Opinie o Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. w Koziegłowy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. w Koziegłowy

anonim222

Żałosne jest proponowanie osobie na stanowisku technologa żywności 1000zł BRUTTO + premia 1000 zł. Premię mogą zabrać, w każdym momencie. Także nie jest dokładnie sprecyzowane za co można ją stracić. Pani główna technolog powinna postarać się o większy profesjonalizm. Przerywanie rozmowy o prace, bo telefon dzwoni, albo dlatego, że ktoś wchodzi do gabinetu jest NIEDOPUSZCZALNE. Do Pani technolog: Szanujmy swój czas. Jeśli nie ma Pani czasu na przeprowadzenie rozmowy to niech zajmie się tym inna osoba, która będzie szanowała czas drugiej osoby.

Daria

Witam ! Też tam pracowałam.. Robisz po 10 lub 12 godzin. Dźwigasz nie tak jak na szkoleniu BHP mówią, że kobieta sama może 10 kg, a w dwie 15 kg. Sam musiałam robić nikogo nie dawali, a jak dali to kogoś kto ma wszystko w d... Ile razy byłam zerwana z przeciążenia. Najbardziej ucierpiało zdrowie.. Najbardziej wspominam tam kilka ludzi z którymi było z czego się pośmiać, powygłupiać. Każdy pomagał jak tylko mógł. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. A brygadzistki dno.. (nie wszystkie) .

Misia

@Ala najpierw dostaniesz umowe zlecenie. Na umowę o pracę możesz czekać nawet 5 lat. Dlatego wielu ludzi ma dosyć czekania i zwalnia się. Na zlecenie jeb..esz jak ci na umowie po 12h, ale zarabiasz od nich dużo mniej (wcześniej o tym pisałem). Gdyby negocjacje były możliwe, tyle osób nie rzucałoby tej roboty.

kika

praca fajna sama rozrywka smigasz kurczakami na lewo i prawo. Brygadzisci hmmm... różni jedni lepsi drudzy gorsi... zarobki smiało te 2000 zl mozna zarobic w koncu stawka 12 zł na godzine to szał czego mozna chciec wiecej zyc nie umierac

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
aaa

misia nie podoba się to won!!

@aaa

Na tym forum pisze się prawdę i tylko prawdę, po to ono jest. Jak nie tolerujesz krytyki, to przejdź na forum o Bolku i Lolku.

olala

widac ze pracuja tu po szkole specjalnej bo pisze wyraznie ze mialam 3600 na kwartal tzn 1200 na miesiac ale niektorzy sie podniecaja i mysla ze 3600 na miesiac ele ciemnota tam pracuje -dzieci pgr

Misia

Gdy pracujesz na umowę zlecenie, to miesięcznie masz o kilka stów mniej, bo nie płacą ci dodatku nocnego i za nadgodziny (chorobowe oczywiście bezpłatne). Rocznie zarabiasz mniej o około 3000 zł, chociaż robisz ciężko po 10,12 godz. tak jak ci co mają umowy o pracę. Dla pracodawcy to czysty zysk, więc zlecenie daje za zleceniem, a jak coś ci wypadnie i nie przyjdziesz raz lub dwa razy w roku (!!!)(w końcu każdy ma rodzinę), to ci powiedzą, że chodzisz w kratkę, a na umowę o pracę trzeba sobie zasłużyć. Nie ma cię w chacie 16 godz. na 24h, a jak wrócisz to nie masz siły na nic - czy 1600zł jest tego warte?

Misia

Sylwestra odpracowaliśmy w sobotę, mimo to chętni mieli przyjść w Sylwka za 120zl. Za to, że nie było chętnych, ostatniego dnia po pracy nie podstawili nam busa i czekaliśmy prawie 2 godz.aby z innym działem zabrać się do domu. Tak nas ukarali. Mieli gdzieś, że człowiek wstawał w ostatnie dni o 3 w nocy i wracał o 19tej(z rodziną się nie widział), masz mieć siły przyjść jeszcze w Sylwestra, nawet jak padniesz ze zmęczenia. Żadnej wdzięczności za tak ciężką pracę. A jak opuścisz chociaż dwa dni w roku, to umowę zlecenie możesz mieć przez kilka lat. Mają człowieka za nic. Nie polecam nikomu takiego zakładu.

ala

kierowcy ok ale z mniejszych aut bo ci z duzych to takie cwaniaki

mena

Witam zna ktos moze tam kto teraz pracuje tasmie lub kole ?

Daria

Praca na umowę zlecenie za grosze i sporo godzin w miesiącu trzeba pracować aby te 1600 było.Nie polecam.Te komentarze,że się zarabia 3000 to pewnie jacyś kierownicy piszą aby tylko kolejnych naiwniaków nabrać.

ania

co za bzdury zarobki najniższa krajowa jakie 3200 umowa próbna 3 miesiące w dalszym ciągu nie miesiąc i prawda bolesna to te mycie mrożenie itd bo inaczej nie wyrobi się a i tak jest żle tak że nie wiem co za głupoty piszecie i chwalicie złodzieja i jego po ma ga czy bo my to pionki od za pie.....nia.

olala

ja mialam 3600 na kwartal

Jola

Napiszcie proszę jakie dawaja umowy zlecenia czy umowa o pracę? Jaki jest okres próbny?

smok

A jak będziesz pracowała 24h na dobę to zarobisz nawet 6000 , bo 3000 to się wyciąga w 12h,oczywiście brutto.

nikolas

ty chyba jesteś tempa dzida :)

kaska

zalezy od miesiaca 3200 :)

Jola

Czy moze mi ktoś napisać jakie faktycznie sa wypłaty na produkcj robiac po 10 godzin ale tak szczerze. Z góry dziękuję

Jezusie

Jeszcze nigdy w takim bagnie nie pracowałem,już na wejściu widać po tych mordach że nic dobrego cię tu nie czeka.Syf,brud,chłód i praca za grosze...Chyba nie ma gorszego pracodawcy od tego zakładu w Poznaniu i okolicach.

pani

sammy-jak chcesz jedno zle doswiadczenie wiecej to idz tu do pracy ja juz tu nie wroce jak inni

hihi

a te brygadzistki tylko sie nadaja do niczego jak pani zosia i marta tylko umieja trzymac rece w kieszeniach i nic nie robic tylko sie popisuja i (usunięte przez administratora) liza zeby zostac brygadzistkami traktuja ludzi jak smieci zero szacunku do ludzi rece opadaja.......

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. - Koziegłowy

• Jak się pracuje w Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.