Opinie o Diehl Controls Polska w Namysłów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Diehl Controls Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diehl Controls Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diehl Controls Polska w Namysłów

Pan Wiesio

Jak tak słucham tutaj inteligentnych ameb i wypowiedzi niektórych to nic tylko kupić popcorn. Patrząc z perspektywy palarni to już dawno ten (usunięte przez administratora) powinni zamknąć, papieroski nie są niezbędne do życia. Pieniądz w gospodarce jest jak krew w organizmie, jak nie płynie to organizm umiera. Nie masz pieniędzy nie płacisz kredytów poszerza się bieda (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Gospodarka jest drugą najważniejszą po ludzkim życiu rzeczą na tym świecie. Jeżeli ktoś nie chce się narażać niech idzie na L4 i tyle, lez tak czy siak widząc co się dzieje zakład do dwóch tygodni zamkną. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak za parę miesięcy wszystko padnie, w pierwszej kolejności będą redukcje etatów i zwolnią ludzi z wypożyczali typu Ranstad umowy zlecenia itd. Pamiętajcie każdą fabrykę w każdej chwili mogą też sprzedać nic wieczne nie jest. PDK

Zamknięcie palarni to totalna bzdura,teraz po wprowadzeniu jednej przerwy,każdy stream chodzi osobno więc czy ja siedzę z tymi ludźmi na stołówce czy na palarni jest bez znaczenia,chcąc nie chcąc mam jakiś kontakt z nimi. Ciekawe co mają powiedzieć panie które są wysyłane na inne streamy albo pracują dwie na stanowisku, hehe odstęp min 2m hehe dobre. Ciekawe kto wymyślił ten zakaz pewnie osoba nie paląca które nie zdaje sobie sprawy że dla (usunięte przez administratora) 7h bez papierosa to jakaś masakra i niech nikt mi nie mówi że wyjdzie mi to na zdrowie bo to (usunięte przez administratora) prawda, nerwicy można się nabawić nie mówiąc że może to się odbić na stosunkach między pracownikami. Ciekawe co z dystrybutorami albo z automatami z których korzysta tylu ludzi ? Może też wprowadcie zakaz korzystania z nich, przecież to tylko 7h każdy da radę. Pozdrowienia dla tego kto wymyślił ten zakaz palenia niech go ch...

Posejdon

Serio, w obecnej sytuacji nie trzeba było być mistrzem dedukcji żeby dojść do wniosku, ze te wasze "grupowe" palenia, prędzej czy później skończy się zamknięciem palarni. Więc teraz, możecie mieć pretensje sami do siebie. Bo wystarczyło stanąć z boku, zapalić i już. Ale nie, wy musieliście koniecznie wymieniać się swoimi mądrościami z innymi pracownikami, stojącymi od siebie pół metra. Zrozumcie, palarnie zamknęli nie żeby wam zrobić nazłość tylko przez to że nie trzymaliście się odległości, staliście tak jak zawsze ściśnięci w grupkach. Ps. I tak masz racje, nie zrozumiem... braku wyobraźni w waszym działaniu.

@Posejdon

Stołówkę niech też zamkną bo z blisko Siebie jemy po 5 osób przy stołach

Erezegiusz

Diehl controls jest bardzo nie odpowiedzialny wszystkie firmy zamykają zakład przez wirusa a my dalej pracujemy i nawet robimy dodatkowe 12 godzin ...

nikt
@Erezegiusz

Przecież nikt Ci nie każe przychodzić na 12h proste

Chcący pracować
@Erezegiusz

Jeszcze się w domu nasiedzimy i co niektórzy już do pracy wracać nie będa musieli. Nasi odbiorcy zatrzymują produkcję. My za chwilę też staniemy tyle, że jak oni ruszą za miesiąc lub bardziej prawdopodobnie za dwa to my dopiero tydzień albo dwa po nich. Nie wiadomo na jakim poziomie bedą zamówienia, bo oni też muszą dostać zamówienia. Więc pracujmy i zarabiajmy jeszcze te parę dni. Tu sobie poczytajcie co się dzieje z BSH (jakieś 60% naszej produkcji) https://www.money.pl/gospodarka/producent-sprzetu-gospodarstwa-domowego-zamyka-fabryki-na-trzy-tygodnie-6491028601140865a.html. Jak ktoś będzie miał kontakt z pracowników Diehl z chorym i będzie przypadkiem w pracy to staniemy natychmiast (kwarantanna), więc ci co chcą już siedzieć w domach będą zadowoleni. Taki czarny humor na koniec.

"Zwierzę biurowe"

Widzę, że "biurowi" to chyba dla produkcji jakaś zaraza i krwiopijcy, co żyją oderwani o wszystkiego. Zastanawiam się jednak skąd takie myślenie. My bierzemy wspomnianą pracę z domu, bo na parunastu metrach kwadratowych siedzi kilka ludzi, a większość tego co robimy da się zrobić z domu. Bez nas też ta fabryka stanie tak samo jak bez ludzi na produkcji. To jest działalność komercyjna i nikt nie da grosza więcej na pensję czlowieka jeśli ten nie jest mu koniecznie potrzebny. Wirus nie wybiera i wszyscy jedziemy na tym samym wózku i co do zamykania zakladu: oby jak najpóżniej, a najlepiej wcale i to maksymalnie ile się da pracować do końca teraz. Miejcie ludzie ci na hali i w biurach świadomość, że ten wirus to temat na miesiące, a nie tygodnie. Jak już się uporamy z wirusem i wszyscy będą gotowi do pracy to nie będzie materialu, bo Chińczycy w większości stoją od początku roku, jak już wyprodukują dla nas komponenty to trzeba z 3 miesiace aż części doplyną. Połowa roku jak nic. Do tego kto będzie w tym roku myślal o kupowaniu pralek, zmywarek i pieców? Który producent będzie nam dawał zamówienia w drugiej połowie roku jak sam nie sprzeda swoich wyrobów? Idą naprawdę ciężkie czasy i to dla wszystkich firm. Jak "papa Diehl" nie będzie miał kasy aby dołożyć do Namyslowa to możemy stać się jednym z wielu przedsiębiorstw, które po prostu padną od wirusa. Do konkurencji, która też ma tą samą sytuację? Tak więc trzeba pracować i zarabiać póki jest gdzie i za co. Co do chodzenia "biurowych" na produkcję, to gońcie każdego, kto tam nie musi być aby nie przychodził i najlepiej robił z domu. Każdy, kto przychodzi do zakładu jest kawałkiem procentu ryzyka, bo ma rodziny, znajomych itd. od których może tego syfa załapać i wnieść do firmy. Sami też musimy nie szwedać się tam, gdzie to nie jest konieczne aby nie zwiększać ryzyka. Tyle do tematu i wszystkim zdrowia oraz sił do pracy. Ta zaraza kiedyś sobie pójdzie, oby do firmy i naszych domów nie wlazła!

Taaaa
@"Zwierzę biurowe"

Proszę odpowiedzieć jak Panie mają pracowac skoro są na stanowisko a nie mają odstępu 1 m, skoro trzeba pracować może się chętnie zamienisz z kimś z produkcji na 1 tydzień i zobaczymy czy nie będziesz chodzic do pracy z lekkim strachem ze ktoś mógł to zlapac i przynieść do pracy. Firma pewnie jest ubezpieczona od takich sytuacji, nie można kierować się jedynie myślą o pieniądzach. Jakoś inne firmy umieją podjąć trudna decyzję i zamykają tymczasowo w Jelczu. W Diehlu nie ma odpowiednich systemów zabezpieczajacych od tego wirusa, nie widziało się na produkcji aby ktoś czyścił maszyny itp gdzie one są dotykane non stop przed 24/7.

Korona
@"Zwierzę biurowe"

Pewnie myślą,że firma naczepie kasy nie wiem skąd.Jakby się zamknęła to by narzekali,że postojowe za małe. Nikt nie trzyma na siłę!!! Robią co mogą A niektórzy,To by oczy wydrapali. Żałosne.Palarnia?Nie przestrzegali zasad to mają.Może w końcu czegoś to nauczy.pozdrawiam tych co nie zioną jadem.

TK Bolek
@Korona

Nie ośmieszaj się. Skoro zwykli pracownicy na produkcji przychodzą, to dlaczego biura są zamknięte. Jak tak się martwisz, że zakład upadnie, to tym bardziej biurowi powinni przychodzić do pracy, i to o godzinę wcześniej, aby zwiększyć efektywność swojej "ciężkiej" pracy.

Korona
@TK Bolek

Ciekawe czy bez tych biurowych wiedzielibyscie jak I co produkować.czy wiedzielibyscie jak zrobić layout czy kupilibysxie komponenty. Sam się osmieszasz guzik byś zrobil

Produkcja
@"Zwierzę biurowe"

Każdy gdyby pracował w biurze z produkcji inaczej by podchodził do sprawy gdyby sam mógł skorzystać z pracy w domu. Rozumiem to i rozumiem ludzi z produkcji każdy ma obawy i każdy ma w domu rodziny o które się martwi. Nie rzucajcie do siebie jadem bo to nic nie zmieni. Ja tylko proszę o rozsądek kierowników aby każde stanowiska przed rozpoczęciem pracy były odkażane.

Niemaszans
@Produkcja

Nie ma mowy na odkażanie ponieważ jak to zawsze kierownik mówił na zebraniach " znowu jesteśmy pod kreska" to śmieszne ma się jedynie te plyny do dezyfenkcji i to w 2 miejscach przed stołówka i przy wejściu do zakładu, takich zabezpieczeń nie powstydziło by się nawet NASA

Aa
@Korona

A przestań guzik byś wiedział jakby Ci tego nie pokazali, myślisz ze wysłanie maila jest takie trudne? Przecież to widać jakich ludzi tam przyjmują, co cały dzień chodzą z karteczką po produkcji i udają wielkich paniczy, banda i tyle!

Nie żart

No każda pani rozpoczynająca pracę mogłaby odkazic swoje stanowisko pracy gdyby miała czym to nic trudnego.

Wwww
@Aa

To się zamień, na miejsca tylko oceniać na odległość.Każda praca jest ważna i wartościowa zarówno ta administracyjna jak i produkcyjną.Już czas to zrozumieć i szanować wzajemne!!!

Kocham Panią Dominike

Kocham Panią Dominike

Froneri i Velux zamykają. Pytanie co dalej z Diehlem?

produkcja
@Marta

jak zwykle praca. po co zamykać zakład przecież lepiej jak zarazi się parę osób a biuro pracuje zdalnie...

@produkcja

@Marta nie ma najmniejszych powodów by zamykać Diehl, miasto Namysłów jest wolne od Korona Wirusa, mieszkańcy poddani kwarantannie przestrzegają zasad, jak ci już przebywający, jak i dopiero rozpoczynający kwarantannę. Być może wspomniane przez Ciebie zakłady muszą zamknąć z powodu braku komponentów do produkcji, lub braku rynku zbytu. Produkcja w Diehl nie ma żadnego problemu ze zbytem. Pozdrawiam

Nie żart
@Maja

A skąd wiesz czy jakaś pani nie ukrywa tego, że nie uważa i spotyka się z kimś kto był za granicą. Ja sama przebywałam z panią która miała w domu męża który niedawno wrócił z Niemiec i dopiero się niedawno dowiedziałam. Pewna jesteś czy już nie zarażała może i dopiero to za kilka dni nie wyjdzie?? Przecież piszą tutaj, że osoby pracują te które mają styczność z osobami które przebywały za granicą i ten wirus może dopiero wyjść a nie powiem ilu się codziennie może zarazić nie wiedząc tego.

@Nie żart

Nie wiem, ale ufam ludziom, że w pełni świadomie angażują się w bezpieczeństwo swoje o swoich pracowników. Pozdrawiam

Śmieszne
@Maja

Wirus nie pokazuje się w ciągu doby trzeba przynajmniej 2 tyg może i nawet 3. O co chodzi z tą kwarantanna hm jak tu wam to wytłumaczyć. Proste gdyby zamknąć tylu ludzi od razu na 2 tyg wtedy kiedy zaczęły się kwarantanny w kraju (oczywiście osobno w swoim domku) wtedy mogło by się uchronić większą ilość. Bo gdy taka Pani, która sobie wróciła z innego kraju albo taka pani, która ma męża i który wrócił z innego kraju ma gdzieś ten wirus i sobie chodzi do pracy i dajmy na to jest nosicielką i o tym nie wie bo nie ma objawów i ona sobie dotyka maszyn, stanowisk, płytki itp. w ten sposób codziennie może zarażać i zachodzi reakcja łańcuchowa każdy każdego itd. no to licząc, że np za tydzień pojawią się objawy może i nawet u połowy. Więc proszę się nie cieszyć i nie mówić twierdząco, że u nas wirusa nie ma bo tego nie wiemy. Proste.

@Śmieszne

To jakie rozwiązanie proponujesz, jakie będą tego efekty i czy dasz gwarancję skuteczności twych działań.

Śmieszne
@Maja

No działanie Chin pokazały skutecznosc kwarantanny. A Włochy pokazały podobne rozwiązanie do waszego. Wystarczy porównać oba te kraje i wyciągnąć wnioski.

@fafik Z czego będziesz żył jak zamkną zakład? Jak nigdzie nie będą przyjmować tylko zwalniać. Nie zdajecie sobie sprawy z powagi tej sytuacji.

Fifi

Jak padnę na wirusa to nie będę musiał mieć za co żyć bo nie będę już żyć.

Posejdon
@Fifi

Wszyscy tak bardzo przejmujecie się o swoje zdrowie, szkoda że jak wychodziliście na palarnie to momentalnie zapominaliście o bezpieczeństwie. Na hali nie ma zachowanych 2m od drugiej osoby? Skandal, horror! Palarnia? Spoko, co tam virus , palimy jak zawsze. A teraz chcecie zamknąć zakład. Bo pewnie chcecie spędzić 2 tyg. w kwarantannie, zamknięci w czterech ścianach domu, bo jesteście tacy przerażeni. Jacy wy odpowiedzialni jesteście.... A potem mniejsza kasa. Skandal, horror!

Kik
@produkcja

A po co histeryzować,skoro nie ma żadnego u nas przypadku zarażenia to po co zamykać zakład.Chyba każdy z nas jest dorosły i chyba sam o tym wie a nikt inny w jaki sposób spędza czas po pracy i w jaki sposób się zabezpiecza.Chyba że latasz po sklepach codziennie,wycierasz ławki w parku oraz odwiedzasz koleżanki których rodziny wróciły z zagranicy????

Tak najlepiej zamknąć a kto będzie nam płacił za siedzenie w domu? Jeżeli boicie się chodzić do pracy to weźcie swój urlop idźcie na chorobowe nikt nikogo na siłę nie trzyma. Pozdrawiam

Epidemia
@Marta

Jak to co? Żyjemy i pracujemy z obawą o własne zdrowie, a Zarząd dopuścił na halę nowe Pracownice i bez zachowania wszelkich ostrożności każe tym paniom co jeszcze pozostały w pracy szkolić, te nowe przestraszone wchodzą na nas bez zachowania odstępu bezpieczeństwa. Wstydzilibyście się, my monterki wiemy że macie nas za nic, to jeszcze nasze zdrowie narażacie.Bo liczą się sztuki.

XXX

Już jakiś czas nie pracuje w DCP, słuchajcie teraz oddychanie normalnie, w innej firmie w Namyslowie dużo dużo lepsze zarobki weekendy wolne, DCP to (usunięte przez administratora) z tego co widzę słabe zabezpieczenia przed koroną teraz, nadal presja przełożonych. Ludzie otwórzcie oczy, czas na zmiany!!!!

Nie no proszę Was

W tych czasach ludziom ciemnotę wciskać, na monitorach jest milion odcisków palców, każą nam to na sucho czyścić, doprawdy nie ma skutecznych środków? Czy szkoda komuś pieniędzy. Pytanie do inżynierów.

Zwierze biurowe

Dla jasności też bywam na produkcji i to godzinami. Jak byś czytał tekst dokladniej to zrozumiałbyś po co do firmy ma przychodzić jak najmniej ludzi, bo każdy może to wnieść. Teraz na produkcji wprowadzają skrócone zmiany aby sie ludzie nie spotkali ci przychodzący z wychodzącymi. Pisanie co inne firmy robią jest bez sensu na forum. My tam nie pracujemy i nie wiemy jakie mają inne problemy i inna specyfikę dzialaności. Jeśli ktoś ma konkretne i wartościowe sugestie to przekazywac przełożonym. Napuszczanie jednych na drugich produkcja-biura na pewno nie pomoże nikomu.

@Zwierze biurowe

Właśnie odnoszę wrażenie że zostałeś napuszczony by zlinczować nie okrzesana produkcję na tym forum, by nie wyrażała swojego zdania, i nie siała paniki na forum, która później przenosi się na zakład. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, wróciłam z pracy i uważam że w zakładzie nie można czuć się bezpiecznie 1. Toalety - dalej brud, wszystko czyszczona dla sztuki, 2. Podczas przerwy pani czyściła dystrybutory (usunięte przez administratora) 3. Brak środków dezynfekcji jak na portierni. Można by tak długo by wymieniać a później się zacząć zastanawiać czemu ludzie się boją. To bezradność zakładu, czy nie dopatrzenia, czy totalna olewka. Jak dla mnie osoby pracującej to jest obawa do której doprowadza zakład. Sama się zastanawiam nad L4 mimo że zarobię mniej, ale może nie zaraze swojej rodziny.

Operator

Palarnia zamknieta od dzisiaj. nawet na parkingu palic nie wolno kierownicy juz nawet nie schodzą. na hale bo się boją tylko będą prowadzić tele konferencje z liderami paranoja

Goryl
@Operator

Serio? Wiem, że większosc z biur pracuje w domu jeżeli mają taką możliwość to niech pracują. Nie wiem czy to coś da, że firmę zamkną na 2 tyg. Wirus już jest w Pl i możesz się zarazić nawet w sklepie, wszędzie. Myć ręce, powinno się każde stanowisko przed rozpoczęciem pracy odkażać jeżeli zakład nie może sobie pozwolić na zamknięcie. Kto ma objawy przeziębienia niech siedzi w domu i myśli w tym przypadku o innych pracownikach. Sami musicie na siebie uważać.

Goryl2
@Goryl

Biura mające możliwość pracy zdalnej są bezpieczne, niestety produkcja już nie, ot to sprawiedliwość i wdzięczność.

@Goryl

Powinni podjąć decyzje o zamknięciu zakładu na 2 tygodnia! Wszyscy z biura siedzą sobie w domu wiec dla nich to spoko. Najgorzej mają na produkcji ale zawsze tak było szaraki musza pracować do samego końca(usunięte przez administratora). To wtedy będą musieli zamknąć.

Goryl
@Adam

A co będzie jak zamkną zakład na 2 tyg da coś to a jak z wypłatami? Są zamówienia, które trzeba zrealizować a co będzie gdy zakład upadnie? Moim zdaniem nie jest tak łatwo zamknąć taki zakład.

@Goryl

To jest nadzwyczajna sytuacja, według mnie lepiej zatrzymać teraz bo to jest tylko i wyłącznie przeciąganie w czasie, prędzej czy później trzeba będzie zamknąć, przecież ten wirus się tu pojawi albo może już jest. Upaść nie upadnie bo wszystkie branże jednakowo odczują ten kryzys, po czasie wszytko wróci do normy ale im dłużej będziemy czekać teraz tym dłużej będzie wszystko się później rozpędzało ponownie! To nie są łatwe decyzje ale te decyzje są potrzebne!

@Goryl

Na spotkaniach kwartalnych tak pięknie bylo mówione, wasze zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze, fakt jest

Zzzz
@Monter

Jest musicie być zdrowi, bo ktoś musi robić ????

L4
@Zzzz

Skoro dla kogoś ważniejsza jest kasa niż zdrowie to pozdrawiam , polecam L4

Janek
@Operator

Można było zmienić czas przerw żeby każdy mógł zapalić ale w diehlu wolą pokazać jaką to oni mają władzę i zabronić całkiem. Niepalący wiedzą lepiej. (usunięte przez administratora)

Ciekawska

Jak wygląda aktualna sytuacja w DCP? Są jakieś zmiany, zabezpieczenia, czy zakład się przygotował do walki, czy z opóźnieni reaguje odgapiajac od innych?

aaa
@Ciekawska

Tak są płyny i ciepła woda w toalecie!

Pulkownik
@aaa

Ciepła woda? Ciekawe w której?

Wowo
@Pulkownik

No niestety w obecnej sytuacji firma sprzątająca się nie sprawdza,notorycznie brakuje mydła oraz papieru do wycierania rąk. Zapomniane toalety przy warsztacie (stare ,śmierdzące)może czas pomyśleć o jakiś standardach higienicznych????

Aaaa

To jak wszyscy jutro na chorobowe, bo firmy nie mają zamiaru zamknąć?

Lele

Jeden z Liderów chodzi i głosi że TPM mają rozwalić... Czy to prawda??

Kaka
@Lele

Niby z jakiego powodu mają rozwalić tpm? Kto będzie naprawiał maszyny ci nie udolni specjaliści?

Tpm
@Kaka

A może zakład przyzna się do błędu z 2012 roku i pomysł pana w. Jednak nie wypalił?

Jaki taki
@Tpm

Dlaczego nie wypalił? Dużo osób nie wie ile tpm zmienił w tej fabryce...obniżka kosztów,awarii, zyzycia części projekty przynosza miliony zysku rocznie ale tego sie nie widzi i o tym sie nie mówi.

Tpm
@Jaki taki

Skoro jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle? Przypomnij co się dzieje z kierownikiem tpm? Ilu ich było od momentu powstania tpm? Skoro tyle dobrego tpm zrobił to dlaczego ten sunkes nie został przekazany całej fabryce? Spotkania z dyrektorem są reguralnie przecież, okazja jest co chwilę. Sam napisałeś, że jest sukces, a nikt o nim nie wie, dlaczego tak jest? A może sukces jest tylko na papierze, a projekty jednak nie wnoszą żadnej wartości poza tym, że są spisane na papierze?

Jaki taki
@Tpm

A ilu było kierowników na VS2 a ilu liderów? Szuka sie dziury nie tam gdzie trzeba.A ile wiedzy pozostalo na produkcji? Ilu ludzi ma teraz konpetencje na produkcji? Można ich policzyc na palcach dłoni!!

Kakaaaaka
@Jaki taki

Spotkania z dyrektorem, wiele razy pracownicy tpm byli zwycięzcami lub na podium nagrody Motion, więc się mówi o tym. Kierownicy, tpm to nie cały tpm. Vs2 też miało podobna liczbę kierowników i co rozwalaja je? Bardziej w zakładzie zastanowił bym się nad kasa a nie nad tym czy rozwiążą tpm, bo zaraz naprawdę nie będzie komu pracować, a jest coraz gorzej z gotówką w dcp a w koło lepiej...

GRAMMAR NAZI

Nieudolni*

Max.
@Jaki taki

Nie tylko liderow nawet brygadzistow. Teraz zapytajcie cos brygadziste na vs2 4br. Haha śmiech na sali. Ludzie po zawodowce zostaja brygadzistami.

świadomy
@Tpm

Ilość kierowników mówi wyraźnie o warunkach w jakich muszą pracować. Z tego co wiem aktualny kierownik również ma dość, pracodawca o tym wie i pojawiło się ogłoszenie na jego miejsce. Przyjmą nowego, wytrzyma rok i następny. W sumie to nie wiem po co szukają, skoro i tak ma nastąpić scalenie TPM z produkcją... Co zrobią z tym, którego zatrudnią?

Logika
@świadomy

Jak chcą zatrudnić wiedząc jakie zmiany, to znaczy że będzie potrzebny? Logika, a który to taki lider mądry co tak opowiada ten pół rudy? Taki ważny się zrobił? A problem z wysławianiem ma? Z drugiej strony wszystkim jak widać mocno zależy na rozwalenieu tpm w takim razie po co wzywają chłopaków do wszystkiego co się da? Nawet do naciśnięcia start? Śmiech na sali...

Obserwator
@Lele

Jak rozwalą TPM to ten zakład stanie w miejscu, jedyny dział który odwala brudną robotę za ustawiaczy

Ktoś
@Max.

To, że po szkole zawodowej to co gorsi?

Heh
@Obserwator

Możesz napisać jaką konkretnie robotę wykonują? Bo z tego co wiem, to mają naprawiać maszyny, więc co konkretnie robią za ustawiaczy? Zakład działał przed założeniem tpm i działał lepiej niż działa obecnie...

Kaka
@Heh

Tylko kto został z starego systemu na produkcji a kto jest w TPM? @Heh naciśnięcie przycisku START uważasz za czyje zadanie? Jedyne kto w tym tpm jest denerwujące to ta sekretarka z produkcji co u nich jest gdzie nie idzie tam ploteczki. Tu zagada tam zagada i godzinki lecą

Obserwator

Nic nie są w stanie sami naprawić? Może jakieś przykłady? Jeśli maszyna nie jest naprawiona przez TPM to albo z powodu braku części albo albo awaria zostaje przekazana dla inżynierów którzy kontaktują się z serwisem. Mało wiesz to się nie udzielaj.

Hahaaa

Semi a ty co potrafisz? Donosić i dzwonić na 324?

John
@Heh

A kto ma te maszyny obsługiwać, ustawiać, w niektórych

Max
@Ktoś

Akurat w tym przypadku tak!!!!

Ktosik

Nikt tu w nic nie s.ra, wszyscy są nauczeni ciężkiej i niewdzięcznej roboty jaką jest naprawa maszyn. Jestem pewien że każdy z chłopaków poradzi sobie wszędzie po zgromadzonej ilości wiedzy i doświadczenia w tym dziale, o ile cokolwiek się zmieni ???? . No bo jeśli rozwalą tpm to czy nie bedzie tak że każdy będzie musiał naprawiać i przeglądać maszyny? No stress

Rudy

Kto to półrudy

Neutralny
@Kaka

Sądzę że nie każdy pracownik TPM jest taki idealny jak ich tu opisujecie.jak przyjdą z wielkim bólem du.. żeby pomóc specjaliście to czekają po 30min , wieczne schadzki na kawkę u nich a na nockach to panowie śpią przed komputerem.telefonu w rękach i grają jak dzieci żeby przetrwać 8godzin -chyba że to są ich projekty na oszczędność prądu kiedy telefon wisi wiecznie na kablu od ładowarki ???????????????? Nie pisze tu o wszystkich pracownikach TPM ale o większości.

Ja mhmmm
@Neutralny

Nie uważasz że wszędzie znajdą się obiboki? Czy sugerujesz że na produkcji nie ma żadnego ściemniacza, sugerujesz że w innych działach nie ma ściemniaczy, jak napisane zostało w twoim poście nie wszyscy .... Myślę że wszędzie tak jest, czy problemem było to że ktoś napisał że produkcja ma też swoje bolączki jeśli chodzi o obsługę i brak umiejętności, zaprzeczysz? Czy odsuniesz temat sugerując że nikt nie robi śpi gra itp...

Nfhg

Kiedy będą zarażone osoby? Wtedy będzie za późno!!

spovn

Witam ! Piszecie tu o wszystkim i tak naprawdę o niczym ,czemu nikt nie poruszy tematu ćpania w kiblach i szatniach.A to dlatego że większość też bierze wystarczy podejśc na brygadę 2 tht strim 3 DO T.J i mamy wszystko od ręki lub na drugi dzień kolejny dostawca T.K też z THT ogarnia wszystko .Pytanie z kąd wiem proste sam brałem ,czemu o tym pisze bo zaczeli sprzedawać to mojej kobiecie i na to też mam dowody

Kobieta
@spovn

Nie grzeczna ta twoja kobieta, dobrze że wyciągnąłeś wnioski i sam nie bierzesz. Może usiądź ze swoją kobieta i podziel się swoim doświadczeniem. Myślę że jest szansa że wysłucha Ciebie i też skończy z tym gównem. Gorzej jak zaczną sprawdzać w zakładzie podejrzane twarze, czy podejrzane zachowania. Jakby wpadła twoja kobieta, nie miła była by to sytuacja. Musisz zareagować stanowczo, dbaj o jej zdrowie. Pokaż że jesteś prawdziwym facetem.

John
@spovn

Oooo proszę wybawiciel się znalazł, widzę że chyba nie tutaj tkwi problem. ???????????? Tylko w twojej dziewczynie, co na siłę jej dali? Pomyśl trochę, napewno wszyscy rozumieją twoje zburzenie, że Ty mogłeś a ona nie... Proponuję zmienić pracę, bo nie widzę was razem w tej samej firmie.

Jon
@spovn

Dziwisz się. Przy takich zarobkach każdy chce dorobić na boku. Jedni kradną a drudzy handlują. :):)

@spovn

Pochwal się również swoimi inicjałami :)

Prokurator

Jakie masz dowody?

wiem o tobie
@Prokurator

Widzę że Cie coś zabolało

Zakład tragiczny, placa za 4brygadowy system pracy jest śmieszna. Mysle że w tej chwili płaca najgorzej w Namysłowie, nawet markety płaca lepiej. VELUX przeskoczyl Diehla w pensjach... Miodu nie ma nigdzie ale diehl stanął w miejscu, bieda.

Jak praca i płacą jest taka tragiczna Velux zaprasza. Napierd.... sie dwa razy więcej za 2/3 stówy dodatkowo.

Kris
@Adam

Dokładnie, velux to prawdziwy (usunięte przez administratora) Choćby płacili tam nawet 5 tysięcy na rękę, nie robił bym tam ani minuty.

Mariusz

warto pracować w Diehlu czy jednak odpada?

Jak kto, monterka?

@Mariusz

Odpada, daj sobie spokój.

@Koala

nie produkcja

@324

czemu?

Alicja
@Mariusz

Diehl Controls Polska jest jednym z czołowych międzynarodowych producentów i dostawców urządzeń sterujących oraz napędów dla sprzętów gospodarstwa domowego, wykorzystujących energooszczędne rozwiązania oraz systemy komunikacji bezprzewodowej. Zatrudnia około 3900 pracowników w Niemczech, Chinach, Polsce, Meksyku i USA. Uważam zatem, iż warto byłoby spróbować swoich sił w tym przedsiębiorstwie. Myślałeś o aplikowaniu na jakieś konkretne stanowisko. Powiedz nam coś więcej o swoim aktualnym położeniu.

Sroka30
@Alicja

Widać że siedzisz w biurze że takie bzdury piszesz. Jeśli Diehl jest takim czołowym, międzynarodowym przedsiębiorstwem to niech traktuje ludzi, których zatrudnia z szacunkiem. Jeśli ktoś myśli o zatrudnieniu to odradzam z całego serca! Każda prośba o podwyżkę kończy się ciszą w eterze a jak już coś dadzą to są to dosłownie grosze. Pracownicy z długoletnim stażem pracy są kompletnie niedoceniani. Kierownicy wręcz straszą, że jak się coś nie podoba to Ukraińcy czekają.osoby siedzące w biurach powinny się wstydzić wpisywania takich bzdur, nie mają żadnego pojęcia na temat produkcji oraz ludzi ciężko tam pracujących. Nie bez powodu ludzie nazywają Diehl kołchozem. Tak więc ZERO SZACUNKU DLA PRACOWNIKA, ZAROBKI MARNE! I to się raczej nie zmieni, kierownictwo ma ludzi za nic. Mają tyrać byle tylko się norma zgadzała

Krzysiek
@Sroka30

(usunięte przez administratora) Zero szacunku dla pracowników liderzy i brygadziści potrafią tylko (usunięte przez administratora) i nic po za tym, zero jakichkolwiek kompetencji, zresztą widać kto tam jest przyjmowany po "wujku " czy "ciotce". Zwykły monter ma zero szans na awans chyba(usunięte przez administratora) Czasy zastraszani pracowników się skończyły, ludzie nie dajcie sobą pomiatać!!

@Mariusz

Pchaj się od razu na dyrektora,może być kierownika, lidera, brygadziste i ustawiacza, to wtedy warto ????

...
@Mariusz

Szkoda zdrowia..kolesiostwo,donosicielstwo,walka o stanowiska tzw.po trupach do celu. Awansują ludzie bez jakiegokolwiek wykształcenia. Śmieszne jest to ze na rozmowach są takie wymagania a później okazuje się że wybrano osobę która wie z kim przebywać komu donosic. Jest tyle firm ze na ta szkoda nerwów..dcp już się kończy..to nie ta sama firma co kiedyś..

Kuba
@Koala

Jedno wielko (usunięte przez administratora) Wykorzystywanie ludzi i nic poza tym. Będą Cię wykorzystywać na każdym kroku (usunięte przez administratora)Tzw. Pseudo brygadzisci i liderzy. Daj sobie spokój. W ogóle w Namyslowie nie znajdziesz dobrze płatnej pracy

Pod wrażeniem
@Sroka30

Bardzo dobrze napisane o braku szacunku do ludzi pracujących.Ciągle ktoś odchodzi, nie wytrzymują, brak rozwoju osobistego.Dajcie spokój Ukraińcom oni w większości też pouciekali.

Rampam
@Mariusz

Może i warto, tylko jakby co OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM i nie idź na 2 brygade - to jest PORAŻKA!!! Kraina snobów i bucefalow. Ogólnie dziwni ludzie.

Kamil
@Rampam

Powiesz mi coś na temat zarobków w Diehl Controls Polska? Znasz firmę od środka więc na pewno będziesz w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie. Daj znać koniecznie!

@Krzysiek

(usunięte przez administratora) Pracuje 3 lata od roku jestem ustawiaczem.(usunięte przez administratora) Poprostu swoim zaangażowaniem i praca pokazałem że potrafie. Nie piszę że jest idealnie ale zawsze coś.

Ankieta

Już jest ankieta odnośnie systemu pracy na produkcji dcp To raczej jakieś nieporozumienie, albo psychozabawa.Skłaniają Nas do wyboru systemu .... zresztą poczytajcie sami Szanowny Panie Kierowniku My chcemy pracować na styl niemiecki, tylko 1 i 2 zmiany, praca do piątku i weekendy wolne.To jest raczej nierealne w tym zakładzie, tak samo jak godne zarobki.

Lider rudy kojot

Sprzedam kombajn do buraków

Żałosny zakład pod każdym względem..zarobki śmiech na sali!

Kuba
@Gość

Zgadzam sie z Tobą w 100%. Najniższa krajowa, a ludzie dalej tego nie widzą... masakra

Pracownik roku
@Gość

Zawsze można zmienić, na inny zakład. Tylko z tego co widzę, ci co tak narzekali i postanowili odejść, bo sobie załatwili niby lepsza pracę, nagle wracaja - ciekawe dlaczego?

@Pracownik roku

Wracają bo mają dwie lewe ręce? W innych zakładach trzeba pracować a w Dcp można przesiedziec 8h bawiąc się telefonem więc gdzie będzie im lepiej.

Pracownik roku

Jest powiedzenie - wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Gdzie indziej żeby zarobić, trzeba (usunięte przez administratora) z zegarkiem w ręku i ponad 8 godzinnym wymiarze czasu.

Heh
@Pracownik roku

Bzdury gadasz, pracowałeś/as kiedyś w innym zakładzie, że się wypowiadasz? Czy może całe życie w dcp i nie masz perspektywy? Wracają bo zakład bierze wszystkich, rynek namysłowski jest małym rynkiem, zakład nie ma wyboru.

Pozytywne

Bardzo dobrze że stało się na zebraniu po 7h , oby tak dalej.

Max
@Pozytywne

A co się stało?

Zostaw merytoryczną opinię o Diehl Controls Polska - Namysłów

• Jak się pracuje w Diehl Controls Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Diehl Controls Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 172.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diehl Controls Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 145, z czego 28 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diehl Controls Polska?

Kandydaci do pracy w Diehl Controls Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diehl Controls Polska