Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Pytanie mam. Wytłumaczcie mi jeśli ja losuje urlop i ewentualnie mogę się nim zamienić jeśli mi termin nie odpowiada i jeśli osoba wyrazi zgodę na zmianę terminu z którą się zamieniam. A Ukraina jak wylosuje to oni chcą mieć razem, oni nie muszą się zamieniać!!! I mają ten urlop k... Po co są pary zatrudniane na jeden warsztat? Tylko proplemy potem robią nie pracują bo co chwilę gadają to na papieroska to w ciągu 8 godzi co dwie godziny na kawę po 15 minut a my mamy na te nieroby pracować? A liderki zamiast gnać ich do pracy to wiedzą co robią i pozwalają na to co tu się za (usunięte przez administratora) zrobił...

Ifc w1@#dalej&

Ukrainie wszystko można! Ale my nie musimy mieć razem urlopu z rodzinami. Pary powinny być zatrudniane osobno na warsztaty a nie razem!

Dokladnie
@Ifc w1@#dalej&

My polaczki w tej firmie nie mamy juz nic do gadania, jest nas coraz mniej, garstka! Ci co zostali i jeszcze pracują odwalają cała robotę, a oni tylko na dobrych prostych artykułach, żeby przypadkiem się nie przemęczyli, bo "nie pojemaju". Są trenerzy, którzy nawet nie potrafią nauczyć podstawowych zasad, a Ty szaraczek zostajesz po tygodniu usadzony z takim i pokazuj i tłumacz i jeszcze tak, żeby nie poczuli złego nastawienia od Ciebie, bo czasami wylecisz za złe spojrzenie i (usunięte przez administratora) Tylko szkoda, że nie mam jeszcze zapłacone za te tłumaczenie tak, jak taki trener!

zainteresowany

Witam. Czy warto aplikować na stanowisko Magazynier w dziale Narzędziowni ? Czego można się spodziewać na tym stanowisku ?

S TARY pracownik

Witam serdecznie wszystkich w tej firmie pracowałem około 8-10 lat temu zwolnienie się z tego bagna dało mi ulgę przed wszystkimi psychiczną. A no i w portfelu było więcej z perspektywy takiego szmatu czasu widzę że nadal nic się tam nie zmieniło staży pracownicy z 10letnim stażem zarabiają mniej niż Ukrainiec który nic nie rozumie i ma wszystko w (usunięte przez administratora) i to ty jesteś jeszcze odpowiedzialny za to żeby nauczyc go pracy porażka 2. Związki zawodowe kolejna tragedia tego zakładu która rzekomo gra po stronie pracowników a jeżeli chodzi o pomoc i ukłon w stronę pracowników to tu już moce się kończą jeden wielki pic na wodę 3 Atmoswera w pracy była tragiczna wiecznie mało mało i mało trochę jak w reklamie netto Więcej za mnej ????nie tędy droga. Współczuję ludzia którzy nie potrafią poprzez wychowanie rozstać się z tym dnem. Spoko były integrację fajne dziewczyny i beka z lizodupów co kulali się kierownikom pod stołem (do dzisiaj nie wnikam z kad mieli te premie) najbardziej rozwalił mnie niedawny strajk (po robocie ????????????????) zarobki były takie sobie bo po 2500-2800i ponoć do teraz tak jest. Młody człowieku który jesteś głodny wiedzy pracy i rozwijania się omijaj te miejsce szerokim łukiem!! Robota sama w sobie była spoko tylko te stare baby mnie wkurzały które i tak zawsze miały swoją rację i koleżaneczki brygadzistki ????????z perspektywy czasu uznaje ten czas za stracony i przestrzegam ciebie młody człowieku przed popełnieniem tego błędu!!! Stare baby i tak już się nie zmienia ????????????

@953@golyn.pl

Zapraszam kierowników w sobotę na popołudniu do pracy.

Dinozaur
@@953@golyn.pl

Dokładnie, 35 temp w cieniu aż nogi się rwą do pracy w weekend ale zati poniedziałek wolny chmura,(usunięte przez administratora)

@@953@golyn.pl

W pierwszej kolejności wszystkich łysych kierowników.....jak się zapisali to nie mogą odmówić, wsparcie musi być!!!

Równi @54
@Agora

Podobno przykład idzie z góry... zobaczymy

beza
@Dinozaur

Równie dobrze mogłoby by być na odwrót

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Leszno

Jak wypłaty? Zadowoleni? Ludzie przy premiach takich samych plus minus powinni zarabiac tyle samo nie licząc nadgodzin. A tu się okazuje że między osoba co ma jedną setkę a 3 jest tylko 100 zł różnicy... Wiec jaki sens tyle robić?

lCC

To na co czekasz? Idź do kadr złożyć reklamację. Żale na gowork nie dołożą Ci kasy do wypłaty.

Pracownik produkcji

Czy to prawda ze frekwencyjne jednak będzie przedłużone i będzie to nagroda specialna w czerwcu? Może ktoś na ten temat że związkow się wypowiedzieć? Jeśli tak, to wiadomo jaka to będzie kwota w czerwcu?

@Pracownik produkcji

Chcesz informacji to się zapisz do związków! Może będzie wkrótce email do liderów to sie dowiesz później, a jak nie będzie to się nie dowiesz...

Pp

Po co takie nerwy? Jeśli ktoś coś wie to może normalnie odpisać..

niko

Na pewno nie ma co liczyć w tej firmie na związki zawodowe. Są ale dla firmy.

@niko

No jasne.To czemu chciały 300zl dla nas frekwencyjnego I nie podpisały 175zl. Słyszałam że ciezka współpraca tam jest

Ifc
@niko

Dokladnie

Pan strzykawka

Wiadomo coś na temat piątkowych szczepień, konkretne godziny?

Dave

hej, złożyłem CV na stanowisko konstruktora, jak wygląda praca w firmie, na co można liczyć? Czy jest możliwość rozwoju?

XxxxDD

Witam. Dlaczego co roku było wypłacane frekwencyjne od maja do września a w tym roku tylko za maj? I marne 175 zł. Za chwilę się okaże że 13 stek nawet nie będzie....

lol
@XxxxDD

bo ludziom było mało 175 zł przez pół roku :)) to teraz nie dostaną nic , podziękuj ludziom ze związków którzy tak ochoczo się wypowiadali na ten temat !:))

los arburgos

Ryba się zwalnia/zwolnił?

Hmm
@los arburgos

To jeszcze nie zabiera tą głupiutką żonkę

To ja...
@los arburgos

Pioter robi jeszcze czy już poszedł w długą?

Grażyna
@To ja...

Na pewnie pracujecie w PHOENIX CONTACT, a więc bardzo liczę na pomoc z Waszej strony. Dowiedziałam się, że firma ta oferuje nie tylko pracę, ale i, co dla mnie ważne, staże. Czy moglibyście powiedzieć mi coś więcej na temat właśnie tych staży? Przydałyby się informacje o jego długości trwania, samego przebiegu, itp.

M
@Grażyna

Wszystko się dowiesz z działu HR. Trzeba przyjść i porozmawiać.

@To ja...

A gdzie pójdzie!? Może na EB:)?! Może i niech zabiera super automat EB :)

Eminem
@Agora

Mega będzie kierownik z doświadczeniem!

@los arburgos

Ja na razie jest i wielka niewiadoma jak to będzie rozegrane,,;)

Czy karty multisport od czerwca zostaną odblokowane?

dreed

Na narzędziownię ukazało się 6 ogłoszeń. Pozwalniali się czy co?

@dreed

Może 3-cia zmiana się szykuje.

Maciej

Generalnie sama praca jak i przełożeni źli nie są natomiast ten co wymyślił normy chyba sam nigdy na produkcji nie był

kandydat

Jakie zarobki netto na stanowisku Pracownik Kontroli Wejściowej w Laboratorium QA? Proszę wpisać tak by moderacja nie usunęła

adonis 33

dzisiaj moja żona przyniosła z pracy wiadomość ,że urlop na żądanie należy zgłaszać dzień przed rozpoczęciem tego urlopu ,przypominam kierownictwu firmy że zgodnie z art,167/2 kodeksu pracy cytuje;pracownik zgłasza żądanie udzielenia urlopu najpóżniej w dniu rozpoczęcia urlopu ,czy Phoenix jest ponad prawem? bo z tego co słysze takich sytuacji jest z dnia na dzień więcej.

@adonis 33

To jest tak zwany"regulamin wewnetrzny" podpisane już przez związki nie pytając ludzi i mamy (usunięte przez administratora) teraz do gadania. Myślę, że nasze związki i tak miały małe zaufanie pracowników, ale to co się stało w ostatnim czasie to już grubo polecieli... Napewno ta akcja nie pomogła związka, a wręcz przeciwnie ludzie chcą się wypisywać. Jeśli nie odbudują zaufania pracowników to daje max rok i związków, już nie będzie w naszej firmie!

@.

Obserwator

Tylu ludzi co zatrudnienia Phoenix i ludzie dają sobą pomiatać,masakra! Może wpisać w regulamin i pracę z produkcji zabierać do domu i wykonywać w dni wolne WS!!!

@.

jeżeli ta zrobili wam z urlopem na żądanie [a jest to jedno z ostatnich i najważniejszych PRAW PRACOWNIKA] powinniście teraz dzwonić wszyscy przez cały tydzień że np,możesz jutro nie przyjechać do pracy bo możesz czasem zaspać albo może ci się auto popsuć itp więc w razie czego prosisz o urlop na żądanie ,a tak po za tym .ciekawe co będzie jak zadzwonisz zgodnie z regulaminem i poprosisz o urlop dadzą ci NN ? w każdym sądzie sprawa jest z góry wygrana ,na moje ktoś w Phoenix za to beknie i to z hukiem

pedro
@adonis 33

Hola, hola! Przecież zapisy regulaminu wewnętrznego nie mogą być mniej korzystne dla pracownika niż przepisy Kodeksu Pracy. Jeżeli w pracy spotykamy się z odmową, to trzeba poprosić przełożonego o decyzję na piśmie z odwołaniem do konkretnych przepisów KP.

