Opinie o PROLEX w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PROLEX. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PROLEX o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROLEX w Wrocław

dida

umowa to śmieciowa,umowa zlecenie od 3,50-7 zł/h netto niby na starcie, ale ten start jest przez cały okres pracy,a i jeszcze trzeba samemu sprawdzać czy w ogóle zarejestrował tą umowę,przychodzi czas wypłaty i zaczyna się czas kiedy chodzisz i prosisz się o swoje wynagrodzenie,a wszyscy w biurze traktują cię jak niechciane i śmierdzące (usunięte przez administratora) czyli jesteś zbywany najróżniejszymi wymówkami i obiecankami jak już dochodzi do wypłaty zawsze znajdą coś aby urwać jak najwięcej z wynagrodzenia niby to kary finansowe nie wiadomo za co,ludzie zapomnijcie o tej złodziejskiej firmie !!!

dida

To prawda byłem tz pracownikiem grupy interwencyjnej jednoosobowej jakaś żenada, ten kurduplowaty gnom zwany właścicielem robił oszczędności na składzie osobowym grupy, a była to pseudo grupa nie posiadająca nawet wpisu na listę pracowników kwalifikowanych co tu więcej pisać o kwalifikacjach i kantach tego pozera. Wynagrodzenie nigdy na czas nie było i z tego co wiem nadal nie ma, płaca absurdalnie niska za wykonywaną pracę i nie wypłacana regularnie, na szczęście już tam nie pracuję ale wciąż dochodzę swoich poborów. Gorąco nie polecam pracy w firmie PROLEX jest to firma krzak i zakała branży ochroniarskiej.

anty prolex

co może zmienić takiego człowieka z prolexu i podobnych złodziei z innych firm, tylko 3 wojna światowa i mam nadzieje że nadejdzie jak najszybciej, bo wtedy takim ch..om jak prolex naleje się im do d..y

jerzy

Nawiązując do moich poprzednich wpisów i wpisów osób podobnych sytuacyjnie do mnie nie zmieniam zdania na temat tej patologicznej firmy i jej patologicznego zarządu.Normalny człowiek po takich wpisach wszystkich tych okradzionych ludzi przeprosiłby i ukorzyłby się przed nimi ,ale widocznie to nie jest normalny człowiek.Moją sprawę przekazałem już do Sądu jest już sygnatura akt i czekam na rozprawę.A te pochwalne wpisy to dzieło niewolnika ,który dostał pierwszą od 6 miesięcy pęnsję i z wdzięczności pisze takie bzdury .Zobacz człowieku ile jest pozytywnych wpisów a zobaczysz gdzie jest prawda.Pozdrawiam wszystkich okradzionych i przypominam ,że tylko Sąd i ewentualnie nowa władza może rozpędzić to towarzystwo wzajemnej adoracji (usunięte przez administratora)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie PROLEX na stanowisko Kierowca - Dostawca? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
reko

prawda nie ma wypłat na czas, niektórzy w ogóle nie dostają i sprawa trafia do sądu pracy. A z czego kupił willę i porsche, za pieniądze pracowników.

Go

pracuję w grupie interwencyjnej,jest dobra atmosfera,wypłaty na bieżąco,tak trzymać.

były
@Go

A czy prawdą jest że w tej całej niby grupie nie ma ludzi z wpisem na kwalifikowanego i niektórzy mają plastikowe pistoleciki na wodę? Wypłaty na czas w prolexie , tak po dwóch miesiącach.

waren

Gówno prawda, jak wypłat niema tak niema. Wielka ściema z tym zachęcaniem do pracy, dużo ludzi się zwolniło z tej firmy i mają problem żeby zatrudnić nowych, bo wszyscy wiedzą, że firma nie chce płaci pracownikom pensji za pracę, bo są to umowy zlecenia. A prowadzący się śmieje im w twarz i okrada ich w biały dzień. Dom ma, porsche ma, teraz czas na inne luksusy za pieniądze okradzionych pracowników...

Beniu

od pół roku fajna atmosfera, wiele się poprawiło w firmie i całkiem niezłe zarobki, w porządku dyżurni SD (stanowiska dowodzenia), fajni ludzie, fajny skład (szczególnie grupy interwencyjne), poprzednie opinie mijają się z prawdą.

Zbi

Od niedawna pracuję w tej firmie w grupie interwencyjnej atmosfera jak w domu ,warunki dobre , wypłata na czas. Słyszałem rożne opinie na temat tej firmy co było dawniej ,ale niestety sytuacja w rzeczywistości na dzisiaj jest inna, . Spróbuj nawiązać z nimi współpracę a przekonasz się sam jak jest.Polecam pracę w tej firmie. Zibi.

who

Wiesz co erwin puknij się w łeb. Widać, że jesteś pracownikiem i będziesz bronić tego psych...ę. A joga dobrze napisał, skoro ten ch.. nie płaci pracownikom i ich okrada to jaki tu jest szacunek drugiego człowieka. Popieram całkowicie niech ta firma padnie razem z tą świ..ą. A późno to jest teraz a koniec tej zasr..j firmy już bliski.

joga

Ostatnio widziałem tego karła na mieści wygląda jak chodząca śmierć. Zdjęcie całego towarzystwa mnie rozbawiło, to już mój kał wygląda lepiej w kiblu. Jak go widzę to srać mi się chce. A teraz to mi może gów.. z pod du.. zeżreć. Stary ch.. cieszy się swoim bogactwem, a w piekle będzie mieć tylko pył. Chodź dalej do kościoła i udawaj wierzącego, tylko księdzu powiedz prawdę, że ludziom nie płacisz i bogacisz się na ludzkiej krzywdzie. Beztalencie, kowboj z ch.. w du... wal się na r.. siwy karle. Do tego nazwa tej firmy chyba dnolex.

jerzy

Zgadzam się,że wygląd i ubiór to póżna komuna i dodatek w postaci pani vice prezes KOSZMAR.Dobrali się idealnie po wyglądzie to chyba pani vice prezes.A tak na marginesie tchórzostwo z tej pięknej pary jest ogromne bo na tyle wpisów ani jednej odpowiedzi.Dziwię się tylko panu Siewiorowi ,że związał się z taką patologiczną firmą bo znam go jeszcze kiedy był trenerem koordynatorem sekcji judo w K.S.Gwardia.

york

On jest totalnym bezguściem, ubiera się jak w westernie, niedługo założy kiecę i szpilki i będzie polewka na całego. Kupił sobie porsche bo chce się wywyższyć bo jest tak niski jak hobbit. W głowie ma pusto bo żadnej szkoły porządnej nie skończył. Posiada sporo członków na różnych stanowiskach, widać że lubi członki ale te inne, no i chyba własnego mu brakuje. Życzę mu jak najwięcej chorób i pozwów w sądzie oraz upadku tej firmy i żeby mieszkał pod mostem i żarcie wyjadał ze śmietnika...

jerzy

prolexowy Janosik donosi na stronie o swojej firemce z poddasza,że jednym z aspektów działalności jest pomoc charytatywna i współpraca z klubami sportowymi.A według mnie tym głównym aspektem a może nawet najważniejszym jest kradzież pracowniczych pensji i dzięki temu Janosik jeszcze działa jerzy rysiak.@interia.eu

anty prolex

dobrze Jerzy...brawo...podaj maila to się z Tobą skontaktuje w sprawie świadka przeciwko prolexowi. Gdy pracowałem prezes ludziom nie płacił, a za te pieniądze kupił sobie nowego Porsche Cayenne. Z tego co widziałem to często samochód z prolex był zaparkowany koło Sądu i wszystko jasne...

jerzy

Patologiczny Janosik z prolexu chwali się,że daje biednym tylko nie dodał,że pieniądze są tych ludzi którym nie wypłacił pensji czyli de facto to my okradzeni przez prolexowego Janosika sponsorujemy te fundacje i PKPS.Co do mojej osoby to sprawa o zwrot 3 miesięcznych jest już w Sądzie ma sygnaturę akt i czekam kiedy Janosik wypłaci zaległości.

jerzy

chciałbym odpowiedzieć temu mędrcowi najprawdopodobniej pracownikowi prolexu ja już mam emeryturę i nie muszę wyjeżdżać do Niemiec a jeżeli ludzie wyjeżdzzją to uciekają przed takimi firmami jak prolex.Reasumując w patologicznym kraju patologiczne prawo oracy chroni takie patologiczne firmy,które w nazwie chwalą się ochroną osób i mienia a to mienie mnie ukradli

tak

prezes ma za życia raj a w piekle horror i tam będzie jego miejsce...

Jerzy

zgadzam się z moimi poprzednimi rozmówcami i dodaję od siebie,że gdyby prawo stanowiło o świadomym niepłaceniu pensji jako kradzież to prezez prolexu siedział by już z 10 lat.Jak gościu,który jest w zarządzie opieki społecznej,sponsoruje fundację Alberta oraz kluby sportowe okrada schorowanych emerytów i rencistów i ma czelność pisać o tych sponsoringach w wizytówce firmy.Hipokryzja tego człowieka osiągnęła apogeum.Piszę ten tekst bo też od styczni nie dostałem pensji.

@Jerzy

polecam złożyć pozew jak najszybciej. Nie ma sensu czekać i próbować rozmawiać z tymi ludźmi. Myślą, że mają do czynienia ze starszymi, niedołężnymi osobami, które nie będą próbować na drodze sądowej odzyskać tego co się im należy. Mam nadzieję, że już niedługo dosadnie się przekonają jak bardzo się mylą.

Dobra Rada

NIE POLECAM! Oszuści! Nie wypłacają wypłaty od pół roku. Myślą, że są bezkarni i żyją sobie w luksusach a ludziom nie płacą. Pomijając fakt, że zatrudniają ludzi za grosze a umowy rozbijają na 2 spółki celem ominięcia podatków... Radzę trzymać się z daleka!

Dobra Rada

@twit - z jakim podejściem? Chodzi o umowy czy o luksusy? W przypadku umowy to skoro podpisuje je 2 a dotyczą jednego stanowiska wykonywanego w tym samym czasie to chyba nie trzeba być prawnikiem żeby wiedzieć po co tak robią... Największym problemem w przypadku tej firmy jest to, że nie płacą wynagrodzenia i mają w nosie to czy masz na życie czy nie. Pracujesz tam parę miesięcy a przez kolejne pół roku nie jesteś w stanie wyegzekwować tego co ci się należy - czyli zapłaty za sumienną pracę. Dodając, że za godzinę pracy płacą śmieszną stawkę - 4 zł...

Zostaw merytoryczną opinię o PROLEX - Wrocław

• Jak się pracuje w PROLEX?

Zobacz opinie na temat firmy PROLEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROLEX?

PROLEX