logo Citi securiti

Citi securiti

Gdańsk

Opinie o Citi securiti

Marhio 2011-11-11 15:12:33
Firma wypłaca pieniądze jak chce. Zresztą czego się spodziewać po firmie krzak, przepracowałem 2 lata z efektami, łapałem dla nich złodziei, firma nie zapewnia żadnego wsparcia przy akcji jesteś zdany sam na siebie. U nich stracisz prace z dnia na dzień, a wymówką do ciebie będzie że znajdą ci coś innego, oczywiście tak nie będzie.
Mazak 2013-01-16 14:05:18
Nie mogę narzekać. Finanse ok płacone w miarę regularnie, wyposażenie w narzędzia pracy ok, jak sie telefon służbowy na obiekcie zepsuje, na drugi dzień nowy. Kokosów nie ma, ale ogólnie mogę polecić.
lemon 2016-05-03 21:14:43
@anonim nie liczyłbym na dodatki czy benefity. Szukają teraz właśnie do wrocławia i to wygląda mniej więcej tak: "Poszukujemy osób do pracy w charakterze pracownika ochrony w obiekcie handlowym we Wrocławiu. Praca w magazynie, linii kas, ogrodzie. Praca na podstawie umowy zlecenia. Stawka 7,50 netto."
Zostaw swoją opinię o Citi securiti - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Citi securiti