logo PHOENIX CONTACT Wielkopolska

PHOENIX CONTACT Wielkopolska

Nowy Tomyśl

Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska

polo 2017-04-12 09:30
Ty chyba nie wiesz co to sprawiedliwość.
M 2017-04-12 16:53
Taak OLX..4 wersje do wyboru ...żenada...
2sort 2017-04-12 18:19
jak kariera to tylko po kablu w pxcw!
od pastucha krów do lidera/brygadzisty!
nie trzeba znać języków obcych a nawet ojczystego!
Menel 2017-04-12 22:18
Wy macie naprawdę z glowa co by sie nie dzialo zawsze w d.u.p.a.c.h źle !!!!!!! Zamiast się cieszyć ,ze ciagle cos sie dzieje wiecznie problemy jak ci nie odpowiada stawka za ktora pracujesz i warunki pracy drzwi sa otwarte w kazdej chwili mozesz zmienic prace ! A nie wylewac zale na go worku . A jak chcesz wiecej to idz do prezesa i powiedz ale sadze ,ze az tak odwaznym /ą nie jestes! Madrym tylko w p.y.s.k.u ! Chodzace tchorze !!!!!
Menel 2017-04-12 22:19
Menel 2017-04-12 22:20
Co ma piernik do wiatraka ? To rob nadgodziny !
reger 2017-04-13 10:29
I zapanowała cisza :)
Nikt o robotę nie pyta? buhahahahaha
POLECAM PRACĘ W PHOENIX CONTACT !!!!!! Z CAŁEGO SERCA :)
Wszystkim moim wrogom. I niech twa kariera tam trwa !!!!!!

3 godz pracy = 1 godz jazdy autem
BUHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHA :)))
Menel 2017-04-13 11:13
Dzieki
mx1 2017-04-13 18:18
kiedy ślusarnia przestanie spać w nocy???
2sort 2017-04-13 21:31
Menelu wracaj do parku pod ławkę bo jeszcze siara z jabola w dynie ci wali i bredzisz.....
No chyba że to ty jesteś ten pastuch?
diopter 2017-04-13 22:40
Już menago z Natalą mają na oku nowego islamskiego fundamentalistę. Następny co w piątek żre kanapki z mięsem też już na wylocie :) Niemiecki kapitał wychowuje prawdziwe białe dzieci :)
Mason 2017-04-13 22:50
Nie posądzaj Niemca o bujną wyobraźnię, jak ma sobie wymarzyć stawkę o rownowartosci 2.5 litra ON :-).
Liczby was rozpi3dalaja i odzierają z godności !!!!!
13 PLN :-) k...a !!!
2 godz burger
4 godz =pizza
5 godz pracy mamy = 45min lekcji niemieckiego dla ośmiolatka buahhaahhahahaha :)
Co to ma byc ?
To nie płaca to lumpex.
Magnesem sa kwalifikacje ktore musza posiadac chyba hihi
Rolnik szuka roboty, której nie musi się wstydzić :-)
polikolik 2017-04-14 14:59
A to, że wiele osób ma stawkę godzinową ! Musimy dążyć do tego, aby zarobić tyle, aby nie trzeba było sie posiłkować nadgodzinami.
sluszek 2017-04-14 18:17
Pracujac w Phoenix Końtakt za 2000 zl i placąc 4,6 zl za litr E95 to zostaje na odpustowa fototapete z widoczkiem plaży w Hiszpanii.

buhahahahahhaha :)

Niemiaszek ma nowe auto najpózniej w szostym miesiacu od podpisania umowy, a ty wylecisz tanimi agencyjnymi liniami autobuswymi po 3 mcach albo po 9 mcach stałej nie starczy na nowy komplet zimowych opon do japońca z początku stulecia
buhauqhauahuauaauhahahaaua !!!

Twa inteligencja powala !!!!!!!!
WilkiWokół 2017-04-14 18:28
Zwolnijcie się, Ukraina juz zaciera ręce na pracę.
Jesteście ludzkimi masami, liczbami, wskaźnikami do produkcji.
Bezdomny 2017-04-14 22:23
Ukraina robi swoje spokojnie na 60 - 80% resztę firma dopłaci, a później zapierdol u rolnika do ciemnej nocy, a rano znowu do firmy odpocząć. I tak można walczyć o ofektywnosc, jak ten przysłowiowy Don Kichot. A najlepsza jest świadomość kierownika wydziałowego ICC, który w ogóle nie czuję bazy, ICc to nie kabelki. Niestety
oitp 2017-04-15 02:04
kabelki sa w opalenicy hihi
Reserved 2017-04-15 15:12
Kwalifikacje do pracy na stanowisku młodszego pracownika produkcji są żadne. Wystarczy przynieść na spotkanie rekrutacyjne dowód osobisty i wynotować numer swojego rachunku bankowego. I tak jest wszędzie, w każdej agencji pracy tymczasowej, która zatrudnia do podobnych prostych zajęć przy produkcji lub pomocy magazynowej. Tylko jakiś anonimowy palant wpadł na pomysł, że zbawi świat wymyślając jakieś pseudoformalne braki u wybranych nowo zrekrutowanych.
kurs 9,30 2017-04-16 21:22
Ostatnio jakiś pensjonariusz z Gostynina sie przebiera w wyjściowy fason
Lila 2017-04-18 10:55
No nie wiem, czy tak Ukraina ręce zaciera. Może tak na początku było, ale teraz oni też już idą tam gdzie można więcej zarobić. Oni wszyscy się znają i trzymają ze sobą i wiedzą, że w Phoenixie nawet jak na ich wymagania mało płacą. Wszystkie okoliczne firmy znają i sobie przekazują, gdzie się opłaca iść do roboty, a gdzie nie. Nie wiem, czy firma długo na nich pociągnie.
Bang 2017-04-18 12:55
Na wszystkich halach nie może być akord :) na bluemarku nie ma takich części żeby wyciągnąć jakaś normę xD
Bezdomny 2017-04-18 20:33
Wychodzi na to, że firma phoenix contact zaczeła zatrudniać ludzi po znajomości, a jak ktos pracuje i ma dobre wyniki to sie awans nie należy !
Telekasjer 2017-04-19 00:40
Phoenix Contact = 100% COTTON
To jest intelektualnie trzeci swiat.
Oni maja wpajane ze 13 brutto to klucz do Belwederu.
Malo ze to lykaja, to jeszcze rozglaszaja ta propagande gdzie sie da buahahahahhahhha!

Phoenix Contact nawet na google maps jest omijane, kto by chciał sie nad takim lajnem pochylac.

Kariera? Chyba przy podawaniu tonfy emerytom. Czy wy macie stolec w ( usunięte przez administratora )
Buahhhahaahahaahahhahahahahaha!!!
Plazar 2017-04-20 03:11
13 PLN brutto to szmaciarstwo. Kto broni tych stawek bo nieszczęśliwie jest pracownikiem PC, pragnę zwrócić uwagę na wciąż aktualny dla robolków za dwa, trzy dolki. Miażdży !!!!!!!
Tu macie PAŁY TEKST BUAHAHHAHAHAH :)

"Jeansy

Panzica twierdzi też, że koszt produkcji odzieży mógłby wzrosnąć jeszcze bardziej, niż w przypadku elektroniki. Bo choć surowce są tanie, większą część pochłaniają koszty pracy. To dlatego znane marki przeniosły produkcję do krajów takich jak Chiny czy Bangladesz.

- W Bangladeszu godzina pracy kosztuje 1,80 dol., w Wietnamie 2,50 dol., w USA byłoby to 25-30 dol. - mówi Panzica."

A tu zj3by jest źródło:

Pracujecie na stawkach rodem z Bangladeszu :)
Pozdrawiam tych co musza tam pracowac i sie tego wstydzą
a tych którzy zachwalają ten stan :) w oko

Za 15 brutto mozna byc tylko wycieraczką !!!!! lub przestępcą :)
obserwator 2017-04-20 08:49
Ja nie wiem, wy liczycie tylko stawkę godzinową, a do tego tłumoki dochodzą inne premie te wypracowane, dodatki za nocki, mało kto tam ma poniżej 2 tysięcy na wypłątę, większość to tak 2 a 3 tysiaki, idz do Dino, czy innego marketu rób za 1600zł dźwigaj na regały, susz zęby do klientów, bo klient nasz pan, bądź odpowiedzialny za to czy ktoś kradnie.
Myslisz jełopie ze ludzie wybierać mogą sobie pracę? wszyscy nie wszyscy mają prawko, nie wszyscy mieszkają w mieście.
"Za 15zł możesz być wycieraczką"
to chodź zapacę Ci te 15 zł chętnie buty wytrę w twoje cielsko buhahaha.
Justa 2017-04-20 13:07
Ten po chemii mówił, że będzie jeszcze podwyżka
Dymek 2017-04-20 13:18
Na budowie w Niemczech mają 15 euro i kręcą nosem zamiast betoniarką

Ukraina za 5 euro obsadzi każde najbardziej podle miejsce i chwali

IKEA
20zł brutto od stycznia
Indywidualny systen emerytalny oplacany przez pracodawce a Phoenix Contact obiecuje 15 PLN brutto na świętego nigdy

Afrykański sierociniec buahaaahahhaaaaaa!!!
JA 2017-04-20 16:04
Tego nie da się już czytać. Gorzkie żale skończyły się już. Pozwalniajcie się! Idż jedna z druga do prywaciarza to wtedy się oczka otworzą i przestańcie już wypisywać te głupoty bo jest to żałosne i ten durny tekst buhahahaaa. Puste panny i głęby. Zapraszam na rozmowę do Pana prezesa a nie tu na forum pisanie głupot.
Hanna Barbera 2017-04-20 16:35
żenujące są próby pracy. Psom urządza się tego rodzaju atrakcje. Tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kanciarze postępują w ten sposób w miejscu zatrudnienia. Żeby mieć pewność kto się wygada albo nie będzie patrzeć na ręce.
Pfff 2017-04-20 20:53
A poza tym żeby dostać 13,50 musisz zdać egzamin, przekroczysz 1 dzień chorobowego lub opieki nad chorym dzieckiem i egzaminu Nie ma, mino że nie które osoby pracują w tej firmie 8,10 lub więcej lat; Porażka! Nigdzie nie ma egzaminów na podwyżki tylko w tym zakładzie!
Pfff 2017-04-20 20:54
Małgorzata Herbert (bezrobotna) 2017-04-22 15:19
Ulgowe coraz cięższe.
szem 2017-04-22 18:35
podwyżka? egzaminy? umowa? słyszysz co mówisz na co dzień?
Herman 2017-04-22 22:06
Nie wolno isc na l4 !!!!!!
Odbiora tobie całą premię !!!!!
Po to sa te grosze wiecej abys wlasnie chory chodzil do pracy !!!! 38.7 to nie gorączka !!!!!
Kaszel to nie gruzlica !!!!!
Pzdr
Wódz
normal 2017-04-23 00:21
ale nie da się normalnie pracować w tej klasztornej mordędze, z włóczką wtykaną gdzie popadnie
Pytający 2017-04-23 18:13
Czy nie można powiedzieć coś dobrego o tej firmie?
Hmmmm 2017-04-23 23:32
Nowo przyjety ile dostanie w koncu na reke? Bo piszecie rozne kwoty...
Z czystej ciekawosci przyjmuja kogos na produkcje i jaka wyplata z poczatku jest?
Ze oplakana, niegodna to wiem z tego co piszecie. Pytam o konkrety a nie o bzdurne odpowiedzi !
Hmmmm 2017-04-23 23:33
Nowo przyjety ile dostanie w koncu na reke? Bo piszecie rozne kwoty...
JA 2017-04-24 09:05
Jeżeli komuś praca nie odpowiada, zarobki za małe i wszystko jest zle to proszę się zwolnic- proste. Po co wylewac zale na forum skoro mozna sie zwolnic i poszukac pracy za wieksze pieniadze. Przeciez wszedzie potrzebuja ludzi do pracy wiec na co czekasz taki Herman, Hanna Barbera, Kloptroter i ta cała narzekajaca reszta? Wypad za brame!!!!
Hr 2017-04-24 09:24
Firma braun asculap chifa poszukuje kobiety do pracy. Praca w trybie dwuzmianowym. Praca czysta, sterylna w kombinezonach, drogie panie nie pobrudzicie sobie rąk.
Zainteresowany 2017-04-24 11:16
Możecie cos napisac o co chodzi z tymi zmianami? Jedni na 3 zmiany a inni na 4 zmiany czy przymuszają was tam ?
Legalizer 2017-04-24 14:26
Kontroler biletów znów atakuje :)
Weritas 2017-04-24 14:35
Jak sie pracuje u niemieckiego potentata?
Podobno po wakacjach wasza stawka podstawowa będzie wyzsza o złotówkę od minimalnej ? budujące:-)

Kiedy to dziadostwo sie i żebrolajki się skonczy?
3,5 euro to nagroda za najlepsza prace w PC? Dla czego ma Pani zablokowane dodawanie komentarzy na FB ? Pani sama nie zamieszcza nazwy tego czegos w swoim profilu :-) dla czego?
Niech pani pozwoli na dodawanie komentarzy !!!!
Wstawie piekny text
Italjan 2017-04-24 18:25
Zakłamane kierownictwo PC podpiera sie trzyprocentowym blamażem elektoratu PSL i podmiata kolejną klęskę jak wezwanie od komornika do spłaty zadłużenia alimentacyjnego.
koloroweKredki 2017-04-24 20:28
wróć do podstawówki, naucz się pisać i później możesz wrócić się wymądrzać, nie wiem czemu mam wrażenie, ze najwięcej tuki bez szkoły mają najwięcej do powiedzenia, są najgłośniejsi i zachowują się jakby byli pępkiem świata na garnuszku u teściów albo rodziców.
Robol 2017-04-25 08:18
,,Ze najwięcej tuki bez szkoły mają najwięcej do powiedzenia,, ??????????? (: (&/&?????? To ty k.,:)_ tępaku wróć do szkoły. Najwięksie nieudacznicy siedzą w biurach, ponieważ zostali zatrudnieni po znajomości.
chifa men 2017-04-25 17:11
Czytam i czytam i widzę że wszedzie podobny syf i groszowe pensje.U nas w chifie to samo!Zerowy szacunek do pracowników, przekręty kierowników z majstrami, stawki jak na Ukrainie, cała masa dodatków, zastraszanie i obłuda. Ludzie mają napie.r.dalać i nie pytac o pieniądze. Najlepiej jak robol ma duzy kredyt wtedy siedzi cicho i sie nie odzywa.Tacy pracownicy są dla firm najlepsi. I żeby kablowali na drugiego o tym tez niezapominajmy.
durum 2017-04-25 17:16
Tak sie zastanawiam kiedy zaczniemy zarabiać choć 1 tys euro na rękę do hu.ja?! Czy to kur.wa jest duzo w dzisiejszych czasach? Nie! Kur.wa. To jest minimum egzystencji. Potrzebuja do pracy od ręki ale na zachetę 13 zł. Czy was firmy poier,dolone poj,ebało?! To się żle skończy.
dj 2017-04-26 11:07
Będzie jeszcze bardziej przesrane,ponieważ zaleją nas tymi Ukraincami, gdyby nie było rąk do pracy to by podniesli pensje a tak!!!!
Wawelski 2017-04-26 19:40
Zatrudniaja za kwoty za ktore nie ma mozliwosci zycia !!!!!!
Ledwo przezycia !!!!!!!
To sa stawki z Bangladeszu :-)
Kto pracuje za 2.5 litra ON na h ? Rumuni
Niemcy 400 km na zachi]ód psioczą na 10 euro/h a ty co możesz sobie wytknac oko paluszkiem Lajkonik :) Za 2.5 euro przy cenie za paliwo fajki priszji i inne kurwachuje mhje !!!!!!
Panimajesz :-)
Zostaw swoją opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska