PROLEX

Wrocław

Opinie o PROLEX

dida 2015-08-23 14:25:37
To prawda byłem tz pracownikiem grupy interwencyjnej jednoosobowej jakaś żenada, ten kurduplowaty gnom zwany właścicielem robił oszczędności na składzie osobowym grupy, a była to pseudo grupa nie posiadająca nawet wpisu na listę pracowników kwalifikowanych co tu więcej pisać o kwalifikacjach i kantach tego pozera.
Wynagrodzenie nigdy na czas nie było i z tego co wiem nadal nie ma, płaca absurdalnie niska za wykonywaną pracę i nie wypłacana regularnie, na szczęście już tam nie pracuję ale wciąż dochodzę swoich poborów. Gorąco nie polecam pracy w firmie PROLEX jest to firma krzak i zakała branży ochroniarskiej.
dida 2015-08-30 22:35:23
umowa to śmieciowa,umowa zlecenie od 3,50-7 zł/h netto niby na starcie, ale ten start jest przez cały okres pracy,a i jeszcze trzeba samemu sprawdzać czy w ogóle zarejestrował tą umowę,przychodzi czas wypłaty i zaczyna się czas kiedy chodzisz i prosisz się o swoje wynagrodzenie,a wszyscy w biurze traktują cię jak niechciane i śmierdzące [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czyli jesteś zbywany najróżniejszymi wymówkami i obiecankami jak już dochodzi do wypłaty zawsze znajdą coś aby urwać jak najwięcej z wynagrodzenia niby to kary finansowe nie wiadomo za co,ludzie zapomnijcie o tej złodziejskiej firmie !!!
max 2015-09-08 15:53:19
dida pisze prawdę, a za co karzeł kupił sobie nową willę, porsche i co roczne wycieczki zagraniczne. Właśnie za te pieniądze z tych ludzi. Na początku 2000 roku mieszkał w bloku jeździł daewoo, później ssangyong i zero wycieczek corocznych. A teraz się wyrobił jak g...o w betoniarce. Karzeł. Ale na szczęście zdrowie mu nie sprzyja. Oby go zawał w końcu trafiło lub tragiczny wypadek samochodowy.
okradziony_przez_PROLEX 2015-12-03 14:06:26
JEŻELI NIE DOSTAŁEŚ PENSJI Z PROLEX-u, TO PODAJĘ PEWNY SPOSÓB.

Złóż pozew w trybie upominawczym i kiedy sąd go wyda (a wydaje, PROLEX nie odwołuje się zresztą) to idź z nim do komornika.
U komornika trzeba wpłacić jakąś tam zaliczkę (potem komornik ją zwróci), ale najważniejsze to podać skąd ma ściągnąć kasę.

Oprócz konta PROLEXU podajemy komornikowi nazwy firm, które PROLEX ochrania. Komornik zajmie te należności i przekaże tobie:

Są to firmy:
1) Centrum Handlowe GAJ, ul. Świeradowska 70, 50-559 Wrocław, NIP 899-22-31-220
2) Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej, al. Kasztanowa 3A, 53-125 Wrocław
3) "NASZ DOM", pl. Solidarności 1/3/5, NIP 897-15-82-032

W ciągu miesiąca kasę otrzymasz na konto.

Powodzenia.
Toni 2015-12-06 20:57:53
Potwierdzam fakt iż firma Prolex nie wypłaca pensji swoim pracownikom. Bylem pracownikIem tej firmy i sam na własnej skórze to przerabiane. Prezes wraz ze swoją małżonką V-ce Prezesów ,która trzyma kasę nie dla pracowników lecz na potrzeby wlasnej rodziny są wyrafinowani i obojętni na ludzkie problemy i losy.Dosyc ze marnie płacą bo 4,00 zl Na godzinę to jeszcze od kilku miesiecy nie wypłacił mi poborow. Jak się przypomnieć i pójdziesz do nich to dadzą ci 100 zł na odczepnego, żebyś im nie przeszkadzał bo ciężko V-ce prezeska pracUje a on szszaleje. Jest to najgorsza firma ochraniarska w całym Wrocławiu mimo iż jest na
Rynku 25 lat.
j23 2015-12-08 18:53:13
nigdy nie zatrudniajcie się u tych złodziei wykorzystują schorowanych ludzi ktorzy chcą dorobić parę groszy na leki banda niewyypłacalnych gnoi i oszustów
end 2015-12-30 18:23:08
W 2016 roku skończy się oszukiwanie ludzi, karą dla wszystkich bogatych będzie III wojna światowa i te pieniądze wsadzi sobie w d..e i trafi wprost do piekła ten sasr..y nierób, karzeł w czarnym diabelskim porsche...
who 2016-01-12 22:16:11
życzę temu fraj...i, kurd...i, co okrada ludzi z pensji - raka i obyś przeżył męczarnie na tym świecie, a później wprost do piekieł...
Seriusz 2016-01-15 11:34:51
Pracodawca nie płaci ludziom pensji dzieli je na kilka etepów , płacąc po 100 lub 200 zł..Pracują osoby ktorym sa winni nawet po 20 tysiecy złotych. Jak się upominasz jesteś be .Kiedy nadchodzi dzien wypłaty nigdy ich nie na w godzinach rannych pojawiają się dopiero po 11,00 i tłumaczą że czekają na wpływ gotówki od kontrachenta na konto.z tegpo co wiem to kontrachenci płaca na czas.
dida 2016-01-17 23:35:11
obiekty to 3,50 zł/h - 4,80 zł/h
grupa 8,00 zł/h
konwoje 2zł/szt
war 2016-01-24 18:18:08
Prowadzący chodzi do kościoła, modli się do diabła, diabła ma za skórą, cała rodzina jego ma diabła i do piekła trafi za swoją pychę i za oszukiwanie ludzi.
Nierób, tłusty karzeł z ryjem podobny z filmu "droga bez powrotu"...
obiektywny Heniek 2016-01-31 10:42:00
Przypominam wszystkim "pokrzywdzonym", że PROLEX to nie izba wytrzeźwień, nie sypialnia i punkt wydawania darmowych telefonów, latarek oraz innych rzeczy, które można sprzedać. Dodam też,że sklep "BIEDRONKA" to nie miejsce wydawania darmowych czekoladek tylko trzeba za nie płacić. Niech każdy sumiennie robi swoje, nie czyta bzdur, a będzie usatysfakcjonowany. W innych firmach jest im tak dobrze, że dobrze im tak. Pozdrawiam
anty 2016-02-03 09:02:15
Co ty wypisujesz za bzdury, co ma piernik do wiatraka... wypisujesz farmazony, że "to nie izba..." itd. skup się półgów... Ten idi..a nie płaci ludziom i tyle. Firma syfi...a i tak padnie wcześniej czy później, a prowadzący dopiero się załamie, a już się nie mogę doczekać jego porażki...
jerzy 2016-02-19 20:18:52
Poczytaj obiektywny Heniek prawdopodobnie jesteś przydupasem tego patologicznego prezesika .Przyzwoity człowiek w przypadku pomówienia odpowiedziałby na wpisy osobiście a nie wyręczałby się wazeliniarzami.Otóż parę dni temu odbyła się w Sądzie rozprawa przeciwko Prolexowi zwrot zagrabionych mi pieniędzy z tytułu nie wypłaconych pensji.Oczywiście patologiczny Janosik przegrał i musi mi oddać dług plus nawiązka.Naturalnie przedstawiciela tej patologji nie było.Wyrok Sądu miałklauzulę natychmiastowej wykonalności.Jeżel Janosik nie zapłaci to następny krok komornik,MSWiA i Ministerstwo Pracy .Za punkt ambicji postanowiłem pozbawić tą patologiczną firemkę koncesji oraz ISO.Jeszcze raz powtarzam takie złodziejskie łotry tylko przed oblicze Sądu to kosztuje tylko 100 złotych.Zwrot kosztów i nawiązkę Sąd obciąża patologiczną firmę.Ludzie nie dajcie się!
jerzy 2016-02-19 20:32:49
Zapomniałem dopisać o przekazaniu wyroku do Krajowego Rejestru Dłużników.Jeszcze raz pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z patologią.
były 2016-02-20 09:45:40
Super Jerzy :). Teraz jak dostaniesz wyrok na papierze po 21 dniach po wpłaceniu 6 zł za odpis, nie proś się o pieniądze od prolexu, tylko od razu idź do komornika.
On dlatego się nie pojawił w sądzie bo wiedział, że sprawę od razu przegra. A gdy miałby szansę wygrać, to by się pojawiał w sądzie razem z adwokatem z ul. Grabiszyńskiej i strugałby by de..a. Życzę jemu jak najwięcej pozwów, ludzie nie dajcie się, zróbcie mu taką reklamę, jak on zwami postępował...A samemu pozwanemu życzę w tym roku 3 wojny światowej i zobaczymy, czy będzie się tak cieszył...
roki 2016-02-20 12:37:36
Do Jerzego. Uważaj na prowadzącego z prolexu, teraz będzie się chciał na tobie zemścić, z tego co słyszałem jak robił z innymi, to będzie ci wysyłać patrole z prolexu pod twoim domem, rób zdjęcia tym samochodom oraz będzie chciał wysyłać bezpośrednio do ciebie oferty pracy, z podstawionymi jego kolesiami i też zbieraj dowody. Jak dojdzie do takiej sytuacji, to sprawę kieruj do prokuratury o stalking, a ja się zgłoszę w charakterze świadka w twojej sprawie (napisz wtedy na forum, a ja odpowiem).
Czy tą sprawę skierowałeś do Sądu Pracy czy cywilnego?
jerzy 2016-02-21 18:56:49
Dziękuję za informacje na temat tej patologicznej firmy wykorzystam je aby pozbawić to szemrane towarzystwo licencji i certyfikatu ISO.Patologja dostała te przywileje dawno temu i pora ,żeby urzędnicy na nowo ocenili złodziejskie postępki firmy i parasola ,który ją ochrania tym bardziej,że mamy nowego Ministra SprawiedliwoSlci,Ministra Pracy i Rzecznika Praw Obywatelskich.Pozew złożyłem w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Śródmieście VIII WydziaL Cywilny opłata 100 złotych.Wyrok czytany jest natychmiast ponieważ na rozprawie brak jest przedstawiciela patologji i posiada klauzulę natychmiastowej wykonalności co pozwa2a mi po uprawomocnieniu się wyroku udać się do komornika i Krajowego Rejestru Dłżników
anioł 2016-02-21 23:46:41
No i co prowadzący łyso ci teraz. Skoro zawsze byłeś taki cwaniak, czego ciebie nie było na sprawie sądowej. Pochwal się księdzu, że przegrałeś sprawę sądową. Życzę ci jak najwięcej pozwów w sądzie cywilnym i pracy, upadku tej firmy, zajęcia twoich nieruchomości przez komorników, dużo chorób, żeby ci pieniędzy zabrakło, żebyś nie miał co do gara włożyć i na koniec kary bożej, aby cie zesłał wprost do piekła... mściwa s..o je..a k...o.
A tobie Jerzy gratulacje :) że pokonałeś z łatwością tego Ćw..a
roki 2016-02-22 00:00:22
Jeszcze jedno. Prowadzący najprawdopodobniej będzie ciebie oczerniać przed nowymi pracodawcami, którzy to zadzwonią do prolexu zapytać się o ciebie. Byłem świadkiem jak oczerniał innych, że to pijak, narkoman [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie rozliczył się z firmą itd. Nie zdziw się jak nie dostaniesz pracy. To od razu złóż pozew do Sądu o naruszenie dóbr osobistych i daj znać na forum albo podaj maila, a ja się odezwę.
jerzy 2016-02-24 21:27:43
Nie boję się tych łotrów,ponieważ tam gdzie teraz pracuję szefostwo zna patologię prolexu ( nazwę tej krzakowej firemki celowo piszę z małej litery )i wie o machlojkach prolexowego Janosika.Co do rozliczeń to te używane łachy zdawałem w towarzystwie mojego kolegi a umowę o pracę sam rozwiązałem. Tak ,że prezesik - bankrut moralny musi zachowywać się jak gołąbek z prolexowego poddasza. Pozdrawiam okradzionych i jeszcze raz powtarzam do Sądu im więcej rozpraw tym łatwiej będzie mu można odebrać uprawnienia na prowadzenie złodziejskiej firemki.
były 2016-03-07 22:17:50
Jerzy pisze prawdę, a ja jako świadek mogę to poświadczyć, danych swoich nie podaję, ponieważ wiem do czego prowadzący jest zdolny i jest bardzo mściwy, ale i tak s..m na niego z góry na dół. Fr...r, karzeł, je...y
jerzy 2016-03-10 20:12:41
Mam swoje lata i nie widzę sensu aby zmyślać na temat tej patologicznej firemki.Agata@ zapytaj w innych firmach co myślą o patologii prolexu ? Dla przykładu idż na ulicę Kasztanową po 16 godz.i porozmawiaj pracownikami ochrony.Na forum jest za dużo wpisów aby były wymysłem ludzi.Niestetyte wszystkie wpisy ej patologicznej firie są prawdziwe. Pracowałem tylko 3 miesiące bo tłumaczenia prezesika wydały mi się pokrętne i wiarołomne w związku z czym natychmiast złożyłem wypowiedzenie.Teraz czekam do 15 marca i jeżeli nie będzie przelewu sprawą zajmie się komornik a to z kolei będzie dowodem o lekceważeniu Sądu przez prezesika co z kolei wykorzystam do powiadomienia odpowiednich Urzędów o patologicznej działalności tego pseudo sponsora.Dlatego omojajcie tę firmę szerokim łukiem.7
fury 2016-03-16 17:00:05
guzik prawda wolnego nie dają...patologia
jerzy 2016-03-29 20:32:55
Nie dziwię się,że wciąż przybywa oszukanych przez prolexową firemkę.Gdy czytam te wpisy jaki prezesik jest dobry jakie korzyści płyną z pracy w tej super firmie to nie wiem czy płakać czy śmiać się z niedorozwoju umysłowego tych pisarzy.Ludzie zatrudniając się w tej firemce-kogucik od razu kilka miesięcy pracujecie za darmo albo jak potraficie poniżyć się i żebrać to dostaniecie parę złotych.Nie wierzcie tym dobrym wpisom bo tworzą je przydupasy prezesika.
zenon 2016-03-30 17:15:48
Ostatnio widziałem tego czegoś, imitację prezesa i zapewne zapi...ał do swoich adwokatów na Grabiszyńską. Skojarzyłem sobie, że dostał kolejny pozew od sądu. Pochwal się w końcu księdzu, że ludzi oszukujesz, a nie udajesz że jesteś taki dobry. Jego syn robi za aplikanta adwokackiego na Zelwerowicza (blisko tej psiej budy prolexu), żeby miał go kto chronił przed sądem i tak jest kiepski i życzę mu samych przegranych spraw w sądzie.
anty 2016-04-01 19:30:20
"coś" nie wypisuj bzdur, tak cukrujesz tą(usunięte przez administratora) firmę, że normalnie srać mi się chce, wiem że tam pracujesz i prezesina kazał ci cukrować jego firme, bo nikt nie chce się zatrudnić na pracownika ochrony. A dlaczego bo(usunięte przez administratora) nie chce płacić i w tym jest problem. To niech prezesina stanie w obiekcie i nich(usunięte przez administratora) jako cieć.
były 2016-04-04 18:51:01
syf
jerzy 2016-04-08 19:28:20
elo ty jesteś typowym przedstawicielem gatunku oswojonych i udomowionych stworzeń,które za miskę strawy zrobią wszystko co każe pan.Prawdopodobnie tobie chodzi o inną firmę.twój benefit to 200 złotych zaliczki a konto pensji i pan pogłaszcze cię po durnej łepetynie.Miałbyś trochę godności to nie pisałbyś takich bredni.Jeżeli umiesz liczyć to porachuj ile jest wpisów negatywnych a ile pozytywnych.Jaki z tego wniosek?Ja swoją sprawę przekazałem do kancelarii komorniczej i czekam na wynik jej pracy.
jerzy 2016-04-12 21:41:38
Te banany,góry ,rzeki to chyba dla ludzi z zarządu PROLEXIKA i tych,którzy to pokazują.Ludzie nie mierzcie ludzi miarą swojej inteligencji.Bo widzę,że jest ona taka sobie albo utrudniacie celowo negatywne wpisy na temat tej patologicznej firemki.
jerzy 2016-04-21 22:07:13
Pan z kancelarii komorniczej przelał na moje konto prawie całą kwot ,którą patologiczny prezesik jest mi winien.Jeszcze raz powtarzam do Sądu a potem do Kancelarii Komorniczej a ona zabierze tej pazernej klice to co wasze.
były 2016-04-22 14:28:30
I bardzo dobrze i teraz prezesowi łyso co, że musiał pieniądze oddać za pracę.
Oby takich pozwów jak najwięcej było. Popieram do sądu i do komornika z tymi złodziejami...Stracił 2 pełne baki do swojego pierd...go porsche kure..go czarnego koloru.
marcel 2016-05-02 14:58:19
Nie ma gorszej "FIRMY".KTO ŻYW NIECH z NIEJ spiepsza Pierwsza dama nie chce płacić bo nie ma czym .ostatni dzwonek....
emil 2016-05-07 14:30:15
Jest jeden etap rekrutacji, ponieważ nikt nie chce tu pracować. A najlepiej żeby pracować za darmo, a ta k...a żeby drugiego porsche sobie kupił za te pieniądze. Ta firma w końcu padnie i k...a będzie musiał sprzedać swój dobytek.
marcel 2016-05-11 21:59:26
Tracą obiekty i czekają na cud.Nadejdzie...ARMAGEDON.A wszędzie może być tylko lepiej.rotuj się kto może
klose 2016-05-12 21:04:11
....i dobrze, że tracą obiekty, bo prowadzący jest ch..a wart. Oby w tym roku padła ta firma jak pies na ryj.
jerzy 2016-05-15 18:16:42

Pan z kancelarii komorniczej przelał na moje konto całą zaległą kwotę.prolexowy Janosik nie jest bezkarny i musi oddać to co ukradł.
Trochę do tego dołożył ale to i tak mało.Gdyby te łotry złodziejskie do tego dopłaciłiby dużą grzywnę nie wyciągaliby brudnych łap po cudze pieniądze.Jeszcze raz powtarzam do Sądu to prawie nic nie kosztuje a może te złodziejskie praktyki zostaną ukrócone.A co do zatrudnienia omijajcie tę dziadowską firemkę z daleka.Ta firemka-kogucik jest na wykończeniu ledwo dychają,jak padną nikt wam zaległych pensji nie odda.Nie wierzcie tym co wychwalają tych naciągaczy,oni piszą to sami.
marcel 2016-05-17 17:30:34
Drodzy parafianie prolex nie łudź cie się KASY NIE BEDZIE,chyba że w kolejną miesiączkę ("szkolenie") da się coś wyrwać - kurnik - godz 9.00
jerzy 2016-05-18 20:08:12
marcel czemu szyfrujesz tekst? Nie jestem w stanie zrozumieć o co chodzi.Chłopie pisz normalnie.Nie widzę innych wpisów,czyżby było tak dobrze czy kogucikowa firma prolexik pada? Raczej pada ,dlatego szybko bierzcie co się wam należy przez Sąd i w długą.Ta firma jest skończona i patrzeć jak ogłosi upadłość albo zmieni nazwę ale wy i tak nie dostaniecie zaległych pieniędzy.Ludzie w nogi póki pora bo później sądownie rok czasu.Jeżeli składacie pozwy sądowe to doliczajcie koszty i nawiązkę jak największą.Firemkę z poddasza trzeba unicestwić .Niech nie ograbia ciężko pracujących i schorowanych rencistów i emetytów.
anty 2016-05-20 14:09:56
dla mnie prezes jest zerem...będę się cieszył jak ta j...a firma padnie i będzie musiał wszystko sprzedawać i weźmie się do fizycznej pracy ten ch...j
edek 2016-06-20 13:49:49
tak ciagle poszukuja debili do pracy zarobki od 4- 6 zł. na godzine a warunki beznadziejne.Niekture obiekty bez praadu , wody i wc.
fight 2016-07-07 09:14:49
Mam nadzieję, że ta firma padnie w styczniu 2017 r., ma wejść ustawa z minimalną stawką godzinową 12 zł, jeżeli nie będzie to kontrola z PIP i kara nawet 30000 zł. Dobrze temu fraj...i bo płaci 6 zł i będzie musiał dorzucić drugie tyle. Czas na plajtę i zamykać tę śmier...ą je..ą firmę. Już nie mogę się doczekać upadku tej firmy i na porażkę tego przygł...a.
marcel 2016-07-17 06:26:37
Ta firma trzyma się bardzo źle. "Pogubila "gdzieś swoje samochody i czym tu wozić większa gotówkę. Go łap się ale nie u nich. e4rnie podpuszczaj
marcel 2016-07-17 06:27:28
viney 2016-08-05 06:16:14
Jak to się mówi potocznie: Nie mniej,nie więcej-dokładnie NIE PŁACI
Czasem,ale tylko niektórym płaci na raty.
batman 2016-08-08 16:46:40
Ale wydziwiacie i podchody robicie...mnie nie zapłacił i miałem umowę zlecenie, innym też nie płacił bo też mieli umowy zlecenia i byłem tego świadkiem, a jednemu też nie zapłacił i sprawa wylądowała w sądzie i zapłacił bo komornik jego ścignął...przykładów jest wiele....hiena cmentarna z tego karalucha z metra cięty...
gość 2016-08-14 08:15:59
Już Ci odpowiadam,tak owszem byłem pracownikiem patrolu interwencyjnego w tej firmie kogucik w której był ciągły problem z wypłatą do tego stopnia iż już nie jestem tam pracownikiem od ponad roku a firma a firma zatrzymała moje dwumiesięczne pobory,właściciele są zwykłymi pasożytami żerującymi na swoich pracownikach nie wspomnę o wykorzystywaniu ich do maksimum za to obłędną karierę robią wiekowi pracownicy chorzy na Alzheimera którzy pracują całkowicie na czarno i nie wypłacono nawet złamanego grosza, większość pracowników stanowią bezdomni ze schroniska św. Alberta,ale i oni też już tam nie chcą pracować.
gg 2016-08-15 23:06:44
To firma zeszła całkowicie na psy, skoro zatrudniali bezdomnych, no ale kto miał przyjść skoro nie płacili.
To nie długo będzie plajta i dobrze bo srać mi się chce na tą firmę.
rey 2016-08-28 22:37:45
Składaj pozew do sądu bo on nie zapłaci i czeka na przedawnienie sprawy do 3 lat. W ten sposób on się bogaci na ludzkiej krzywdzie i tak robi z pozostałymi. To jest chyba rekord, że nie zapłacił za pół roku, przeważnie to jest trzy miesiące i ludzie się zwalniają. Jak wygrasz sprawę to z wyrokiem sądowym idź do komornika, bo bez nakazu też nie zapłaci, bo wyrok ma gdzieś.
Jego gadka jest taka sama, że kontrahenci nie płacą w terminie i nie ma pieniędzy na pensje. Ale on ma pensje w terminie i cała jego rodzina, a za niezapłacone pensje ludziom wzbogacił się na willę, porsche, coroczne zagraniczne wycieczki, codzienne restauracje i inne luksusy. A k...a ludziom nie płaci Hiena.
fse 2016-09-03 23:18:41
Dla mnie idealne jest to, że zapewnione jest u nich zatrudnienie w ramach umowy o pracę. W końcu o taką stabilność jest dość trudno, a tak to pewnie są jeszcze socjale.
Zostaw swoją opinię o PROLEX - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROLEX