Opinie o Ergo International Villa Italia w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ergo International Villa Italia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ergo International Villa Italia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ergo International Villa Italia w Piaseczno

karyna

ciekawe co za Marta. W każdej firmie są przekręty, akurat nic nowego.

@sco takiego dzieje się w Ergo International Villa Italia? Dawno nie było już nowych komentarzy. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co się dzieje w firmie.

s

SZKODA że Pani Prezes nie wie co się tak naprawdę dzieje w Villi.

e

no wiesz ja tam uważam ze najlepiej to jest mimo wszystko cos zobaczyć samemu i się przkeonac jak to wygląda dany produkt bo inaczej może wygladac przecież w internecie i inaczej na zywo jak się zobaczy

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ergo International Villa Italia? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
aha

Ja mam pytanie odnośnie produktu. Czy ktoś z pracujących wie gdzie jest produkowana ta porcelana? skad ja zamawiaja? Jakaś nazwa fabryki? Bo na stronie nic nie ma na ten temat..Bardzo podoba mi sie jeden zestaw ale nie bede placila 600zl za kilka talerzy:)

Wojtek
@aha

Porcelana produkowana tam gdzie najtaniej...gdyby to była Polska to za te kilka talerzy zaplacilabys jeszzce drozej. Produkcje zawsze są w chinach bo tam taniej. Jesli cjodzi o porcelanę to bardzo polecam. Latami sie uzywa i wyglada ponadczasowo co do pracy w tej firmie kiedys to była przyjemnosc tam pracowac a teraz...niestety zostały osoby,ktorych na rynku pracy chyba juz nikt nie chce. Lizusy i przydupasy...

riva

Momentami ok, minusy byly, ale do zniesienia. Jako praca przejsciowa jak najbardziej.

anonim_wawa

...wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma... pracowałam Villa Italia 3 lata...znalazłam pracę w zawodzie wyuczonym... i jako pracodawca nie jest zły, proszę mi wierzyć,że bywają gorsi...grafik zawsze ustalałyśmy sobie same, do wglądu dla kierowniczki...czytam tu wiele rzeczy ale stażu w Villa Italia jakoś długiego Ci ludzie nie mieli a wypowiadają się....pensja zawsze na czas była...prawda jest że podczas rabatów było więcej pracy i potrzebna była pomoc, ale jakoś dawałyśmy radę...natomiast cała reszta to jakieś bzdury...bardzo miło wspominam pracę w Villa Italia...dobrze mi się tam pracowało

gość

Mam pytanie czy wypłacają na czas? i jaki jest system pracy jeśli chodzi o zmianowość.

Magda

Klientów też mają w poważaniu zamówiłam zestaw drogi, i cisza jak się upomniałam telefonicznie o zamówienie to udają że nic nie wiedzą o tym! Widać że chyba firma chyli się ku upadkowi bo ostatnio zawinęli się Z CH Arkadia a jak się zapytałam gdzie się przenieśli to udzielono mi informacji że firmy nie stać na Arkadię!!! Jeśli pracownicy narzekają to znaczy że jest źle. Na Targówku Pani powiedziała mi że coś się firmie dzieje bo dożo klientów to co zamawia nie przychodzi! Szkoda ludzi i tego ze ktoś coś zawalił!!!

Isabelle

Wieś się bawi i śpiewa! Cała firma jest tak ułożona że królewny z biura: krytykują, oskarżają, opieprzają za wszystko nawet za swoje elementarne błędy! Same nie potrafią załatwić zamówień pod klienta obiecują a później klienci zostają zwodzeni aż w końcu rezygnują! Na szkoleniach pouczają a nie wywiązują się z tego!!! Coraz więcej klientów wychodzi ze sklepów niezadowolonych. Każda z Nas co pracuje to szuka sobie innej pracy i jak znajduje odchodzi zresztą co tu dużo mówić ogłoszenia są bez przerwy! głownie potrzebują do pomocy na weekendy rabatowe i przed świętami gdzie jest duży ruch!!! Dlatego też niektóre ze starych pracownic kombinują i wpisują na stłuczki towar, który de-facto zabierają! Układy i układziki, cały czas presja i mobbing!!! Klienci widzą oszczędności firmy, które odbijają się na wynikach! Weekendy rabatowe tragedia, nie da się upilnować sklepu gdzie zabezpieczenia są śmieszne!!!

wolf

Trochę więcej niż minimalna krajowa plus premie, ale nieduże. Nie było najgorzej, a rok to żaden staż - są osoby, które pracują w Villi po kilka lat.

wolf

Pracowałam w sklepie Villa Italia ponad rok. Zwolniłam się, bo znalazłam coś lepszego, ale ogólnie było ok. Jedyne zastrzeżenie do kierownictwa - brak organizacji pracy i trochę chaos.

niki

A pracowałas tam?Jeśli możesz to opsz jak Ci sie praciowało i jaka pensja

Monia
@niki

Pensja poniżej 1300 złotych. Jeśli się starasz i zrobisz największa sprzedaż priorytetów to dostaniesz jakieś ochłapy!!!!

Monia

Najgorszy pracodawca jakich miałam. Nawet klienci mówią że firma schodzi na psy, oszczędzając na wszystkim. Dlatego niektórzy co pracują i mają układ ze starszymi pracownikami, kupują rzeczy z przeceny albo wynoszą i wpisują na stłuczki a handlują tym na allegro, przez inne osoby podstawione. Klient był i mówił że wcześniej jakaś Ania co pracowała załatwiała takie sprawy. W firmie mają na to zlew, nie chcą słyszeć o problemach ich to nie obchodzi. Robić, robić i jeszcze raz robić!!!!! A jak Ci nie pasuje to się zwolnij!!!

Jakie podwyżki! Chyba że coraz dłużej pracujemy! Ciągle tylko podejrzewają nas o kradzieże i że nic nie robimy! Chora firma jeden na drugiego donosi i spychologia, polegająca na tym że biurwy z Piaseczna swoje błędy zwalają na nas a same nic nie robią. Jak my dzwonimy ze sklepu do nich to nigdy nie mają czasu, ale siedzieć w internecie to mają czas! Firma generalnie upada.

Zainteresowana

(usunięte przez administratora) Czy jest tak źle z tym pracodawcą? Dlaczego tak często szukają do pracy pracowników?

To że tam pracują starsze osoby to wynik tego, że są to osoby powiązane z rodziną pani kierownik! Druga strona medalu to to, że oszczędzają na wszystkim nawet wycofali opakowania, dają zwykłe torby i nie chcą pakować rzeczy kupionych na prezent! Nie przejmują się krytyką klientów, nie realizują zamówień! Firma to jedno wielkie dziadostwo, od początku roku przewinęło się już kilkanaście jak nie kilkadziesiąt osób! Teraz na Święta to karzą nam pracować po 12 godzin i codziennie dostawa po kilka ciężkich kartonów a niektóre księżniczki nie robią nic bo twierdzą że młodzi są od najgorszej i najcięższej roboty, nawet nie sprzątają tylko siedzą przed komputerem w internecie! Firma ma złą opinie bo cały czas klienci wyrażają swoje niezadowolenie! Pani kierownik to tylko "Robić, robić i nie narzekać" typowy wiejski poganiacz ze swoim pachołkiem Gosią, która pracuje w biurze a nawet dobrze nie mówi po polsku "wchódz" "wychódz", dziwie się że taką osobę zatrudniają w biurze. Ze swoją prezencją i wymową powinna na wsi sklepik prowadzić "wstyd", ale jak to mówią chłop ze wsi zawsze wyjdzie ale wieś z chłopa nigdy!

Poszukująca pracy

Nie byłam na rozmowie kwalifikacyjnej szkoda czasu, sam fakt że pracują tam starsze osoby świadczy o tym że zatrudniają emerytki i rencistki żeby ciąć koszty to znaczy że oszczędzają w sklepie kosztem pracowników!!! W tym samym centrum pracuje moja koleżanka i powiedziała mi że tu dużo ludzi się przewinęło co kilka tygodni jest ktoś nowy i bez przerwy wisi ogłoszenie na sklepie!!!! Ja odpuszczam nie chcę wchodzić w (usunięte przez administratora) opinie powyżej też potwierdzają moje odczucia! Pozdro w szukaniu pracy, ja dziś mam rozmowę w agencji pracy!

Kandydatka

Poszukująca pracy - 2013-09-24 22:01:20 Chciałam aplikować na stanowisko "Sprzedawcy", ale po przeczytaniu wszystkich opinii i krótkiej rozmowie dla potwierdzenia, w ich sklepie ze starszą Panią w CH Reduta wyciągam wniosek, że "Dziadostwo trzeba omijać szerokim łukiem". Sklep robi wrażenie bo porcelana kojarzy się z czymś dobrym ale po opowieściach tej pracownicy o warunkach pracy i zarobkach, to bajka się kończy żałośnie bez "Happy endu"!!!! Zrozumiałam później dlaczego zatrudniają starsze Panie, bo żaden młody człowiek tego nie kupi!!!Dzięki za podpowiedź, złożyłam cv ale w takim przypadku nie chcę tu pracować. Szkoda tylko pracowników, ja na ich miejscu poszukała bym czegoś innego. Nie mają dobrej opinii też na innych forach

Poszukująca pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Ergo International Villa Italia - Piaseczno

• Jak się pracuje w Ergo International Villa Italia?

Zobacz opinie na temat firmy Ergo International Villa Italia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ergo International Villa Italia?

Ergo International Villa Italia
1.4/5 Na podstawie 71 ocen.

Ergo International Villa Italia