Opinie o Tabemax w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tabemax. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tabemax na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tabemax w Bydgoszcz

HelaBelaElala

poniżej widzę że zdanie usunięte przez administratora (wiem co tam było) - i bardzo dobrze jak ktoś nie umie się wypowiedzieć bez wulgaryzmów i rzucania nazwiskami. Dużo zatrudnianych ludzi jest praktycznie bez wykształcenia. Mają szansę ? MAJĄ !!! a czy ją wykorzystują to tylko zależy od nich samych. Zawsze ludzie będą nażekać jak ktoś będzie nad nimi stał jak będzie jakiś dozór, bo dozór coś każe, coś trzeba robić a nie zawsze się dana praca podoba. Wiem bo nieraz mam pracować z takimi leniami co mają wszystko w zadzie a niech im zakład dopłaca do najniższej a ja co mam wtedy zrobić jak chcę coś więcej, taka osoba mnie blokuje w akordzie i sama bym takie osoby wykopała. Taka jest praca dla kogoś, szefom ma się podobać a tobie nie koniecznie. Masz wypłatę zawsze na czas ? MASZ !!! Ludzie narzekają na pracę bo nieraz trzeba trochę pomyśleć wykonując jakąś czynność, a potem pretensje że niema premii. Najcięższa praca to myślenie, cóż trzeba było się uczyć a nie teraz na wszystko narzekać. Praca beee ludzie beee kasa beee, najlepiej jakby się siedziało w domku przed tv a kaska sama się mnożyła. Wtedy najgorsze co by mogło się stać to popsucie tv i nie było by mody na sukces i klanu. Jak to się mówi wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pomyślcie jak byście byli właścicielami jakiejś firmy co w jakimś miesiącu ma słabe lub brak zysków, dali byście talony ? Trzymali byście ludzi jak niema pracy a zapłacić im trzeba. Może i poleciało w ostatnim roku trochę osób ale przypomnijcie sobie kim oni byli... leniuchy na wszystko narzekające bez umiejętności leciutkiego myślenia. Nie zatrudniła bym nich nawet do odśnieżania chodników. Pozdrawiam brygadzistów bo cisną z pracą, oczywiście chcą zabłysnąć przed szefostwem że dużo zleceń schodzi ale to jest też dla nas bo mamy tą pracę i możliwość zarobienia trochę więcej niż najniższa. Pozdrawiam kontrolę, są ludzie kompetentni co potrafią pomóc i wytłumaczyć jak poprawnie pracować ale są i takie kwiatki co nic nie umieją, wystawiają takie selekcje, że śmiech na hali. Co tu dużo mówić na ten temat mogę tylko potwierdzić inne wpisy, dużo ludzi na stanowiskach to rodzinka albo z uprzejmego polecenia z wykształceniem poziomu wypieku bułek. Pozdrawiam ludzi na stanowiskach co mają przedewszystkim wiedzę.

JKL

praca ogolnie spoko brygadzisci ok ludzie takze ,wyplata na czas (usunięte przez administratora) a tak ogolnie to bardzo ok

DIC

ja - 2012-12-15 19:54:10 Dokończ myśl, bo nie bardzo kumam. Czy uważasz, że tym ze wsi to wystarcza, a z miasta mają większe potrzeby.Podpisuję się pod wszystkim co złe o Tabemaxie to już nie ta firma co dawniej powoli zmieniają się właściciele a młodzi mają wszystko gdzieś to już koniec fajnej firmy

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Tabemax? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
były

W tabemax jak jesteś ze wsi zarobisz a jak z miasta to najniższa

Bertold

tak samo zwalniają ludzi przed świętami bo co ich to obchodzi... nie ma pracy i out...

to bylo do przewidzenia ze cos wymysla z talonami ale co ich obchodzi ze ludzi nie stac zeby wyprawic swieta z najnizszej krajowej

Bertold

Talonów nie będzie, na P1 było już zebranie w tej kwestii. Kasa z socjala poszła na buty i fartuchy dla pracowników. Znaleźli jakąś ustawe i mogli tak zrobić....

a ja mam pytanko co z talonami na swieta beda czy nie.czy bedzie to samo wytlumaczenie co w zeszlym roku-nie ma talonow bo wazniejsze utrzymac stanowiska pracy i zrobic nie potrzebny remont przed swietami

agentttt

MILA PANI TROCHE SIE POZMIENIALO JUZ NIE MA DARMOWEGO AUTOBUSA SOCJA TEZ NA PSY SCHODZI Z PRACA TO ROZNIE RAZ JEST RAZ JEJ NIE MA JAK SIE JEST NA AKORDZIE TO LIPA PO CALOSCI CO INNEGO STALA PENSJA ALE I TAK UWAZAM ZE TE ZAKLAD TO PORAZKA (usunięte przez administratora) POD NIEMIECKA FLAGA JEDYNIE NA DYREKTOROW MOZNA LICZYC BO [usunięte przez admina] ZENADA BRAK SLOW NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU JEDYNIE CO DOBRE TO ZE PENSJA ZAWSZE JEST O CZASIE

BYŁA PRACOWNICA

LUDZIE,ZANIM ZACZNIECIE PISAC TU GŁUPOTY SPOJRZCIE NAJPIERW DO SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO.WASZE BŁĘDY MNIE POWALAJĄ

JA

Prawda gdy ktos uczciwie pracuje to zarabia dobre pieniadze potwierdzam , wszyscy piszecie ze wam sie nie podoba ze autobus nie jezdzi ze kierownik zly ze brygadzisci wymagajacy ze za malo placa a tak naprawde to wszystko to nasza wina opierd... sie to kierownik cie okrzani , gdyby tak czesto nie chodzili ludzie na fajki to by nie nazekali ze malo placa bo by sie skupili na pracy a nie na fajkach i gadaniu o glupotach a potem selekcja , a gdybysmy utrzciwie pracowali to moze kierownicstwo nie zabralo autobusu ale skoro ludzie maja wszystkich w (usunięte przez administratora) ... to oni nie beda nam w (usunięte przez administratora) .. wchodzili i ulatwiali nam zycia , gdybysmy byli normalni to oni tez by byli normalni w stosunku do nas ale , normalnych ludzi w Tabemax.. wciaz jest malo .

synuś

jak będziesz co godzine wychodził na fajke i zamiast robić będziesz chodził na ploty to dostaniesz 500 zł... osoby, które uczciwie zapierda...ją wyciągają z premią nawet 2 koła...

screwdriver

Ja byłem dziś na rozmowie i miałem pogawędkę z brygadzistą, mówił że zarobki na poziomie 1600 na rękę... Na produkcji płaca na akord, na serwisie płaca stała. Podobno dobrze traktują fachowców z dużym stażem, ale jak jest naprawdę, nie wiem.

dobry pracownik

A czy ktos moze konkretnie napisac ile sie zarabie w TABEMAX? bo duzo gadania tu a malo konkretow pozdro

uuu

nnn - 2012-05-10 19:19:26 macie złe wiadomości bo bus z błonia już nie jeździ a z szubina jeździ ale pracownicy sami za niego płacą.no i? a czy ktoś tu pisze o busie ?

nnn

nie polecam brygadzisci maja swoich popilkow brak mozliwosci rozwoju ograniczenia dziennego wyrobienia falsz i obluda

Mokweusz

Co chciałbyś o tym wiedzieć

Słyszałem, że potrzebują pracowników na wydział smd

Zostaw merytoryczną opinię o Tabemax - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tabemax?

Zobacz opinie na temat firmy Tabemax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tabemax?

Tabemax