Opinie o Stalrent Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Stalrent Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stalrent Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalrent Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Jaki dress code obowiązuje w Stalrent Sp. z o.o.?

@Mary

Tak jak wspomniałam w poprzedniej wypowiedzi pracownicy fizyczni mogą się ogrzać podczas niskich temperatur lub schłodzić podczas opałów i w tym czasie mogą również spożyć posiłek. Natomiast pracownicy biurowi spożywają posiłki w wybranych przez siebie godzinach. Pracodawca ma do tego tematu ludzkie podejście i każdy stara się tego nie nadużywać. To samo dotyczy również wyjść do toalety.

Olgierd Moskalewicz Usłu-Kop

"Stalrent to świetne miejsce, aby wynająć szalunki grodzice do zabezpieczenia wykopu. Oferują szeroki wybór grodzic, a ceny są bardzo konkurencyjne. Personel jest bardzo pomocny i chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Miałem okazję wynajmować u nich sprzęt kilka razy i zawsze byłem bardzo zadowolony z ich usług."

@Adam

Stanowiska kierownicze obejmowane są w naszej firmie w drodze rekrutacji zewnętrznych i awansu pracowników, którzy dotychczas zajmowali niższe stanowiska.

ZPHU Wykopy Ziemne Nowy wpis

Jakość i solidność - to słowa, które idealnie opisują produkty Stalrent. Ich grodzice i szalunki są topowej jakości, co pozwala mi spać spokojnie, wiedząc, że moje projekty są bezpieczne i trwałe. Firma Stalrent jest liderem w branży, a ich indywidualne podejście do klienta sprawia, że każdy projekt jest traktowany z najwyższą uwagą.

Roman Holuszek Nowy wpis

Współpraca z Stalrent to czysta przyjemność. Dzięki ich kompetentnemu doradztwu i technicznemu wsparciu, nasze projekty budowlane są realizowane sprawniej i bezpieczniej. Szczególnie wartościowa jest ich zdolność do szybkiego reagowania na nagłe zmiany i dostosowywania się do nowych wymogów budowlanych.

Jarek W. Nowy wpis

Niesamowite doświadczenie z firmą Stalrent! Ich szalunki do wykopów są nie tylko wytrzymałe, ale także łatwe w montażu. Szybkość dostawy i profesjonalizm zespołu przekroczyły moje oczekiwania. Bardzo doceniam ich wsparcie techniczne i elastyczność w dostosowywaniu oferty do specyficznych potrzeb mojego projektu.

Grzegorz Nowaczyk Nowy wpis

Współpracujemy z firmą Stalrent od kilku lat - bez żadnych zastrzeżeń. Wszelkie sprawy są załatwiane bardzo szybko i z korzyścią dla klienta. Pracownicy odznaczają się wysokimi kwalifikacjami i są bardzo pomocni ????

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
WodoMed

Najlepsi w swoim fachu! Kolejna udana realizacja. Polecam

Sporo osób, czeka na rekrutację dla stanowiska Asystenta Działu Handlowego w tym ja. Czyli pierwsza umowa na okres próbny 3 msc, dobrze wiedzieć bo w ogłoszeniu tego nie było. Zarobki ktoś jest w stanie podrzucić?

Doma

No właśnie tak samo jak koleżanka niżej znalazłam stare ogłoszenie dla asystenta działu handlowego i jeśli dają możliwość to będę składała podanie. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to umowa o pracę, na jaki czas oferują ją początkowo? Te narzędzia, które są niezbędne do pracy, to co to takiego?

pracodawca
@Doma

Początkowo podpisujemy umowę na 3-miesięczny okres próbny. Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku asystenta działu handlowego to komputer, telefon, przystosowane miejsce do pracy oraz inne potrzebne materiały biurowe.

Remigiusz Port

Firma od zadań kompleksowych. Są w stanie zaproponować najbardziej optymalne rozwiązanie zabezpieczenia wykopów. Świetni fachowcy. POLECAM.

Stalrent to firma, która zdecydowanie wyznacza standardy w branży zabezpieczeń budowlanych. Ich innowacyjne produkty i dedykowane wsparcie techniczne sprawiły, że moje projekty były realizowane płynniej i z lepszymi wynikami. Ich zaangażowanie w dostarczanie rozwiązań na najwyższym poziomie jest godne podziwu.

Mazurkiewicz W.

Jakość i profesjonalizm - to słowa, które najlepiej opisują moje doświadczenie z firmą Stalrent. Ich rozwiązania techniczne zrewolucjonizowały sposób, w jaki prowadzimy nasze projekty budowlane, gwarantując bezpieczeństwo i efektywność. Ponadto, ich podejście do klienta jest bezkonkurencyjne.

Stefan Lobotek

Korzystanie z oferty Stalrent okazało się strzałem w dziesiątkę dla mojego przedsięwzięcia budowlanego. Dostarczone przez nich szalunki do wykopów i grodzice cechowały się wyjątkową trwałością i niezawodnością. Co więcej, ich zespół handlowy zadbał o to, by każdy element zamówienia był dokładnie dopasowany do moich potrzeb.

Janusz Małek

Pierwszy raz korzystałem z usług Stalrent-u. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc i wizytę handlowca na budowie. Szybka dostawa i konkurencyjne ceny wynajmu komory.

Budmol Wielkopolskie

Współpracuje ze Stalrent-em już kilka lat i nigdy się nie zawiedliśmy. Bardzo solidna firma. Polecam

Inżkop

Bardzo ciekawe rozwiązania do zabezpieczeń wykopów. Spora wiedza i fachowość, terminowe i elastyczne dostawy. Polecam.

Conti

Witam. Jak wygląda zarobkowo praca u panstwa. Stanowisko Magazynier. Pozdr

@Conti

Wynagrodzenie na stanowisku magazyniera uzależnione jest od doświadczenia oraz posiadanych kwalifikacji.

Ina

Na stronie internetowej jest jasna informacja, że na dzień dzisiejszy nie ma wolnych wakatów i zapraszają za jakiś czas, więc zastanawiam się kiedy coś się pojawi. Jeszcze wpadło mi ogłoszenie sprzed roku dla asystenta działu handlowego i bardzo odpowiada mi etat. Skoro oferują motywacyjny system wynagrodzenia to jak atrakcyjna jest sama podstawa?

Czy w Stalrent Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Dziękuję za pytanie. Oczywiście jest możliwa praca na podstawie umowy B2B.

@Ania

A jakie jeszcze inne formy współpracy wchodzą w grę, b2b to najczęstszy przypadek wśród Waszych pracowników? mnie by chyba jednak interesowała najbardziej umowa o pracę, wiec proszę o info jak to wygląda i czy umowę poprzedza okres próbny.

Karol Lipkowski

Współpracę ze Stalrent-em oceniam na bardzo dobrą. Dobry kontakt i szybka konkretna realizacja projektu.

ZWiK Świdnica

Rzetelna firma godna polecenia. Zawsze szybka dostawa i sprawna obsługa.

Mariusz

Jestem zainteresowany dołączeniem do zespołu Stalrent, zwłaszcza ze względu na wyspecjalizowaną ofertę produktów, takich jak szalunki do wykopów w zakresie których posiadam już doświadczenie. Chciałbym jednak dowiedzieć się więcej o tym, jak firma dba o ciągły rozwój wiedzy i umiejętności pracowników w kontekście aktualnych trendów rynkowych oraz zmian w przepisach budowlanych. Jakie mechanizmy są wdrożone, aby upewnić się, że jestem w stanie świadczyć najwyższej jakości doradztwo dla klientów i efektywnie dopasowywać ofertę do ich indywidualnych potrzeb?

@Mariusz

Dziękuję za zainteresowanie pracą w naszej firmie, proszę o przesłanie swojego CV na adres: sekretariat@stalrent.eu. Firma prowadzi szkolenia produktowe dla nowych pracowników i zawsze można liczyć na wsparcie przełożonych i starszych stażem współpracowników, co pozwoli Panu na wykonywanie obowiązków zgodnie ze standardami obowiązującymi w naszej firmie. Ponadto staramy się na bieżąco wsłuchiwać w potrzeby naszych klientów jak również uważnie obserwujemy konkurencję, dzięki czemu staramy się być na bieżąco w aktualnych trendach rynkowych.

@Ania

Oooo fajnie z tymi szkoleniami. A ile czasu trwa takie wprowadzenie produktowe?? I czy jak nowa osoba jest na takim szkoleniu, to jest to czas już płatny jak za normalną pensję? I czy szkolenie produktowe kończy się jakimś egzaminem??

Szkolenie wstępne trwa zazwyczaj kilka dni, odbywa się w godzinach pracy i oczywiście pracownik otrzymuje za te dni pełne wynagrodzenie. Na koniec takiego szkolenia sprawdzany jest poziom nabytej wiedzy, aby dowiedzieć się nad czym trzeba jeszcze popracować w przyszłości, aby pracownik mógł samodzielnie i profesjonalnie wykonywać swoje obowiązki.

@Ania

Super info, dzięki za te słowa. Fajnie, że taki pracownik jest zaopiekowany. I potem, już po takim okresie sa kolejne szkolenia oferowane przez firmę? Jest jakieś podnoszenie kompetencji poza firmą, ale co firma sfinansuje??

Pracownicy mają możliwość odbycia szkoleń finansowanych przez pracodawcę niezależnie od stażu pracy w firmie. Szkolenia organizowane są firmie lub pracownicy mogą sami zapisywać się na interesujące ich kursy oraz mogą podnosić swój poziom wykształcenia na uczelniach wyższych.

Zostaw merytoryczną opinię o Stalrent Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Stalrent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalrent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalrent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stalrent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stalrent Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stalrent Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Wojska Polskiego 65
    85-825 Bydgoszcz