Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Roza

Mam pytanie.Czy warta składać podanie o prace na wtryskowymi.

na tym samym stanowisku bywaja rozne stawki godzinowe? dobrze wyczytałam ?

Zatrudnić

Witam. Jak dostać się do firmy? Gdzie zgłaszać swoją kandydaturę jesli na pracujpl otwierają aplikacje i nie dzwonia ? Czy mozna zarobic w tej firmie okolo 3000-3500tys na rękę bez nadgodzin ? Jesli tak to w jakich działach szukac pracy? Pozdrseiam przyszły kandydat

Haha
@Zatrudnić

Kolego! Dam Ci dobra radę! Poszukaj sobie pracy, gdzie indziej. Zapomnij, że w tej firmie jako zwykły robol tyle zarobisz! Ha a jeszcze bez nadgodzin to już w ogóle... Chyba, że masz znajomości, kupisz na start paletę wazeliny po czym wejdziesz gdzie trzeba i możliwe, że te 3500 zarobisz... Aha i udawaj deb...la, bo tacy to tu mają najlepiej!

@Haha

Pracuje od 2 lat jako zwykły robol i jeszcze nigdy nie wziąłem mniej niż 3000 tak ze skończ gadać głupoty

cnc
@Zatrudnić

narzędziownia, tam ponad 3000 było 10 lat temu...

Bajeczki...

Chyba nie pracujesz jako pracownik produkcji! A jak już masz 3 z przodu to pewnie chodzisz wszystkie soboty+ jak jest równoważny czas pracy to z dwie niedzielę! Byłam kiedyś tak w pracy wszystkie soboty+ dwie niedzielę i wliczając najwyższy próg premii do tego+4 za brak reklamacji i wypłata była 3500. Wiec, skoro twierdzisz, że poniżej 3 tysięcy jeszcze nigdy nie miałeś to w domu zapewne w ogóle nie przebywasz...

@Bajeczki...

3000 bez premii i nadgodzin słońce

Koleżanka

Ja pracuje 10 i takiej nie mialam. Tylko pozazdrościć.

Ja 25 i też nie miałam( bez nadgodzin i premii)

Produktywny

Zrobili grupowe premie, żeby każdy dostałal mniej więcej tak samo wypłaty i nie było "hałasu", a okazuje się, że różnice w wypłatach nadal potrafią być kolosalne! Brak słów co z tą firmą się porobiło. Przy tych ich co rocznych podwyżkach i najwyższej premii, jaka można osiągnąć to powinnam mieć 3500 bez nadgodzin, a się okazuje, że z najwyższa premia masz trochę ponad nizsza krajową i takie wielkie te podwyżki! Nie wspominając o tym, że ludzie się kłócą o te podwyżki, jak by faktycznie miały one miejsce...

PCC
@Bajeczki...

Robię 3 soboty w miesiącu, premia zwykle 15-24% i mam 4200-4700. Fakt, ze nie mam 26 lat.

Pc;D
@PCC

Jaka hala takie zarobki? I ile stażu pracy?

@PCC

Ja robię 3 soboty w miesiącu i dostaję 2900 przy takiej samej premii. Jak to możliwe? Nie mając l4 oczywiście.

@Koleżanka

Dokladnie.

Koleżanka
@Ifc

Wszystko zależy jaka kto ma stawkę godzinową. Ale nie oszukujmy się często jest tak,że nawet premii nie ma

ICC
@Ifc

Jeśli jesteś na samym początku drabinki rozwoju, całkiem możliwe, że jest to właśnie taka kwota.

@Zatrudnić

A ja wiem od starej pracownicy (oczywiście stażem ;)), że jak narobi 10h nadgodzin to ma wypłatę 4200zł na rękę. Oczywiście piszę o produkcji ;)

@Mango

Też bym mogła to potwierdzić że niektórzy potrafią ładnie wyciągnąć. Ale z jedną lub dwa ma setkami oczywiście. A którą hala tyle ma? 4 czy 6?

Www
@Mango

4200 na rękę śmiech na sali ????????????????????????

Ifc

Niektórzy mają w miesiącu 40 nadgodzin( 100) I nie mają 4000 na rękę więc ja tutaj czegoś nie rozumiem!

@Ifc

No ja tez wlasnie nie rozumiem. Słysze od wielu osob o naprawdę dobrych zarobkach, a tu ludzie piszą, że jak jest trójka z przodu to święto... A nawet nie wiem która to hala.

@Mango

Myślę, że hala tu nie ma nic do znaczenia, bo różnice w wypłatach potrafią być nawet na jednym warsztacie. Ja pracuje na hali 6, jak przychodzą kartki od wypłat to jeden ma 3 z przodu, a drugi ledwo z 2600 za to trzeci ma prawie 4 z przodu. Wiec kto mi to wyjaśni? Za miesiąc maj miałam 16 nadgodzin+ full premi, a zdarzało się, że dziewczyny, które nadgodzin nie robiły miały prawie taka sama wypłatę, jak i ja i to jeden warsztat... Smutne, ale nie ma mądrego kto by to wyjaśnił racjonalnie! Zrobili grupowe, żeby ludzie się nie kłócili o pracę i o to, że ktoś ma więcej % premi, żeby każdy zarobił jednakowo, a tu takie niespodzianki...

Zibi42

Niestety nie zarobisz tyle

Frida

Z pewnością stawkę godzinowa ma większą .

Ziggy
@Zatrudnić

Ja wysyłałem ostatnio maila na praca@phoenixcontact.com i dostałem zwrotkę, że się odezwą.

@Zatrudnić

W tej firmie na rękę dostaniesz najniższą krajową. Na nic więcej nie licz.

Cnc

Strasznie w tej firmie , po 5 latach zarabiam tylko 6k miesiecznie , jak tu zyc

3000 tys nie zarobisz bo to już miliony. A firma chora

Weronika
@Adam

Jak to nie? Przecież inni tu pisali że się da zarobić więcej... Jakie Ty stanowisko masz na myśli?

Fisherman
@Ifc

My jak na wtr z premią nie mamy 5 z przodu to idziemy na grupowe l4 i następny miesiac minmum 5500

Hej

Hej, gdzie wypłacają wczasy pod gruszą, na konto razem z wypłatą, czy na tą śmieszną kartę?

@Hej

Na karte

R
@Beza

Czy mógłbym się dowiedzieć o jaką kartę chodzi?

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Leszno
Tokarz CNC

Witam, zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko Tokarza CNC w dziale narzędziowni, oczywiście posiadam kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, czy warto podejmować pracę na ww. stanowisku w tej firmie? Jak z zarobkami? Realnym jest 4/5 netto bez nadgodzin?

...
@Tokarz CNC

Ponowiłem zapytanie ponieważ ostatni wpis gdzieś zaginął.

anonymus
@Tokarz CNC

Bardzo realne tylko musisz być twardym na rozmowie. Człowiek który się zwalnia pracował jako tokarz 18 lat w Pxcw i takie pieniądze o których piszesz nie robiły już na nim wrażenia...

Justyna
@anonymus

a po takim stażu pracy jakie pieniądze w firmie robią wrażenie? :P

@Tokarz CNC

Zarobisz...i to nawet więcej.

future_sound
@Beza

Wielu tzw. fizycznych przekracza pięć koła netto ale o tym cisza... bo to tajemnica

Kirk
@future_sound

No a jak zaczniesz jeszcze węglikiem handlować to 14-nastke sobie dorobisz ;)

future_sound
@Kirk

No widzisz, niektórzy to mają dostęp do szybkołamiących się frezów. Ile teraz za kilo? Stówka?

Jimmy
@future_sound

Myślę że stówka lekko za kilo. I tak ze 70 kg na jednej maszynce w roku można odzyskać. ;)

Pytająca

Witam. Czy da się w końcu zrobić coś z wczasami pod grusza? Każda normalna firma ma wczasowe na wczasy ( i to z wyprzedzeniem) a nie po wczasach!

Kololm
@Pytająca

Tylko phoenix tak potrafi dawać wczasy pod grusza po wczasach

Zibi42

Nie polecam firmy nikomu.. Atmosfera dramat! Zarobki jeszcze gorzej

Babka
@Pytająca

Kiel nie dostaje nic więc nie narzekaj????

@@567
@Babka

My nie jesteśmy kiel. Pomyliłaś grupy

Maciejo
@Pytająca

A ile wypłacają pieniążków na te wczasy?

Justyna
@Zibi42

Konkrety, ile dają? Czemu od razu nie napisałeś :( to chyba nie jest jakaś tajemnica co

Jan

Jak wygląda praca na stanowisku "Pracownik w dziale wtryskowni DC"

Jacek
@Jan

Praca jest wymagająca i jednocześnie interesująca. Na początku montujesz formy i przezbrajasz maszyny, a gdy to zrozumiesz i przeszkolisz się z obsługi maszyn, zaczynasz je obsługiwać. Proste. Jest jasna ścieżka kwalifikacji. Zaczynasz pracę, potem stajesz się specjalistą obsługującym maszyny lub ślusarzem narzędziowym. Jeśli zrozumiesz proces wtrysku i obsługę maszyn, albo będziesz docelowo kompetentnym ślusarzem narzędziowym, spokojnie wyciągasz + 5000 zł netto / miesiąc.

Miki

Co sie dzieje z premią w firmie w Tarnobrzegu od dawna nie ma dobrej premi są po 5-9 % to są jakieś kpiny. Rok temu byly po 20-24% teraz nawet nie ma w opisówce ze są liczane od 24 % tylo od 20% w dół za reklamacje.Jakieś fikcyjne reklamacje.Albo jeda sztuka uszkodzona na iles tysiecy zrobionych i zabrane 4% premi to są żarty jakieś .Co Ci w biurze robią ,że nie potrafią wybronic się z takiej reklamacji !!!!! Mają poprostu wyrąbane bo oni swoją kase dostaną a zwykly pracownik niech (usunięte przez administratora) za ochłapy . 26kwietnia liderzy mówli ,że jest 9% premi i nie bylo już reklamacji do podpisania do konca miesiaca a nagle 4.O5 przychodzimy do pracy i jest juz 5% premi o co tu do cholery chodzi. Tak samo pracujemy na jednakowych stawkach na umowie ale prawie każydy ma inną wyplate jak to jest liczone. Dodatek nocny też jest dziwnie liczony też nas (usunięte przez administratora) Zaczyna robić sie (usunięte przez administratora) w tej firmie.Na zebraniu tak zachwalano firme ze super wyszedl caly rok duzo firma zarobila że bedziemy wiecej zarabiać że bedzie lepiej . Gdzie są te obiecane premie i wieksze pieniądze !!!! Są tylko normy podniesione i czas zabrany żeby tylko zapieprzać ponad siły a i tak nie wyrobisz . (usunięte przez administratora) straszne niech ktos się za to wezmie. I dlaczego gruszka jest wyłacana dopiero po urlopie to jakas glupota !!!!! Chyba tylko tu tak płacą .

Sarcia
@Miki

No niestety tak to jest , w Tomyślu jest podobnie. Jak mamy wyrobione 20 procent premii to na koniec miesiąca mamy zawsze zabrane - 4 za reklamacje, to że różnie zarobki to może zależy od systemu kwalifikacji bynajmniej u nas tak jest

@Sarcia

Hej . Hej.Możesz napisać ile macie na umowach teraz na produkcji ? Czy macie stałą pensjie czy godzinówke ? I czy premie macie liczoną działami ,jesteście podzieleni ? Bo u nas 3 dzialy robią na jedną premie i niestety źle na tym wychodzi się. Czy u Was mechanicy i magazynierzy dostają waszą wyrobioną premię ? Proszę jak mozesz o odpowiedz . Dziękuję

@Sarcia

-4,% za jedną reklamacjie wam zabierają premi ? O co chodzi z tym systemem kwalifikacji że mogą różnie płacić?

Nikt
@Miki

Robią wszystko co mogą bo oszczędności. No i oszczędzają na pracownikach. Zabrali szkodliwe za hałas, za rozpuszczalniki. Lutowanie idzie bez wyciągu, a bhp nie reaguje. W dodatku nie ma za to szkodliwego płaconego. To po co bhp jest w tej firmie skoro mają gdzieś zdrowie pracowników? Reklamacje są niektóre z naszej winy, to prawda ale połowa z tych reklamacji jest sztuczna. Wykreowana przez kierownictwo żeby tylko mieć pretekst i zabrać premie pracownikom. Najważniejsze, że kierownik czy dyrektor ma wypłaty tyle, że może soac na pieniądzach. A my jesteśmy nie ważni. Przecież my nie mamy domu i dzieci na utrzymaniu, nas inflacja nie dotyczy..

Rodzice
@Nikt

Nato wy nie potrzebujecie hahaha

Sarcia
@Miki

Zabrali nam za jedną reklamację, tłumacząc się że to zależy od wielkości sprzedaży w danym miesiącu, co do systemu kwalifikacji to są egzaminy na wyższe stanowiska jak spełniasz kwalifikatory , niestety ilość miejsc moco ograniczona

Adonis

Ciekawe czy Pan kierownik działu kabli zgidnie ze swoją obietnicą bendzie dawał na piśmie do pracowników również uzasadnienia co do braku premi ,Panie kierowniku nareszcie pracownicy się wzieli za takich niekompetentnych ludzi na stanowiskach jak Pana osoba

Tokarz CNC

Witam, myślę nad aplikacją na stanowisko Tokarza CNC w dziale narzędziowni, oczywiście posiadam kilkuletnie doświadczenie, moje pytanie to czy warto podejmować pracę na ww. stanowisku w tej firmie czy lepiej se odpuścić? Jak z zarobkami? Idzie dostać 4/4.5 na rękę bez nadgodzin?

Abcd

Witam! Czy orientuje się ktoś jaki jest czas oczekiwania na rozpatrzenie kandydatury?

Ala

Czy ktoś orientuje się ile jest płatny staż w biurze, w ramach letnich stażów?

Zainteresowana

Jaką stawkę godzinową brutto ma teraz pracownik produkcji?

Witam, czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w Tarnobrzegu. Jak atmosfera, na jakie wynagrodzenie mozna liczyć. Pozdrawiam

Niki
@Marta

Witam Nie polecam pracy w tej firmie. Liczy się tylko donoszenie i układy z liderkami. Kto ma układy ma lżejsze zlecenia i się nie narobi. Jeśli pokażesz że potrafisz to masz przewalone. Dostajesz najgorsze zlecenia. Jak za tą pracę kasa marna. Jeśli zarobisz ok 2700 to będzie dobrze. Na premię nie ma co liczyć, nie wyrabiamy dziwnym trafem.

@Marta

Omijać szerokim łukiem. Wynagrodzenie marne 2600-2700 jak wyciagniesz bedzie dobrze za prace na 3 zmiany i w akordzie normy bardzo wysokie . Premi od roku prawie wcale nie ma. Nie polecam.

Sylwia
@Miki

Ale to są kwoty netto mam nadzieję?:) Jakie w ogóle są godziny zmian?

@Sylwia

6-14 14-22 22-6

@Sylwia

Tak to są netto kwoty. Ale na trzy zmiany żeby tyle zarobić to są kpiny. Wszystko poszło do góry a wyplaty poleciały w dół i to z 1000zł 6-14 . 14-22. 22-6 nocki zaczyna sie w niedzielę.

Lotte
@Miki

Ciągle ktoś tu narzeka na wynagrodzenia ale to chyba tylko montaż? Mam wielu znajomych w pxcw i wiem że na wtryskowymi, narzędziowni i ślusarni biorą po 5k PLN na rękę.

Tylko...
@Lotte

Tylko montaż? To zapraszam na ten montaż! Gwarantuje,że po 8h wyjdziesz przeorany,jak koń po westernie! Dodatkowo zrównali nas stawką z nowymi pracownikami. I uprzedze już Twoja kolejna wypowiedź... Nie każdy w tej firmie może rozwinąć skrzydła, jak to jest gwarantowane,a raczej rozwinięcie skrzydeł jest tu dla nielicznych...

Pawl

Hej, ile podstawy na magazynie?

Szuler

To masakra... szacunek dla innnej osoby to.. nie ma tam takiego czegoś. Pani Kamila B. to napewno ma jakies kompleksy albo była gnębiona w jako dziecko ponieważ swoje emocje wyładowuje na innych

Pracownik 4 hala

Kobiety z czwórki czy naprawdę nie przeszkadza wam ten brak konfortu z korzystania z toalety? Ciągle kolejki podczas przerwy, odór przy każdym otwarciu drzwi i panujący w środku, a najgorsze brak higieny i świadomości czym to wszystko grozi dla nas! Awaria 2-3 tydzień (jedna kabina nieczynna) w toalecie przy stołówce czyli głównej, a od tygodnia nikt nie sprząta w tej łazience! Podłoga czarna, a z kosza prawie wypada. Te podpaski i tampony to żyją już własnym życiem, co najgorsze tam się już takie życie rozwinęło i to wszystko tam jest na klapie, klamkach wszędzie ! A my to dotykamy, roznosimy, wiecie czym możemy się zarazić? To jest niebezpieczne ! Zadbajmy o siebie i niech ktoś to gdzieś zgłosi żeby ktoś w końcu zrobił tam porządek.

@Pracownik 4 hala

Jaki Prezes firmy taka toaleta.

Wkurwiony

Brawo Poznański!! Ile bierzesz Ukrainy do siebie?? Polakom nic nie potraficie pomóc a tu proszę dla nich nawet konta... Masakra

@Wkurwiony

To nie jest żadna pomoc to jest wykorzystanie taniej siły roboczej ,za te kase co oni dostają żaden Polski pracownik nie da rady bez pomocy wyrzyć ,a Ukraincy tak mają takie u nas przywileje że ujadą bez problemu,my możemy od Pana Poznańskiego dostać tylko podwyżki norm i obniżenie pensji do najniższyej krajowej

@Wkurwiony

W sensie jakie konta

Agawajki
@Adonis

Zgadzam się

@Agawajki

Jest szansa, że Ukraińcy mogą innych stąd wygryźć czy to nierealny scenariusz?

@Anna

Nierealny. Pozdrawiam

rutacja do ssc

Uwaga na rekrutację do ssc, są prowadzone po to żeby wyłudzić informacje o technologiach stosowanych w poprzednich pracach miejscach pracy i wiedzy na temat tego jak zrobić ulepszenia. Zenada

Rutacja spacja
@rutacja do ssc

Jak w tej firmie ostatnio się bierze na wyższe stanowiska ludzi po koleżeńsku i bez doświadczenia lub wiedzy chociaż podstawowej to nie dziw się,że robią później rekrutację i próbują wyciągnąć informacje. Później chodzi taki jeden z drugim i udaje,że jest mądrzejszy od własnej głupoty... Śmiech na sali co się wyprawia w tej firmie! Ale przynajmniej na produkcji jest kabaret z takimi " Mądrzejszymi", jest o czym opowiadać i się śmiać...

Izabela
@Rutacja spacja

To co się takiego dzieje na produkcji? Opowiesz coś? :D

jak wygląda praca w dziale finansowym? jak z zarobkami, czasem pracy i atmosfera? o co pytają się przy rekrutacji?

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 400.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 305, z czego 24 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 163 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska