Opinie o Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. w Koziegłowy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. w Koziegłowy

Nn

Nygusy kierownicy pracują którzy rzucają kłody pod nogi

RR

Najgorszy dział to magazyn dystrybucyjny z kierownikiem Z na czele który pozbywa się ludzi i nikt z tym ni nie robi

RR

Połowa ludzi na magazynie dystrybucyjnym do zwolnienia nygusy zabierają powietrze szczególnie kierowniczek.

RR

Kierownictwo z magazynu w pierwszej kolejności zwolnić

Wielbiciel

Już wcześniej pisałem Tobie abyś w swojej niechęci do działu magazynu nie oceniał jednoznacznie w,ten sposób całego zakładu

RR

Kierownik z i b z magazynu dystrybucyjnego bardzo chamscy i aby drugiemu coś przygadać głupiego

Kabel

Meczy mnie praca na pakowni. Pracuje tam taka Aniela krzyczy na ludzi i obraza ich. Robi co chce zarzad nic z tym nie robi. Zglaszalam to innym kierownikom i nic. Przykro mo bo to nie jest noc innego jak (usunięte przez administratora) praca bardzo ciezka jest zimno. Ale i tak noe jest najborzej gdzoe niegdzie smierdzi i est bardzo brudno. Wiecej tu murzynkow i gruzinow niz polakow o ukrainie nie wspomnie. Wszyscy co bardziej kumaci i moga to uciekaja stad. Pozdrawiam niedobitki. Aha i jeszcze chodzi pan ktory pilnuke produkcji caly zaklad na kontrolach i zwalnia ludzi za n9c i patrzy tylko na kamerach do cz3go sie przyczepic. Nie lubie go ani tej firmy. Kamer jest pon9c juz z 120 a obok w zakladzie karnym 5 . To daje skale od odniesienia. Caluje

Niedobitek
@Kabel

Nic dziwnego że nikt nie reagował na Ciebie bo jeśli mówiłaś tak błędnie jak piszesz to mogli Cię nie zrozumieć. A co do tego smrodu to masz rację śmierdziało ale jak odeszłaś to przestało. Całusy możesz sobie darować chyba że bardzo tego pragniesz to możesz mnie pocałować w(usunięte przez administratora) z pozdrowieniami Twoje niedobitki !!!!!

Kabel
@Niedobitek

Kolezanko A. nie szalej. Nie zasraszysz nas testami i wukrzykiwaniami -"Rece pracuja" ." Maseczki na twarze" . Nie krzycz na nas bo to nie zgodne z polityka firmy. Coraz ostatnio wiecej widze na tym obszarze czarnych kolegow. Czyzby inni nie chcieli pracowac ? Ekipa jest dobra tylko pokrzykuja jak na krowy na pastwisku. Ja sie nie boje. Ale wychodzi (usunięte przez administratora) z tego niedobitka !!! (usunięte przez administratora)

Pindzia
@Kabel

O ty.. P. Aniela to najlepsza z kierowników.. Może i krzyczy ale co z tego jak są takie nieroby jak ty co zapach krwi od mięsa przeszkadza to będzie krzyczała bo do pracy się idzie pracować a nie do perfumerii.. Są (usunięte przez administratora) Gruzini i Ukraińcy bo przyjechali zarobić na życie.. I więcej szacunku bo co to komu przeszkadza ze se są.. A co do zimna na BHP było mówione trzeba było się ubrać a nie jak na wybieg. P. Aniela nigdy nie krzyczała bez powodu a krzyczenie jej na zasadzie (usunięte przez administratora)od góry do dołu a po 5 min uśmiech od ucha do Ucha.. I po mimo że kierownik to pracowała równo z pracownikami. Żeby załatwić coś nigdy nie było najmniejszego problemu. . A ty tworzysz problem bo najwidoczniej nie znasz znaczenia praca.

Ixx
@Kabel

A czy warto tam robić proste czy lepiej nie próbować swoich sił jako pracownik pakowni ja już tam pracował ale nie na pakowni i kadry nie przyjmują już tak mówią że robi za wolno

Mateusz

Moze nowy zarzad pochyli sie nad sciemniaczami elektrykami ktorzy spia na nockach mechanicy zasuwaja jak mrowki chociaz jest ich malo a Ci nieucy nie robis kompletnie nic tylko filmy ogladaja w tym syfiastym warsztacie . Ze tez brama sie za nich nie wezmie. Porazka. Najgorszy jest Lechu co nie wie nic - tylko wysyla ukraincow a jam dwuch kabelkow nie umie polaczyc.

Dorota
@Mateusz

Wystarczy do zapchania hahha aby tylko szło gorzej jak ni idzie

RR

Jak najdalej od tej firmy szczególnie od magazynu dystrybucyjnego kierownictwo d(usunięte przez administratora)

@RR

Rozumiem Twoją niechęć do kierownictwa magazynu ponieważ kierownik "Z" to zwyczajny (usunięte przez administratora) myśli że jest niewiadomo kim jest poprostu chamski. A jeśli chodzi o pozostałą część firmy to nie uważam że trzeba się trzymać od niej jak najdalej od niedawna zmienił się zarząd firmy i wszystko idzie w dobrym kierunku wystarczy tylko powyrywać wspomniane wyżej chwasty

RR

Jak najbardziej wielbiciel zgadzam się i jeszcze do kolekcji kierowniczek Bartuś ło ło łobez

RR

Najgorszy magazyn dystrybucyjny z kierownikiem Zdzisiem na czele

@RR

Popieram ten dział to jest masakra tam jest kierownik -kierownik kierownika i jeszcze kierownik kierownika kierownika chodzą i zatruwają powietrze spijają kawki przesiadują w kantorku i wysługują się innymi do tego pięć razy dziennie na stołówce chowią się z słupami żeby tylko kamera ich nie uchwyciła żenada

Antoni

Czemu najgorszy? Za dużo od ciebie wymaga i stąd taka ocena?? Myślę, że warto się dogadać z przełożonym, bo wtedy życie w robocie jest łatwiejsze. Inni też maja takie problemy jak ty i nie lubią się z kierownikiem?

lucjan
@Antoni

Łatwo powiedzieć żeby się dogadać. Nie takie proste jak się wydaje.

Co wchodzi w socjal Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.?

Adrian

Ile zarobi się na początku w Zakładach Drobiarskich „Koziegłowy”? Są jakieś premie i dodatki do podstawy wynagrodzenia? I może napiszesz mi też coś na temat atmosfery w tej firmie? Będę wdzięczny za wszelkie informacje! :D

Tanya

Tak . możesz podjadać Nugetsy jak akurat idą. Tak to możesz obejśc się zapachem jakiś pieniędzy. A i możesz jeść na stołówce te biliony słonych parówek - ot taki Ci socjal

@Tanya

Często firmy, które mają własny asortyment różnych produktów robią pracownikom jakieś paczki na święta :P Tutaj nie ma takich dodatków? Bo już nie chodzi mi o socjal tylko taki po prostu dobry gest ze strony szefostwa.

Karol

Pojawiło się ogłoszenie na dyspozytora w dziale transportu. Ktoś może coś w tym temacie powiedzieć bo chciałbym aplikować.

Arek

Jakosc miesa godna zaufania. Pracowalem tam wie co mowie. Technologia super natomiast firma sie rozwija. Pomagaja ludzia sie wdrozyc i pozniej mozesz spokojnie pracowac. Wbrew opiniom mi sie dobrze tam pracowalo. Najgorzej mnie z bramy szpiclowali - stary dziad, ale tak bylo ok. Pozdrawiam wszystkich opornych

Andzela
@Arek

Co ty (usunięte przez administratora)... robiles krutko i co Ty wiesz o miesie. Znowu wypiles . W firmie teraz sie zmienia. Duzo osob nie chce juz tu pracowac ... wymysleli jedna zmiane od 4 rano. Nie wiadomo co bedzie.

@Arek

Hej, jak firma się rozwija, w jakim kierunku? Czy w związku z jej rozwojem, można też liczyć na rozwój pracownika w Koziegłowach? Jeśli tak, to jaki? Czy można liczyć na jakieś szkolenia? :)

Arek
@Aleksandra

Tak. Moglem np. Siedziec na nockach w biurze i czytac instukcje i rozwijac proces. Usuwanie usterek wymaga wiedzy ktora szybko sie przyswaja. Cudowne jest to jak to wszystko jest zorganizowane cos niesamowitego. Tyle sztuk na godzine powoduje nieslychana precyzje. Sam natlok informacji podkresla ze w firmie duzo sie dzieje . Ludzie sa uprzejmi i sympatyczni a przede wszystkim pomocni. Zaluje ze nie pracuje juz tutaj. Mysle o Was cieplo w szczegolnosci o dziale uboju . Pracuje tam bardzo kompetentny pesonel ktory czesto wspominam :-) jeden z lepiej rozbudowanych zakladow jakie zwiedzalem

Alibaba

Witam czy do zakładu do pracy sam jakiesc dojazdy czy na własną rękę trzeba dojechać jak sam to jakie kierunki sam dojazdy pojazdem co firma zapewnia

Xyz
@Alibaba

Wagrowiec, gniezno, klecko, września, Damasławek

Aleksandra

Praca po 12 godzin ale ile dni w tygodniu? Mogłabyś napisać ile generalnie przepracowuje się godzin w miesiącu w Koziegłowach i z czego wynika tak duża ich ilość? Jak są w ogóle liczone? Jest wyższa stawka?

Magda

Czy w firmie można rozwinąć swoje umiejętności ?

Jak wygląda praca dla kierowców?

Eda
@Marcin

No właśnie ktoś coś wie na ten temat?

Były driver
@Marcin

Ogólnie 3 wyjazdy w tyg.. Raz krótkie trasy wokół komina ale to rzadko głównie trasy że nie ma ciebie w domu ponad dobę jak nie lepiej.. Różne godziny wyjazdów głównie jazda nocą.. O 16 dzwonisz gdzie jedziesz i wio, ale mogą też przedzwonić wcześniej że masz wyjazd. Bardzo ciężko cokolwiek zaplanowac.. Pracowałem jakiś tam czas temu więc nie wiem jak teraz tam sytuacja wygląda ale pewnie za wiele się nie zmienilo

Marian
@Marcin

Jeśli jesteś wazeliniarzem i donosicielem i nie zależy Tobie na dobrych stosunkach z innymi kierowcami to będziesz miał OK , kierownictwo lubi takich . Szczególnie widać to w transporcie , kolesiostwo na całego i nawet się z tym nie kryją .

pytanie

Witam, czy ktoś się orientuje jak wygląda tam praca w BHP? Bo widzę, ze wisi ogłoszenie i się zastanawiam.

Mortas
@pytanie

Lepiej odpuść sobie tą pracę bo jak dostaniesz się do (usunięte przez administratora) to będziesz się modlić żeby sami Cię zwolnili

Czy w Zaklady Drobiarskie Kozieglowy panuje luźna atmosfera?

Ada

Polscy pracownicy między sobą dogadają się. Niestety więcej pracujących ludzi jest z Ukrainy i Gruzji z którymi ciężko się dogadać. I niestety Polacy psychicznie nie wytrzymują.

Qwerty

Ludzie są zawistni. Jak ktoś coś dostanie a on/ona nie to człowiek jest najgorszy za to. Praca nie jest zła kwestia wprawy. Stosunki na lini pracownik a przełożony mógłby być lepsze. Od jednych się wymaga wszystkiego a drudzy mają lajt. Ostatnie czasy koronowirusa pokazuja jaki jest stosunek do zwykłego pracownika. Ciągle zakazy rygor a Ukraina Gruzja itd pełen hajlajw.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. - Koziegłowy

• Jak się pracuje w Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.