Opinie o G + P Izomont Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy G + P Izomont Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie G + P Izomont Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G + P Izomont Sp. z o.o. w Włocławek

zawiedziony

umowa jest, ale dokładnie czytaj ją, bo facet kombinuje na swoją korzyść na wszystkie sposoby. Uważaj.

prawda

Kto wam takich bajek naopowiadał. Rotacja jest ciągle. Ludzie pracują kilka dni - wyjeżdżają, kilka tygodni - wyjeżdżają, najdłużej wytrzymują miesiąc lub kilka. Ci co siedzą ciagle to najczęściej alkoholicy. Takich firma toleruje bo nie ma alternatywy. Jedźcie a się pos...cie po szyję

pomocny

Jasne, że wypłata terminowa - 900-1000 euro=12-16 godzin dziennie. Słuchajcie Wojtka, Andrzeja i Tomka- nie dajcie się nabrać.

Jan-Werk

Zainteresowanych praca na prefabrykacji zapraszam do skladania CV(prefabrykacja- betonowa@o2.pl) Szczegoly dla zainteresowanych ktorzy napisza na maila

Spawacz

śmieszne rozmówki , rozmawiając o stawce facet wyśmiał mnie że żądam 12zł netto/h. to i tak mało ! spawacze mają 32zł/netto/h.

Imię , nazwisko , certyfikaty , śmieszne i idiotyczne pytania.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Elhurt Sp. z o.o.
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.

Wyjazd do pracy za granicę to nie jest totolotek i nie interesuje mnie, że może coś się zmieniło. Ta firma to jedno wielkie oszustwo. Stracicie zdrowie i pieniądze. Jeśli ktoś pisze pozytywnie o tej firmie lub próbuje wybielać to z całą pewnością jest oszustem z biura liczącym na to , że zarobicie na na jego wypłatę. Nie słuchać tych co cukrują. Ja tam pracowałem i wszystko co pisze Wojtek jest prawdą. Jeśli chcecie dorabiać te prymitywne, wstrętne, chamskie flądry z biura to proszę bardzo jedźcie, tylko możecie być pewni( 100%), że spotka was to wszystko o czym napisał Wojtek, a może być jeszcze gorzej. (w "damn" z powyższego komentarza zmień " m" na "u" i wszystko jasne).

Wojtek

Panowie praca w tej firmie to jak wyrok - nie jechać! Wiem bo pracowałem w Rinteln. Pracownicy składają się głównie z alkoholików, pijaków, bandytów.Tylko takim na niczym nie zależy i chcą tam przebywać. Niegodne traktowanie, wykorzystywanie, wyzysk, warunki uwłaczające ludzkiej godności. Kierownicy bez wykształcenia patrzący tylko na swój portfel ale zaglądający również do kieszeni pracowników.Szukać innych firm! Napisałem to dlatego żeby nikt nie popełnił takiego błędu jak ja. Przez trzy miesiące schudłem piętnaście kilo. Praca 12- 16 godzin. Zarobki 900 - 1000 euro. Do sklepu raz w tygodniu busem jak nie masz samochodu. Jak masz własny samochód to też raz w tygodniu bo jest za późno żeby jechać, sklepy pozamykane. W sobotę jedna wielka mordownia i chlanie na potęgę, lepiej zamknąć się w pokoju i nie wychodzić. W tygodniu też chlanie ale ludzie są zbyt zmęczeni żeby się awanturować. W pracy bardzo niebezpieczne , połowa na haju. ŚREDNIOWIECZE to mało powiedziane. Piszę żebyście nie przeżywali tego co ja. Wybierzcie sami.

david

za te godziny lepiej w kraju sie zarobi niz w izomoncie galery!!!

Byly

No nie wiem gdZie słyszałeś takie bzdury ze nieźle. Chyba ze 1000 euro za 12 czy 14 godzin pracy to dla Ciebie nieźle. Wtedy jedz.

bolo

ostatni chleb nie polecam nikomu bylem w Rinteln tragedia warunki oszczane materace brak pralki czajnika wyremantowane toalety natryski reszta syf z mogila sklep 10 km bus ras na tydzien kierawnik moze skonczyl 5 klas

bolo

kolega

Jestem bardzo ciekawy czy w Mindelheim dalej rządzi Szymcio i czy przejoł werk tak jak obiecywał .Miło było słuchać jak prezesowi d...e obrabiał ale żeby przejąć werk trzeba mieć jakąś szkołę a Szymcio jest bez szkoły.Szymcio to fajny gość w swoje urodziny potrafił zaprosić pracowników na imprezę a potem dać po zębach wspominam tu Pawła Kaszkura. Najlepszym hitem jest organizowanie wigilji za pracowników pieniądze rzekomo prezes nie dał nic . Szymcio ogarnij się, twój czas dobiega końca jak nam się gęby pootwierają to cienko cię widzę. Pozdrawiam Szymcia.

Robert
@kolega

Witam kolego, szkoda gadać na temat tego gościa ,kiedyś był normalny ale jak obstawił się swoimi przy....mi to się bardzo zmienił .Werku nie zabrał bo faktycznie szkoły nie ma ,a kasę kroi dalej . Robi wałki na środkach czystości i nie tylko .Kiedyś robił wałki na paliwie ale koleś z którym kręcił już zjechał i się skończyło .Wielki k....tas a nie kierownik ( majster bez uprawnień ) .Słyszałem że prezes dobiera mu się do d.....y ma na niego haka jest podobno trzech gości którzy są w stanie zeznawać przeciwko Szymonowi mają dowody a nawet nagrania .Nie wiem kim jesteś bo nik. Kolega mi nic nie mówi ale bądź spokojny to już koniec z tym SZYMCIEM. Pozdrawiam pracownik izomontu w Mindelcheim.

kroll

3200 zl ? haha wolne żarty. Chyba brutto i to przez duże BRUTTO. najniższa krajowa kochany, z "nie ustalonaą" premią wg widzimisię starego. I produkcja i biuro tak ma

desperat

Będziesz musiał ogarnąć planowanie robót brygady lub brygad. Nikt ci tego nie powie ale po 3 tygodniach będą ciebie wypytywać co kto zrobił, robi, i ile czasu potrzeba na ukończenie poszczególnych zespołów. Będą tez wypytywać Twoich podwładnych czy sobie radzisz tzn czy kierujesz robotą. Poza tym będziesz sam musiał robić za liniowego kontrolera jakości, projektanta CAD, zaopatrzeniowca, magazyniera,technologa, specjalistę ds jakości, fotografa, mistrza. Moim zdaniem jak wytargujesz kasę i umowę która Ci odpowiada to możesz próbować. Natomiast nie licz na to że ich olśnisz i sami wpadną na to żeby ci więcej płacić.

mloty

Oprócz tego że jako Inżynier ds technicznych będziesz człowiekiem orkiestrą (tak się nie da - musisz być asertywny) to jeszcze licz się z wydłużonym czasem pracy, praca w soboty i czasami w niedzielę. W ciągu roku możliwe są przestoje. Więc się zastanów jakie wynagrodzenie, za jaki okres czasu i czy umowa na gębę czy na piśmie.

mariusz

Jak macie alternatywę - odpuśćcie tą firmę . Zbieranina darmozjadów , czekających aby ciebie wykorzystać i ciągnąć profity. Ty nie jestes pracownikiem w tej firmie, ty jesteś niewolnikiem. Po pracy musisz uważać żeby nie być napadniętym przez bandytów z okolic Poznania. Wielu z nich ma przeszłość kryminalną. Większość kierowników to półidioci, nie mają pojęcia ani o pracy , ani o życiu. Zarobek wystarczy ci na powrót do Polski i może 1000zł zaoszczędzisz. Jeśli przyjechałeś autokarem - problemy z dowozem do sklepu. Będziesz jadł stary chleb, stare bułki , brak napojów. Bo ile kupisz na tydzień. Problem z zaliczką - więc ile kupisz bez pieniędzy. Ja tam pracowałem więc wam piszę. Werk w Rinteln. Dodam jeszcze, praca w granicach 14 - 16 godzin czasami mniej. Podczas zapłaty połowa godzin obciętych. Kłamstwa w biurze i prymitywne zagrywki - rozmówki. Nie życzę Ci złego więc nie jedź tam. Po zmianie pracy mam świetne warunki u niemieckiego pracodawcy, szacunek, 2400e na rękę + premie . Nie idź tam do pracy , zaoszczędzisz nerwy i pieniądze

d4

Skąd wytrząsnąłeś tą stabilność zatrudnienia. 1500 na umowę o dzieło.

inz

O czym ty mowisz zero stabilnosci jednego dnia jestes a drugiego przy kiepskim humorze zarzadu juz cie nie ma.

gghh

Właściciel ma stadninę koni i hotel.

andre

otóż kolego prezes tej firmy ma stadninę koni k/Włocławka i tam też szuka głupiego do pracy. Werk w Rinteln to praca dla zbrojarzy od 6:30 do 19:30 za 1400EUR/mies. Betoniarze jeszcze dłużej i na dodatek za mniej. PS. Hotel a właściwie toalety w Rinteln są w remoncie. Teraz trzeba wychodzić na dwór po schodach żeby iść do kibla który jest w kontenerze.

michu

Najwyraźniej szukają następnych głupich i naiwnych. Mialem styczność z ta firma i nie polecam chyba ze desperat.

radek

W tej firmie pieniadze zawsze byly i beda problemem. Bo jak tu zrobic zeby pracownik zapier....przez 14 godzin dziennie i dostal na konto 1300, pozniej trzeba mu powiedziec ze jest alkoholikiem i nic nie umie w takim razie kto go zatrudnil?? Firma beznadziejna nie polecam nikomu kto chce zarobic uczciwie pracujac.

Ostrzegam przed tą firmą. Praca w Izomont to forma współczesnego niewolnictwa.Zastanówcie się dziesięć razy zanim tam pojedziecie.Naprawdę odradzam. Nie będę opisywał, gdyż nie ma to sensu - szukajcie innych firm.

poz

jestem po rozmowie w biurze,czy ktoś mógłby mi udzielić informacji na temat tej firmy,proszę o rzeczową odpowiedz,najlepiej pracowników tej firmy

CZARNY
@poz

JEDZ POWODZONKA JAK LUBISZ TAKIE KLIMATY SADO-MASO

Zostaw merytoryczną opinię o G + P Izomont Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w G + P Izomont Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy G + P Izomont Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G + P Izomont Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy G + P Izomont Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w G + P Izomont Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

G + P Izomont Sp. z o.o.