Opinie o PROLEX w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PROLEX. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PROLEX o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROLEX w Wrocław

czarniawy

Witam, chcę dorzucić parę słów na temat firmy PROLEX.To Solidna dobrze zorganizowana firma z którą współpracuję. Nie mam do nich żadnych zastrzeżeń,jestem zaskoczony że niektórzy wylewają żółć i gorzkie żale na temat Prolexu na tym forum. Jak się nie chce pracować, jak się chleje i kradnie to taki pracownik nigdzie nie zagrzeje miejsca a słyszałem o takich " zawodnikach" zwolnionych z Prolexu, którzy teraz właśnie na tym forum łżą na temat tej firmy. Panowie ogarnijcie się bo wam wątroby pogniją, i przestańcie chlać i wypisywać bzdury. Reasumując, firma Prolex jest godna polecenia dla poszukujących pracy, a także dla klientów którzy szukają Agencji Ochrony - PROLEX to jest to.

Loża szyderców

Czy Prolex to ta firma która zatrudnia typów z plastikowymi pistoletami?

Patriccio
@Loża szyderców

Tak, jeden z nich jest nawet niesamowicie pomarszczony

Henryk

Firma nierzetelna ,szczególnie wobec pracowników zatrudnionych na umowę zlecenie. na wypłatę trzeba czekać tygodniami,nie odbierają telefonów .Ostrzegam wszystkich których może zmylić to że firma mieni się nazwą ,,KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONIARSKA " . Moja cierpliwość została wyczerpana i postanowiłem wraz z dwoma koleżankami które wraz ze mną były zatrudnione na umowę zlecenie do ochrony firmy Flora w Mietkowie(usunięte przez administratora)

@Henryk

Heniu ! mnie też proponowali pracę w Gniechowicach we Florze ale tam praca była tylko na parę tygodni więc nie ściemniaj że odszedłeś dlatego że(usunięte przez administratora) na czas.Jak opóżnią się pare dni z wypłatą z przyczyn od nich nie zależnych to nie narzekaj. Jak byś pracował w rangersie ,solidzie , i innych "kogucikach" to byś nie narzekał.Pracuję w Stekopie i nie narzekam, choć poślizgi z wypłatą się zdarzają.

Ed

Pamiętam jednego dyżurnego co kazał składać meldunki co pare godzin , a nie co godzinę jak kazało szefostwo firmy.. Wiem że były problemy z naliczaniem godzin bo chłopakom nie zaliczali całych służb.Przez jednego debila co chciał sobie pospać cierpiało wielu chłopaków!

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie PROLEX na stanowisko Kierowca - Dostawca? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Z kasą chyba nie ma problemu. Problem tkwi w ludziach. Z tego co wiem, jest dwóch albo trzech ludzi normalnych na s.d. lub g.i . Reszta to społeczne męty pokroju pomarszczonego grajka z pistolecikiem na wodę i niedorobionego ormowca .

Komitet obrony przed de...ami

@Nick masz odpowiedź.

Komitet obrony przed de...ami

Tak się składa że każda męska r..a która dostanie kopa z Prolexu za de...ne decyzje, gorzałe lub lepkie łapki-zaczyna ujadać. Najgorsze jest to że czyni to brudnymi łapami junaka czekisty o pseudonimie "dziewczynka z kajdankami" która w poprzednich swoich firmach (relacje współpracowników) znana była ze szpiclowanie i donoszenia. Możemy się tylko łudzić że w obecnej firmie nie będzie się długo prosty...wać. Komitet obrony przed w/w.

Krzysztof

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jak ona przebiega i czy trudno dostać się?

ed

Pracuję w Stekopie na obiekcie Racławicka a wcześniej na Północnej. I co, wypłaty z opóżnieniami miesięcznymi .Gdyby nie interwencja Żółtego u dyr. (usunięte przez administratora)to (usunięte przez administratora) a nie wypłate byśmy widzieli.W Prolexie jednak wypłaty były na czas , i wszyscy chcą by Prolex wrócił na te obiekty.

Ed

Prolex stracił obiekt , bo nowa firma to zakład pracy chronionej , a Prolex nie. Nowa firma proponowała pracę na tym obiekcie na razie wszystkim, ale jak będą dostawać dofinansowanie od państwa tylko dla niepełnosprawnych to pewnie zredukują część załogi.Wiem że niektórzy pracownicy zgłaszali chęć pracy kadrowej i otrzymali zapewnienie że praca się znajdzie . Zobaczymy po nowym roku.

@Ed

I jak wygląda obecnie sytuacja w PROLEX? Możesz napisać coś więcej na temat warunków zatrudnienia, które pracodawca oferuje nowo zatrudnionym osobom? Na pewno to istotne informacje zarówno dla innych pracowników, jak i osób chcących być może związać się z tym pracodawcą. Długo już pracujesz w tym miejscu?

Jacek

Czy tak dobrze się pracuje , że zapomnieliście coś napisać?

gryzli
@Jacek

Firma bardzo nie rzetelna jeśli chodzi o wypłaty zalegają z pensjami po 3 miesiące , firmom odradzam wynajmowanie tej ochrony do pilnowania obiektów .

prolog
@gryzli

Tak samo było jak firma nazywała się Reflex. Potem dostawałem przez 2 lata wezwania do sądu pracy, aż firma upadła, ale widzę, że wylądowali na cztery łapy. Komuna wciąż żywa.

@gryzli

A czy pracodawca w jakiś sposób wyjaśnia swoim pracownikom fakt tych opóźnień w wypłatach wynagrodzeń? Czy temat po prostu jest, ale nikt go nie porusza? Może to były jakieś jednostkowe sytuacje. Jak często mają miejsce w firmie PROLEX?

Jaką macie atmosferę w firmie? Warto aplikować?

Iza

@Daniel, a jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany w PROLEX?Aplikowałeś już do pracy w tym miejscu? @K, rozumiem, że pracujesz w PROLEX. Jak oceniasz tego pracodawcę? @Ed, bardzo Ci dziękuję za Twoją odpowiedź. teraz wiele kwestii jest już jaśniejszych.

@Iza

Teraz GI połapało trochę pijaczków ,pewnie jak zawsze będą narzekać że robota ,warunki pracy,pracodawca jest do (usunięte przez administratora) .A wystarczy nie pić . Spotykamy się z chłopakami z obiektów za "browcu", lub czymś mocniejszym , ale nie w robocie barany. Teraz tylko płaczecie i narzekacie durne pały.

Daniel

PROLEX ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

K
@Daniel

Tak firma cały czas szuka pracowników. Bez kwalifikacji jak i kwalifikowanych

Iza

@Ed, widzę, że jesteś zadowolony z pracy w PROLEX. Czy w firmie stwarzane są możliwości rozwoju, awansów? Czy grafik ustalany jest w porozumieniu z pracownikami, czy narzucany z góry? Firma poszukuje głównie osób z licencją pracownika ochrony - czy szansę na przyjęcie mają osoby bez tego dokumentu?

@Iza

Grafiki są uzgadniane z pracownikami.O tyle fajnie że można dokonywać zmiany gdy chce się mieć wolne.Poszukują z licencjami i bez .Z tego co się zorientowałem to są bardzo cięci na alkohol.Ich grupy patrolowe ciągle jeżdżą z alkotestami i sprawdzają.Dodatkowo co godzinę obchód obiektu z odbiciem punktów i co godzinę meldunek telefoniczny do centru dowodzenia.Praca monotonna ,nie można spać ,ale przynajmniej wypłata na czas i atmosfera wpożo.

Ed

Pracuję w tej firmie od niedawna. Na obiekcie, na maślicach .Mamy swoje grafiki , każdy robi swoje.Wypłata na czas,a nawet zdarza się że wcześniej.Grupy Interwencyjne podjeżdżają co noc i nas sprawdzają.Jak ktoś chce pracować to spoko.Wiem że ostatnio zwolnili kilka osób za alkohol. Na to są bardzo cięci.Ale tak w ogóle praca ok.

Miron

Pracuje się tu dobrze? Tak wnioskuję z tej ciszy na forum. Może ktoś zdecyduje się napisać kilka informacji dla chętnych do pracy w firmie?

Iza

Jak wygląda obecnie sytuacja z procesem rekrutacji w PROLEX? Na stronie pracodawcy dostępny jest stały formularz zgłoszenia swojego CV, ale może posiadacie informacje na temat kogo dokładnie poszukują? Warto też podzielić się swoim doświadczeniem z samym procesem rekrutacyjnym - jak on wygląda, na co zwracają największą uwagę? Dla osób zainteresowanych pracą we Wrocławiu będą to pomocne informacje.

fse

Dla mnie idealne jest to, że zapewnione jest u nich zatrudnienie w ramach umowy o pracę. W końcu o taką stabilność jest dość trudno, a tak to pewnie są jeszcze socjale.

batman

Ale wydziwiacie i podchody robicie...mnie nie zapłacił i miałem umowę zlecenie, innym też nie płacił bo też mieli umowy zlecenia i byłem tego świadkiem, a jednemu też nie zapłacił i sprawa wylądowała w sądzie i zapłacił bo komornik jego ścignął...przykładów jest wiele....hiena cmentarna z tego karalucha z metra cięty...

rey

Składaj pozew do sądu bo on nie zapłaci i czeka na przedawnienie sprawy do 3 lat. W ten sposób on się bogaci na ludzkiej krzywdzie i tak robi z pozostałymi. To jest chyba rekord, że nie zapłacił za pół roku, przeważnie to jest trzy miesiące i ludzie się zwalniają. Jak wygrasz sprawę to z wyrokiem sądowym idź do komornika, bo bez nakazu też nie zapłaci, bo wyrok ma gdzieś. Jego gadka jest taka sama, że kontrahenci nie płacą w terminie i nie ma pieniędzy na pensje. Ale on ma pensje w terminie i cała jego rodzina, a za niezapłacone pensje ludziom wzbogacił się na willę, porsche, coroczne zagraniczne wycieczki, codzienne restauracje i inne luksusy. A k...a ludziom nie płaci Hiena.

viney

Jak to się mówi potocznie: Nie mniej,nie więcej-dokładnie NIE PŁACI Czasem,ale tylko niektórym płaci na raty.

gość

Już Ci odpowiadam,tak owszem byłem pracownikiem patrolu interwencyjnego w tej firmie kogucik w której był ciągły problem z wypłatą do tego stopnia iż już nie jestem tam pracownikiem od ponad roku a firma a firma zatrzymała moje dwumiesięczne pobory,właściciele są zwykłymi pasożytami żerującymi na swoich pracownikach nie wspomnę o wykorzystywaniu ich do maksimum za to obłędną karierę robią wiekowi pracownicy chorzy na Alzheimera którzy pracują całkowicie na czarno i nie wypłacono nawet złamanego grosza, większość pracowników stanowią bezdomni ze schroniska św. Alberta,ale i oni też już tam nie chcą pracować.

gg
@gość

To firma zeszła całkowicie na psy, skoro zatrudniali bezdomnych, no ale kto miał przyjść skoro nie płacili. To nie długo będzie plajta i dobrze bo srać mi się chce na tą firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o PROLEX - Wrocław

• Jak się pracuje w PROLEX?

Zobacz opinie na temat firmy PROLEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROLEX?

PROLEX