Opinie o DM System w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DM System. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie DM System o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DM System w Łódź

lola

a ja zadnych problemów nie mam z tą firma, wypłata zawsze na czas i to całkiem niezła;)

Mala

Inspekcja pracy nic tu nie zrobi, bo pracujesz w tej firmie na umowę o dzieło, a inspekcja pracy zajmuje się sprawami jak masz umowę o pracę. Wiem bo już byłam i chciałam nasłać na tą firmę inspekcje, ale nie da rady.

Mała

Ja się nie rozliczyłam z tego Pita i zamierzam skargę napisać

student prawa

[usunięte przez moderatora]Dalej omijajcie Inspekcję Pracy a takich firm bedzie więcej. Skoro Cię oszukali to zgłoś to do Inspekcji Pracy. Ta z kolei przeprowadzi kontrolę i jeśli okaże się, że te umowy przez Ciebie podpisane nie zostały rozwiązane to przysługuje Ci roszczenie o wypłatę należnych Ci pieniędzy. Takie sprawy przedawniają się po 3 latach, a sprawy sądowe w Izbie Pracy i Ubezpieczeń społecznych przebiegają w trybie uproszczonym. Koszty takich spraw są minimalne, zależne od wartości przedmiotu sporu. Zgłoś to koniecznie do Inspekcji pracy zamiast skarżyć się na forum.

Firma DM System poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
xxx

[usunięte przez moderatora]Nawet jak się rozliczyłaś za 2011 rok to itak zrobiłaś to błędnie, bez danych z tego pitu. W sytuacjach gdy pracodawca/zleceniodawca nie chce wydać pitu należy zgłosić to do US.

Mała

[usunięte przez moderatora] mnie dziś zadziwiła, pracowałam u niej w 2011 roku, a ona mi w 2013 roku przesyła PITa. Gdzie ja już się dawno rozliczyłam za ubiegły rok. Mogła by sobie porządek zrobić w papierach, bo chyba rok przespała cały. . .

Śmiech
@Mała

Oczywiscie, jesli ktoś ma zamiar zarabiać 300/400 zł na miesiąc, lubi oszukiwać ludzi i mieć robione pranie mózgu to jak najbardziej polecam tą firme :) Jedyne czego jesteście w stanie sie dorobić w tej firmie to wrogów ze strony oszukanych "klientów" co moze wam sprawic sporo problemów mieszkając w Łodzi, bo najczesciej bedziecie chodzic po meliniarskich kamienicach. Ta "firma" to jedna wielka akwizycja która ma na celu tylko i wylacznie oszukiwanie- klientów oraz praconików ! ! ! JAK NAJDALEJ OD TEGO SYFU ! ! !

Mała

możesz pomarzyć o tym, że dostaniesz PIT z tej firmy

wuuuuwwwuu

nie spodziewaj się pita bo to oszuści, mieszczą sie teraz na kasprzaka 13

M

Czy ktoś wie, gdzie firma się teraz podziewa? Do tej pory nie dostałam pita11 i nie spodziewam się, że dostanę. Muszę sama ich poszukać.

Witam

Witam serdecznie. Pracowala Pani w firmie Bes.? Mam pytanie pracował tan Pan.[usunięte przez administratora] , czy kojarzy Pani nazwisko ?

xyz

poleca, firma ok i wypłacslna - potwierdzam.

anoko

świetna atmosfera, mili ludzie i potwierdzam firma wypłacalna!

janka

ja sie nie zgodze z tym co jest napisane, ja dotarłam bez problemu, kartki są widoczne, obsługa miła i uprzejma - bez zarzutu. Polecam Vision Express:D

myszka

Nie dawno byłam w tej firmie na rozmowie w sprawie pracy. Od razu wydawała mi się podejrzana. Na budynku od ulicy nie było żadnych ogłoszeń, tablic reklam o tej firmie a inne firmy miały swoje reklamy. Weszłam do klatki na drzwiach tylko kartka z napisem lokal 2 a u góry mała karteczka MCW. Mały lokal i tylko jedna pani za biurkiem, nikogo więcej. Proponowała mi dwa stanowiska. Dziwne mi się wydawało ,że takie pieniądze i taką karierę można zrobić w takiej dziurze. Z ogłoszenia wynikało ze to duża firma, dużo ludzi, możliwość awansu a to zwykła speluna. Co więcej tego samego dnia po rozmowie dostałam smsa o 21 wieczorem z przypomnieniem o pierwszym dniu pracy. To też było dziwne. Która firma wysyła sms o tej godz. I na rozmowie nie padła żadna nazwa firmy dowiedziałam się tylko ze chodzi o coś z energią. domyślałam się ze ta mała karteczka na drzwiach z trzema literami MCW to niby ta firma. Po konsultacji z rodziną nie poszłam na drugi do tej pracy bo bałam się co mnie tam czeka. Później chwilami zastanawiałam się czy się może nie pomyliłam odnośnie ich, ale znalazłam wasze wypowiedzi i już wiem że moja kobieca intuicja nie zawiodła mnie. Dodam ze teraz ta firma znajduje się na Kasprzaka 13 lokal 2. Myślę, ze takie podejrzane firmy powinno się unikać szerokim łukiem.

zadowolony klient

FIRMA OBNIŻYŁA MI RA (usunięte przez administratora) NEK ZA PRĄD - JESTEM ZADOWOLONY. OBSŁUGA PROFESJONALNA, MIŁA, WIDAĆ ZE ZNAJĄ TEMAT OD PODSZEWKI. POLECIŁEM JĄ SWOIM ZNAJOMYM I RÓWNIEŻ POPIERAJĄ MOJE ZADOWOLENIE. POLECAM WSZYSTKIM TĘ FIRMĘ:)

KAMIL

LUDZIE, PRACOWALIŚCIE TAM MIESIĄC, A WYPOWIADACIE SIE JAK ZNAWCY TEMATU. NIKT TAM NA SIŁE CIE NIE BEDZIE TRZYMAŁ JEŚLI NIE CHCESZ. BEDZIESZ DORABIAŁ SOBIE NA ETACIE ZA MARNE GROSZE ZAMIAST PROWADZIC WŁASNY BIZNES. TY BEDZIESZ SZUKAŁ PRACY ZAMIAST STWORZYC MIEJSCA DO PRACY INNYM U SIEBIE W FIRMIE!! POZDRAWIAM

krise

chyba tez odpuszcze mam taki sam dylemat, ta sama rozmowa ten sam adres

Mala

Cześć nie warto iść tam, oszukają Cię będziesz chodzić od drzwi do drzwi i narażać się innym

paskuda

witam, mam pytanko bo byłam ostatnio na rozmowie w sprawie pracy na Kasprzaka 13. dopiero po powrocie znalazłam opinie odnośnie tej firmy. dziś dostałam telefon i zostałam zaproszona na dzień próbny. pani proponowała mi stanowisko obsługi klienta. zastanawiam się czy warto podjąć ta prace. proszę o pomoc

Capello

D.M System to [usunięte przez administratora] którzy nigdy nie wypłaca ci twojej kasy którą zarobileś gdyz uważają że umowy które podpisujesz klienci rezygnują nie wierzcie w slowa Magdaleny ktora opowiada jak cu (usunięte przez administratora) ie jest i jak szybko mozna ansowac i sie dorobic niewiadomo czego oni tylko ludzi w butelke nabijaja... Kasy zarobionej nigdy nie dają na dojazd trzeba samemu kase wlasna placic i do tego chodzenie jak akwizytor po domach... Zwrotu kasy nie ma za dojazd tylko strata czasu i prywatnych pieniedzy. Nie idzcie na więckowskiego 33 lok 2 do tych oszustów... bo bedziecie oszukani jak ja

Zostaw merytoryczną opinię o DM System - Łódź

DM System