Opinie o Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. w Koziegłowy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. w Koziegłowy

olek

napisze krotko - dobra firma nigdy nie szuka pracownika

ninja master

Zarobki żenujące, warunki pracy średnie a 50% zakładu to ukraincy. NIE POLECAM NIKOMU !!!

kudlaty

Serio ja też tam pracowałem w tym czasie. Na wędlinach konkretnie. Zarobiłem nieżle ale napracowałem sie x150% jeszcze po pracy browarek ze znajomymi. Szkoda że tam tyle szuj pracuje

norek

a moze ty potrzebujesz pomocy bo pracujesz w kozieglowach i nie ogarniasz tematu

Gffh
@norek

Norek pomocy to potrzebują takie przydupasy jak ty które ogarniają,ale coś innego niż jak to piszesz "temat"

Iza

@Kappi - piszesz o potrzebie zmiany sposobu traktowania pracowników. Mogłabyś podać konkretne sytuacje, które przedstawiłyby problem? Twoje doświadczenie może pomóc osobom zainteresowanym pracą w "Zakłady drobiarskie Koziegłowy", którzy mają wątpliwości co do warunków pracy panujących w tej firmie.

....

W Kozichgłowach ten zakład to porażka. Towar na magazynach przeterminowany, pracownicy nie uważni. Wysyłają towar daleko zagranice, a po dojechaniu na rozładunek okazuje się że towar przeterminowany, nikt z ich 'idealnego' zakładu nie chce wziąć za to odpowiedzialności. Traktuje ludzi jak śmieci, a szczególnie kierowców. Myśli że jak ma pieniądze to wszystko mu wolno. Patologia

Wypalona

Witam. W ZD pravowalam przez kilka lat. W koncu podjelam decyzje o zwolnieniu sie i nie zaluje. Czuje sie wolna. A wiec tak prez pierwsze ponad 2 lata mialam umowe zlecenie. Raz na 3 miesiace,4,2. Na koncu dostalam na 9 miesiecy. Tych umow smieciowych mialam 5. Nie wiem czy to tak moze byc... po tym czasie dostalam umowe o prace na 5 lat. Robota moze nie jest az taka zla ale godziny potrafia czlowieka wykonczyc. Na rano po 10 albo 12 godzin (od 8 do 20). To jakas katastrofa. Caly dzien poza domem. A gdzie w tym wszystkim rodzina,dzieci,maz? Nikogo to nie obchodzi. A jak zdazylo sie zejsc o 17 (baaaardzo zadko) to na drugi dzien gdzie mileismy byc do 20 i ludzoe sie buntowali to mowili "przeciez zeszliscie wczoraj o 17". Brak slow. Nocki po 10 godzin non stop. Mozna sie wykonczyc. A ludzie? Nie wszyscy tacy zli. Ale duzo lizi dup. Brygadzistka ciasteczka i torciki przyniosa to pozniej nikt sie nie czepia. A brygadzistka tylko czeka na ciacho. Soboty na nockach niby dodatkowe a jak przyhodzi co do czego to zastraszaja,wyzywaja. Nawet jedna brygadzistka po tym jak jej powiedzialam ze nie przyjde to odpowiedziala mi "nie zadzieraj ze mna" Jawny mobing i nikt z tym nic nie robi. Ludzi z produkcji biora na brygadzistki... smiech na sali. Troche wladzy i zapomnial wol jak cieleciem byl. Gdyby chociaz troche kompetetne byly.... a tu nic. Szare komorki nie pracoja. Mysla ze jak sa brygadzistkami to wszystko im wolno. Pomiataja ludzmi starszymi od siebie,nie ktore mogly by byc ich matkami. Zero szacunku. A gora mowi "my to jak rodzina,na dobre i zle..."-nie skomenuje. Nie wiem co w zyciu mnie spodka ale nigdy tam nie wroce. Wole zebrac na ulicy...

Dzień dobry jestem stałym klientem waszego sklepu o nr.56 w Poznaniu państwa asortyment jest naprawdę bardzo dobrej jakości i świeżości.Ale co do pań pracujących na tym sklepie to dużo do życzenia ciągle nie zadowolone z życia jakby pracowały tam za karę nie miła obsługa! Ostatnio miałam nie miły tam incydent chcą kupić u panstwa szynkę "białą"chcąc aby pani mi otworzyła opakowanie i nakroila zostało mi to odmowione ponieważ obok leżała ta sama wedlina pokrojona i lekko przesunięta ktorej odmowilam kupna bo została mi zaproponowana a prośbą o świeżą otworzenie odmowiona.Bardzo nie stosowne zachowanie ekspedientki to klienta.Bardzo bym prosiła o innym traktowaniu klientów bo naprawdę wedliny pierwszej świeżości a obsługa tragiczna!

Kapppi

Jakby szanowali pracowników i godnie płacili to nie byłoby takich braków co do załogi.Powinni zacząć zmianę od niekompetentnych kierowników takich jak dzik na wędlinach,który to ledwo poprawnie wypowiedzieć się potrafi a komuś chętnie udziela uwag poza tym jego "praca" jeśli można to nazwać w ogóle pracą pozostawia wiele do życzenia...Czy nikt tego z szefostwa nie widzi?Traktowanie pracowników też powinno ulec zmianie przez przełożonych bo tak daleko nie zajedziemy...

Kapppi

hans klos

@ wafelgrzegorz ślepa kura z rosołu ? ciekawe określenie, ale nie znałam xD Tak czy inaczej chciałam się zpaytać czy na chwilę obecną poszukują może pracowników do Zakładów Drobiarskich Koziegłowy? bede wdzięczna za odp

Agnieszka P.

Ja tam pracowałam 11 lat temu i dziękuję mojemu mężow że mnie z tamtąd wyrwała bo pewnie bym do dzisiaj tam pracowała i bym się wykończyła psychicznie i fizycznie, chociarz na wędlinach nie było tak źle

wafelgrzegorz
@Agnieszka P.

Trafił się ślepej kurze z rosołu sponsor ;-)

bankrut

wiedz twierdze ze jeżeli patrzeć na atmosfere to powinni płacić przynajmniej 3tys. bo atmosfera jest straszna zapraszam na próżnie z brygadzistka W.A nikt nie wytrzyma chociaz ma zaledwie dwadziescia pare lat to bedzie toba pomiatała nawet jak bedziesz duuuzo starszy jak ona szacunku nie ma nawet dla swojej przełożonej wrzeszczy pyskuje itd brak słów. Ale cóż wielka gęba bardzo mały rozum nie polecam zakładu niko mu a przynajmniej nie za te pieniądze wcale sie nie dziwie ze wszyscy sie zwalniają za miesiąc góra dwa to chyba bedzie musiało prezesostwo stanąc do maszyn bo pracowników juz tam nie bedzie

Elmka
@bankrut

Cała weroniczka przyszla do tego zakladu jak zwykłą lumpiara w starych ciuchach i butach rozwalonych wtedy jeszcze solarom nie byla a teraz... Wielka pani po zawoduwie fryzjerstwa uważa sie za pępek swiata

Drobiarz

Jasne że sami . Chciała bym pracować 8h i mieć 2000 zł na rękę . Oj poprawiła by się wtedy atmosfera Tym czasem ? Nie chce mi się gadać :( Jestem zmęczona tymi godzinami . A może Patrycjo zaprzeczysz ? Powiedz prawdę jeśli chodzi o czas pracy na makro .

Drobiarz

W kwestii wynagrodzenia to zgadzam się że jest ono na czas , co do tego nie ma wątpliwości . Co do przyzwoitości owego wynagrodzenia , to już podlega dyskusji . Moim skromnym zdaniem nie jest one adekwatne do wykonywanej pracy . Daje się wszystkim równo nie zależnie od zaangażowania , lub w niektórych przypadkach jego braku . Nie ważne czy zapiepszasz czy się lenisz masz równo. Najgorsze to te godziny pracy :( Atmosfera :( Ludzie :( Jedni drugim świnie podkładają . Dobrze że mam urlop to trochę sobie od Nich odpocznę .

No właśnie słyszałeś/aś a drobiarz z tego co czytam tam pracuje i chyba wie lepiej ? Drobiarz dasz mi swój adres ? Pogadamy na PV

Drobiarz

Generalnie nie polecam . A wręcz odradzam .

Przyjdź i powiedz ze chcesz prace zdolność dostaniesz to i praca będzie. Ale nie polecam zmiany na makro u p.zofi

Elmka

A ja polecam trzeba. Poprostu pracowac i robic swoje... A ze krzyczysz to normalne od tego jest

wykończona

tak ale mowa tutaj o pracy 3zmianowej i nadgodzinach przy normalnej ilosci godzin to nie wychodzi nawet 1400 na reke czy te zarobki sa adekwatne do zycia w polsce???? no i za same meczenie sie z niektórymi brygadzistkami powinni dac jakis dodatek hehehe ogólnie szanowanie i wynagradzanie pracownika zerowe tylko krzyki i marudzenie ze strony przełożonych

wykończona

zarobki masakra pracujesz 8lat a zarabiasz cały czas tyle samo chociaz jestes bardziej obciazony obowiazkami. Jak zapytasz o podwyzke to odpowiedz oczywista NIE MA TAKIEJ OPCJI NIE MA PIENIEDZY zarabiac 1600 zł mies w tych czasach skandal nawet na rachunki nie wystarcza brygadzistki masakra (mowa o WW pani W.A. to sie tak panoszy smarkula jakby była conajmniej dyrektorem zakładu tylko patrzy kiedy kogoś niesłusznie opierdzielić a na rannej zmianie jeszcze dobrze nie rozda pracy a juz leci na kawe nie ma jej dobre 40 min pozostawiajac pracowników bez nadzoru)nie polecam zakładu PORASZKA

anonimmmm

nie licz na większą kasę, na żadnym stanowisku się tutaj nie dorobisz, a do tego zero szacunku. czy jesteś technologiem czy pracownikiem fizycznym.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. - Koziegłowy

• Jak się pracuje w Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.