Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Nomi

Ile bonów na święta??

@Nomi

Zależy jaki dochód miałeś. Ile czasu pracujesz że nie wiesz.

@Beza

A dlaczego nie jest po równo? To nie jest po prostu prezent a premii jakiejś to osobno nie przyznają? To z tym dochodem jak jest, że m więcej masz tym mniej dadzą czy odwrotnie?

@Anna

Regulamin socjala dostępny w regulaminie wewnętrznym firmy

Tylko bony was interesuja

w innych firmach dali po 2.000 zl w ciagu roku

@pracownik

Socjal jest rozłożony jeszcze na inne fundusze z których nie każdy korzysta.

@Beza

A napiszesz jakie i czemu nie każdy ma możliwość, żeby skorzystać? to kto w zasadzie wychodzi na tym najgorzej?

@Anna

Bony świąteczne,upominek dla dzieci,wczasy pod grusza z tego korzystają chyba wszyscy. Są jeszcze wycieczki I imprezy integracyjne z tych rzeczy można skorzystać a korzysta z tego chyba z 200 osób.Nikt nie wychodzi najgorzej. Świadczenia z funduszu są przyznawane według osiągniętego dochodu i myślę że większość jest zadowolona z tego. Funduszu pracodawcą może zlikwidować i moglibyśmy nie mieć nic.Moze też zlikwidować 13 pensje.Wiec nie ma co narzekać. Każdemu wzrastają koszty życia ale to nie pracodawcą winduje ceny tylko rząd.Pracodawcy też ponoszą koszty w związku z inflacja i mogliby przyciąć socjal....ale nie robią tego.

Wkurzeni

Dlaczego usuwane wpisy o tym że ludzią przeszkadza dym z fajek w kolejkach na bramkach ? Czyżby admin stał po stronie palących ?

Ifc i po co te głupie zebrania jak wam pomóc w osiągnięciu premii na święta??? Przychodzimy do pracy nie mamy co robić, plany okrojone w sobotę tylko wybrane osoby. Jak mamy zarobić na święta?? Nie dajecie nam tej możliwości. Dostaniemy bony i co z tego jak pójdzie to na wyrównanie wypłaty... Zastanówcie się jak zażądacie bo macie do czynienia z ludźmi którzy też chcą mieć święta wesołe

Ifc

Ale przecież według władzy nad nami to nasza wina ze pracy i premii nie ma :) sami jesteśmy sobie winni :) ważne, że Ci wyżej dostaną dobre premie na święta:) my zwykli pracownicy się nie liczymy :) ile bonów max w tym roku będzie? 600 pozdrawiam

Ble ble ble

Pytanie jak mogę ci pomóc pozostaje zawsze pytaniem. To takie pierdzielenie dla pierdzielenia. Ci którzy je zadaja nawet nie rozumieją sensu tego pytania. Więc weź sprawy w swoje ręce a nie licz na odpowiedź a już na pewno nie taka która pomoże tobie.

Na hali 6 pozbywają się tylko tych co skończyli 50 lat a ukraina jest nie do ruszenia. To właśnie oni powinni iść i się uczyć bo w końcu tylko na nich firma bazuje. Ponoć nie ma pracy a wczoraj o 14 5 nowych stało koło portierni. Stary pracownik jest nikim już od wielu lat.

@Gość

Ukraina też jest przenoszona więc nie rób zamętu.

Nie robię tylko że na 20 naszych trzech z Ukrainy to robi różnicę

@Gość

A jakbyś miał firmę i nie miałbyś pracy na jakimś dziale a miałbyś na drugim,zakładając że trzeba wysłać dobre zlecenia na czas to dałbyś do tych zleceń doświadczonego pracownika produkcji czy pracownika który pracuje np.rok. I czy my mamy napisane w umowie do emerytury będę pracować na hali nr.6 ?Czy mamy napisane pracownik produkcji? A na końcu dopisze.Czy lepiej przerzucać ludzi w tym obywateli Ukrainy czy zachować miejsce pracy i wynagrodzenie.? Taka wiązkę puścił mi kierownik jak miałam pretensje o przeniesienie mnie na inną hale. A od siebie powiem ze z wielu firm zwalniają ludzi bo nie ma żadnej ochrony. Trzeba przetrwać chyba ten czas...jak zawsze i tyle.

@Gość

Stary czy nowy co to ma za znaczenie. Nikogo nie obchodzisz nikogo nie obchodzi czym się kierujesz liczy się tylko wynik finansowy

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
????????????

Wielkie podziękowania za wyjazd do Berlina, było bardzo przyjemnie! Pani przewodnik godna polecenia! Dziękujemy.

Jak to jest w na tej hali 4? Ze jedni pijani przychodzą do pracy i idą na ponad półroczne chorobowe i dalej pracują? A inni przychodzą pijani i są z automatu zwalniani dyscyplinarnie? Halo? Przepraszam? To trzeba mieć jakieś układy z kierowniczka? Ze jednym można i sprawa jest zamieciona pod dywan? A innym nie? Dlaczego nikt z warsztatu 1 nie zgłosił to do HR? Albo bezpośrednio do Poznańskiego? Bo raczej on nie wie o wybrykach jakie się dzieją w tej firmie. I to nie jest obrona pijanych którzy zwolnieni zostali tylko jeśli wszyscy to wszyscy. A nie jedni maja przywileje a drudzy nie. Tym bardziej ze osoba która dalej pracuje to nie była jednokrotna akcja tylko któraś z kolei. Barwo warsztat 1! Między sobą i wszystkimi gadacie a nic z tym nie robicie!

była pracowniczka

warsztat 1 od zawsze ma wejścia wyżej, tam nikt nie jest równo traktowany :>

No widzisz tutaj tez lider widział akcje niejednokrotnie i wszystko ukrywał albo udawał ze nie widzi. To jest Wielkopolska kto ma względy u lidera ten ma dobrze ten kto nie ma ma przerypane. To tak samo jak to jest ze ktoś kto pracuje dwa lata chce robić starszego a nie umie nic jeszcze osoby drugie musza tej osobie pomagać żeby się wyrobiła ale lider uwielbia co z tego ze się nie wyrabia ważne ze potrafi się podlizać ładnie uśmiechnąć a za plecami liderkę jedzie. A taka osoba co pracuje pare lat i prawie wszystko umie i chce zrobić starszego ale z liderem nie gra to już nie może ot to urok warsztatu nr 1 na 4. Osoby robiące strasznego powinny umieć robić chociaż polowe tego co się dzieje na warsztacie a nie tylko jedno. I tak samo dziwne ze lider ani kierownik nie widzi ze dana osoba wyrabia się dobrze gdy jest "pomocnik" a gdy jest sama tego nie robi ciekawe nie?

Nikt ważny

Dlaczego pracując na nadgodzinach mam mniejsze bony niz ten kto ma wyje bane i ma większe bony świąteczne ???? To trochę chore..

Święta, święta
@Nikt ważny

Bo tu, jak w opiece społecznej wszystko jest obliczane na podstawie Twoich zarobków, czyli im więcej pracujesz tym mniej masz...

Czy będą jakieś paczki świąteczne ze słodkościami dla dzieci?

Beza

Nie.Tylko pieniążki na złota kartę.

Pracownik 2
@Beza

Skoro tak wszystko wiesz to ile pieniędzy na dziecko?

Miki

Ile teraz zarabia się brutto na produkcji bezposredni pracownik w Nowym Tomyslu ? Moze ktoś napisać?

@Miki

Mało

Miki

Proszę napisać jak to nie tajemnica ile jest na umowie brutto .

@Miki

4000-6000

Dziękuję

Miki

Czy to jest kwota na produkcji montażowej dla pracownika bezposredniej produkcji ?.

Dziś byłem w kadrach i powiedziałem że chcę podwyżkę bo inflacja rośnie i wszystko idzie w górę a wypłaty stoją w miejscu. Pani w kadrach zadzwoniła do Dyrektora i po chwili dostałem aneks z podwyżką 500zł netto, tak więc można, można, tylko trzeba chcieć się odezwać a nie milczeć i czekać aż coś się wydarzy, a wydarzyć to się może że na końcu portfel będzie pusty jak od nowego roku wszystko w górę. Pozdrawiam chłopaków z wtryskowni

Anonim 2

A później się obudziłeś i zacząłeś płakać, że tak pięknie Ci się śniło, a rzeczywistość jest inna...

ZmA

Jak doszło do dzisiejszego wypadku, czy nikomu nic się nie stało?

@ZmA

O co chodzi z tym wypadkiem? Co konkretnie się stało?

Pracujemy

Nie rozumiem tego bałaganu w formie. W innych firmach jest wywieszona informacja o bonach o paczkach zależnie od dochodu kto ile dostanie i kiedy a u nas tajemnica do ostatniej chwili. Ludzie my też chcemy sobie coś zaplanować i fajnie jest wcześniej wiedzieć czy możemy się cieszyć z tego świątecznego czy znowu wyrówna się z wypłatą. Brak komunikacji zawsze był problemem tej firmy a podobno my tu najważniejsi jesteśmy!

@Pracujemy

Nikt nie czyta tablic i liderki też nie przekazują zawsze.W intranecie też można poczytać...

@Beza

Nie każdy pracownik ma dostęp do intranetu

Beza

Kompy są na zakładzie dostępne.Lidera można spytać też.

@Pracujemy

Pewnie nie dadzą więcej na święta jak 500 -600 zł...od kilku lat taka sama kwota a wszystko drożeje...

Haha

Ludzie w Phoenix to zawistni, źli ludzie,tylko narzekać umią jak im źle,że ciągle mało,bo po co szukać innej pracy,ale was fałszywych nawet nikt by nie chciał zatrudnić więc siedźcie w Phoenixie.

....czy jakiś kwit na bony trzeba wypisać?

gość

ile się czeka na dokumenty do wypełnienia (nowy pracownik), na emailu?

Książę 9090
@gość

A czy paczki będę skoro dziecię nie mają kart?

Bony

A bony kiedy Będą przelane? Przed wypłata czy po? A ankiety już kiedyś nie było? Wydaje mi się ze była i była większość za tym żeby tej wigilii nie było. Wiec wybaczcie ale ładnie w kulki leci firma. A wiadomo co z dziećmi? Jeśli pieniądze to ile na dziecko?

@Bony

Wszystko z wypłatą będzie. To pytasz o ankietę czy stwierdzasz ????

Bony
@Beza

No ankieta już była kiedyś i była większość za tym żeby tej wigilii nie było tylko ludzie więcej pieniędzy na święta chcieli dostać. Wiec na co kolejna ankieta jak i tak nic sobie z tego góra nie robi????(usunięte przez administratora)

Ciekawy

Jak to teraz będzie z kasa na święta? Już chodzą ploty ze będzie jej mniej? Bo maja wigilie robić. A ja zamiast tej chorej wigili wolałbym pieniądze. Dlaczego nie zapytają się pracowników co na ten temat sadza? Większość ma ta wigilie gdzieś. Dajcie więcej pieniędzy swoim pracownika a nie zarobić jakiejś firmie z cateringiem. Kiepskie wypłaty to chociaż raz w roku na święta kasa mogłaby być spoko.

@Ciekawy

Będzie ankieta na drugi rok...także zobaczymy. Bo wiele osób nie chce Wigilii ale zadecyduje większość....I chyba ZZ ankietę będą robić bo wyszły w tym roku z pomysłem....więc członkowie będą głosować.

Pytający

Czy wiadomo coś o paczkach dla dzieci i kartach?

Mango
@Pytający

9-14.12

@Pytający

Pieniążki będą do nas na karty przelane dla dzieci..Nie będzie kart podarunkowych dla nich.

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 400.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 305, z czego 24 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 163 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska