Opinie o G + P Izomont Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy G + P Izomont Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie G + P Izomont Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G + P Izomont Sp. z o.o. w Włocławek

Łapią naiwniaków i niewywiązują się

Warunki pracy żenada ,zakwaterowanie żenada ,kasa nigdy się nie zgadza liczą tylko w swoją stronę ogólnie jedna wielka pomyłka szkoda zdrowia

aganiucha
@666

jak wygladaja zarobki Pozdrawiam

Natalia

Twoja opinia nie jest w pełni zrozumiałym komunikatem dla wszystkich użytkowników forum. Czy możesz rozwinąć swoją myśl i napisać, co wpływa na to jak postrzegasz G + P Izomont jako pracodawcę? Z Twoją wypowiedzią chętnie zapoznają się inni użytkownicy forum poszukujący aktualnych informacji o tej firmie.

adam

Ja pracowałem tam 1,5 roku, wypłatę miałem na czas warunki socjalne normalne jak posprzątałem tak miałem. Żadnej umowy o dzieło tylko o pracę, nic pod stołem wszystko na papierze.

@adam

ooo widocznie jakiś pociotek z ciebie albo ktoś z biura pisze , wiem co tam sie dzieje bo tam byłem

Jądruś
@adam

No wszysko napapierze całe 1300€ za 270 godz znam ich dobrze pracowałem tez na kilku verkach

Spawacz

śmieszne rozmówki , rozmawiając o stawce facet wyśmiał mnie że żądam 12zł netto/h. to i tak mało ! spawacze mają 32zł/netto/h.

Imię , nazwisko , certyfikaty , śmieszne i idiotyczne pytania.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Natalia

@666, jak opisałbyś konkretnie wspomniane przez Ciebie warunki pracy i zakwaterowania w G + P Izomont? Możesz się wypowiedzieć na ten istotny dla użytkowników forum temat? Każde Twoje spostrzeżenie może okazać się dla nich bardzo ważne.

Dziadostwo i cwaniactwo nic więcej o tej firemce napisać nie można

Natalia

G+P Izomont aktualnie poszukuje kierownika produkcji z językiem niemieckim. Co osoby obecnie zatrudnione w tej firmie mogą powiedzieć o takim rodzaju stanowiska? Warto się nim bardziej zainteresować i aplikować? Ponadto czy ktoś już złożył CV na tę rekrutację? Wypowiecie się na ten temat?

Jerzy

Z całą pewnością nikt nie zwalnia dobrego pracownika bez poważnych powodów. Po co ten ferment?

Rozbawiony sytuacją w Mindelhe

Doleciały mnie słuchy że Trenera w Mindelheim wymieniają (Szymcia) podobno dużo gorszy od Nawałki .

Natalia

@Piotrek, to forum ma na celu uzyskanie jak najbardziej zgodnych z prawdą informacji odnośnie tego jak pracownicy traktowani są przez pracodawcę G+P Izomont. Sama nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie gdyż nie jestem i nigdy nie byłam pracownikiem tej firmy. Jedyne co, to chce się o niej trochę więcej dowiedzieć.

Natalia

@Nieprawdopodobny, czy mógłbyś swoją opinię jakoś rozwinąć? Dlaczego sam byś nie aplikował do firmy G+P Izomont ? Twoje zdanie na pewno ułatwi decyzję innych zainteresowanych osób praca w tej firmie, oczywiście tylko wtedy, gdy zostanie poparte odpowiednimi, merytorycznymi argumentami.

Piotrek
@Natalia

To odpowiedz Natalio-czy tam Pani krystyno dlaczego oziębły Prezes zwalnia ludzi którzy u niego przepracowali ponad 10 lat ot tak sobie.

Janek

Podpowiedzcie mi czy warto starać się o pracę w firmie.

@Janek

Janek zapomnij o tej firmie i żałosnym prezesie to oszust i jest niewypłacalny,ta firma już upada co to za firma co ma po parę osób na verku ,już nawet ze szpele ludzie się zwalniają i idą do budimexu.tak samo pani.K.R.czarodziejka z izomontu.

Ksiegowy
@Stefek

Stefek jaka jest roznica miedzy czarodziejka a czarownica wiesz?..

@Ksiegowy

Ksiegowy Czarodziejka zajmuje się białą magią, a czarownica czarną.

@Janek

Jeśli jesteś osobą niepoczytalną, to znajdzie się dla Cb miejsce

Karol

Niemożliwe, że ludzie jeszcze pracują w tej firmie. Chyba zbędne były moje komentarze.

Nieprawdopodobny
@Karol

Najwidoczniej kazdy chce sie przekonac na swej skorze co to znaczy "szkola przetrwania" za ponizej najnizszej krajowej haha :D

Henryk

Czy radzicie wstrzymać sie z aplikowaniem do czasu aż wszystko w firmie się wyjaśni?

Nieprawdopodobny
@Henryk

Osobiście bym nie aplikował w ogóle :)

obserwator869

Fakt. Ludzie w Spelle chcieli przejsc do budimexu z wiadomych przyczyn, chodzi o kase. Podobno prezes izomontu tak ich zalatwil ze nie przyjma ich do tej firmy. Znam sie tam z chlopakami, rozmawiam z nimi, ogolnie narzekaja, nie na prace a na pieniadze. Teraz "majster" ktory byl w spelle sie zwolnil, grozono mu sprawa w sadzie o mobbing, namawianie aby ludzie odeszli do innej firmy dostajac za to pieniadze. Steki bzdur!! chlop robotny, ogarnial wszystko tak jak byc powinno, niemcy nie narzekali na niego a firma zmieszala go z blotem, wlacznie z panem domanskim, rolnikiem ktory nie wie jak fachowo sie nazywaja buty robocze z blachami :D

Sławomir

Podobno znowu afera w izomoncie ludzie do Budimex uciekają .i mają rację

Kiana

Witam, Izomont szuka na pracuj.pl „Specjalisty ds. Technicznych”. Niech ktoś napisze jak wyglada w obecnej chwili praca w tej firmie, ale w bbiurze we Wloclawku. Pozdrawiam

@Kiana

FIRMA G+P IZOMONT SP. Z O.O. z siedzibą we Włocławku przy ul. Smoczej 5, zatrudni osobę na stanowisko: Ciekawe ogłoszenie ,tonący brzytwy się chwyta. majster i jeszcze musi robić a kto ludzi dopilnuje , w normalnej firmie to jest tak kierownik>majster>brygadzista. Majster w Zakładzie Prefabrykacji (praca na terenie Niemiec) Poszukujemy odpowiedzialnych, ambitnych ludzi z doświadczeniem. ZADANIA: terminowa realizacja budowy zgodnie z jej harmonogramem bezpośredni nadzór nad realizacją robót budowlano – montażowych nadzór, koordynacja i odpowiednia motywacja pracowników oraz podwykonawców bieżące raportowanie z postępu i jakości prowadzonych prac WYMAGANIA: wykształcenie minimum średnie techniczne doświadczenie na podobnym stanowisku na zakładzie prefabrykacji znajomość maszyn zbrojarskich i do prefabrykacji stali znajomość specyfiki wiązania stali zbrojeniowych znajomość prefabrykacji betonowej dobra znajomość języka niemieckiego prawo jazdy kategorii: B sumienność i zaangażowanie podczas wykonywania obowiązków służbowych uprawnienia do obsługi suwnicy i wózków widłowych będzie dodatkowym atutem OFERUJEMY: umowę o pracę bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia wysokie premie za zaangażowanie i dobre wyniki w pracy udział w realizacji prestiżowych inwestycji za granicą gwarantujemy zakwaterowanie i pokrywamy jego koszty przyjazne i komfortowe warunki pracy

lampek123

to jakie wy dokumenty podpisujecie ze za takie pieniądze pracujecie

xoo
@lampek123

Wlasnie tak normaly czlowiek postepuje

ksiegowy

Pani Natalio proponuje skorzystac z oferty Budimexu!

Stefek

Natalia 2017-10-02 12:31 ZBROJARZ w zakładzie prefabrykacji Niemcy / Znajomość języka niemieckiego - nie wymagana. Zadania: wykonywanie zbrojenia dla prefabrykatów żelbetowych Wymagania: umiejętność wiązania cęgami zbrojarskimi Oferujemy: stabilne zatrudnienie – umowa o pracę wysokie zarobki w euro, wypłacane terminowo urlop wypoczynkowy płatny w euro podatek dochodowy płacony w Niemczech (I klasa podatkowa) pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne w ZUS dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w Allianz Niemcy Nasi pracownicy otrzymują bezpłatne: zakwaterowanie, wyjazd i zjazd z kontraktu, dojazdy do pracy, odzież roboczą, narzędzia pracy stałą opiekę polskojęzyczną (meldunek, lekarz, prawnik) Ponadto pracownicy mogą otrzymać: zwrot podatku w Niemczech świadczenia rodzinne na dzieci (KINDERGELD) w Niemczech. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na jeden z wybranych adresów: BUDIMEX SA Oddział Poznań, e-mail: info.poznan@budimex.pl odpowiedz czemu izomont zszedł na psy ,

Zostaw merytoryczną opinię o G + P Izomont Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w G + P Izomont Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy G + P Izomont Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G + P Izomont Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy G + P Izomont Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w G + P Izomont Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

G + P Izomont Sp. z o.o.