Opinie o G + P Izomont Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy G + P Izomont Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie G + P Izomont Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G + P Izomont Sp. z o.o. w Włocławek

seba

no hotel wyjebany w kosmos a pani w biorze mowi tak jest ladna lazienka aneksy kuchenne naczynia pralnia pokoje 5 gwiazdek no nie powiem jak ktos sobie posprzata to i ma fajnie ale reszta boze jak to zobaczylem ten charakterystyczny odor smrod plesn zasikane korytarze w lazience na scianach odchody sperma i mocz niewiem 95% ludzi tam mieszkajacych to alkoholicy w zaawasowanym stadjum i tych ludzi dopuszczaja do pracy niemcy przymykaja oko bo robota robota przerob toz to powinni zamknac w cholere to szkoda tych ludzi co tam sie wyprawia jezdze pare lat po exportach i sytuacja mnie zmusila pojechac do rinteln na werk ale to co zobaczylem to nie widzialem i nie slyszalem ze w 21wieku takie rzeczy niby unia euro... przepisy a tam gorzej niz sredniowiecze

@seba

jakieś pół roku temu byłem na "rozmowie kwalifikacyjnej" w tej firmie mieszkam 20 km o siedziby pani chyba prezes sie pyta czy umiem ciąć szlifierką kątową i wiertarkę znam wiem jak się ją obsługuje i w tym momencie coś mi zaświtało co to za rozmowa w sprawie pracy na koniec czy taka stawka panu odpowiada po miesiącu podwyżka ja odpowiedziałem , że tam i tu finał tylko proszę mi tam nie chlać zaraz po powrocie do domu włączyłem goworka i całe szczęście, nawiązałem kontak emailowy z jecdnym byłych pracowników rinteln bo o tm kontrakcie piszę i zrezytgnowałem na całe szczęście

jasiek

ja jak dojechalem na miejsce wlasnym autem pojechalem 800 zeta za paliwo nik nie odda bo nawet torby nie wyjolem z auta to bylo w rinteln zajechalem w sobote wieczorem wchodze na hotel na korytarzach mijam zarzyganych zeszczanych a jeden nawet zesrany gosc lezy wpadam na pokoj a tam w ofercie trzydziestoletni brazowy od szczyn materac zawszona niby posciel biale robaki na kuchence o lokatorze nie wspomne pralka jedna na 100 osob zamknieta na klodke a lazienka ku...rwa jezu zebralo mnie na wymioty czy oni sa nie powazni w tym wloclawku? w biorze mowia extra super hotel a na miejscu jak zobaczylem porobilem pare fotek bo to no niewiem moze tam byli bezdomni? brak slow jak mozna ludzi w takich warunkach kwaterowac podobno konie prezesa w duzo leprzych warunkach przebywaja

beny

a jak tam hotelik w rinteln pracowalem tam okolo 2 miechy w zeszlym roku musialem robic bo mialem dlugi i musialem sobie odbic ale przy ok. 14 godzinach charowki dzien w dzien od 5:30 do tak 21:00 albo i lepiej dostalem 1300euro to sie prawie poplakalem skurwesyny je..........bane zlodzieje wyzysk i tyle dno pierd.......lone hotel gorzej niz obora syf i karaluchy myszy szczury ci co robia dluzej to przewaznie alkoholicy ktorym wszystko jedno bo na picie bylo przyzwolenie wiec na takich kase ta firma robi a jak pokazales ze cos umiesz to jeszcze wiecej ci roboty dokladali odradzam stanowczo najgorszemu wrogowi nawet z dala od tej firmy ludzie omijajcie zlodziejstwo wyzysk i warunki najgorsze z najgorszych

lolek
@beny

tak to prawda przewaznie alkoholicy reszta normalnych albo odrazu uciekala albo do pierszej wyplaty tez tam bylem na werku kolo rinteln co dzien jakis wypadek a to cos przygniotlo a to ucielo ale jak sie skaleczyles to odrazu zakazenie i szpital na swoj koszt tyle chemi bylo na chali kazde zadrapanie sie nie goilo tylko ropa ciekla zero BHP tylko kielich na odwage i hejaaa... moze ktos powie ze nie prawda ja bylem widzialem pozdro pijaczki z werku w rinteln

pomocny

To nie ja się czepiłem tej firmy, spójrz na zamieszczone opinie, wszystkie firmy budowlane rekrutują zbrojarzy, betoniarzy i murarzy bo dobrzy fachowcy są zawsze w cenie. A problem jest taki, że ta firma nie docenia swoich ludzi co można przeczytać powyżej. Ale każdy robi co uważa, ja nie polecam ani przyjaciołom ani wrogom.

Spawacz

śmieszne rozmówki , rozmawiając o stawce facet wyśmiał mnie że żądam 12zł netto/h. to i tak mało ! spawacze mają 32zł/netto/h.

Imię , nazwisko , certyfikaty , śmieszne i idiotyczne pytania.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
pomocny

Ciekawy jestem riboku kto kazal napisac ci taka opinie ktos z biura? A moze sam jestes z biura nikt normalny tam nie bedzie pracowal zreszta wpisy swiadcza o tym ze nie tylko Andrzej ma problem z ta firma

Proszę państwa, zastanawia mnie jedno, dlaczego prokuratura i państwo polskie nie dba o swoich obywateli. Proszę prokuraturę o zajęcie się tą firmą. Oszustwa i przekręty różnego formatu to z całą pewnością są przestepstwa - prokuratura powinna wszcząć postępowanie wyjaśniające z urzędu. Przewalić ich dokumentację, a następnie przesłuchać świadków. Jeśli czeka na oficjalne zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa to je złożę. Również do rzecznika praw obywatelskich. Widzę, że nikt nie kwapi się do narobienia im koło pióra.

as
@Andrzej

prawda!!!odradzam (usunięte przez administratora) więzienie)...

Stachu

Wszystko co pisza poprzednicy to prawda. Wyzysk to najdelikatniejsze slowo jakiego mozna uzyc. Odradzam , odradzam i jeszcze raz odradzam. Szczegolnie Rinteln. Z opowiesci to jak drugie Auschwitz, a "hotel pracowniczy" w ktorym wszystko jest to bajka. Paniusie z biura nie maja pojecia o czym mowia i nigdy tam nie byly. Gnoj, plesn, pijanstwo i ogolne zadupie. Wspominalem juz o wyzysku ? No ... a, a na koniec i tak na kasie Cie orzna.

byly pracownik

ta firma to wielkie (usunięte przez administratora) jak takie firmy jeszcze sa na runku nie dajcie się nabrać niema tam więcej jak 1300 większe pieniądze maja wlazy jestem szesliwy ze nie ma mnie już tej firmie a werki kolo Hanoweru to wielkie szambo praca jes od rana do nocy gdyby mogli to robil bys jeszcze wiecej

pudzian

(usunięte przez administratora) nic wiecej. jutro wybieram sie do ich biura ciekawe jak beda szczekac. cxhetnie porozmawiam z dyrektorem, po swojemu

wkur.....

Do tego wyplaty na raty.koszmar.

uwaga na b.a,m, stahl barbare i mlodego z pod lipska,bajere maja super, pozniej nie wyplacalni

Marian Były

Potwierdzam Nie zatrudniajcie się tam. Szkoda zdrowia i nerwów. Złe traktowanie ludzi. Kombinacje z kasą(ZUS, składki itp.). Nie polecam

prawda 202

Ludzie dajcie sobie spokój z ta firmą . Banda złodziei kierownictwo patrzy tylko na swoja kieszeń . 3 kierowników do wykarmienia nic nie robią tylko w (usunięte przez administratora) walą . pilnują jak wierne psy żeby nikt nie stał a sami nic nie robią. Masakra !!! nie polecam tej firmy .

były II

Rozbawili mnie ogłoszeniem: "Technolog Konstrukcji Stalowych / Kierownik Produkcji" Czyli 2 in 1, technolog i kierownik haha, ciekawe jaka stawka brutto:))))))))) No dobra, tak serio - to ludzie dajcie sobie na luz z tą firmą, bo szkoda czasu i zdrowia. Ciekawe czy w końcu dorobili się legalnego softu, czy nadal jadą na pirackim autocadzie i innych lewych programach. Do dziś mam obrazy ich dysków, bo musiałem postraszyć prokurenta żeby się rozliczyć i odejść z firmy jak człowiek. Omijać szerokim łukiem tą firmę. Szkoda czasu i można sobie spaprać CV.

robol
@były II

tez tam pracowałem wszystko prawda jeszcze niemoge się rozliczyć z podatku niemieckiego za rok 2011-2012 miał ktoś taki problem co za (usunięte przez administratora)

Przepraszam za literówki Pozdrawiam

Zauważyłem na www g+p certyfikaty. Super, firma po tylu latach dorobiła się w końcu systemów jakości, które oczywiście są nieaktualne od paru lat:))). Ja bym to raczej nazwał podsystemów:), wdrożenie iso3834, to symboliczna kwota, rzędu 3 zagrabków dobrego technologa lub kierownika. Po zdjęciach widać, że niewiele się zmieniło na hali produkcyjnej. Taki zakład, przedstawiając się w superlatywach, powinien dawno mieć certyfikaty, promesy i to konkrety odnośnie systemów zarządzania i jakości, nie wspominając o zarządzaniu zasobami. Myślę, iż wystarczy moich opinii, kto zna branże wie co i jak. Bez komentarza:)) Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do wyrażania opinii. To jedna z niewielu form i możliwości, dlatego najlepiej zachować obiektywizm i wszelkie zasady, nie tylko moralne. Pozdrawiam

Nie bójcie się dodawać tu swoich opinii, nawet jeśli giną po jakimś czasie. Ważne, że informacje się rozchodzą o tej firmie. Byłem jakiś czas temu w dużej, poważnej firmie na pomorzu i Panie od rekrutacji widząc w moim CV G+P, miały nieciekawe miny i wyraziły trafną opinie na temat tej firmy. Państwo musi stworzyć prawo, które chroni swoich obywateli. W Polsce rzecz niestety ma się inaczej. Spójrzcie sobie na ustrój polityczny w USA lub innych krajach, a w Pl rządzi parlament:), który już od zalania dziejów, a konkretniej od rozpadu potęgi polskiej, nie w nosił nic dobrego. Był furtką dla obcych mocarstw itp., paraliżował władzę królów. Porównajcie sobie też liczbę ludzi polskiego parlamentu, a w innych krajach. Puenta; im więcej ludzi do rządzenia, tym więcej konfliktów itd. Polacy nie mają dobrej mentalności, każdy dba o swoją d... Mówi się o nacjonalizmie krajów europejskich - chodzi o to, że Ci starają się dbać do końca o swoje społeczeństwo fabryki itd. Sorry za wywody, ale zebrało mi się. Dopóki naród jest podzielony i nie zrozumie pewnych mechanizmów, niewiele zmieni się w naszym kraju.

Witam wszystkich Nie wieszajcie psów na biurowych, bo niektórzy z nich są gorzej tyrani psychicznie od pracowników fizycznych. Pracowałem tam jakiś czas temu i byłem świadkiem procederów, które czynił prokurent. Nawet dyrektor bał się własnego cienia, a młody prokurent (który jest słaby technicznie) stosował praktycznie codziennie psychotechnikę na nim i na biurowych. Zatrudniał młodych ambitnych z całego kraju, dając dumnie brzmiące stanowisko "specjalista ds. tech. itp, a potem wyciskał ich jak cytryny. Firma totalne dno, za mnie nie było komórki kontroli jakości, robotę sprawdzali Ci młodzi niby specjaliści od spraw technicznych, którym jeszcze brakowało doświadczenia. Ogólnie zła organizacja i kiepskie zarządzanie. Wszystko skupia się na zysku przy najmniejszym wkładzie, błędne koło. Pracownicy na kontraktach są oszukiwani. Wiem jak ten mechanizm działa. Sam pracowałem na kontrakcie. Wszystko ładnie, pięknie, a z dnia na dzień okazuję się - nadgodziny (niepłatne), stawka (płacą jak chcą), ciągłe psychotechniki i zastraszanie itp. Ciekawe czy właściciele nie mają niemieckiego pochodzenia:). Co jest pewne?, to że są bogaci, mają stadniny oraz inne działalności gospodarcze, ale wydaję mi się, iż brakuje im ludzkich wartości i zatracili się w pogoni za pieniędzmi. Reasumując, zarówno pracownicy fizyczni jak i umysłowi nie mają lekko w tej firmie. Może jakaś mała grupa nie będzie narzekać, bo po prostu są potrzebni. Jakieś minimum zawsze jest potrzebne. Nie tylko g+p tak działa, ale pamiętajcie, że też jesteśmy współwinni temu jak dziś postępują elity wobec nas. Porównajcie sobie Skandynawie do Pl. Tam jest siatka płac, każdy może sprawdzić dochód przedsiębiorcy, polityka, współpracownika itd. W Polsce na niektórych stanowiskach zarabia się miesięcznie tyle, że zwykły śmiertelnik nie odłoży tego przez całe życie:)). Pamiętajcie również - elity są powiązane z polityką itp., także jest jak jest. Czytajcie dużo w necie i gdzie się da, bądźcie świadomymi pewnych rzeczy, a może Wasze dzieci będą miały lepiej. Wielu skorzystało na przewrotach w PL. Zadajcie sobie pytanie - kto zniszczył przemysł w Polsce w latach przełomu. Może tyle starczy. Pozdrawiam i nie polecam dorabiać g+p. P.S. Jestem obiektywny i rozumiem każdą stronę. Pracowałem na stanowiskach fizycznych i umysłowych, nawet po zarządzanie działami technicznymi i produkcyjnymi.

jestem_tuu

a co mialo sie zmienic? praca od 5.30 do....? czasem do 18 czasem do 22.... chyba ze P. Rainer wozil beton to max 20 i fajrant. Alkocholicy jada do pl na "zastrzyk" i wracaja spowrotem, sa bardzo dobrze traktowani a zwykly szarak? hmm 3 dni choroby i zwolniony, z Art.52 :D powodzonka wszystkim w Rinteln :)

cmd

Witam! Jak wygląda to wszystko na dzień dzisiejszy? jeżeli chodzi o Izomont we Włocławku ? nadal oszukują ? czy coś się zmieniło ? , poprawiło ?

misiu
@cmd

W OWEJ FIRMIE NIE ZAROBISZ NAWET NA SIANO DLA KONI WLAŚCICIELA

Zostaw merytoryczną opinię o G + P Izomont Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w G + P Izomont Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy G + P Izomont Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G + P Izomont Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy G + P Izomont Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w G + P Izomont Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

G + P Izomont Sp. z o.o.