls Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Diehl Controls Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 172.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diehl Controls Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 145, z czego 28 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diehl Controls Polska?

Kandydaci do pracy w Diehl Controls Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diehl Controls Polska