logo PHOENIX CONTACT Wielkopolska

PHOENIX CONTACT Wielkopolska

Nowy Tomyśl

Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska

niko 2016-11-21 10:02:26
To, że stoją to nic. Oprócz tego chamsko się przepychają i odzywają. Totalny brak kultury.
polo 2016-11-21 10:04:49
Dobre pytanie. Non stop jakieś drobne poprawki nanoszą a ludzie dalej muszą stać w miejscach gdzie nie powinni.
burack 2016-11-21 20:00:18
Hehehe punkty usługowe mają? Jak w narzędziowni!
takitam 2016-11-22 21:37:02
Większość wypowiedzi na temat socjalu, paczek, autobusów "śmierdzi" po prostu lewacką propagandą.
Najlepiej wszystkim po równo a jak powiedział klasyk Marks "wszystkim według potrzeb".
Czy równo to sprawiedliwie? Czy sprawiedliwie to znaczy równo?
Sprawiedliwie to znaczy np. odchodzenie od stanowiska na koniec zmiany a nie stanie przed czytnikami nawet za 15 min przed jej końcem.
Róża 2016-11-23 09:45:14
Ludzie czy nie macie już czym się zająć tylko takimi pierdołami każdy niech zajmie się tym co ma.Zenada .Niech każdy patrzy na siebie
Róża 2016-11-23 11:42:57
Mam pytanie do kierownika działu mp3(Jarosława P) czy Brygadzistki są ważniejsze od was ? Zajmują się pierdołami na hali a nie tym co trzeba to że poszczególne linie czekają na towar z magazynu po 2 lub 3 godziny to tego nie widzą ale chodzić po hali jak królowe i pracowników obgadywac to wiedzą jak.Proszę o zaragowanie i przypomnieć panią że też są pracownikami tak jak wszyscy
????? 2016-11-23 11:54:26
taka jestes madra , jak wszystcy na tym fotum... dlaczego nie udasz sie z tym problemem bezposrednio do kierownika , tylko za plecami siejesz ferment.... bihaterka..... brawo.....
Smutny 2016-11-23 12:29:02
Brawo Róża.
4567 2016-11-23 14:49:56
To wy na mp 3 nie macie grupowych one są od tego żeby załatwić i zapewnić pracę oraz części
Ktoś 2016-11-23 15:10:18
Mamy grupowe na mp3 ale co to są za grupowe jak wiecznie ich nie ma jedna pani grupowa K.K wiecznie jest na chorobowym i co to za pożytek z takiej grupowej żaden
Ktoś 2016-11-23 15:10:54
realistka 2016-11-24 16:12:48
Ja się pytam gdzie są związki i co robią dla pracowników!! Podwyżkę załatwili taka że głowa boli od przybytku . Chodzą ploty że między świętami mimo odrabiania też do pravy pójdziemy. Biura oczywiście wolne i odrabiać też nic nie muszą. Po produkcji sie jedzie jak po gównie.. mimo że to produkcja szarpie na tą firmę. Zero docenienia zero wyrozumienia że kobiety nie mają czasu dla swoich dzieci i zero więcej pieniędzy za to . Czy związki to widzą? Czym wy się w ogóle zajmujecie? Bo chyba nie naszym dobrem.
jedna z wielu 2016-11-24 16:21:14
Zgadzam się. Ta firma tylko potrafi gnoic i nic więcej. Kierownicy spotkanie mieli robić co miesiąc i gdzie oni są? Mija 3 miesiąc a spotkań jak nie było tak nie ma. Przypomnijmy tytuł prezentacji przedstawionej przez Pana prezesa "dobre miejsce pracy" . Nie robicie nic w tym kierunku. Ładna bajeczke nam sprzedaliscie. Apeluje do związków by przyjrzaly się temu jak kierownictwo traktuje pracowników.
cwaniaki 2016-11-24 20:42:54
A po co nam spotkania z kierownikami jeżeli nikt z produkcji się nie odzywa??? Cytuję..... kierownik zakładu pracy po przemówieniu za każdym razem się pyta czy są jakieś pytania.... A produkcja na to "milczy" więc po co te spotkania???? Przepraszam bardzo ale co ten biedny Michał z ZZ ma zrobić jeżeli produkcja na tych spotkaniach milczy a po zebraniu wszyscy mają tyle do powiedzenia....... ale na lini. Michała zostawcie w spokoju bo on jest jeden a nas jest więcej.
????? 2016-11-24 23:06:47
Madre slowa. wszyscy maja duzo do powiedzenia na lini i na forum, lecz nikt nieodezwie sie przed kierownikiem.....Bohaterki ..
jedna z wielu 2016-11-25 18:52:30
@cwaniaki
Nie wiem jak jest u was ale u mnie do powiedzenia po zebraniach panie mają bardzo dużo. Ale kierownicy obracają kota ogonem albo udają ze nie słyszą. Człowieka krew zalewa. Nie należę do osób cichych i psioczących przy stole. Mówię co myślę, czy na zebraniach czy przy brygadzistce czy kierowniku. Ale nic z tym się nie dzieje. Po co odrabiamy przerwę między świętami skoro i tak pójdziemy do pracy? I kto pójdzie? Jak zwykle produkcja. A biura będą sobie odpoczywać w domu jak przez cały rok. TRAGEDIA
jedna z wielu 2016-11-25 19:00:18
poza tym prosiłam aby związki przyjrzały się tym jak kierownicy traktują pracowników. na mp1 idzie dokładnie to zauważyć jak kierownik K.G. sie wyżywa i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sobie robi z pracownic. tak kierownik nie powinien się zachowywać, a już na pewno nie jest to dobra osoba by być kierownikiem, nawet nie ma co problemów zgłaszać bo i tak ma gdzieś a jeszcze się uweźmie za to. więc dla kogo to dobre miejsce pracy? zapisując się do związków liczyłam na większą ich ingerencje i większe zainteresowanie . przeliczyłam się.
Panna anna 2016-11-26 08:42:53
@ona 2016-11-26 02:35:12
I ja się zgadzam. To ma być kierownik ? Dobrego słowa to ja pewno od niego nie usłyszysz. W sumie to żadnego bo nawet przychodząc na linie "dzień dobry" nie umie powiedzieć. Kłamie co buzię otworzy i chamski jakby ludzi miał za pacholki. Niech związki się za niego wezmą a nie sprawy o mobbingu za porozumieniem rozwiązują. Nas jest tu więcej i większego grona to dotyczy.
W5 2016-11-26 09:50:33
I ja się podłączam. Chamstwo Chamstwo i jeszcze raz Chamstwo od tego człowieka aż odrzuca . Potrafi z niczego zrobić problem i aferę jakby mu człowiek pół rodziny zabił. Najchętniej to stanął by z batem nad człowiekiem i rób! Nie rozmawiaj! nie odchodz od stołu! Nie obracaj się! I najlepiej nie oddychaj! Taki człowiek nie powinien być kierownikiem. Rozumiem że musi zarządzac ludźmi i jakiś respekt powinien być ale nie takie zachowanie . Gruba przesada kierowniku jeśli to czytasz. Skupilbys się na problemach pracowników i próbował rozmawiać zamiast robić problemy tam gdzie ich nie ma i być poprostu chamem.
maxdave 2016-11-26 11:44:01
Czyli cała produkcja pracuje jednak ten tydzień po świętach?
wrrkur 2016-11-26 15:49:01
Szlak mnie trafia jak widzę nowy parking cały czas zamknięty. Ludzie muszą stawiać samochody pod jakimiś lasami i prywatnymi domami. Dlaczego ten parking jest cały czas zamknięty ?? Czekają do oddania nowej hali ?

Kolejna sprawa to brak myślenia przy wyjeżdżaniu z parkingu przez pracowników. Zawsze znajdą się gamonie co staną po prawej stronie (wyjeżdżając z parkingu) i uniemożliwiają wyjazd. Podobnie jeśli chodzi o podjeżdżanie do sprzyżowania. Zamiast stać tak, aby inni mogli obok przejechać to stoją na środku jak gamonie.
Bjosa 2016-11-26 19:57:09
Nie wspomnę o tych co z biedą parkują przodem a próbują stanąć tyłem, ich żałosne proby koncza sie tym ze zajmuja 2 miejsca parkingowe na raz !!!! Cholerne barany zacznijcie myśleć!!!!
Wydziarana w okularach 2016-11-27 09:11:54
Weźcie zróbcie porządek z tymi nałogowymi palaczami więcej siedzą na dworze niż w firmie. A jak kierownik zwróci uwagę to od najgorszych i się mszą i piszą głupoty na forum
lotta 2016-11-28 11:46:16
Jak pracowałam pxcw to mówili na niego odyniec....
Majka 2016-11-28 12:32:34
Jejku i co z tego jak mowili.Kazdy ma jakąś ksywe.Ja tam do niego nic nie mam .Kierownik tez czlowiek.Jak ktoś ma sprawe zawsze moze do niego iść.Bardzo inteligentny facet .Rozmowa z nim to sama przyjemność.I nie trzeba wcale zadnego lizusostwa.. itp.Szanuje takich ludzi .....
Majka 2016-11-28 12:33:45
ona 2016-11-28 19:40:24
Haha tak bardzo inteligentny fałszywa szu ja kłamliwa.ukrald komuś innemu pomysł i tak się dostał do biura...skoro go uważasz za inteligentnego to twój iloraz wynosi chyba -100. Albo sam sobie napisał pozytywny komentarz o sobie. Każdy wie jaki z niego "kierownik" szkoda słów na niego mam tylko nadzieję że się za niego zabiorą w związkach a jak nie to ktoś inny się za niego zabierze jak dalej będzie sobie tak pogrywac.
Gość 2016-11-28 19:58:05
Chyba piszemy o dwóch różnych osobach. Można iść do niego z problemem ? Chyba że masz jakieś układy. Nie wiem o czym w ogóle piszesz . Nie liczy się z problemami pracowników w ogóle. Zero jakiegokolwiek wyrozumienia . Nie słyszałam na jego temat od ponad roku nic dobrego . A już na pewno nie znam przypadku żeby komuś poszedł na rękę jak ktoś miał problem. Inteligentny ? Może prywatnie. W pracy na pewno nie daje się tego zauważyć. Przyjemność jak się z nim rozmawia? Chyba sobie żartujesz. Z nim nie ma rozmowy.musi być na jego i tyle . To przykre ale niestety prawdziwe.
W5 2016-11-28 20:05:44
Kierownik chyba sam o sobie komentarze pisze haha . I nie ładnie tak usuwać niewygodne komentarze innych. Trzeba się zmierzyć z problemem a nie od niego uciekać kierowniku
Pan 2016-11-28 20:37:56
A ja szanuje ludzi , którzy szanują mnie. Niestety od tego kierownika szacunku nie spodziewałbym się. Chyba że jesteś jego kolega/koleżanka i to najlepiej z biura oczywiście. I dlatego nie pracuje już tej w firmie. Jedna wilka patologia. Nie ma wyrozumienia . Nie ma dobrego słowa. Nie ma przyjemności z pracy. Wręcz przeciwnie . Nigdy od tego kierownika nie usłyszałem dobrego słowa z problemem tylko raz się zgłosiłem i też zostałem olany. Ludzie na mieście mówią też że jedna pani do psychiatry przez niego chodziła bo by się wykonczyla i na lekach uspokajających chodziła do pracy. To jest człowiek inteligentny?
aa 2016-11-28 23:41:36
Aby awansowac trzeba miec znajomosci albo dobrze robic....
aga 2016-11-28 23:55:10
Moim zdaniem jak by w tej firmie pracowalo wiecej Facetów to by nie bylo takich problemów. A te wszystkie baby to kurw...i naj wieksze plotkaryi dlatego jest taki syf.
Wydziarana w okularach 2016-11-29 08:07:42
Jak już to znajomości
Bywa i tak 2016-11-29 13:07:09
Tak myślałam że kiedyś frustracja ludzi dojdzie do tego stopnia ze pana kierownika opisza na forum. I tak podziwiam że tak długo wytrzymaliscie. Oni chyba zapominają że w ten firmie jest akord i każda pani na siebie musi zapier**lac . Nie wiem kim jesteś @Majka 2016-11-28 12:33:45 ale skoro rozmowa z nim dla ciebie to sama przyjemność to na pewno nie jesteś z produkcji. Z produkcją na pewno w ten sposób nie rozmawia. Niestety . A może to właśnie klucz do problemu. A co do szacunku to na pewno go nie okazuje swoim podwładnym. A już na pewno nie przejmuje się ich problemami.
.:) 2016-11-29 17:28:48
Pani chodzila sie leczyc bo mąż mlodsze wolał
Majka 2016-11-29 23:00:25
....Jestem z produkcji .W sumie to jest moje zdanie .Ty masz swoje ....Szanuje to .Wiadomo , że nie wszystkich lubimy i tak się tez nie da ....Miłego wieczoru ...
Kika 2016-11-30 16:40:57
Witam chcialabym przyjsc na produkcje montaz zlaczy czy moze ktos napisac jak wyglada praca czy jest szansa sie dostac prosze o wiadomosc pzdr
Asia 2016-12-01 01:09:13
Ta Pani to prawda, że chodziła do psychiatry, ale nie przez kierasa tylko przez swojego męża, który z inną dużo młodszą z hali 3 się wprowadzał, swoje też pokazała brygadzista JM wtedy. Oj on to nawywijał z tą Ewelina
Mada 2016-12-01 02:24:48
Wcale się nie dziwię bo kto by z taką zołza wytrzymał
Mada 2016-12-01 02:25:19
Wcale się nie dziwię bo kto by z taką zołza wytrzymał
Ana 2016-12-01 07:22:18
Musi się leczyć żeby jej nie zostawił
Ale faktem jest ze przy młodej to kwitł a teraz nie ma w nim życia . Chociaż chociaż są przeblyski
fajfus 2016-12-01 16:23:33
Facet który dobrze zje w domu, nie musi się stołować na mieście :) Są dwa typy kobiet. Te które wiecznie boli głowa i te których nigdy nie boli głowa. To są akurat dwa takie przypadki :)
Mala 2016-12-01 22:48:54
To niezła jest ta Pani jak u niej sie gościł hahaha
Proxi 2016-12-02 07:35:07
W tej firmie to normalne . Mężowie zostawiają żony , żony zostawiają mężów . Pani L się Nemo nacieszyla . Trochę zaliczyła nocek. Ale chyba nie był dobry bo go olala . Chyba Nowa ofiara się znalazła Ale inne gabaryty hihihi
Wałęsa 2016-12-02 09:37:30
Phoenix contact wielkopolska-ukraina czy ktoś z wielkich uczonych kapnie się że Ukraina wykorzystuje Polaków ; udają że nie rozumieją a my tracimy na normach uslugujac im
Mejk 2016-12-02 10:16:32
...Czy to wazne kto z kim ? Nikt nie jest idealny ...kazdy ma jakieś grzeszki na sumieniu :)...Może dosyc włażenia kopytami w czyjeś życiu i zajmowanie się plotkami na papierosie...Nigdy nie wiadomo co komu się przydarzy a los bywa przewrotny ......Miłego dnia .
kamerka 2016-12-02 12:37:34
U mnie na zmianie Ukraińcy jedzą na lini robote olewają przerwe sobie robią godzinną na śniadanie a nawet więcej i panie brygadzistki oraz kierownictwo udają że tego nie widzą. A my jak wyjdziemy do wc to już jest wielkie halo. A Ukraińcy lepiej paniemaju niż nam wszystkimi się to wydaje. Phoenix contact Wielkopolska proszę o sprawiedliwość w tej firmie.
Solidarność 2016-12-02 16:47:58
Mam dla Was newsa. Czy wiedzie że podobno 13nastki mają być obcięte tak że nawet ci którzy nie mieli L4 będą mieli obcięta? To Masakra człowiek szarpie żeby dostać ta 13 chory czasem chodzi do pracy żeby na L4 nie iść. W styczniu się okaże o ile ma być obcięta i również się okaże czy w ogóle będzie.
Bywa i tak 2016-12-02 20:59:02
Ok jesteś niby z produkcji tylko ciekawe czemu masz jako jedyna inne zdanie niż reszta.podejrzane ale nie mi to oceniac.zauważ że jestes jedna na chyba 10 komentarzy ktora uwaza ze da sie z tym kierownikiem rozmawiac. Chcielibyśmy wszyscy żeby z nami tak rozmawiał. I nas szanowal i był dostępny gdy mamy jakieś problemy. A nie tylko z wybranymi osobami . A prawdopodobnie jesteś jedną bo nie kojarzę osoby która dobrze by się o nim wypowiadala nawet biorąc pod uwagę inne warsztaty.
Lasek 2016-12-02 21:27:28
A czy trzynastkę gdzieś mamy w regulaminie lub umowie, że się należy jak psu zupa ?
Przecież to jest uzależnione od wyników finansowych firmy a nie od tego, że co roku trzynastka była....
Zostaw swoją opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska