Opinie o Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. w Koziegłowy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. w Koziegłowy

G

Kierowniczek B.S. Już dawno powinni go zwolnić jak taki nygus został w ogóle kierownikiem to do dzisiaj nie wiem chyba przez kolesiostwo inni lepiej zasługiwali aby zostać kierownikiem

Kolega
@G

Zwłaszcza Ty A...r widocznie za słabo albo za mało c... ś nie myśl już o tym bo wpadniesz w depresje może kiedyś

G

Czemu nikt nie chce zostać magazynierem?

S

Więcej kierowników niż magazynierów

Wielbiciel
@S

Rozumiem Twoją niechęć do kierownictwa magazynu ale nie ma sensu zachowywać się jak desperat bo i tak kumpel kumpla będzie trzymać za rączkę także odpuść sobie te podchody i brni na przód a oni niech się cieszą swoim szczęściem póki czas

@Wielbiciel

Bo głupoty pisze w Kozich to najgorsza robota jaką spotkałem przez całe życie !! Masz inne zdanie niż dyrekcja to jesteś BE!! w tej firmie nie możesz mieć swojego zdania !! Wszędzie cię traktują jak (usunięte przez administratora) a ochrona i kamery !! Tragedia !!!

Zz

To dlaczego tam pracujesz

Cc
@Piotrek

Nie wiadomo czego się boisz czy kamer czy roboty bo wedle mnie może być ich nawet tysiac bo do moich rąk nic się nie klei

Mortas
@Cc

Otóż to co mają do oceny firmy kamery czasem są potrzebne chyba że nie do każdego klei się praca

S

Nikt na magazynie nie chce zostać magazynierem

Krol

Chcialbym zaczac prace na uboju slyszslem ze jest nowiczesny mozecie polecic ? Slyszalem tylko ze praca ze skazancami z pobluskiego ZK w Kozich ? Prawda ? Czy produkowane produkty mozna jesc na obiad ? Np. Paroweczki ?

Gramatyk
@Krol

A co przeszkadza Tobie współpraca z pracownikami z Z.K to też ludzie i to nie jeden z nich pracuje lepiej niż pracownicy z wolności.P.s popracuj najpierw nad pisownią zanim zdecydujesz się na prace w Z.D. bo nie będziesz potrafił czasem podpisać jak by co umowy

Krol
@Gramatyk

Siem pytalem tylko. Boje sie skazanych - cos w tym zlego. To siem pytam. O co Ci chodzi. Jak wyglada za dodatki czy za dobra profukcje som premie lub deputaty w kurach do domu ? Czy jest szansza rozwoju i czy jestescie zadowoleni z tej roboty. Widzialem ze nawet macie zolty sluBowy helikopter przez ogrodzenie firmy. Warto ? Szukam pracy robikem kiedys na Garbarach ale szmat czasa temu.

Vip
@Krol

Tak praca z ZK ale to nie problem..sa inne

Ixx
@Krol

Pracowałam na uboju ale teraz nie chcą mnie przyjąć do pracy bo się zwol.ateraz nie wiem Ukraińców więcej niż Polaków

Igor
@Ixx

Jak komuś się nie chce yebacz to niechay nie yebie

Iwona
@Ixx

Czemu nie chcą? No i czemu się zwolniłeś? :D Jak spaliłeś za sobą mosty to się nie dziwie że Cię ponownie nie chcą.

Iwona
@Igor

Co takiego? Polski trudna rzecz :D

Jk
@Iwona

Daj namiar to ci napisze

Czy w firmie jest jakiś socjal np karta multi sport, bony na święta itp?

Mama

Niestety,w tej firmie socjal nie istnieje.

Ilona
@Mama

@Mama Serio? Aż trudno w to uwierzyć. Pracownicy zatrudnieni w Kozieglowy nie mogą nawet liczyć na opiekę lekarską?

Mariusz
@Ilona

A widzisz. Trudno w to uwierzyć w dzisiejszych czasach.

Koziegłowy

Przed Bożym Narodzeniem dwa karpie na pracownika.

CIEKAWA

Jeżeli chodzi o bony na Święta, w tym roku były 2 razy jabłka i sok z jabłek, który osobiście lubię, a nawet rozcieńczam z wodą, gdyż jest za słodki. Ale smaczny. Do tego karpie oraz bony 400zł do realizacji w sklepach firmowych. Byłam świadkiem jednej rozmowy, jak jeden Pan na przystanku mówił do drugiego, " (usunięte przez administratora) co mam za to kupić ? Znowu kurczaki ? Byłam w sklepie firmowym realizować wspomniane BONY i Pani w sklepie powiedziała, że mogę wypierać, co chcę, od wyrobów i mięs wołowych, przed wieprzowe, drobiowe, makarony, miód, owoce itp. Wszystko to, co dostępne w sklepie. To proszę teraz powiedzieć Czy ten Pan powyżej miał problem sam z sobą ? Niektóre osoby żyją tylko po to, aby marudzić Szkoda, że nie wzięłam od tego pana tych bonów, skoro i tak nie pasowało mu je realizować, ciekawe co by powiedział ?

Maja
@CIEKAWA

Wiesz muszą z Ciebie zrobić ksero bo jesteś ich najlepszym , nienarzekajacym pracownikiem Nie zdziwił bym się jak jesteś z zarządu lub jednym z dyrektorów.

Zzz

I znów napiłem się i spać nie możesz bo jeszcze jednego kielicha ci brak

Krystiano

Witam. Mam 2 pytanka w sprawie pracy jako pracownik fizyczny na produkcji drobiarskiej: - Jak wygląda praca zmianowa? Czy to jest czterobrygadówka czy praca od poniedziałku do piątku? - Czy autobus zakładowy z Damasławka zatrzymuje się w Janowcu Wielkopolskim ?

Nn

Kierownik magazynu potrafi tylko zwalniać za plecami

Nn

Magazyn dystrybucyjny ble same pajace

@Nn

Prawda jest taka że ludzie w tej firmie boją się własnego cienia zwalniają. Tj przenoszą na inne stanowiska kierowców za niższa kasę tj po 3 miesiącach tzw wypowiedzenia żeby nie płacić odpraw !! A pozostali czekają na koniec miesiąca czy ich to samo nie czeka tj samo jest na magazynach podobno

Wielbiciel
@Piotrek

Z tym że ludzie boją się własnego cienia to przesadzasz chyba że piszesz to z własnego przykładu niestety zdarzają się sytuacje że trzeba się przekfalifikować albo szukać szczęścia w innej firmie takie życie a nie mieć żal do całego świata także kolego rękawki do góry i do pracy powodzenia

RR

Masz rację wielbiciel firma jest ok tylko denerwuje mnie magazyn dystrybucyjny z kierownikiem Z na czele tak jak pozostali zostali kierownikami dzięki kolesioztwu kierownicy B i M a lesery pierwsza klasa

Prawda jest!!!

Poszukuję pracy jako Pracownik Techniczny w mieście Koziegłowy. Do jakich firm warto się zgłosić? Ile można zarobić? Czy Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. to dobry wybór?

CIEKAWA

Witaj, powiem tak. To ile będziesz zarabiał, zależy od Twojej wiedzy, jak szybko ją przyswajasz. Nie wystarczy umieć przykręcić śrubkę, liczy się wyobraźnia i działanie pod presją czasu. I nie wynika ona z oczekiwań Pracodawcy, lecz z zaangażowanego zespołu, który chce wykonać powierzone zadanie i plan. Gdyż jego planowana realizacja pozwoli na osiągnięcie celu, a co za tym idzie PREMII. To nie pracodawca ma naciska na twoje umiejętności, lecz zespół, który liczy na to ze twoja wiedza pozwoli im osiągnąć cel z korzyścią dla wszystkich. Oczywiście wiadomo, że potrzebujesz czasu na to, by się oswoić w nowym otoczeniu, ale jedni potrzebują na to miesiąc a inni pół roku. Jeżeli czujesz że masz to co potrzeba uzupełnić w tym pierwszym jesteś genialny i dasz radę.

Piotrek

Tą firmę omijaj z daleka ! Patrz opinie na temat tej pracy i firmy

Irek

Nie każdy potrzebuje szkoleń, to zależy od tego co robimy, grunt że firma dba o pracowników!!

Bartek
@Irek

Nie zgadzam się. Większość firm przeprowadza szkolenia dlatego pracownik jest świadomy tego co robi (podnosi to jakość, BHP itp.). Jeżeli chodzi o dbanie pracowników w tej firmie to wręcz przeciwnie jest nie odczułem że firma dba o pracownika.

@Irek

Dba o pracowników ? Ha ha ????fajny kawał zwłaszcza Ci co siedzą w monitoringu i na bramie !!

Na stronie internetowej GoWork.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.. Poszukiwani są Kierowca Kat. C. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Piotrek 62

Trzymaj się od tej firmy z daleka !! pełny (usunięte przez administratora) i du,,,o wla,,two na porządku dziennym kierowca kat c ?? Oni likwidują transport zwalniają kierowców !!

Nn

Najgorszy magazyn dystrybucyjny tylko ludzi potrafią się pozbyć

@Nn

Skomentuję to tak: Mama kochana, tato bebe, chce, abym był grzeczny i się słuchał. Pani w szkole bebe, ciągle pyta, wstawia jedynki, dlaczego przecież ja się nie uczę ? W pracy przełożony się czepia? Dlaczego ? Przecież ja nic nie robię ? Kontynuować ? Zaangażuj się, pokaż swoją wartość, a na pewno przełożony to doceni. Amen

@CIEKAWA

Oczywiście że kontynuować urzekła mnie twoja historia

RR

W życiu bez sobót i nocek nie zarobisz 3700 chyba że brutto ha ha

MM
@RR

To i tak dobrze w firmie wysyłkowej pracuje i w systemie 4-brygadowym (soboty i niedzielę) to nawet tyłu nie mam -brutto.No może lekko powyżej.

@RR

RR poczekamy, zobaczymy ;)

Pracował ktoś z Was jako Elektryk w Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

CIEKAWA

Dział elektryków. Podziwiam ich bardzo, to jak tetris. Dojść do czegoś niezrozumiałego. Jestem Pełna Podziwu dla tych Panów. Ale znajdują się rodzynki, którzy z marszu kumają, o co chodzi. przepraszam za słowo ;)

Szukam pracy w mieście Koziegłowy. Zainteresowała mnie oferta firmy Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 3700 ?

Mm

Pragnę poinformować że niema miasta o nazwie Kozieglowy

Nn

Nikt tam nie chce zostać magazynierem wolą być pomocnikami

Nn

Magazyn dystrybucyjny kierownik magazynu potrafi tylko zwalniać za plecami

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. - Koziegłowy

• Jak się pracuje w Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.