Opinie o Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. w Koziegłowy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. w Koziegłowy

To może i ja dodam swoje trzy grosze nie dokończywszy rekrutacji Dobrze że się tam nie pchałam bo panie które tam rekrutują do pracy porażka wieki dramat polecam wymienić ludzi w kadrach!!!, Panie są pewne siebie zamiast wziąć się do pracy jak trzeba plotkują masakra jak można zatrudniać leniow w obecnej firmie gdzie pracuję znajoma opowiadała że pracowała w tym zakładzie 15 lat i praca nie do zniesienia i nie poleca z całego serca ja również ludzie już na wstępie człowiek jest oceniany niech może zaczną od SB i swojego podjęcia do współpracy z człowiekiem jak i samej pracy do której powinni się przykładać

Aiko
@Anna

Źle było ale przyszła xyrekcja z konspolu ze Słupcy i naprawde teraz jest super

Piotr 68
@Anna

Bo to prawda!! Pracowałem tam 16 lat najgorszy (usunięte przez administratora) jaki można sobie wyobrazić zero szacunku dla ludzi itp

@Anna

Praca nie do zniesienia, ale pracowała 15 lat. Poniżej też wpis że pracował 16 lat i najgorsza praca. Ciekawe rzeczy piszecie :-D

Nata
@Piotr 68

Dzień dobry. Może mi Pan napisać jak wygląda praca na kuchni w zakładzie drobiarskim

ww

Praca sama w sobie zła nie jest, tylko że nie można zachorować pod koniec umowy,mimo chęci do pracy nie chcą przedłużyć umowy. Czuje się bardzo źle potraktowana w końcu choroba nie wybiera.

Szukampracy

Witam szukam pracy i widzę ofertę z Koziegłów warto złożyć cv ,czy szukać innej firmy co robią tam mężczyźni ?

KijWamwOdpyt

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i warunki średnie na operatora wózka widłowego 5100 brutto praca od 4 rano do 14 (10h) dzień w dzień. L4 urlopów na żądanie nie można brać bo od razu krzywo patrzą na pracownika i jesteś z góry przegrany . Umowy o pracę ale na miesiąc później na 3 a następnie zależy od kierowniczki. Kierowniczka na przyjęciu kuraków sorry ale dla mnie to słabe . Co kobieta może wiedzieć o tym jak ma pracować operator wózka widłowego Ja nie jestem zainteresowany

@KijWamwOdpyt

Sorry czyżby operator wózka widłowego to takie skomplikowane stanowisko żeby kobieta nie miała by mieć pojęcia o tym. A co do kierowniczki na przyjęciu kuraków to ta pani ma większe pojęcie o kierowaniu ludźmi niż możesz sobie wyobrazić. Chyba że wolisz panów do kierowania tobą to idź na magazyn tam będziesz ich miał od wyboru do koloru

Grażyna
@KijWamwOdpyt

Dzień w dzień się pracuje? Nawet w weekendy? Czy od poniedziałku do piątku? Powiedziano o tym na rozmowie kwalifikacyjnej, że nie można brać L4 i urlopu na żądanie, bo od razu źle patrzą na pracownika? Czy skąd masz takie informacje, bo chyba tam nie pracowałeś, skoro piszesz, że nie jesteś zainteresowany?

Luna
@KijWamwOdpyt

Kto tam jest kierownikiem na magazynie?

obserwator
@KijWamwOdpyt

Skąd możesz wiedzieć ,że krzywo patrzą na urlop na żądanie jak jeszcze tam nie pracujesz takie bajki to sobie możesz opowiadać dzieciakom tylko czarny pijar Właśnie słyszałem odwrotnie że jak przyszedł nowy zarząd to jest duży porządek i szacunek dla pracownika pozdrawiam

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Honorata

No to brzmi serio ciężko, a bezpośrednio z tą osobą ktoś próbował o tym pogadać? Skoro zarząd nie reaguje... W sumie to czemu Ty tego nie zgłosiłeś do instytucji, skoro mówisz że ktoś powinien?

Na produkcji zarabiam bardzo dużo fajna robota i wogóle ekstra bomba łał

@Marcin

FAKTYCZNIE 3200 NA RĘKĘ TO BARDZO DUŻO ZAPŁACISZ 2600 ZA MIESZKANIE I ZOSTAJE 600 NA ŻYCIE SUPER NA BOGATO

Antoni
@PRACOWNIK

Aż tyle za mieszkanie? To chyba z kredytem hipotecznym :) A tak serio to nie ma szansy żeby sobie dorobić? Np. w nadgodzinach?

Damian
@PRACOWNIK

Chce tam isc na wozek widlowy ile placa?

Nn
@Marcin

Witam ile na produkcji zarabiają na godzinę na początku jako nowy pracownik ?

Kwiatek

Najgorsza brygadzistka na macro Anna Łochowicz !! Krzyczy na wszystkich bez opamiętania. Nie szanuje pracowników, nie patrzy na to czy ktoś jest od niej starszy czy nie zjebie od góry do dołu chociaz nie zawsze ma rację brak szacunko dla kogo kolwiek. Zadziera nosa jakby nie wiadomo kim byla. Zero godności dla drugiego człowieka. Nie potrafi do końca wytłumaczyć co należy zrobić na danym stanowisku tylko zaraz krzyczy. Ogolnie bardzo niemiła osoba!. A jeżeli chodzi o samą pracę w ZD Kozieglowy praca nie jest zła. Na niektórych stanowiskach ciężko ale idzie się przyzwyczaić.

Danuta kozłowicz61@gamil com
@Kwiatek

To napewno narzeka na Anię taka osoba co do tej pory nie miała zwróconej uwagi a ona jest taką brygadzstką że jednakowo traktuje ludzi

Xx
@Kwiatek

Czy pracuje się tam też w weekendy?

Maria
@Kwiatek

Czy ktoś rozmawiał na temat tej pani z kimś wyżej postawionym? Jeżeli te krzyki są bezpodstawne to moze warto porozmawiać i to jakoś załatwić?

Kwiatek
@Danuta kozłowicz61@gamil com

Napewno Pani Danko traktuje rowno te osoby które jej się podlizują A pozostałych gnębi i wyzywa jak (usunięte przez administratora) bo ma taki kaprys np. Ela M. Pozdrawiam

Mar

Jestem w trakcie rekrutacji jako pracownik fizyczny na produkcji wyrobów gotowych tak Pani z kadr nazwała to stanowisko. Tylko nie wspomniała w rozmowie w jakim trybie się pracuje? 4 brygady czy od poniedziałku do piątku? Dwie zmiany czy trzy?

PRACOWNIK

DZISIAJ DOSTALIŚMY PREZENTY ŚWIĄTECZNE OD NOWEGO ZARZĄDU COŚ CZEGO WCZEŚNIEJ NIE BYŁO JEŚLI CHODZI O STARY ZARZĄD TAKŻE MYŚLĘ ŻE W IMIENIU WIĘKSZOŚCI PRACOWNIKÓW DZIĘKUJĘ BARDZO

@PRACOWNIK

w sumie to czemu dostaliście prezenty w listopadzie? A można z ciekawości się dowiedzieć co ostatecznie dostaliście? I czy to oznacza, że już wigilii nie macie robionej teraz ani nic?

Jhony

Hej jestem w trakcie rekrutacji na stanowisko magazyniera jak praca wyglada ?jest fajna atmosfera? Mozna zjesc obiad w pracy warto tam isc ? Pomozcie prosze

Maciek

Cześć. Mam zamiar iść na nowy dział panierka. Ktoś mi powie czy ciężko, jaka atmosfera panuje i wogole

@Maciek

Nie wiem jak tam jest ale się zastanawiam czy płacą inaczej zależnie od działu czy i tak tyle samo wychodzi? I jakie wszystkie działy tu obecnie mają skoro nowe powstają?

Obserwator

Cześć, każdy myślał, że nowe będzie lepsze ale ....bony na święta są ale tylko do sklepów firmowych, premię kwartalne do 100%wynagrodzenia ale to tylko dla wybranych . Przecież mogli by dac wszystkim po mniej , nie zależnie gdzie się pracuje czy na produkcji czy w biurze , przecież wszyscy są pracownikami zakładu. O urlopach letnich każą po ma mu zapomnieć...A co będzie dalej A pracowników jak nie ma tak nie ma, przeciwnie starzy dobrzy pracownicy odchodzą i nikt nie myśli by ich w jakiś sposób zatrzymać. Gdybym.byl.mlodlszy , nie przed emeryturą też bym.odszedl.

ja tu tylko sprzątam
@Obserwator

To lepiej żeby w ogóle nie było bonów??? To chyba dobrze, że są. A , że w sklepach firmowych?? no przecież , że nie do Lidla, czy Biedronki. Premia to jest ale pewnie od zasług, nie każdy kto siedzi i dłubie w nosie zasługuje na premię...no chyba , że za czasów komuny...czy się stoi , czy się leży to mnie się należy

Johndoe
@Obserwator

Hej , jak wygląda tam robota ? Widziałem na olx . Lepiej jest na produkcji czy magazyn?

Bila

Szukają teraz do utrzymania ruchu, zastanawiam się czy aplikować. Jak się pracuje i jaka kasa? Są benefity i opieka medyczna? Dajcie znać. W okolicy mnóstwo ofert tego typu.

Kk
@Bila

Nic nie robi się i dobrą kasa

@Kk

Raczej to mało prawdopodobne, żeby nic kompletnie nie robić na takim stanowisku... ;) Obowiązki są tu standardowe czy występują jakieś dodatkowe czynności do wykonania?

X

Witam, w jakim systemie pracujecie w Kozigłowach? Jedno czy dwuzmianowym ?

Agata
@X

Hej, i jak tam? Aplikowałeś na stanowisko może, i wiesz coś o tym systemie? Ja też szukam tej informacji :)

Jaaz

Witam..mam pytanie czy dużo osób dojeżdża z Rogoźna i jaki czas do pracy i z pracy do domu?

Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Brygadzista w Koziegłowy. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Napisz, na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Xxx

Na jaki dział poszukują brygadzisty?

Konsument

Sklep firmowy Środa Wielkopolska. Skąd wy macie tą kaszankę? Ekspedientka chwali, że taka pyszna kaszanka i w dodatku bez podrobów. To co tam wyrzucacie, że bez podrobów? Kupiłem i jeść się nie dało, bo drobno zmielone chrząstki nie dały się pogryźć, tylko jakbym kurde kawałki kauczuku żuł. Serio, zmielona chrząstka? I to samo tyczy się tych pseudo wyrobów z galaretą. Twarde i pełne jakiejś głowizny. Za dużo żelatyny ludzie. Tragedia. Wszystko do wyrzucenia. Kasa w błoto.

Do Konsument
@Konsument

Ale przecież w Środzie Wielkopolskiej nie ma sklepu firmowego ZD Koziegłowy... oj chyba coś klient namieszał i pomylił sklepy.

Nn

Uboje po30 albo i więcej tyrasz jak (usunięte przez administratora)

@Nn

Pan- lub Pani NN wpis z grudnia 2021 ? Nie prawda. W wymienionym czasie nie ma takich wielkich ubojów. Kogoś bardzo ściska żal. Cóż wynika to pewnie z tego, że żałuje, że się zwolniła. Przykro mi.

Jj
@CIEKAWA

Mogłaby pani zdradzić jakie stanowisko w firmie zajmuję że dużo na temat firmy pani wie i same plusy posze

ciekawa
@Jj

Oj troszkę już pracuję, i mam bardzo dobre rozeznanie co i jak w firmie gra. Natomiast co do stanowiska, nie chciała bym podawać. ;)

RR

100% zgadzam się z tobą wielbiciel kierownicy na magazynie dystrybucyjnym nygusy i lesery zostali kierownikami dzięki kolesioztwu a nic nie robią

Wielbiciel
@RR

Teraz mamy wreszcie nowych w zarządzie bardziej spostrzegawczych możliwe że dostrzegą co się tam wyprawia i Zdzisiu poleci w siną dal Stelmacha nie ma to nie będzie miał kto go tulić

Paweł g
@RR

Prawda dupowladztwo jest na porządku dziennym ochroniarze we wszystkich widzą złodziei kamery wszędzie tylko nie w kiblu na razie ludzie boją się własnego cienia (usunięte przez administratora) totalny słowem chora firma

zyga
@Paweł g

Co prawda ty l lepkie ręce miałeś co kamera uchwyciła , dlatego nie lubisz kamer

Kalafior
@RR

Pewne osoby od zeszłego roku niezbyt mile

Maja

Dzień dobry, Należy zacząć od tego, że obecnie zaklady drobiarskie Koziegłowy przechodzą reorganizacje. Od lipca doszły osoby do zarządu, zmieniają organizację pracy , stawiają na rozwój firmy i pracownika. Zmienili płace na każdym stanowisku pracy , z biegiem czasu chcą zrobić kolejne. W tym roku na święta oprócz tradycyjnych karpi i kurczaków mają być bony. Na stołówce w czasie przerwy śniadaniowej można w zależności od dnia zjeść parówki, nogi wędzone lub produkty panierowane na ciepło. Komu to nie smakuje może zawsze przynieś swoje śniadanie z domu. Nowy zarząd potrzebuje czasu na zmiany a stare porzekadło mówi, "że Krakowa od razu nie zbudowano" , nie sztuka jest kogoś opisywać i oczerniac . Uważam, że najlepszym sposobem zawsze pozostaje iść się zatrudnić i samemu ocenić sytuację gdyż to co dla kogoś było źle może dla mnie okazać się dobre. Nowy zarząd wprowadził premię za niechorowanie po 300zl brutto za przepracowany miesiąc dla pracowników fizycznych. Tak na marginesie gdy wejdziemy na opinie innych zakładów znajdziemy tam też wielu nie zadowolonych , krytycznych opini. Kazdy ocenia je przez pryzmat swoich doświadczeń. Aby ocena była prawdziwa musimy zatrudnić się dziś bo to co było to funkcjonowało tam za stare rządy , które się zmieniły A nowych nie można obwiniać za błędy poprzedników. Należy dac im z rok czasu i zobaczymy czy były to tylko puste słowa rzucane na wiatr z ich strony . Czas pokarze co zmieni Nowa ekipa w zarządzie.

@Maja

A proszę mi powiedzieć jak wyglądają wypłaty dla nowych pracowników?

ciekawa
@Maja

Maju skoro tak pochlebnie piszesz o zmianach w firmie, to dlaczego masz pod nickiem BYŁY PRACOWNIK ? Czyli wnioskuję że zmiany nie są obiecujące, skoro jesteś byłą pracownicą. I w drugą stronę jeżeli jesteś byłą pracownicą, to skąd wiesz jakie zmiany są wprowadzane ? ;) Ja jestem pracownicą i wiem jedno, idzie ku lepszemu i trzymam kcuki za zarząd, za firmę, i za nas abyśmy dali radę. Na chwilę obecną jestem pewna że jest lepiej i co powiedziane to zrobione. Nie ma pustych słów bez potwierdzenia w działaniu. Oby tak dalej. Jeżeli to się nie zmieni w jakimś czasie można mieć zaufanie do zarządu że co zaplanowane to zrealizowane. I nie dotyczy to tylko pracy, ale pracowników, dodatków, premii. Ale z jednym muszę się z Tobą zgodzić i nie podlega to dyskusji, od razu Krakowa nie zbudowano i faktycznie potrzeba czasu by zmiany wprowadzić. Lecz tu jest o tyle dobrze że nie ma tego " POCZEKAJCIE ROK I BĘDĄ ZMIANY " lecz na ile można już są wprowadzane i to się szanuje i czuje. Nowy zarząd przez ten okres buduje zaufanie, na razie bardzo dobrze idzie, jeżeli tego nie zepsują to optymistycznie to wygląda.

Wielbiciel
@ciekawa

Potwierdzam to że nowy zarząd kieruje się nie tylko rozwojem firmy ale też zauważa przy tym pracowników

Mm
@ciekawa

Ciekawe ilu pracowników zostanie zwolnionych bo to taż nalezy do zmian

Zybi

Jakie 300 zł za jakie niechorowanie chyba chora kobieto jesteś

@Mm

Jeżeli pracujesz i wywiązujesz się z powierzonych Tobie obowiązków, jeżeli nie lekceważysz sobie pracy i podchodzisz do niej sumiennie, jeżeli frekwencja w pracy jest zadowalająca i umiesz pracować w zespole, możesz być spokojny/a. Można zobaczyć kto nie miał przedłużonej umowy, zwolniony itp. Odwracając pytanie, gdybyś miał/a firmę których pracowników byś zostawił/a ? W kogo byś inwestował/a. Dla mnie to logiczne. Jeżeli jest inaczej, daj namiary idę do Ciebie pracować i podkreślam, nic nie robie - tylko jestem, a gdy mnie nie ma to choruję i żywię nadzieję że mnie nie zwolnisz. Tak wnioskuję z Twojego wpisu. Mam nadzieję że jesteś słowny/a

@Zybi

Nie wiesz, co piszesz. Proponuję porozmawiać z obecnymi pracownikami i zasięgnąć opinii w bieżącym czasie. Obyś nie żałował/a że odszedłeś/odeszłaś. Czuję, że niektórzy będą i wracali, szybciej niż bumerang.

Maja
@Zybi

Jeżeli nie jesteś na umowie umysłowej tylko fizycznej to jest dodatek 300zł brutto za nie chorobie .

Julek
@Maja

Żadnego dodatku niema za niechorowanie prawdopodobnie napisała to osoba z nowej elity zarządzającej firma

Wojciech
@CIEKAWA

CIEKA mylisz się , w tej firmie liczą się układy kolesiowskie . Ja pracowałem sumiennie prawie 20 lat, ale odważyłem się zadrzeć z przyd...pasem dyrektora . Jak przyszło do zwolnień w grudniu to ten tzw. dyrektorek nie podszedł do tematu merytorycznie , tylko uważam że nadużył zajmowanego przez siebie stanowiska i rozegrał swoje osobiste gierki i układziki kolesiowskie . Z tak niekompetentnym dyrektorem-długopisem i jego zastępcą kierownikiem - ołówkiem jeszcze w życiu nie pracowałem . Mam nadzieję , że nowy zarząd dostrzeże niekompetencję obydwu panów i jak najszybciej ich zwolni , czego serdecznie im życzę .

Potrek
@Wojciech

Bo to prawd!! a pełne lizustwo i najgorsza firma w jakiej kiedyś pracowałem całe szczęście że to już historia!! I złe wspomnienia pomału zaciera czas!!!

@Wojciech

Z którego działu ten kierownik i dyrektor? Też tam kiedyś pracowałem i się zastanawiam czy dobrze myślę

PIOTREK
@Marcin

Domyśl się czerwone kiltle!!

@PIOTREK

Czyli chłopcy z transportu hehe Powinni otworzyć we dwójkę kawiarenkę w Poznaniu. Mają bogate doświadczenie. Pół dnia spędzają na piciu kawy na warsztacie hehe

Zz
@Marcin

Ty też dużo czasu spędzałeś na warsztacie

Piotrek 62
@Zz

Nic z tego ja akurat uciekalem od warsztatu bo wiedziałem kto tam może być !!swoje robiłem i do domu !! Marcinku tam zawsze atmosfera była nieciekawa !!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. - Koziegłowy

• Jak się pracuje w Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.