Makro Cash & Carry Polska

Bydgoszcz

Opinie o Makro Cash & Carry Polska

Nie mogę Ci powiedzieć

Najgorsza praca jaka ktos może sobie wyobrazic. Pracownikow traktuje sie tu jak robotow albo jak G***O, jak kto woli. O wypłacie nie wspomne, bo jest jej tak malo,ze w ogole zapomnialam,ze ja otrzymuje. Ps do klientow: jezeli sklep jest otwarty do 22, to oznacza,ze o tej porze Was nie powinno juz byc na hali. Nie, nie jestescie wyjatkowi dla ktorych warto zostal dluzej w pracy. Jezeli macie problem z czasem to proponuje cofnąć się do przedszkola na kurs obycia z zegarkiem.

heheszki

wiem że nie ma racje. dlatego dobrze kolega napisał wczesniej " tu i teraz" podpisuje sie . jest własnie tak. nie zakrzywiajcie rzeczywistości - nie wybielicie sie sfałszowanymi wpisami

tu i teraz

tak, każdy ma prawo do wypowiadania sie na forum. ale jeśli wprowadza w błąd. po co inni maja czytaj ta zakrzywiona rzeczywistośc ?

heheszki

@ewel - rozszyfrowan-a,-y jesteś. jestes osobą piszącą na zlecenie makro takie smutne teksty. i do tego bez sensu składasz zdania, niezrozumiale. no chyba że co gorsza jestes wynająt-ą,-y z indii i z tłumacza wklejasz bezsensowne zdania. nie opiniuj na tym forum, nie wprowadzaj ludzi w błąd

użytkownik zarejestrowany

nie ma żadnej oferty w Bydgoszczy na Koordynatora ds. Organizacjii dostaw.

więcej już nie w bydgoszczy

Ażeby się skontaktować z działem alkohole poświęciłem na to 30 minut wisząc na komórce z wynikiem negatywnym . Ta mał.. , która miala odebrac telefon odrzucała mnie pięc razy , ona myśli że ja na pieniądzach leżę i z komórki będe wydzwaniał tak bez końca . CHAMSTWO TEGO PRACOWNIKA !!!

Staralam sie o pracę w Makro bardzo intensywnie, w koncu zostalam zaproszona na rozmowę wyszła Pani z ankietą wiele pytań dlaczego Makro a nie inny sklep co wiem o Makro moje mocne strony, jakie bledy popelnilam w poprzedniej pracy a co zrobilam ze np osiągnelam sukces, czy chcialabym awansować w Makro jesli tak to na jakie stanowisko, jaka jestem itp. Tylko szkoda ze o rozmiar stanika nie pytają. Ja nie rozumie tego calego wywiadu, a na koncu pewnie sie okaze ze wybrali i tak nie odpowiednią osobę. Teraz nie wystarczy że bardzo się chce pracować i zdobywać doswiadczenie. Niby mili uśmiechnięci, zapewniają ze zadzwonią i poinformują o swojej decyzji ale nic z tego telefonu nie doczekalam się. Robimy z siebie debili odpowiadając na te wszystkie głupie pytania a Szanowne Panie mają Cię gdzieś uwazam że tak się nie robi :) Powodzenia dla tych którzy tam sie dostali.

mmw

Właśnie ile zarabia netto pracownik w hali makro i czym jesli nie mam auta dojechac do pracy skoro jest otwarte od 3rano?

a ile tam płaca i czy wogóle interesować sie pracą w tym markecie

Tomasz Skrzypiński - 2009-03-25 16:18:38 Hala Makro Bydgoszcz jest idealnym miejscem na rozwinięcie skrzydeł kariery zawodowej. Praca wymaga silnej woli ale jest przyjemna. Pracownicy są mili i serdeczni. ale jaja. niezle. mysle po prostu, ze bardzo tomasza ktos tam nie lubi.

Tomasz
użytkownik zarejestrowany

Zostaw opinię o Makro Cash & Carry Polska - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makro Cash & Carry Polska