Opinie o Amber Energia Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amber Energia Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Amber Energia Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amber Energia Sp. z o. o. w Warszawa

były_pracownik

(usunięte przez administratora) NIE POLECAM

PH

My jako naród mamy już takie usposobienie aby sobie ponarzekać na wszystko i wszystkich. A najlepiej to już jacy to my jesteśmy biedni bo wszyscy nas kiwają z kasą(usunięte przez administratora)

nik
@PH

a to napisał ktoś ABG

anonim1976

pomozcie bylam na rozmowie na doradce klienta 6zl na godzine plus jakies prowizje,praca na umowe zlecenie,,,czy ktos moze mi cos wiecej powiedziec jak wyglada praca na tym stanowisku ,,bo 6 zl za godzine to chyba nie jest szal?

anonim1976

dzien dobry bylam na rozmowie w firmie amb energia na stanowisko konsultant sprzedazy polegajacej na umowieniu spotkan z potencjalnym klientem,,,czy moze ktos moze mi powiedziec cos wiecej na temat tego stanowiska i zarobkow...dziekuje pozdrawiam

Doradca Klienta

Brak profesjonalizmu ze strony osób rekrutujących. " Nikt nic nie wie" , albo raczej " każdy wie co innego".

Raczej słuchałem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
as@ambenergia.pl

Ile ludzi, tyle opinii. Praca w AMB Energia, podkreślam - praca - polega na proponowaniu rozwiązań z zakresu efektywności energetycznej (optymalizacja profili energetycznych firm) z jednoczesną propozycją obniżenia lub zamrożenia stawek za energię elektryczną. Da się zarobić rozsądne pieniądze, aktywny i podkreślę - pracujący doradca może zarobić nawet do 12-15 tyś miesięcznie (podstawa plus prowizja), średnio doradcy zarabiają między 4 a 8 tyś złotych. Nikt nikomu krzywdy nie robi - ani doradcy Klientom, ani firma doradcom. Polecam podpytać pracujących u nas kolegów.

wkurzona

(usunięte przez administratora)Pracowałam kilka msc.. na początku pieknie ,ładnie.. a potem nagle w połowie kolejnego msc sprzedażowego zaraz po świętach dostajesz nagle aneks do umowy i nowe warunki pracy , gdzie wychodzi Ci do ręki(usunięte przez administratora) wielkie zdziwienie nagle ,że nikt nie chce pracować i jeszcze szefowa zdziwiona o co ludziom chodzi...Dodatkowo szkolenie wstępne pozostawia wiele do życzenia - nic się z niego nie wyniosło i , gdyby nie inni pracownicy to siedziałbyś człowieku i nie wiedział co masz zrobić. Tak samo testy wiedzy , gzie pytania wykraczają poza kompetencje i mowa o rzeczach , o których nam nigdy nie powiedziano. Dodatkowo osoba odpowiedzialna za szkolenia ma zero pojęcia o tym co robi.. zupełnie nieprzygotowana i nie odnajdująca się...

per.lep
@wkurzona

co to jest 3,24 do ręki? jutro idę na 2 rozmowę - w Katowicach. Wyglądało super po pierwszej rozmowie - telemarketing, wysokie zarobki - nawet bardzo - i podstawa , niewielka , ale jednak. To jak jest?

Gaga

Panie Przedsiębiorco - proszę się zgłosić do Biura Obsługi Klienta bądź do doradcy z którym Pan podpisał umowę. Umowa może zostać wypowiedziana zgodnie z warunkami ogólnymi zawartymi w umowie. P.s. Pracuj w Amb Energia to się dowiesz jak jest - a jest bardzo dobrze. Pracuję pół roku i nie narzekam ani na zarobki a przede wszystkim na Pracodawców :)

warszawiak 333

czy ktoś był może na rozmowie kwalifikacyjnej na(usunięte przez administratora) rosy 36? jeśli tak to proszę o informacje na temat tego pracodawcy.

BLONDYNA_:0

hej ja u nich pracuje w cc umwaiam spotkania dla doradców szukam potencjalnych klientów pracuje już jakiś czas jest ciężko bo ludzie nie chcą rozmawiac po za tym pare razy mi naubliżali ale wydajnośc mam dużą nie wciskam ludzim czegoś czego nie chcą a po za tym niektórzy chętnie spotkają się ponownie wiem jak wyglada rozmowa z klientem ale osoby które posiadają z nami umowę nie narzekają generalnie trzeba sobie naprawde zapracowac na dobre wynagrodzenie i więcej ze strony firmy ale przepraszam to jest praca a nie przeczkole nigdzie nie jest różowo ale w innych firmach jest jescze gożej wiem coś o tym każdy będzie miał swoje zdanie na nas temat i nigdy się każdemu nie dogodzi ja nie narzekam mogli by mi tylko troszeke kaski dożucic

Agata

Czy AMB energia to jest to samo0 co AMBER energia ????

r
@Agata

AMB to Amber

me

Witam pojawiło się ogłoszenie na Lidera Zespołu Rozliczeń, warto iść na rozmowę? Rekrutacja jest złożona, ma kilka etapów i trochę czasu trzeba zainwestować. Pytanie, czy problemy PH dotyczą również Administracji?

sanmar synergia

Wspieramy rzetelnych handlowców z doświadczeniem na rynku energetycznym, którzy chcą zainwestować siebie i swoje umiejętności handlowe, otrzymując w zamian podstawowe narzędzia pracy oraz bardzo rozsądny i prosty system prowizyjny. Oferta tylko dla PH z Poznania - ilość miejsc ograniczona

kr

i większość tych fajnych, pozytywnych opinii pisze ktoś z firmy :) nie dajcie się ludzie nabierać na to co tu piszą....

Szymek

A ja pracuję u nich dorywczo i jakoś sobie radzę,już prawie rok,więc chyba można.

karoli
@Szymek

Ja pracuje 4 miesiące i przez pierwszy miesiąc nie umiałam sie odnaleźć było mi bardzo trudno ,bo wcześniej robiłam zupelnie coś innego.Słuchałam jednak mojego menadżera który powtarzał ,że jeśli chcesz pracować i nie będziesz oszukiwała siebie to za chwilę Twoja karta sie odmieni.Chodziło o to ,że jeśli będę wytrwała to zaraz zacznę pisac umowy. Tak tez sie stało choć byłam blisko rezygnacji.Odbyłam chyba ze 30 spotkań i nie umiałam podpisac umowy.Myslalam ,ze w ogóle sie do tego nie nadaję. Udało się po 4 tygodniach podpisać pierwszą umowę potem 2 i 10 . Teraz jestem zadowolona bo dostałam służbowe autoi wszystko co mi jest potrzebne. Teraz zarabiam całkiem nieźle oczywiście nieźle jak dla mnie ostatnie wypłata to 4480 zł jest ok. Mam nadzieje ,że moje dochody będa tak jak do tej pory coraz wyższe.

Olo

Jak już piszesz to podaj jakiś przykład.Wniosek-nie poszło Ci albo Jesteś z konkurencji.

wielkopolska

Jak czytam te wszystkie opinie to nie wiem czy smiać się czy płakać. Oczywiście w każdej z nich jest jakaś część prawdy jednak piszą ja głównie osoby którym z jakiegos powodu sie nie udało ,a raczej nigdy sie nie udaje bo udac sie nie może. Ja pracuję jako handlowiec w innej firmie i wiem jak ciężko trzeba zapier.....na jakieś godziwe pieniądze. Mam też kolegę który pracuje w AMB i czasami spotykając się na piwku poruszamy temat pracy. Powiem Wam tylko tyle ,że też pracuje ciężko od ponad 1,5 roku w tej firmie ale jakos nie słyszałem jak bardzo jest mu źle.Ma służbowe auto, podstawę kilka tysięcy prowizji i jeszcze ma czas obejrzeć wieczorkiem z kumplami mecz. Fakt nie jest dzieciakiem któremu wszystko sie od życia należy ale na wszystko sam zawsze musiał zapracować.Może dla tego mimo ,że nie jest lekko dalej tam pracuje i nie narzeka.

Worker exPH

Pewnie gonią ale jeśli tylko płacą zarówno premie jak i prowizję to znajdą się tacy co zgodzą się pracować na takich zasadach. (studenci najlepsi to Ci zaoczni - bo od nie trzeba odprowadzać podatku do 26 roku życia!) Fakt kiedyś było łatwiej standardem była fura, netbook i komóra, ale za dużo znajomków kierownisiów lub po rodzinie itp zaczęło pracować w poważnych firmach tym samym obijając się przynosili znaczne straty firmom, dodatkowo rząd polski zaczął utrudniać przedsiębiorcom - bo prawie w każdej firmy szeregi wkradła się straszna miernota i fuszera! - stąd też i firmy musiały zmienić strategię oraz standardy pracy PH- przedstawicieli handlowych, teraz nawet od większości wymaga się własnej działalności, żeby tylko nie borykać się z ZUSami, urzędami, L4 itp... KIEDY ZACZYNA SIĘ SPRZEDAŻ? KIEDY KLIENT MÓWI NIE!!! Co to jest 60 klientów miesięcznie? lub 3 spotkania z klientami dziennie? No chyba że firma wymaga 3 umów dziennie - to na dzień dobry raczej trudna sprawa, ponieważ zaoranie terenu ofertami trwa od 3,6 a nawet 12 miesięcy!!! i dopiero zaczynamy zbierać plony kiedy po raz 3ci męczymy klienta, a on widzi, że firma jest stateczna my też bo już pracujemy prawie rok i przy odpowiedniej strategii podpisujemy umowę, czasami jest szybciej czasami trwa to dłużej. Pracowałem w Solid Security itp gdzie mają podobną strategię oraz warunki pracy i mogę stwierdzić, że Ci co pracowali otrzymywali pensje po 3500-4500zł na rękę z prowizjami ale trzeba było czasu samodoskonalenia oraz zdobycia wiedzy z zakresu MOP, SSWiN, CCTV OFI itd, bo z samych MOPów to można było dostać podstawę lub tzw niedozwoloną prawnie dziąłę!!! Ale w Solid Security dziennie należało odbyć min 5 spotkań oraz odwiedzić 10 nowych obiektów, a w dni kiedy nie mamy spotkań dziennie należało odwiedzić od 30-40 nowych klientów więc to przy AMBER to można nazwać HARÓWKĄ lub [usunięte przez moderatora] ale tak stwierdzą tylko tzw [usunięte przez moderatora], bo to miało swoje uzasadnienie w prowizjach i pensji. Im więcej odwiedzonych klientów tym więcej nowych kontaktów na których można pracować, fakt 60-80% na początku może się wykruszyć ale kontakt zostaje za 2,3, może 12 miesięcy jak będziemy pracować nad klientem i zdobywać jego zaufanie w końcu przekonamy go do siebie, a jak nie my to sąsiad z którym podpiszemy umowę i będzie zadowolony z tańszych rachunków (tak było w SOLID gdzie konkurowało się z wieloma innymi firmami na rynku) w Amber nie znam firmy więc nie wiem jak to jest z tymi rachunkami bo TELE2 niby koledzy mówili, że działali podobnie ale to straszne kręty były i rachunki wcale nie były niższe stąd też klienci nie byli heppy! Więc jeśli szukacie pracy to zawsze można przetestować i jak nie to... szukać innej... DLA POCZĄTKUJĄCY PH DOBRZE RADZĘ: 1) NIGDY NIE ZNAJĄC FIRMY NIE INWESTUJ SWOICH PIENIĘDZY! 2) SPRZEDAŻ ZACZYNA SIĘ WTEDY KIEDY KLIENT MÓWI NIE! 3) KLIENTA ZDOBYWASZ ZAUFANIEM I PRZEKONANIEM ALE PRZEKONANIE TO 100% WIEDZY Z ZAKRESU OFEROWANEGO PRODUKTU! 4) NIE SŁUCHAJ SWOICH TRENERÓW KTÓRZY OPOWIADAJĄ, ŻE ZĘBY NA TYM ZJEDLI I KAŻĄ BAJEROWAĆ KLIENTA - ŻADNEJ ŚCIEMY TYLKO WIEDZA I ZAUFANIE!!! 5) NIE ZRAŻAJ SIĘ TRUDNYMI POCZĄTKAMI, NIKT NIE URODZIŁ SIĘ I UMIAŁ MÓWIĆ, PISAĆ I CZYTAĆ - NAJWAŻNIEJSZA JEST MOWA, NOTATKI I SŁUCHANIE KLIENTA! 6) ...NO I NIE KAŻDY SIĘ DO TEGO NADAJE ( KAŻDEGO MOŻNA NAUCZYĆ SPRZEDAWAĆ ALE W TAKICH FIRMACH TO SAMEMU TRZEBA BYĆ SOBIE NAUCZYCIELEM) I NIE NAJLEPSZY JEST TEN KTO POTRAFI WCISNĄĆ WSZYSTKO KLIENTOWI, LECZ TEN KTO SPRZEDA KLIENTOWI TO CZEGO KLIENT POTRZEBOWAŁ ALE ZROBI TO W TAKI SPOSÓB, ŻEBY SIĘ NIE NAROBIĆ I ZAROBIĆ (MAM NA MYŚLI NIE WAŁKOWAĆ KLIENTA, KTÓRY KUPI ZAPŁKĘ NA SZTUKI..:) TYLKO KONTRAKT NA ROK I DŁUŻEJ! 7) ...ORAZ NIE KAŻDY BĘDZIE LIDEREM BO ON JEST JEDEN I TRZEBA MIEĆ TO COŚ LUB BARDZO DUŻO SZCZĘŚCIA (NIE MAM NA MYŚLI KUMOTERSTWA LUB PRACY PO RODZINIE - BO TAKIE FIRMY LUB ODDZIAŁY PADNĄ PRĘDZEJ LUB PÓŹNIEJ!) Wiedza oraz doświadczenia sprawią, że jak nie w tej firmie to konkurencyjne docenią TWÓJ potencjał oraz gratyfikują to odpowiednią pensją! AD) Manager zarabia różnie ale Ci co zarabiają powyżej 10tys to głównie osoby na własnej działalności gospodarczej związane specyficzną umową agencyjną lub managerską (menedżerską) inaczej cywilno-prawną to trochę jak um zlecenia tylko z bardziej radykalnymi zapisami i większą odpowiedzialnością!

belbot

witam mam problem z firmą amber energa jestem przedsiębiorcą chciałbym wypowiedzieć im umowę ale boję sie kary czy jest jakieś wyjście bardzo proszę o pomoc

Regionalny Kierownik ds. Rozwoju Sieci Partnerskie

Jak wygląda praca na stanowisku Regionalny Kierownik ds. Rozwoju Sieci Partnerskiej ? Jaki samochód ? Jak z paliwem ? Jaka podstawa ? Z góry dzięki .

BN

a o czymś takim jak podstawa, samochód, telefon komórkowy to na wejściu zapomnij

Zostaw merytoryczną opinię o Amber Energia Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amber Energia Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Amber Energia Sp. z o. o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amber Energia Sp. z o. o.