@pedro

tak zgadza się ale widać że w Phoenix kierownictwo ma to w (usunięte przez administratora)

@adonis 33

Ludzie czytają co chcą I rozumieją co chcą.

888h

Urlopy na żądanie w Feniksie tylko 8h przed rozpoczęciem pracy:D Tego w Polsce jeszcze nie było:D

antypislamista
@888h

żaden sąd pracy tego nie uzna więc spokojnie, kiedyś była kreatywna księgowość a teraz kreatywny hr...

@888h

Urlop na żądanie masz z kodeksu. Przeczytaj dokładnie wszystkie punkty A nie to co chcesz.

perkins

No to ZZ robią co chcą... a Wy pracownicy możecie im podziękować za to, że zarobicie mniej

Ciekawy
@perkins

Dowody !!!

Heeeee
@Ciekawy

MEiL od prezesa

Skorniki
@Heeeee

A optymista gdzie żyje :D nawet żyć się odechciewa jak pomyślimy !

@perkins

A niby czemu przez nich mniej.Chodzi ci o te 175zl brutto czy jak.

@. Zmienić zarządzającego firmą!!! Prezesa Poznańskiego!!! Manipuluje wszystkich co się da,żal pl!!!

Zmienić firmę to ty możesz bardzo szybko. Pamiętaj prezes też jest pracownikiem jak ty tylko na wyższym stołu i też się musi tłumaczyć przed zarządem w Niemczech.

Poznan
@701

Jak jest słaby i mu nie ufają to musi się tłumaczyć. Poprzedni nie musiał, firma się rozwijała, atmosfera była lepsza i ludzie chętnie przychodzili pracować, a za bramą chętnych też nie brakowało, a teraz? Syn kiła i mogiła. Spier.l.one w artystycznym stylu... Jeszcze to jego nazwisko, chłoptasia że Szczecina...

@Poznan

Janusz z. Szczecina! :)

@701

No musi to fakt.Ale mógłby też się wstawić za ludźmi tam o jakaś premie specjalną. Nie można tylko być dla interesów firmy.Ludzie są po drugiej stronie I to nie na kopa w (usunięte przez administratora)

Administracja

Dzień dobry, zwracam się z prośbą o informację jak długo potrwa obecna sytuacja z wejściem zleceń, obciążeniem pracą i czy są podejmowane w tym kierunku jakieś działania. Pracuję w administracji i od dłuższego czasu nie ma najmniejszych szans żeby wyrobić się z aktualną ilością pracy, a co chwilę dochodzą nowe zadania. Kończy się to zabieraniem pracy do domu, a za taką pracę nie mamy nawet płacone (brak możliwości robienia nadgodzin zdalnie). Produkcja dostaje dodatek za to, że przychodzi do pracy, a my nie mamy płacone, chociaż często spędzamy czas przed komputerem w domu po pracy. Rozmowa z przełożonym kończy się z reguły informacją, że większość jest w tej chwili w takiej sytuacji. Mamy przed sobą duże wyzwanie, kierownictwo również często pracuje po 12 h i w weekendy, a na ten moment niestety nie ma zgody na dodatkowe zatrudnienia i musimy sobie z tą sytuacją poradzić... Co trzeba zrobić, aby ktoś w końcu dostrzegł, że niektóre obszary potrzebują wsparcia (temat nie dotyczy tylko mojej osoby)? Rozumiem że należy się cieszyć w obecnej sytuacji że jest praca, ale to co się dzieje w chwili obecnej sprawia, że naprawdę mam już dość i co raz bardziej rozważam jej zmianę. Proszę o odniesienie się do mojej wypowiedzi. Dziękuję i pozdrawiam.

Administracja!!!!!!!!!!
@Administracja

Bardzo trafny wpis. Zapraszam do odpowiedzi i wyjaśnień!!!!!!!!!!!

L
@Administracja!!!!!!!!!!

A kto ma Ci odpowiedzieć, pracownik fizyczny. Wieńcej czasu siedzicie na zdalny a my zapiepszamy i jeszcze masz problem. Napisz do przyjaciółki.

@Administracja

Słyszałam co nie co o natłoku pracy w administracji.Wiem też że nie chcą dołożyć etatu.Jesli zabieracie pracę do domu to może lepiej pracować więcej godzin w zakładzie pracy I wybrać wolne (co w obecnej sytuacji jest raczej nie mozliwe) Albo można zebrać podpisy pod petycją o premie lub żeby zwiększyło etat.l zanieść do dyr.HR. Dziwię się też zarządowi firmy że nie motywuje pracowników.Firma idzie pełną parą.Moglby się zakład podzielić trochę zyskami bo wszyscy dają z siebie co mogą. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 414.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 319, z czego 24 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 168 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska