Opinie o Tabemax w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tabemax. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tabemax na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tabemax w Bydgoszcz

Robert

Witam, na stronie głównej firmy Tabemax znalazłem informacje o tym, że aktualnie firma poszukuje do siebie osób na konkretne stanowiska. Między innymi do kontroli optycznej i napraw. Informacje dodatkowe i wymagania jakie trzeba spełnić na tym stanowisku odnajdziecie tutaj--> http://www.tabemax.com.pl/pl/page/praca.html . Moje pytanie więc brzmi następująco: czy znajdzie się na forum ktoś, kto mógłby doradzić osobom zainteresowanym zatrudnieniem na to stanowisko, to czego można spodziewać się po pracy w tej firmie?

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w firmie Tabemax?

Mysza

Oprócz tego, że od 1go marca zmieniły się stawki na godz. a zmniejszyła premia - czytaj podwyżka, nie zmieniło się zupełnie nic. Dobrych brygadzistów - czytaj dbających o pracownika i ciągłość pracy (bo mamy akord) jest może trzech. 1/2 technologów należało by wymienić na bardziej pracowity model... podrzucanie cichcem technologii... ze wsteczną datą... nie mam czasu... bo mi się nie chce... a bieganie na papieroska co godzinkę wyjściem ewakuacyjnym... - na pewno nikt mnie nie widzi :) prawda MJ?! Zacznie się dziać od 1go maja, bo wejdzie w życie całkowity zakaz palenia w firmie. Pomysłów na odrabianie czasu straconego na palarni jest kilka, ale nikt jeszcze nie poinformował zainteresowanych jaki będzie obowiązywał. Dyrektorzy obiecali przyjrzeć się przekrętom godzinowy pracowników na stałych pensjach... ale o tym też żadnej informacji nie ma. Ukraińcy przyjeżdżają tutaj, żeby zarobić - stwierdził Dyrektor - i pewnie dlatego dostają wybrane prace i lepsze stanowiska. I bezsprzecznie jest to cios poniżej pasa... bo my pewnie na wakacjach jesteśmy codziennie. Podobno dobrze tam gdzie nas nie ma, jednym będzie się tu podobać innym nie. Miało być merytorycznie... żeby nie było, że się skarżę :)

Tor

Zero dyscypliny. Chodzá jak swiete krowy

Anka
@Tor

Pracę można lubić, ale co z tego jak nie zarobisz? Najniższa krajowa to trochę mało jak na 3-zmianowy system pracy. Nie uważasz?

NINA
@Anka

No tak,ale trzeba pracować,a nie zajmować się plotkami oraz innymi nie potrzebnymi rzeczami.Ja również pracuje na akordzie i dodam, że nie jest to kontrola optyczna i na e pamiętam kiedy miałam najniższe wynagrodzenie.Zawsze powyżej 2:)

Zainteresowana

Sporo dobrego słyszałem o firmie i trochę jestem zaskoczony niektórymi opiniami.

@Zainteresowana

Ja kiedyś byłem wojskowym wieńcowej to dyscyplina jeszcze trochę i zrobię porządek zwłaszcza na montażu i optycznej naprawy też wypieprze na zgnity pysk nie będę na nich tyrał 6 dni w tygodniu

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Tabemax? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
NINA

A ja lubię swoją pracę!!!!

Zgadzam sie. malo dyscypliny

Szkoda gadać ... w firnie panuję jedna wielka niesprawiedliwość!!! Nas na produkcji karzę się za najmniejsze błędy zwraca uwagi na głupstwa jak niezapięty fartuch. Wystawia się selekcję za błahe przewinienia (dla tych co nie wiedzą zabiera się premie) To teraz niech pan powie panie Tomaszu W. dlaczego nie stosujecie tego wobec siebie. Niejedna osoba widziała co wczoraj zaszło! Dosłownie Kpina na hali. Podczas audytu Niemców widzi i upomina pan osobę oglądającą sobie filmy i grając na komórce po czym nie wyciąga żadnych konsekwencji - wiadomo że to nie pierwszy raz! A pozostali pracownicy nie mogą nawet pierdnąć bez pozwolenia bo AUDYT. Takie zachowanie o którym piszę ma miejsce nonstop! To że ktoś obstawi się pojemnikami jak klockami to nie znaczy że nie widać co robi prawda? Po zmianie kontrolerów relację z niektórymi stały się lepsze ale nadal zachowanie co niektórych jest chamskie i szczeniackie z głupkowatym uśmieszkiem na twarzy ... ale co można zrobić w końcu cała szlachta się bawi a pracownik jak pracownik "co on tam może wiedzieć"

STARYvyga

HAhahihihi!!! Ładne jaja!!! Ukraińcy stawka godzinowa a pracownik rodem z Polski człek który zna te robote itd ma na nich pracować na AKORD ZA PSIE PIENIĄDZE !!! niech sami usiądą i pokażą co potrafią własnie ci którzy tam siedzą od 20 lati pierdzą w stołki taki np Dre,,,ki i ten drugi jego koleś z dawnej ELTRY bo Panisko (usunięte przez administratora) trzecie z kolei już dawno wybyło i wysługuje sie u siebie wszyscy wiedzą o kim mowa a tam na Betonowej to wiadomo panienki ala z rodu pokojowego jeszcze tatusia itd. zasady zostały takie jak były za PRL-u ludziska niech robią a ci sie smieją!!!!!

Obserwator

Trochę dziwna firma i jej kierownictwo.Nie wiem czym się kierują przy doborze pracowników. Ale mam wrażenie ze panuje w firmie dyskryminacja osób które spełniają wymogi kwalifikacyjne a nie daje im się możliwości wykazać. Jak może wiek mieć wpływ na przyjecie do pracy skoro mamy dłużej pracować.Lepiej jak bedzie mnie socjal utrzymywać.Lub jak będę pilnował jak do pracy będzie Kowalski jechał i go okradnę. Taka decyzja firma się przyczynia ze ludzie staja w konflikcie z prawem.Mówi się ze ludzie nie chcą pracować. Niejednokrotnie to nie jest tak jak się pisze. Nowemu pracownikowi należy dać szanse.Jak pomoc będzie trafna to będzie pożytek obustronny. Widzę ze chętniej się Ukraińców zatrudnia niż swoich rodaków.Czym nasi pracodawcy się kierują . przecież koszula jest bliższa ciału.Chyba ze jest u nas inaczej. Przepuszczam ze po trzyletnim oczekiwaniu na zgodę podjęcia pracy po moim wpisie nastąpi zrozumienie kierownictwa i umożliwienie podjęcia pracy W innych krajach unii nie ma wiek znaczenia. A przecież firma korzysta z Unijnych dotacji. Życzę miłego dnia .serdecznie pozdrawiam.

osa

a na stanowisku kontrolera jakosci wie ktos z was jakie panuja zarobki i czy duzo wogole jest tam pracy, czy to praca w jakims systemie zmianowym, napsizcie prosze wiecej

lala

NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU !!!!!!!!!!!!!!!!

załamana

Stabilizacja firmy polega na tym że by kontrola waliła selekcję do oporu nawet za bzdety nie mówię o tym że połowa selekcji należy do brygadzisty tylko że to tylko my szare myszy musimy dostać po (usunięte przez administratora) i co z tego że zasuwam jak robocik a KJ wystawi selekcje tylko dlatego że jest niedoinformowany.spróbuj to odkręcić bez znajomości to jesteś mistrzem.Pan T to ma takie pomysły że aż się boję pomyśleć co by było gdyby został prezydentem Putin to małe piwo.Mam nadzieje że po paru pozwach się obudzą był jeśli nie to co drugi zwariuje

taraszka

Tabemax działa od prawie 25 lat w branży elektronicznej i elektrotechnicznej. Firma jest dostawcą usług produkcyjnych w zakresie montażu podzespołów i wyrobów gotowych dla przemysłu elektronicznego, telekomunikacyjnego, motoryzacyjnego, medycznego i maszynowego. Praca w tym miejscu jest stabilna i moim zdaniem godna polecenia

Mysza
@taraszka

Cóż...musisz piastować konkretne stanowisko droga "taraszko" skoro uważasz pracę w Tabemaxie za stabilną! Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Skoro zwalniają się ludzie z 15sto, 12sto i 10cio letnim stażem to o czymś to świadczy, na pewno nie o stabilności zakładu. Brak świadczeń socjalnych, akord z normami dla cyborgów, łamanie kodeksu pracy, mobing... to chyba nie świadczy zbyt dobrze. W tej firmie liczą się koneksje a nie doświadczenie, niestety. Każdy jednak ma prawo wyboru.

Budzyńska

Słynna Pani Ewa zrobiła tam karierę dzięki mamusi.Zresztą cała rodzina tam pracowała.Pamiętam stare czasy i lizustwo Panny Ewy.

monterka

W grudniu brygadzisci wysyłali na przymusowe uropy wypoczynkowe i urlopy bezpłatne. Nie wypelniajcie kwitkow o urlop!!! Nie maja prawa zmusic do wziecia urlopu!!! Dowiadywałam sie w inspekcji pracy!!! Pracodawca ma obowiazek wyplacic w takiej sytuacji postojowe. Zgłóść sprawe inspekcji, nie musisz udostepniac danych dla pracodawcy.

Xena

Pozdrowienia dla wszystkich dobrych ludzi z TBX

Hercules
@Xena

Dzięki

ja pracuje ponad 10 lat w tej firmie i miałam 3 brygadzistów najlepiej jak do tej pory pracowało mi się z [usunięte przez administratora] - pozdrawiam

W końcu ktoś ten temat poruszył.. Bardzo mnie to cieszy :) Powinien teraz Pan Dyrektor wejść i poczytać sobie jaka wykfalikowana Brygadzistke zatrudnia.. Brygadzistka powinna dawać przykład pracownikom jako wzór zakładu.. Kawka Ploteczki itp. a jak brakuje detali to załatwia 2 , 3 Godziny.. Tylko swoich lizusów szanuje. Pracownik jest pracownikiem i nie ma gorszego czy lepszego powinno się na równym poziomie szanować. Gwiazda tabemaxu myśli ze wszystko może. Ale ludzie pamiętajcie przyjdzie czas i na nią. Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.

WITAM WAS LUDZIE!!! NIE POLECAM NIKOMU TEGO ZAKŁADU. NA P1 SAME LIZUSY I PANI SŁYNNA EWA. M MA SWOICH ŻOŁNIERZYKOW I TAK JEST TAKZE NA P2 LUDZIE SA FAŁSZYWI ITP.. ZAKŁAD JEZELI COS CHCE OD CIEBIE TO WCHODZA W DUPE A POTEM JAK PRZYJDZIE CO DO CZEGO TO JESTES NAJGORSZY.. ZAKŁAD NADAJE SIE DO TELEWIZJI.. LUDZIE PRACOWALI PO 12 LAT A ONI POTRAKTOWALI ICH JAK ......... NAJGORSZE CO MOZE BYC TO KOBIETA BRYGADZISTKA NIEOGARNIETA!!!! DUZO BY OPOWIADAC POPROSTU ODRADZAM TEN ZAKŁAD.. ZNAJDZ SOBIE CZŁOWIEKU CO INNEGO !!!!!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH DOBRYCH LUDZI

xxxxxx111

co do talonów,tłumaczą się,że kryzys- talonów nie będzie,obiecali na wielkanoc i co NIC z tego,a przecież jest NASZE socjalne,które nam się należy,z tego co wiadomo to zakład,który zatrudnia więcej niż 40 osób takie socjalne jest,no ale cóż wszyscy doskonale wiedzą gdzie są nasze pieniążki,przed bożym narodzeniem remont łazienki na pietrze,teraz przed wielkanocą malowanie- "bardzo potrzebne",daliby chociażby paczki dla dzieci,a tak ogólnie co do firmy to:brygadziści niektórzy w porządku a niektórzy nie mają szacunku dla zwykłych pracowników,kontrola to tak różnie zależy od osoby,kierownicto:z kierownictwem nie da się porozmawiać,co trzeba oddać to wynagrodzenia są na czas,wieklie podziękowania dla pani [usunięte przez admina]z kadr za-potrzebujesz jakiekolwiek zaświadczenie lub coś innego,nigdy nie ma problemu zawsze znajdzie czas

Zostaw merytoryczną opinię o Tabemax - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tabemax?

Zobacz opinie na temat firmy Tabemax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tabemax?

Tabemax