Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska

Pracowałeś w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
.. - 2014-09-18 09:14:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [mika - 2014-09-17 11:50:11]:
bo u tych lasek jest zlot nieróbstwa dlatego jeden mechanik z solara tez tam urzęduje...swój do swego ciągnie....oni siedzą-reszta wokół nich zapierdziela
zdjecie uzytkownika
abc - 2014-09-18 09:36:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zastanów się co piszesz.w tej firmie jeszcze nikomu nie płacili za to że nic nie robi.jeżeli macie tak źle na swoim dziale solar to zapraszam na mp1.podejrzewam że jesteś pracownikiem z krótkim stażem w tej firmie i dlatego takie bzdury tu piszesz proponuje się zająć swoim stanowiskiem i będzie dobrze;-)
zdjecie uzytkownika
magik - 2014-09-18 09:59:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...
zdjecie uzytkownika
solar - 2014-09-18 11:06:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mechanik lubi sport.
zdjecie uzytkownika
stara Jagna - 2014-09-18 11:16:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie wypowiadam się często na tym forum,ale wtrącę swoje 3grosze....każdy się cieszy jak ma luźniejszy dzień w pracy i może trochę pościemniać,ale te dwie dziewczyna na prawdę przesadzają,mogłyby chociaż poudawać,że pracują.Reszta osób z tamtych maszyn jakoś nie rzuca się w oczy a także palą.Co idę na logistykę to spotykam je w drodze "do" albo "na" palarnie...idą sobie spacerkiem,rozchichotane...albo siedzą przy maszynie i debatują z mechanikami.Mam koleżankę z kabli i tam temat tych dziewczyn także jest poruszany...więc coś ma się na rzeczy-dziewczyna po prostu przesadzają!
zdjecie uzytkownika
mały - 2014-09-18 11:56:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jąkała zajmij się pracą a nie obserwowaniem innych pa miłego dnia
zdjecie uzytkownika
N - 2014-09-18 18:03:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A który to mechanik? ja też chcę się zapoznać !!!!!! A jaka dziedzina sportu .Na stojąco czy na leżąco ten sport uprawia ?Pewnie ma wybitne zdolności a tutaj przynajmniej podniesie swoje kwalifikacje !!!
zdjecie uzytkownika
/ - 2014-09-18 18:40:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A o którego konkretnie mechanika chodzi o tego starszego czy tego młodszego ?
zdjecie uzytkownika
ona - 2014-09-18 19:03:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A ta od tych rudych jest jeszczevlepsza ..robi za kelnerke i zmeczonemu mechaników kawkę robi. Żenada :-(
zdjecie uzytkownika
:( - 2014-09-18 20:04:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Czemu nie ma mroczka na naszej zmianie?.Wracaj do nas na zmianę!!!! był z nami miesiąc, a już za nim tęsknie a to nie tylko ja.Ciekawe czy jest wolny:)
zdjecie uzytkownika
zobacz - 2014-09-18 20:51:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
...ciekawa stronka...-poszukiwani lubin-... polecam
zdjecie uzytkownika
Zeus - 2014-09-18 22:20:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Niektórym woda sodowa odbiła do główki widze. Nie macie z kim w domu pogadać tylko anonimowo na forum? To nie miejsce na takie rozkminki. A w niedziele jedna z drugą do kościoła z założonymi rączkami poleci. Najpierw myślimy potem piszemy. Tak wam źle tak niedobrze? Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma.
zdjecie uzytkownika
Zm B - 2014-09-19 00:08:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Prawdę gadasz Zeus w domu stary [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na lewo i prawo unika żony dzieci po kątach narobione a to w firmie skandale koleżanka sieje a sama do facetów pisze prawda pani A
zdjecie uzytkownika
znajomy - 2014-09-19 00:30:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jaka woda sodowa to po
prostu chamstwo takich ludzi powinni karać zwolnieniami ciągłe problemy jak są takie wspaniałe to co robią na produkcji do biura zapraszamy
zdjecie uzytkownika
rastam - 2014-09-19 11:01:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hania F co wroci do domu to pierwsze co idzie na kompa i sledzi forum
zdjecie uzytkownika
AC - 2014-09-19 15:47:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ojejku ! A kto to na Solarze wylądował ? Hm..hm..hm..no ..ale czad ....
zdjecie uzytkownika
spiderman - 2014-09-19 16:17:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Zeus - 2014-09-18 22:20:01]:
Ale jaja,podobny do.... ale on już u nas nie pracuje hmmmm ???
zdjecie uzytkownika
DD - 2014-09-19 18:14:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No tak taki podobny ,że już nie wiem czy to on czy nie on. może ma sobowtóra....?Muszę mu się bardziej przyjrzeć ...
zdjecie uzytkownika
ogór - 2014-09-19 18:21:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co nie wiecie kto to jest ? To Chuck Norris po metamorfozie.
zdjecie uzytkownika
ogór - 2014-09-19 18:21:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co nie wiecie kto to jest ? To Chuck Norris po metamorfozie.
zdjecie uzytkownika
b2 - 2014-09-19 18:22:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [AC - 2014-09-19 15:47:59]:
Kto?
zdjecie uzytkownika
Chuck Norris - 2014-09-19 20:05:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wejdź na stronę policja lubin poszukiwani to zobaczysz Chuck Norris po metamorfozie
zdjecie uzytkownika
solo - 2014-09-20 08:42:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hanka F jesteś co piszesz podaj swój nick
zdjecie uzytkownika
Irek - 2014-09-20 10:34:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kim jest uwas Pan Grzegorz który jeźdźi Infiniti na PGN
zdjecie uzytkownika
jarok - 2014-09-20 12:26:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dyrektor
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska

Twoj email:
Wiadomość: