Opinie o G + P Izomont Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy G + P Izomont Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie G + P Izomont Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G + P Izomont Sp. z o.o. w Włocławek

jak ktos pisze 1300euro przyzwoite pieniadze to az strach na wymioty sie zbiera 1700 przy 95h i 5dni urlopu platnego miałem w innej firmie... nie pracuje tam ale czytam opinie kazda firma oszukuje to przykre i ci z biura to tepe paly nie rozumieja nic i nic nie wiedza zwłaszcza najwazniejszego ze biuro ma prace dzieki monterom na budowach ktorzy krztaltuja opinie firmy a nie na odwrot wiec jesli ktos ma prace w biurze niech bedzie wdzieczny ludziom na budowie ktorzy poswiecaja sie najbardziej..

xxx
@ja

Bzdury piszesz

myslacy

Panowie po co wylewac zale w opiniach Wlcie prosto do prokuratury .Zgłoaszajcie popełnienie przestepstwa oszustwa przez kierowników majstrów.Jeśli macie do wygrania konkretna kasę warto wziac papuge.

Jan

Proszę o kontakt osoby oszukane przez firmę G+P IZOMONT ktore pracowaly w Dormettingen w tym roku j.dyzert@wp.pl

aaa

clyde podpowiedz jak to zrobiłeś

Spawacz

śmieszne rozmówki , rozmawiając o stawce facet wyśmiał mnie że żądam 12zł netto/h. to i tak mało ! spawacze mają 32zł/netto/h.

Imię , nazwisko , certyfikaty , śmieszne i idiotyczne pytania.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Green Capital S.A.
clyde

a ja wygrałem i dostałem 7 tys euro ale nie tak latwo było

MARKUS

DAJCIE SOBIE SPOKÓJ ZE SPRAWAMI Z TOM FIRMOM JA PRZEGRAŁEM . POFAŁSZOWALI PAPIERY I NIC IM NIE ZROBICIE. JA MAM DO ZAPŁATY JESZCZE KOSZTA SĄDOWE 2000 TY. SZKODA SŁÓW OKRADAJĄ I SĄ BEZKARNI. TAKIE PRAWO U NAS BRONI SIĘ OSZUSTÓW.

:-)

Ciężko jest posprzatac jeśli się pracuje 15godzin a trzeba jeszcze cos ugotować i zjeść i się wyspac masakra,

Pewnie znowu jakiś troll z biura siedzi i pisze jakieś kocopoły a jedz żebyś tylko tak szybko jak wyjechałeś nie wrócił :D

Jan

Proszę o kontakt osoby oszukane przez firmę G+P IZOMONT sprawę oddalem do sądu j.dyzert@wp.pl

MATEUSZ(EK)

Tragedia!!! I to delikatnie rzecz ujmując! Jestem aktualnie po rozmowie z Panią Księgową i jestem przerażony... W dalszym ciągu czekam na wynagrodzenie za m-c WRZESIEŃ! W umowie jest do 10tego każdego miesiąca, a Pani w księgowości powiedziała mi, że wypłata jest wtedy, kiedy "Prezes" zadecyduje, a nie 10tego... Na ich nieszczęście zapomniałem dopisać w kwestionariuszu osobowym, że jestem mgr ekonomii (rachunkowość spółek prawnych i prawa handlowego) i wiem jak winno odbywać się wypłacanie wynagrodzeń i jeśli do jutra nie będę miał wypłaty na koncie, nie chcę już ich gołych pieniędzy, a te, które będą z karnymi odsetkami za zwłokę liczonymi za każdy dzień, plus jakiś mały bonus za moje straty moralne, przekazany, na któryś z Domów Dziecka.... A apetyt mam nieposkromiony....! Dla zainteresowanych polecam artykuł: http://prawo.money.pl/aktualnosci/okiem-eksperta/artykul/co;zrobic;kiedy;pracodawca;spoznia;sie;z;wyplata,94,0,252766.html

Jacek

pewnie Pani Iwonie sie nudzi i pisze takie kocopoły ciekawe czy są przygotowani na wizyte interwencji z polsatu :D

kuraś

Tak to wszystko się zgadza

marcin

Naprawdę pracuje się od11 do15godzin a wynagrodzenie nie na godzinę jak na umowie tylko tylko wedlug uznania ,ciekawy jestem dlaczego odpowiednie sluzby jeszcze się tym nie zajely .

joit

Ludzie PRZESTAŃCIE podpisywać umowy o dzieło tylko umowy o zlecenie w tedy nawet przed sądem sprawa wygrana za nad godziny tylko zlecenie

aaa

Polska umowa o dzieło!!!

pepto

a jak jest z umową niemiecka czy Polska ??

IWONA

SKARBIE TYLKO W NATURZE.

lolo

Nie w Rinteln tylko 7-siedem kilometrow od tego miasteczka.Wyjazd do sklepu w piatek-raz na tydzien.Praca jak praca.Warunki mieszkaniowe-znosne.Polecam miłosnikom disco-polo-muza na maxa-swojskie klimaty.

lolo

to muszą mieć jakieś dojścia bo było tu pełno postów nawet z numerami telefonu i mailami a teraz tego nie ma spoko damy znać a też składałeś pozew w zbiorowym?

MARKUS
@Michał

daruj sobie i to przegrasz sprawe oni fałszuja papiery i są kryci.

Zostaw merytoryczną opinię o G + P Izomont Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w G + P Izomont Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy G + P Izomont Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G + P Izomont Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy G + P Izomont Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w G + P Izomont Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

G + P Izomont Sp. z o.o.