Międzynarodowy Transport Drogowy Bogusław Radomski

Gdańsk

Opinie o Międzynarodowy Transport Drogowy Bogusław Radomski

Bunia 2013-03-10 16:53:08
Ostrzegam Państwa przed tym pracodowcą. Kierowcy nie mogą doprosić się swoich cięzko zarobionych pieniędzy, a własciciel udaje, ze nic się stało. Warunki umowy nie są dotrzymywane i kierowcy są oszukiwani na kilometrach. Ostrzegam Panstwa przed tym pracodawcą.
lll 2013-06-25 13:30:32
Takze ostrzegam przed nim,[usunięte przez moderatora] ludzi,nie wypłaca pieniedzy i tylko gania kierowcow z ładunkami a co do wyplacenia pieniedzy to juz nie jest taki szybki.Slyszalem o kierowcach co mu auta za granica zostawiali i mieli racje
driver 2013-07-07 19:22:15
jestem zdzwiony ze w tej firmie ktos jeszcze jezdzi. pieniadze zamrozone jak w lodowce. paliwo na kropelki.pozdrawimy byli pana kierowcy. kiedy kasa?????????
driver 2013-10-13 12:38:36
pracowalem 3 miesiace pieniadze zostaly uregulowane wiec nie wiem czemu . tesz mialem obawy ze nie dostane tych pieniedzy ale 10 dostalem wiec wedle mnie jest ok jestem z gorzowa wlkp [usunięte przez moderatora]
daniel 2016-04-22 21:47:43
jakie trasy obsługuje firma ? to, ze międzynarodowe to niewiele mi mówi.
Zostaw swoją opinię o Międzynarodowy Transport Drogowy Bogusław Radomski - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Międzynarodowy Transport Drogowy Bogusław Radomski