logo PHOENIX CONTACT Wielkopolska

PHOENIX CONTACT Wielkopolska

Nowy Tomyśl

Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska

Jagoda 2017-06-05 22:14
Prezentacja na naszym dziale co nie byłes? to co na telewizorku teraz puszczają.
Jxg tv 2017-06-06 17:41
Czy w wakacje bedzie premia frekwencyjna ?
Pracownica 2017-06-06 17:45
Kto pracuje ten ma
JA 2017-06-08 09:17
Widzę Lopez, ze nadal pracujesz w tej firmie a swoje żale wylewasz na forum zmieniając tylko nick. No zwolnij się do cholery i nie wypisuj głupot. Z twoim wykształceniem, inteligencja która pokazujesz tu na forum to szybko znajdziesz prace za grube siano. Totalne dno z ciebie!!!!
Ja 2017-06-09 02:14
Do ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH :
walczcie o STAŻOWE,
walczcie o WYSŁUGĘ LAT PŁATNĄ CO 5 LAT
DZIĘKUJĘ.
Czeka 2017-06-09 13:28
Czy będzie dziś wypłata na kącie?
Czeka2 2017-06-09 15:23
Na kącie nie ale na koncie tak ;)
defensor 2017-06-11 16:04
to jeszcze powiedz jak ci leci...
Limon 2017-06-11 19:24
PHOENIX to fajna firma, dobrze mi się tu pracuje.!
Była Pracownica 2017-06-12 00:23
Jakie 2 ,3 tyś zł ,pracowałam tam 4 miesiące za najniższą krajową bo o premi można było pomarzyć ,cały dzień zapieprz że nawet do toalety nie było czasu ,czasy jak poucinali to grupowa na 80 procent się wyrabiała a od nas żądano 90 procent co było nie możliwe ażeby wykonać . Bynajmniej na Pitach takie są realia umowę na miesiąc przedłużono i tylko dlatego że Liderka nie pozwoliła nas zwolnić i to jeszcze z jaką łaską pod warunkiem że na 90 procent się wyrobimy kiedyś było by to 180 .Tą firma to porażka nie dość że za najniższą,umowa co miesiąc to jeszcze pod agencją.Rotacja ludzi przyjmują i zwalniają dlatego czasy ucinają jakiś powód musi być a na nasze miejsce czeka Ukraina.Dlatego zwolniłam się sama .Z Grodziska jeżdżąc autobusem pełnym po 3 miesiącach połowy ludzi już nie było po prostu rotacja, mają dobrze ci którzy kiedyś dostali się do tej firmy i jeszcze zależy gdzie trafili.
Była Pracownica 2017-06-12 00:25
Over 2017-06-12 00:59
kierowniku ! a jakie ma Andrzej na imię?
Ronio 2017-06-12 12:49
Phoenix Contact poszukuje pracowników :-)
Ktoś jest zaskoczony buhauahahahaua!!!

PRACA OD ZARAZ

Jak myslicie dlaczego nie napisano ze stawka podana jest stawka brutto.
Z uczciwości k...a czy ze wstydu.
Widać kogo oni szukają buahauahuahaua!!!
Osobiście wstydze sie za Was.
Wstydze sie tego u kogo pracujecie tego co On Wam zawdziecza i tego co za to otrzymujecie.
Zapamietajcie !!!!!
Za te grosze nie mozna niczego osiagnąć !!!!!
Mozesz byc tylko pałą !!!!!!
Czy to jest jasne biahauahauauaua!!!
paulinka 2017-06-12 21:09
Polecam pracę w PxCW na produkcji. Stawka może i niska, ale wraz z premą i teraz premia frekwencyjną mozna liczyć na 2500-2800zł na rękę. Nie słuchajcie tych powyżej. Jak dla kobiety to bardzo dobra stawka.
Mała 2017-06-13 12:07
Brednie totalne ..Chyba ze masz kolezaneczki i obcykaną robótke to wtedy byc moze ..
egzaminator 2017-06-13 17:44
znowu beda sie w grodzisku smiali ze specjalista dosiadl sie do stolu
Na szczescie byla juz pracownica 2017-06-13 20:36
Atmosfera we firmie jest do bani. Odechciewalo sie chodzic do pracy. Praca sama w sobie nie jest zla. Warunki I placa jak placa, coz tu pisac.. kazdy wie.
Sa grupy "przyjaciol". Nowy ma ciezko na,starcie. Jest obgadywanie, glupie usmieszki. Ciezko jest sie wpasowac. Chyba, ze jest sie taka osoba jak oni albo dobrym lizusem. Inaczej trudno jest, atmosfera odrzucenia dawala sie odczuc.
Amelia 2017-06-13 22:45
Tak masz całkowitą racje .Atmosfera jest okropna .Brak wspolpracy między pracownikami , zawistne dziewczyny .Wszystko opiera się na zasadzie byle więcej i tylko dla siebie .
bon 2017-06-14 08:51
DZIURA PRZY WJEŹDZIE NA PARKING NADAL NISZCZY OPONY;/
Czeka 2017-06-15 00:21
Tak tyle zarabiają ci co dostają najlepszą prace ale niestety ci którzy pracują krutko maja 1700 nie sprawiedliwie rozdawana praca jedni siedzą na zleceniach po 500-800 albo i wiecej sztuk a ty dostaniesz na 50 i się ciesz porażka, że liderzy tego nie widzą.....
takikwiat 2017-06-15 16:31
Gdyby ITD nie brało w łapę, dawno rozgoniliby przewodników z muzeum techniki.
Anonim 2017-06-15 22:19
Totalna porażka solar ma być na 2 zmiany siedziałem tylko dla dziewczyny teraz to pi... ole albo na fdc albo się zwalniam nie będę zapierdalać... ł dla tych cymbalow z góry niech się walą i napewno nie pójdę na 4 brygadowke
Leon 2017-06-18 17:54
PHOENIX CONTACT to fajna firma a jak komuś nie odpowiada to niech sobie zmieni.
Ja 2017-06-18 23:30
Związki zawodowe - - - - - do roboty----proszę ????
Polilolo 2017-06-19 21:20
Związki zawodowe to anachronizm. Przeżytek i relikt zepsutego ustroju. Będą obecne tylko wtedy kiedy nadal będzie podnosić łeb nieudany wał na cały świat.
Ja 2017-06-20 09:23
Na którym dziale pracują tylko na dwie zmiany?
@zainteresowana@ 2017-06-21 16:23
Witam,zastanawiam się nad pracą w tej firmie,tylko problem w tym że jestem zielona w tej dziedzinie.Moje pytanie brzmi czy mam szanse na pracę,oraz o której godzinie i z jakiego miejsca odchodzą autobusy z Grodzisa.?
Ktoś 2017-06-21 22:15
Z Grodzisa nie ma autobusu a propo tylko z Grodziska a jak jesteś zielony to nie masz czego tu szukać.
Lena 2017-06-22 11:18
Aplikowałam na stanowisko specjalisty ds. ochrony środowiska i mam nadzieję, że mi coś podpowiecie.
Klotylda 2017-06-22 14:50
oby Cię nie wzięli:P
aczkolwiek biorą wszystkich:P
pki 2017-06-22 23:15
Kolejna propagandowa gazetka firmowa ujrzała światło dzienne. Kolejny raz napisano nieprawdę..
Antek 2017-06-23 08:49
W jakich kwestiach napisano nieprawdę ?
zenek 2017-06-23 21:54
To czytaj a nie pytaj.
Mary 2017-06-25 11:36
PHOENIX CONTACT ma w swojej najnowszej ofercie pracy stanowisko dla laboranta. Jestem zainteresowana pracą ale bardzo proszę o kilka informacji o firmie. Chodzi i o atmosferę w pracy bo to dla mnie ma duże znaczenie. Czy firma ma jakiś socjal lub inne bonusy?
666 2017-06-25 22:15
Kiedy wkoncu egzaminy na operatorów maszyn dla osób pracujących na maszynach ?
Jedni mają a drudzy nie?
micho 2017-06-26 18:09
Nie wiesz ile t związki da Ciebie zrobiły. Choć może faktycznie trzeba by bardziej nowocześnie: związki zlikwidować i wprowadzić takie nowoczesne umowy o dzieło. Nie masz stałej wypłaty tylko przychodzisz jak jest robota i cię zawołają oczywiście jeśli ci pasuje bo jesteś wtedy wolnym człowiekiem.
Bezrobocia nie ma, każda firma czeka, to idź tam gdzie jest ta wielka kasa tylko napisz nam gdzie to jest pójdzie cały zakład.
Bongo 2017-06-26 18:42
Pytaliscie później burmistrza czy wiedzial o takim wyzysku sciagajac ta firme na Nowy Tomyśl.
Czy on wie ze pracownicy Phoenix Contact sa tylko ciezarem dla Panstwa?.
Mianem konsumentow nie sa nazywani ludzie ktorzy w domowym zaciszu wsuwaja chlebek czy ziemniaki ktore same wychodowaly buahuaahauauha
Skala tej biedy powala !!!!!!
Kobra 2017-06-27 10:47
Nie ale z chęcią zapytam na najbliższym posiedzeniu .Ciekawi mnie też fakt i zarobki ludzi ktorzy pracują tu po 10 lat i więcej i mają taką samą stawkę 13 ,50 ewentualnie 14 .To tak ja świeżo przyjęci.Podziwiam, podziwiam ten fakt , ten wyzysk .Te pseudo podwyżki.Nooo rzeczywiście tu się " docenia " pracownika ze stażem.
Carol 2017-06-27 11:12
Mam pytanie do osób które już pracują tylko proszę o normalne odpowiedzi bez zbędnej szydery. Zatrudniam się na 3 miesiące jako młodszy pracownik produkcji bezpośredniej bo potem zamierzam wyjechać na parę miesięcy za granicę do innej pracy więc tu tylko jestem na moment. Podczas rekrutacji padło zdanie że jak zrobię jakieś błędy to potem trzeba zostać i to naprawiac - o co w tym chodzi? Zamierzam jeździć autobusem pracowniczym więc jak teoretycznie się coś takiego wydarzy to potem nie mam czym wrócić do domu bo muszę zostać i naprawiać? Z tego co widziałem autobusy wracają o określonej porze a z nowego tomysla niestety do mojej miejscowości nie ma innego transportu. Może ktoś to wytłumaczyć? Dziękuję.
Ja 2017-06-27 16:41
Nie musisz zostawać po godzinach i 'naprawiać' błędy. Kiedy przychodzisz i otrzymujesz błędy - poprawiasz je w swoim czasie pracy. Tracisz wtedy na premii bo zamiast robić poprawiasz no ale podejrzewam, że i tak nie wyrobisz za dużo jako nowy pracownik więc myślę, że nie masz czym się martwić ;) Najlepiej robić po prostu dobrze by nie było błędów :) To naprawdę nic trudnego :)
Carol 2017-06-27 19:37
Dziękuję za odpowiedź
PPC 2017-06-28 04:15
Musisz zostawać po godzinach i naprawiać i nikt za to nie zapłaci, bo to nie są nadgodziny. Możesz zbuntować się i poskarżyć, wtedy pracodawca zaprzeczy aby zaproponował przymusowe dodatkowe godziny. Nie dostaniesz żadnego dokumentu poświadczającego, że odpracowywałeś błędy produkcyjne. I nikt nie będzie wnikał czy zawiniłeś osobiście czy inny pracownik, jeżeli było wykonywane zlecenie zespołowe w potoku. Odpowiadacie wspólnie. No chyba że jesteś facetem, wtedy boss może pokazać wskazówkę-minutówkę.

A kwestia transportu nie jest wiążąca dla pracodawcy.
Carol 2017-06-28 11:09
Czyli nieciekawie. Ok w takim razie rezygnuję z zatrudnienia niestety. Dzięki za odpowiedź.
Kasia 2017-06-28 12:34
Co to jest wskazówka minutówka ? Co jeżeli nie zgodzę się zostać po godzinach i poprawiać ? Czy osoby które są pierwsze dni w pracy na szkoleniu nie mają prawa popełnić błędu ? Jeżeli faktycznie zmusza się ludzi do siedzenia za darmo po godzinach to jest to chore. Co ma zrobić osoba która polega na transporcie pracowniczym ? Ma się błąkać po nocy i wracać na stopa do domu ? Jeżeli faktycznie coś takiego jest to w takim razie już teraz wysyłam zawiadomienie do PIP.
Ja 2017-06-28 18:19
Nie jest tak, że trzeba zostawać po godzinach poprawiać błędy i nie wiem po co pieprzycie takie głupoty.
12345567788997654332 2017-06-28 19:58
Zajebiście można sie bawić na l4 w pxcw i te foty na l4 w fb ha ha co za buraki to wstawiają bedac na l4 :)
Da Silva 2017-06-28 20:01
Pewnie ze trzeba zostawać by poprawiać. ..
Asdfg 2017-06-28 20:16
Właśnie firma powinna się przyjrzeć tym co wykorzystują chorobowe ,opiekę nad innymi .
Zacząć kontrolować nierobów
Ja 2017-06-28 20:57
No to chyba jesteś jakimś wyjątkiem i sam z własnej woli zostajesz ;)
Ja 2017-06-29 17:48
Nikt nie zostaje po godzinach by poprawiać braki. To jest wręcz zabronione. Poprawia się w godzinach pracy kosztem swojej normy.
Zostaw swoją opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska