Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Montaż

Jak to jest,że na jednej zmianie operatorów brak a na drugiej operator pracuje na montażu???

Phoenix
@Montaż

Wakaty są! Można zrobić sobie operatora, a nie wypisywać, że na jednej zmianie są, a na drugiej nie, więc rozumiem, że z tej jednej zmiany ktoś ma specjalnie zmienić zmianę, bo kogos kuje w oczy? Aktualnie są ważniejsze tematy tak, jak brak pracy w firmie i radzę się martwić o to i czy jutro będziesz tą pracę jeszcze mieć, a nie wypisywać mało ważne w obecnej sytuacji żale z(usunięte przez administratora)

Phoenix

Ja na swój wakat czekałam 8lat, w tym zawsze na każdy warsztat byłam oddelegowana i się doczekałam... Nigdy nie trzymałam dobrze z liderami, bo za dużo gadałam, a tym bardziej z kierownikami, których nigdy nie widać... Wakaty są! Więc jak się ma godziny i wszystkie kompetencje z tym stanowiskiem związane to można startować...

Zastanawiam się czy jest aż tak źle że jeden trener z działu z szkoleń zabiera wodę w butelkach po szkoleniu do torby - tak mało tam zarabiają? Ciekawe czy zabiera do domu czy zbiera w szafce na czarną godzinę :). Może warto aby prowadził szkolenie jeden trener a nie dwóch - chyba że jeden nie otrzymuje wypłaty. Na każdym kroku mówią nam oszczędności oszczędności a widocznie inni nie muszą oszczędzać Co o tym myślicie? Mam racje? Może przeczyta to kierownik i zapyta pracownika gdzie jest woda ze szkoleń i dlaczego dwóch prowadzą szkolenia, może sie jeden poprostu boi i odwagi mu brak. Może to papuszki nie rozłączki bo zawsze razem som ma celnej a nas rozliczają ile czasu w wc spędzamy …. Gdzie tu sprawiedliwość ??!!!!!!!!

Juventus

A ja czekam na szkolenie i niby nie wyrabiają się. Może niech się rozłączą i podwoją sile w szkoleniach

Długoletni były pracownik
@Juventus

Nie rozłącza się bo jeden z tych panów ma problem z opanowaniem swojego nastroju Jak coś jest nie po myśli lub za dużo pytań to popada w bladość i zaczyna broda latać ….. Brak chceci współpracy i zrozumienie drugiej strony. Sposób zarządzania to była mała dyktatura, odpytywanie i zero wsparcia i współpracy. Jak była potrzeba zadania pytania to trzeba było czekać na dobry moment bo inaczej spojrzenie i komentarz po którym się odchodziło bo aż się chciało ….. powiedzieć co się myśli Teraz taka funkcja - radzę zwrócenie uwagi jego kierownikom jak postępuje z innymi ale tyle co słyszę to postępowanie bez zmian….

Też pracownik

Hahaha jakie (usunięte przez administratora) tu wypisujecie, beka z was borowiki. "Pracownik" ,a o butelce wody piszesz. Brak zamowien na produkcji, to jest powazny temat. Szkolenia sa na wysokim poziomie, a ta wiedza na produkcji jest potrzebna, w koncu jest to, czego oczekiwalismy od dawna. A Kierownik niech się skupi wspieraniem rozwoju tych szkolen. Znam go, i jestem pewna że tak zrobi, i jak zawsze ze zrozumieniem wesprze rozwoj Swoich Szkoleniowcow. (usunięte przez administratora) komuś się ulało, nie przejmujcie się chłopaki, byłam niedawno na szkoleniu i bylo mega

Obecny pracownik

Witam, chciałabym zapytać jak funkcjonują zakłady w Tomyślu , Tarnobrzegu i Rzeszowie.Czy cos ktoś wie o rzekomych zwolnieniach lub uciętych etatach.

Alejak
@Obecny pracownik

W Nowym Tomyślu są zwolnienia cały czas, ale oczywiście pracowników produkcji, bo w biurach jest ich tak mało,że tam nie trzeba zwalniać i robić porządków. Już zwolnili ponad niby 300 osób, a z nie potwierdzonych informacji wiem,że mają kolejne koło 300 zwolnić ( w tym są oczywiście pracownicy, którym kończą się umowy i poprostu firma nie przedłuża)

Rafal
@Alejak

Zarobki rzędu najniższej krajowej 22 brutto na godzinę, predzej ludzie sie sami zwalniaja jak widac niz zwolnia oni ich a ,gwarantuję ze jak beda nowa hale budować nie zatrudnia jak to mowili do 5 tys ludzi nie za takie pieniądze. Bieda z nędza w tej firmie zero poszanowania dla pracownika. 22 brutto jak to brzmi

@Alejak

Tym co się kończy umowa to niektórzy dostają na stałe i zostają na danym warsztacie i hali a źle traktuje się starych pracowników. Chyba zależy im na tym żeby się zwolnili. Pod ochroną jest Ukraina

Te przenosiny starych pracowników zaczęły sie juz w tamtym roku. Pytanie dlaczego Ukraina ktora wiecej zarabia i mniej potrafi jest nie tykalna o co tu chodzi.?

jeśli mówią
@Rafal

że zatrudnią - kłamią bo zwolnią ; jeśli mówią że jest dobrze kłamią - jest źle - myślą tylko o sobie ; myślą że zrobią szkolenia i ma być lepiej a nie jest ... i nie będzie. Firma leci w rankingach na łeb i wy razem z nimi w przepaść ale każdemu z osobna brak odwagi by wystąpić odejść od tego i wziąć sprawy w swoje ręce tylko narzekać że pracownik wziął wodę a ten za długo na fajce ... czy wy się słuchacie ?

Trzeba może zmienić tych kierowników? Pare lat temu jeszcze się dobrze pracowało Teraz ludziom siada psychika

Icc

Dokładnie! Progi się kończą np. u nas na 98, a dziewczyny robią ciągle na 120, bo maszyny, ale i tak na koniec miesiąca nic z tego nie ma, więc po co to? Niektóre to by sobie dały głowy na łyso ogolić, a już nie wspomnę o tych które nawet na przerwę nie pójdą, bo "swoje" zrobić trzeba i popisywanie się,że jednak idzie... Ale jak czasy ucinają na artykułach to pierwsze do komentowania i wydawania swoich żali, jak jest ciężko i do kibla nawet nie ma kiedy iść, a gdzie się napić wody? I czas na chociaż by rozciągnięcie sie... Ale kogo to wina? Właśnie tych które się chcą " pokazać"!

dacie radę
@Icc

200 % normy cukru w cukrze dacie radę , pomożecie - pomożemy. wykonaliśmy normę ponad plan my mamy pięćset baniek wy nic bo zbrakło 0,1 % i nie mamy wyniku finansowego a imprezę trzeba zapłacić

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

To ja

Mało pracy i zwolnienia a w naszym pięknym dziale HR oraz bhp ciagle więcej osób zatrudniają Po co?

Pracownik 1

Impreza tylko żeby się pokazać A zarząd tylko do wymiany Opinie w okolice są bardzo złe co do firmy Powinno im być wstyd

Co sie dzieje na po szczególnych halach ? Czy to prawda ze kompletnie brak pracy.? Na jak dlugo.? Szykuje sie kryzys i zwolnieniia ktos cos wie.? Pozdrawiam Ile ludzi jeszcze beda przenosić i gdzie i ilu do zwolnien?

Hala6
@Kasia

Dzisiaj liderzy chodzili z prośbą o urlopy, bo masakrycznie z pracą... Tylko ja się pytam? Co to da,że pojedyncze osoby wybiorą sobie pojedyncze dni urlopu? Firma ciągnie na siłę, żeby pokazać tylko innym, że się dobrze trzyma, ale to jak widać mści się już od dawna na nas! Może czas zmienić zarząd i tych którzy podejmują takie chore decyzję? A może też czas,żeby ta cała elita zeszła na produkcję między ludzi i nie ukrywali się w biurach,a zamiast sugerowac się tabelkami i dawać prognozy, jak jakiś nawiedzony jasnowidz z skutecznością 0% to mogliby ludzi wysłuchać, bo ludzie na produkcji lepiej wiedzą o sytuacji w firmie niż wskazują te ich " prognozy"!

@Hala6

Bero wprowadziło postojowe a tu trzeba pokazać że się działa. (usunięte przez administratora) Was jak się tylko da. Prezes Laskowski i Dziuba nigdy by na to nie pozwolili

Rychu
@Gość

Nie Tylko Bero Ikea rowniez w Pandemii mielii postojowe 2 Tyg 100 procent płatne.:)

Mycha
@Kasia

Podobno ciągną tak do imprezy a po zwolnienia. Bo trzeba pokazać jak dobrze umieją rządzić w firmie.

Być może
@Gość

Z tego co wiadomo Bero wzięło pomoc od Państwa kiedy była możliwość pod warunkiem że nie będą zwalniać ludzi ,dlatego też mogą sobie pozwolić na postojowe. PxCW niw skorzystał z tej pomocy i wiadomo dlaczego ,żeby mógł właśnie w takich sytuacjach zwalniać ludzi i dlatego tez o postojowym można pomarzyć ....

Wysoka Inflacja Wysokie ceny A wr firmie gole wyplaty To jest Skandal.!!!! Za co tu zyc i jak zyc A Ukraina nietykalna i wiecej zarabia od nas

@953@golyn.pl

Co tu się dzieje w tej firmie? Brak pracy zero komunikacji wypłaty to są takie jak 15 lat temu! Zero poszanowania dla pracownika

@@953@golyn.pl

Jaki Prezes taka firma i sytuacja pracowników.

Justyna
@@953@golyn.pl

Kurczę, a dzisiaj akurat wpadła oferta pracy na stanowisko mechanika/elektromechanika. Średnie wynagrodzenie: 4100 - 6100 zł / miesiąc (według oferty pracy) Co myślisz? Faktycznie tak wyglądają zarobki w firmie? Pisza tez o sporej ilości benefitów. To się zgadza?

@Justyna

Daj sobie spokój z tą ofertą,chyba że szukasz na chwilę i żeby było co wpisać z praktyki. Firma to dno,a teraz jeszcze więcej mułu. Szukaj w innym miejscu, gdyby sytuacja tutaj była normalna i ludzie zarabiali by normalnie,godnie to nie byłoby takiej rotacji. Może przybyszom z "kraju wojny" się to opłaca. O tyle normalnym Polakom często ledwo starcza do końca. Już wprowadzili ( dzień po podwyżce) równoważny czas pracy,a już szykują się na 4/5 etatu. Zarząd i dużą część kierownictwa powinna wylecieć,albo inaczej wrócić na halę i pokazać co potrafią.

Franciszek
@Zygfryd

Równoważony czas pracy? To znaczy że mogą go wydłużyć danym dniu lub tygodniu ale też skrócić? Jak 4/5 etatu to chyba skracają. Nie konsultują tego z pracownikami? Pensje też będą przez to obcięte?

@Franciszek

Wygląd to tak że mogą kazać ci przychodzić 4 soboty a tu nagle w ostatnich dniach okresu rozliczeniowego czyli 3 miesięcy obecnie powiedzą : nie zapłacimy ci sobót bo jest równoważny czas pracy i masz to sobie odebrać. Najlepsze że mogą to zrobić na tyle późno, bo na 24 h przed wysłanie cię na odbiór godzin,dni. Więc reasumujac robisz 4 weekendy i możesz dostać informacje w poniedziałek że od wtorku masz wolne do piątku,ale masz przyjść znowu w sobotę :) 4/5 znaczy tak jak piszesz że mogą wypłacić ci mniejsza pensje bo nie wyrabiasz 168 godzin tylko powiedzmy 130. Co przy zarobkach np 2700 normalnie da ci 2200. I radź sobie. Firma idzie w złym kierunku. Po podwyżce 9 procent zarobiłem w tym miesiącu mniej niż przy starej pensji. Premia odcięta z 15 do 2 procent,itd. Teraz na 2 hali odchodzi mechanik z 20 letnim stażem któremu nawet nie zaproponowano czego kolwiek aby zatrzymać pracownika z takim stażem i wiedzą.

@Zygfryd

I to złodziejstwo w biały dzień masz wyrobioną przepis 19.7 to normalne powinni zaokrąglić do 20% a oni płacą 15% ktoś tu nie umie liczyć. Żenada !!!

@@953@golyn.pl

Komunikacja była co i dlaczego jest tego wszystkiego powodem. Jak tak dłużej będzie i rząd dowali pracodawcy z opłatami pracownika to za 5zł/h będziemy pracować.

Premia nie jest zaokrąglona bo płacą 5-10-15-20% jeśli masz 14,8 to płacą 10% i tu nie chodzi o -4%za reklamacje. Zapytaj liderki

@Gość

Pierwsze słyszę takie coś.Nam zabierają 4 na reklamacjie i myślałam że jesteś nowy i nie wiesz.A to na jakim dziale takie cudaki?

ICC
@Beza

Wszędzie tak jest... Na hali 6 też tak jest! Jeżeli masz przykładowo 95,9, a 3 próg 96 to masz drugi próg, bo nie podniosą ... Ale wszyscy starają się robić na od 100- 120%... To gdzie są nasze pieniądze? Rozumiem,że idzie to na prestiż firmy tak, jak np. teraz, że na pracownikach produkcji oszczędzają, ale firma pokazuje,że ją stać na" wielką imprezę", zresztą na której mnie i wielu innych nie będzie... Pójdą Ci co mają dzieci co chociaż na zamkach dmuchanych sobie poskakają! Chociaż dzieci będą miały coś z tego, chociaż duza część w tych czasach wolałaby chociaż te głupie 100 czy 50zl na konto zamiast tej imprezy...

@Beza

Hala 6 jak wprowadzili grupową premię to było zebranie i kierownicy powiedzieli, że jak wypracujemy 14.7 to płacą 10.

JJ

W VW związki wynegocjowały 100 % wypłaty jako wakacyjne także tego...

Wiola

Witam, czy ktoś może wypowiedzieć się na temat warunków pracy w Tarnobrzegu? Na jakie warunki płacowe można liczyć czy weekendy są pracujące i jak z atmosferą? pozdrawiam

Mały lis

Czy można już korzystać z dodatkowych dni wolnych które są od kwietnia bo nikt oficjalnie nic nie ogłosił?

@Mały lis

Tak można.

Ifc

Czy ktoś wie czy będzie wypłata w środę przed bożym ciałem ?

Samo_sedno

O kiepskiej kondycji świadczy fakt wstrzymania rozbudowy i brak nowych ogłoszeń o pracę. Pytanie czy to chwilowa zadyszka?

Zibi

Masakra!!! W tej firmie pracownik jest tylko nr.kadrowym.....nie ten to następny,zobaczymy jak długo!!! Inne firmy od dawna szukają pracowników z doświadczeniem i szacun ,że obrały taka strategię zarządzania!!!

AndrzejMusiRuszyć

(usunięte przez administratora).Najgorsze w tym wszystkim są wymagania stawiane przez kierownictwo, które lubi i uskutecznia spychologię swoich obowiązków na pracowników. Nie piszę tu o obowiązkach stanowiskowych, to według karty stanowiskowej trzeba wykonać. Ale dlaczego mam jako pracownik produkcji wykonywać instrukcje stanowiskowe, przygotowywać diagramy, sprawozdania i inne co nie jest w moim zakresie. Możliwości awansu może i są ale każdy kto tu pracuje wie jak to wygląda, dojdziesz do pewnego poziomu i dalej nie ma jak przeskoczyć. Mimo że masz skończone szkoły, kursy staż to i jak wisisz w próżni bo kierownik obstawia się w koło swoimi. Jak nie ma dzieci to to jest kuzynostwo byle nikt nie wskoczył wyżej z szaraków, tych trzeba gnoić, równać z ziemią. Masz pomysły, fajnie, dostajesz 40 zł a kierownik wprowadza to w swoich celach i przytula 12000 premii gdzie ty chcą dorobić np w sobotę słyszysz - nie ma takiej opcji, a przychodząc na zmianę dowiadujesz się że były osoby, ale wybrane. Ty się do nich nie zaliczasz. Jednym słowem chcesz coś to musisz być lizusem i krakać jak wrony tego chcą. Brygadziści na 6 hali wtryskowni, młode siurki koleżki i rodziny kierownika produkcji, o pracy na maszynach wiedzą coś.. że takie maszyny i taki proces jest. Chcesz coś zgłosić kierownikowi- odpowiedz nie mam czasu, (usunięte przez administratora) Chciałbyś gdzieś wyżej typu HR... możesz iść , umówią na spotkanie, niby wysłuchają i zgotują ci takie piekło na hali że potem szukasz jak najszybciej innej pracy i odchodzisz. Atmosfera w pracy jakaś jest, grupy, podgrupy bo ten ma inne zdanie to wyklęty. Osobiście pracuję tu 10 lat i o ile do 2021 roku było jeszcze ok to potem tak jakby koronawirus im głowy sprał. Wychodzisz z szatni idziesz na stanowisko pracy i spotyka cię kierownik z zestawem pytań co się działo na innych zmianach, i wyrzuty że powinieneś to wiedzieć interesować się po pracy co dzieje się na innych zmianach, to jakiś chyba żart. Maszyny ciekną, gubią oleje - mechanicy robią co mogą ale cóż jak blokują ich kierownicy. W rozmowach sami mówią że park maszynowy jest tak stary, że trzeba go wymieniać, ale co wymieniać jak nawet na części nie mają zgody do zamówienia. Ja jako ustawiacz procesu nigdy bym nie chciał być na ich miejscu, my jesteśmy traktowani jak ułomni ale ich, mimo że są to ludzie techniczni, po szkołach, nawet i wyższych z wieloletnim doświadczeniem, równani są z ziemia przez kierownictwo, przez brygadzistów bo maja ich przyzwolenie. Na pewno wiele można zmienić w tej firmie, chciałbym żeby częściej Niemcy przyjeżdżali i baczniej obserwowali zachowania. Jeśli byśmy porównali obowiązki i kulturę pracy na tym samym stanowisku, byłem w Bloombergu i widziałem jak tam pracują, jak to wygląda. Najgorsze w tym wszystkim jest to że nie ma do kogo się zgłosić, HR nic nie robią, dyrekcja uważa że problemu nie ma, są słupki się zgadza to jest ok. Nie widzą jaka jest rotacja ludzi, albo nie chcą widzieć. A chyba lepiej jest przytrzymać pracownika starszego, doświadczonego niż ciągle szkolić nowych, same koszty uszkodzeń maszyn, uszkodzeń form, wybraków w produkcie tego nie chcą widzieć. Podsumowując praca jest jakaś, nie jest to jakiś kij wie jaki rarytas. Zarobki przeciętne , atmosfera słaba, szkoleń brak- no chyba że bhp :) Wyciskanie pracownika do maksimum, jakbym miał komuś polecić???(usunięte przez administratora) Czasem mam wrażenie że kierownicy tu ostro lecą na jakiś dopalaczach i mocnych prochach. Może przydałoby się im robić testy na obecność raz w miesiącu :) Jak jesteś w podbramkowej sytuacji przyjdź przepracuj zimę i na wiosnę szukaj innej pracy, ja osobiście jako obecny pracownik zarabiający ok 5tys ( z dwiema sobotami) rezygnuję wypowiedzenie już złożone, teraz 3 miesiące odbębnić i pa. W rejonie do 30 km jest dużooooo interesujących miejsc pracy dla osób które chcą coś osiągnąć, Ci którzy chcą żyć pod czyjeś widzi mi się , albo to jaką wstanie nogą kierownik siedzą tu i tak popadają w stagnację, wypalenie zawodowe, a jak coś przez przypadek się stanie nie tak, widzą często bramę i żegnają się z PxCW. Ocena moja z 4 na 5 w ciągu dwóch ostatnich lat spadła do mocno naciąganych 2. Jak ktoś ma inne opcje niech omija, Pozdrawiam.

@AndrzejMusiRuszyć

Panie Prezesie Poznański firma schodzi na (usunięte przez administratora) a Pan udaje że tego nie widzi ,na kablach jeszcze troche a kierowniczka zacznie bić swoich pracowników,bo już potrząsneła nie jedną ,też do Pana to nie dochodzi ? Dziwne .

DolceBanana
@AndrzejMusiRuszyć

To co piszesz ma sens. Firma diametralnie się zmieniła przez ostatnie 20 lat. Nie jest miejscem gdzie chciało by się pracować tylko jednym z miejsc gdzie trzeba pracować. Pamiętam czasy gdy rządził J.Dziuba. Chyba było lepiej.

@AndrzejMusiRuszyć

Mnie też naszła smutna refleksja, po grubo ponad 10 latach w PXCW. GPTW w moim przypadku zawsze wypelnione w ponad 90% pozytywnych odpowiedzi. Najblizsza ankieta na pewno wypadanie duzo slabiej. Bardzo duzo nierówności pojawilo sie w ciągu 2 ostatnich lat.

@AndrzejMusiRuszyć

Robią jak robią. Kolejny mechanik tym razem wtryskarek hala 6 rzuca robotę. Będzie się dobrze działo. A podobno jeszcze trzech jest w kolejce.

@DolceBanana

Tu masz rację, zawszę o tym wspominam tylko moje wpisy są kasowane!!! Pan Jarosław Dziuba był odpowiednią osobą na stanowisku prezesa i miał szacunek dla każdego pracownika!!! Pozdrowienia dla osoby ,która dba o wizerunek firmy na tym forum ;;)

Pracuś
@AndrzejMusiRuszyć

Witam wyczuć tu idzie byłego Brygadzistę który miał ambicję i nie udało mu się ich spełnić, wykończył tylu ludzi ale na szczęście się poddał i już nie będzie kroczyć swym śmiesznym krokiem na papierosa.. A i podziękowania dla działu HR które sprawnie załatwiły sprawę szykanowania pracowników.

Hala 4

Dlaczego za 4 hale co tam się dzieje ?

Amanda
@Hala 4

Jak co sie dzieję (usunięte przez administratora) pracowników, gnębią wyzywają ludzi sa uklady z kierownikami i brygadzistami brak pomocy dla pracownika ,kazdy ma juz prace wybrana dla siebie,zero organizacji,i te śmieszne szafki 20cm ,dalej mam wymieniać.? Dlaczego nikt nie chce przyjść i pracować na 4 hali.? A ilu sie juz zwolniło i ile jeszcze zwolnii.?Jeden wielki burdel jest tam .. a za 2800 to ja dziękuję za taka prace :)

@Amanda

Już dawno powinni wywalić Panią kierownik z 4 hali za jej podejście chamskie i bezczelne do pracownika oraz za układziki to nie jest 19 wiek Pani kierownik i są przepisy które regulują takie żeczy radze się z nimi zapoznać .

Zibi

Pytasz o dodatek frekwencyjny!? Dzisiaj była przesłana informacja, może jeszcze nie dotarła do wszystkich pracowników, nadgodziny wstrzymane od 10.05.2023 dla wszystkich działów do końca roku,praca w soboty i niedziele w równoważnym czasie pracy ,dzień wolny za sobotę i niedzielę do wybrania w tygodniu!

Dodatek frekwencyjny
@Zibi

A masz jakąś informację o tym właśnie dodatku czy będzie czy nie ?

@Dodatek frekwencyjny

Nie będzie dodatku frekfencyjnego w tym roku już ZZ ogłosiły, że nie będzie. :( Firma leci w dół na pysk trzeba się zabierać z tej firmy i szukać innej pracy ,nie widać żadnej poprawy z dnia na dzień coraz gorzej się tu dzieje.

Riczi
@Miki

Nie będzie dodatku..? I ta stawka po podwyżce 22 brutto to jest makabra ludzie obudźcie sie wy pracujecie za niższa stawke w kraju..na 3 zmiany..a premii nie bedzie więcej i dzieki temu ze jest niska stawka i na nockach i na nadgodzinach jest mało:)))

Witam jak sie pracuje we firmie ,jakie zarobki i ile zmian i jak atmosfera?

@Nowy

Omijaj szerokim łukiem tą firme i szukaj gdzie indziej chyba ,że lubisz pracować ponad siły na 3 zmiany za najnizszą krajową

Załamany

Co myślicie o wypłatach za kwiecień? Słyszałem że wiele osób tak samo jak ja załamanych. Niby podwyżka a wypłata coraz mniejsza. W okolicy tyle firm z lepszymi zarobkami. Czas zacząć składać papiery gdzie indziej za te pensje nie da się żyć przy dzisiejszych cenach. Phoenix wstydź się tego co z ludźmi robisz. Ktoś się wybiera na te śmieszek 100 lecie za nasze premie? Bo ja na pewno nie!

@Załamany

To prawda duzo pracy w okolicy jest za lepszy pieniądz. Na produkcji zarobisz w PHOENIX 2700-2900 przy dobrych wiatrach moze 3tys bedzie haha i trzeba o tym głośno mówić, niech kazdy wie jak płacą, jest premia grupowa wszedzie i jest niska stawka przez to maja was w garści;)

@Załamany

To może na 100 lecie zrobić protest ,będzie elita z Niemiec,zgadać jak najwięcej ludzi ubieramy kamizelki odblaskowe i zobaczymy minę prezesa! Kto jest za dodawać:) !!!

ICC IFC

Newsy maja zwolić 150 osób..

2beer4u

Podobno budowa nowej hali wstrzymana, kryzys we firmie nastał?

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska