Profil firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska

Obserwuj
Dodaj opinię

Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska

wika 2016-06-22 18:38:15
to dziwne, ze trzeba sie prosic o wolne bo jezeli macie umowe o prace to wam sie ono nalezy, a poza ty jak brkauje im ludzi do pracy to dlaczego nikogo nie zatrudnią?
anty HR 2016-06-22 19:39:30
HR wypad stąd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i przestańcie dodawać te posty o zatrudnieniu.
czytajacy 2016-06-22 19:55:53
Obserwujac to co się dzieje w firmie mam tylko jedno rozwiązanie - zwolnić siwiejącego z plecaczkiem. Zastanawiam się czy tego wszystkiego nie widzi pan Prezes i pozostali dyrektorzy ze jedna osoba rozwala firmę ?
David 2016-06-22 20:44:23
Fakt jest tylko jeden : PREZES oraz DYREKTORZY do wymiany ! Za cały ten obecny bałagan oni są odpowiedzialni !
Magik 2016-06-22 20:55:27
Mnie obecna sytuacja w tej firmie męczy . Wymagań wiele - wypłata marna . Kobiety na produkcji pełne agresji i nie zadowolenia z pracy . Nadszedł moment i czas by to zmienić . Bedzie pikieta , ciekawe jak zareaguje na to wszystko firma matka ( BLOMBERG ) , do której bedzie wysłane pismo o całym tym haosie i sytuacji panującej . Jeżeli ZZ nie dojdą do porozumienia z Dyrektorem bedzie dym . . .
Xxx 2016-06-22 21:00:21
David to weź się zgłoś na prezesa takiego inteligenta jak ty napewno wezmą.
igor 2016-06-22 22:35:01
Może coś zmieni się na lepsze @Magik rzeczywiście przydałaby się jakaś podwyżka i rozmowy z kierownictwem
siwiejącego z plecaczkiem 2016-06-22 23:30:01
hahaha
Związany z firmą 2016-06-22 23:32:23
Jesteśmy taką fajną firmą.Nie pozwólmy tego zniszczyć .Jesteśmy naprawdę najlepsi w okolicy .Inne firmy są śmieszne i z nami nie mają startu.Z firmą to jak z dobrą żoną na dobre ale też i na złe. Firmy w okolicy to wielka lipa a jednej to już wogóle nie wymienię bo śmiech .Firma ta cieńko płaci wykonawcą a co dopiero będzie miała na wypłaty ?Bądźmy razem.
Agnes 2016-06-23 05:21:49
Zapraszamy dyrektora oraz HR-y na jeden dzień na produkcję !!!!! Zobaczcie jak to jest cały dzień szarpać przy maszynie ..... Chodzcie , nie bójcie sie , miejcie odwagę ??? !!!!
jacek 2016-06-23 09:05:54
no widze, że sytuacja w firmie jest dosyc napięta, wydaje mi się, że jednak spokojnie można być się tutaj zatrudnić jeśli chodzi o prace jako Magazynier operator wózka widłowego, no ale jak ma być taka atmosfera..
Siwy 2016-06-23 15:32:00
Atmosfera ? Jaka , gdzie ? Jeden drugiego kapuje i maile pisze . Daj sobie spokój. Ja po 8h jestem wypompowany na maxa . A wynagrodzenie ? Brak słów ! Tylko nie to !
Felix 2016-06-23 15:47:37
Jak może firma dobrze prosperować jak ludzie w biurach i dyrektorzy to zwykli tłumani nic nie potrafiący . Żenada ! ..... i wdrażanie ich tych nowych pomysłów " CELÓW " - które mają być niby lepsze a są gorsze .
Wilk 2016-06-23 16:00:42
Wiesz co, nie jest to przeciez jakaś wielka prawda
Xxx 2016-06-23 16:46:30
Najliczniejszą nacją w phoenix contact są mieszkańcy BŁELEWIC. To oni są główny prowokatorem buntu, więc wniosek jest jeden. POZWALNIAĆ ICH WSZYSTKICH, a w ich miejsce dać Ukraińców.
Do xxx 2016-06-23 16:59:25
Dołącz do tego calą reszte załogi z okolicznych miast i wsi ....I wszystkich zastąp Ukr. POMYSŁOWY DOBROMIR...HAHA
ART-CI 2016-06-23 17:15:43
Wszyscy jesteśmy zwarci i gotowi do strajku ! Oj bedzie sie działo . . . Ale miasto bedzie wrzeć ....a jaki wstyd . . .
Shemale 2016-06-23 17:54:55
Umnie na linii tylko ja jestem mieszkanką Bolewicka a reszta ludzi mieszka w Bolewicach
tako 2016-06-23 18:10:52
a powiecie mi ile zarobic można jako Elektromechanik? złożyłem cv wczoraj jednka nie wiem nic o wynagrodzeniu
Do tako 2016-06-23 18:46:29
1300 zł
xyz 2016-06-23 19:35:36
witam w tej firmie najgorszym działem jest dział IFC
hektor 2016-06-23 20:05:10
a dlaczego przyjacielu uważasz go za najgorszy? napisz szczerzwe
Hmmm 2016-06-23 20:06:53
Ja się pytam " po co są nawiewy na hali czy jak tam to zwiecie " skoro są okna pootwierane i jest strasznie duszno na hali .. !!!!!!!!
Nawet wiatrak nie pomaga !!!!
Zrobicie do ch o l e r y jasnej coś z tym !!!!!
Marbie 2016-06-23 20:16:57
Dzisiaj na pierwszej zmianie tj : czwartek 23 czerwca 16R , na solarze było do zdechnięcia . Skwar nie do zniesienia . Tak sie dba w tej firmie o pracownika !!! Powinna być dodatkowa przerwa skoro nie są hale klimatyzowane .
kl 2016-06-23 21:30:04
@Marbie a nie ma dodatkowej przerwy? faktycz nie w taki upał nie idzie wytrzymać. A teraz poszukują widze elektromechanika czy kierownika ciągłego doskonalenia - to drugie brzmi dość...tajemniczo...
ania 2016-06-23 23:14:42
Witam wszystkich nie zadowolonych. Mam dla Was propozycję, teraz jest najlepszy czas na zmianę pracy, jest ona ogólnie dostępna i z pewnością osoby takie jak Wy znajdą pracę w innej organizacji w której z pewnością po przepracowaniu kilku miesięcy stwierdzicie że jest źle, szefostwo nie jest takie jak byście chcieli ogólnie wszystko jest nie tak, nawet to że jest gorąco jest powodem żeby atakować innych. Zastanówcie się nad tym dobrze i zróbcie PxCW przysługę, realizujcie się poza tą firmą np. w PAS-ie. Pozdrawiam
igor 2016-06-24 08:11:27
Ciekawe czy na stanowisku Kierownika działu infrastruktury technicznej też jest tak jak opisujecie..zastawiam się czy jeśli ktoś jest już mianowany kierownikiem to czy ma lepsze traktowanie
kolega z pracy 2016-06-24 19:09:39
a niby według ciebie ten IFC miałby być najgorszy?
adam 2016-06-25 08:07:59
i co ta dodatkowa przerwa zmieni? jak zaraz znów musisz siedzieć w skwarze, firma rozbudowana wielce się rozwija, a nie stać ich zeby każdy na stanowisku miał wiatrak? no ja p e rdeole, tu sie pracuje a nie siedzi przy komputerze, maszyny też wytwarzają ciepło, dlatego teraz bedą bardziej sie psuły, jak co roku, ale niech ktos kupi wiatraki bo zdechnąć idzie.
macho 2016-06-25 10:32:54
@adam jednak twierdzę że firma się rozwija a świadczy o tym fakt że sa rekrutacje teraz na kierowników ciągłego doskonalenia
irek 2016-06-25 11:34:31
ja ideę spodni roboczych w pełni popieram, ciekawi mnie tylko czy będą one dane przez firmę gratis vzy będe musiała sobie jakieś specjalne ubrania sama zakupić. napisz proszen jakich działów te gacie mają dotyczyć
solarówa 2016-06-25 12:08:38
tak jak i koszulki-czyli całej produkcji.popierasz ta idee??????czyli chcesz chodzić w tych plandekach?
margarynka 2016-06-25 13:38:37
@irek ma rację, przyznaję , chociaż ja i tak bardziej nakręcona u was na posadę Kierownika Działu Infrastruktury Technicznej jestem. zwrot kosztów dojazdu, powyżej odległości 30 km to dla mnie idealne rozwiązanie
Do solarowy: 2016-06-25 14:04:30
Tak jest. Jedna z koleżanek szału dostawała z Ukraincami na maszynie. Jak takiemu wytłumaczyć że boxow nie dokręca, że mechanika ma zawołać, albo coś sprzątnać, jeżeli tylko słyszała, że nie rozumieją co się do nich mówi. Nie dość, że maszyny z gorąca wysiadaja, o normie można tylko pomarzyć, to jeszcze trzeba sie z Ukraincami męczyć. A oni mają w d..., żeby się dogadać i coś zrozumieć. Żeby było śmieszniej kierownik stwierdził, że lepiej pracują od Polaków. Żeby się nie zdziwił jak po trzech miesiącach zaczną na chorobowym siedzieć tak jak w innych firmach. Bo nawet na chorobowym to dla nich czysty zysk. Na początku brali wszystko jak leci, a teraz już zaczynają wybrzydzac. A to na warunki mieszkaniowe, a to na stawki.... jeszcze się Phoenix na nich przejedzie, aż miło.
igor 2016-06-25 14:41:03
Prawo do pracy mają wszyscy @Do solarowy i nie można generalizować wszystkich przez zachowanie jednej osoby (pewnie nie jeden Polak robi to samo). Ogłoszeń jest sporo teraz i nie widziałem żeby były kierowane tylko do Ukraińców
nom 2016-06-26 18:22:18
tak, tylko jak nagle przyjdzie 10 nowych osób na zmiane, to nie ma dnia gdy nie dostanie sie kogos nowego na maszyne, a nikt sie nie nauczy w 3 dni pracowac na stanowisku, bo na solaarze pracuje kilka osób przy maszynie i jak jeden zawali sprawę to wszyscy maja po normie, znów jak się wyszkolą, wyjadą i tak w koło, kierownictwo ma to gdzieś, że wszyscy po normie maja -20% codziennie, bo trzeba uczyc, ciagle kogoś uczyc, ile można, brakuje czasem cierpliwości i owszem my sie tez uczylismy, ale nagle wielkimi grupami nie przychodziło na zmianę,cięzko sie szkoli kogoś co nie zna języka. My siedzielismy kilka tygodni na ręczym zeby dostawac wprawę, 2,3 lata temu to miało ręce i nogi a teraz? sodoma i gomora wszyscy nagle sruu po 3 ukraińców na maszynie, gdzie mało co ogarniają, i weź się męcz przez 8h. Integrowac się, bądźcie mili, ale ile można poświęcac swoja wydajność dzień w dzień.
wika 2016-06-26 18:25:43
nom' w takim razie ekipa musi być zgrana bo jak anwali jeden to obrywają wszyscy, da się wogole tak zrobić by wszystko szło idelnie?
sivy 2016-06-26 20:41:47
Prezes Poznań musi odejść ! On nie panuje nad tym wszystkim .
mąż kasi 2016-06-26 21:32:01
a co się jej szczerością przejmujesz? slup się na własnych wynikach i p-racy. a ja zastanawiam się czy żony nie wysłać do was na stanowisko Kierownika Działu Infrastruktury Technicznej - ten częściowy zwrot kosztów dojazdu to nas jednak przekonuje do was
goliat 2016-06-27 09:37:06
jak nie chcesz znosić brygadzistki to sam zajmij jakieś kierownicze stanowisko, masz szansę się wykazać bo teraz szukają akurat kierowników na różne działy i też będziesz miał częsciowy zwrot kosztów dojazdu, chyba od 30 km, tylko niemiecki albo angielski musisz znać
tata muminka 2016-06-27 11:23:36
@goliat wspominasz sielankowo o blichrze, fejmie i korzyściach ale nie bierzesz pod uwagę, że na kierownicze stanowisko to jednak są wysokie wymagania, na infrastrukturę to nawet wymóg Wykształcenia wyższego technicznego (elektrotechnika, energetyka, budowa maszyn i pokrewne)
Net-ski 2016-06-28 13:02:10
Koledzy i koleżanki ! Jest ta pikieta 1 lipca ?
Wałęsa 2016-06-28 13:29:35
Polska gola Polska gola do boju do boju Polsko
kinia 2016-06-28 14:04:43
o własnie, jest czy nie? a z ofert pojawiła sie nowa jako Kierownika Działu Infrastruktury Technicznej.
Wałęsa 2016-06-28 14:47:48
A ktu tam wyjdzie chyba ino solidarności
pączuś 2016-06-28 15:21:12
@kinia piszesz dość sielankowo o tym stanowisku, ale wymagania jednak są realnie spore - w obszarze zarządzania infrastrukturą techniczną musisz jednak mieć doświadczenie cpo jest wysoką poprzeczkę moim zdaniem, ale opłaca się dla tak dużych pieniądzy
zażenowana 2016-06-28 20:12:45
To składaj do biura:) skoro wszyscy są tumanami. Pracy na ładne oczy nie dostali. Ale tak zwykle mówią ludzie z kompleksami. Nikt Ciebie nie obraża to dlaczego obrażasz innych? To jest dopiero poziom ...
niska 2016-06-29 11:11:27
Ania- jak popracujesz kilka miesięcy to zobaczysz o co ludziom chodzi bo chyba nie kumasz a poza tym tyle co wiemy to sama przyszłaś z PASA gdzie przepracowałaś prawie pół życia swojego i nie dlatego że ci praca nie odpowiadała,tylko że ludzie gadali za twoimi plecami że twój mąż ma:przymusowe wakacje za dilerkę: dlatego popracuj tutaj dłużej a póżniej pisz jak ci dobrze w PXCW a propo mnie też się praca bardzo podoba tyle że nie podoba mi się jak nas traktują i te głupie zarządzenia niektórych osób
ktoś 2016-06-29 11:57:52
do IFC ja się nie dziwie że ludzie nic z tym nie robią bo każdy się boi o prace i nie tylko było już kilka osób co mówili co myśleli i już dawno tu nie procują
wika 2016-06-29 14:36:16
Mowić można tylko trzeba wiedzieć chyba raczej do kogo, szkoda, że donosiciele wsrod pracowników się zawsze znajdują, co do płacy to raczej jest w porządku?
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska