Opinie o Brand Company Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Brand Company Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Brand Company Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brand Company Sp. z o.o. w Warszawa

Samanta Nowy wpis

Hejka, szukam pracy jako sprzedawca i pokazała mi się spółka w sieci z przypisem o jakiejś upadłości. Pisaliście kiedyś o komornikach ale widzę, że ludzie pytali o pracę na magazynie nawet jeszcze w tym roku. firma się odbiła?

Marek Nowy wpis

Jakie są zarobki na stanowisku magazynier?

Michał Nowy wpis

Były jakieś redukcje etatów w firmie?

pol Nowy wpis

No to dobrze, że dbają o niezłe warunki @ach i nawet na to, że atmosfera znacznie dopisuje. To rzadkosć w dzisiejszych czasach, ale bardziej mnie zastanawia jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać, wiecie?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Brand Company Sp. z o.o..
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Magda

Byłam pracownikiem tej firmy. Wszelkie wynagrodzenia były zgodnie z umową i na czas. Nadgodziny też miałam zawsze rozliczone i nie słyszałam od innych pracowników aby nie otrzymali wynagrodzenie na czas i w ustalonej wysokości. Polecam

buburuza

jeśli komornik sądowy zajmuje wynagrodzenie to trudno się dziwić, że na uciechy pozostaje niewiele. Trudno winić za to pracodawcę. My sprzedawcy sami pracujemy na swoje wynagrodzenia widocznie koleżanko nie nadajesz się do tej pracy, poszukaj w innym sektorze. Na przyszłość używaj sformułowań o , których masz pojęcie a przede wszystkim znasz ich znaczenie.

fus

Hej,nic się nie zmieniło a pozytywne opinie to chyba sama pani prezes pisała.Zgadzam się wypowiedzią 123 i kasik.A dodatkowo jeśli lubisz być inwigilowany,mieć nadgodziny za które nikt Ci nie zapłaci chyba,że będziesz na zleceniu.Jeśli lubisz być demotywowany na każdym kroku to idealna praca dla Ciebie.Nie polecam

gad

polecam firme a Pani Prezes kobieta do rany przyłóż, miła i konkretna babka .Wymaga oczywiście ale za uczciwą i oddaną pracę wynagradza. Także firma godna polecenia oczywiscie dla osób ktorechca pracowac a nie opier.... I wypic kilka kawek odbebic swije i do domu. Akze z usmiechem na twarzy do pracy rodacy :-)

kurczak

Firma odziezowa z wymaganiami. Place wyzsze niz wszedzie. Dobry handlowiec zarabia bardzo dobrze.Place zawsze na czas i zgodnie z umowa.Faktycznie nie ma tu miejsca dla osob ktorym sie nic nie chce.Polecam

Była pracownica

Warunki pracy - normalne - tak jak w wielu tego typu firmach przy pracy w salonach odzieżowych (pracowałam w trzech, więc wiem). Wynagrodzenie - podstawy nawet lepsze niż gdzie indziej - tylko aby dobrze zarobić trzeba popracować, a nie przychodzić do salonu po to by być. Szefowa wymagająca i konkretna kobieta. Nie lubi ściemniaczy i kombinatorów. Tylko tyle. Osobiście - polecam.

merry ;)

Drogie Panie, coś mi tu wonieje zranionymi uczuciami niedoszłych pracowników ;) Jestem firmą zewnętrzną, która od kilku lat obsługuje tą i kilka podobnych firm (sprzedających markowe ubrania) i proszę mi wierzyć w Brand Company nie jest wcale tak źle. Jeżeli chodzi o Panią Prezes to rzeczywiście kobieta nerwową jest , szczególnie jak kilka osób "kuma" a jedna nie bardzo. I mnie osobiście też się parę razy oberwało, ale taki jest rynek. Nie podoba się? to zmieniamy pracę lub kontrahenta i już, w końcu kapitalizm mamy czy nie? ;) Jeżeli chodzi o kasę to z tego co wiem (a wiem dużo ale nie powiem ;) zarobki nie są wcale takie złe. Gdyby było tak tragicznie jak Panie powyżej opisują to czy większość zespołu pracowałby już kilka lat? O! Już wiem, pewnie właścicielka przekupuje ich żeby nie odeszli, pewnie co miesiąc, pewnie jakąś premią do tej marnej pensji ;)) A poza tym może ktoś z aktualnie pracujących wypowie się na tym forum, żeby nie było, że tekst sponsorowany ;)

353iw

To co dzieje się w Brand Company trudno opisać.(usunięte przez administratora) Wynagrodzenie bardzo kiepskie jak całokształt firmy, zdecydowanie NIE POLECAM

kasik

zgadzam się z poprzedniczką. Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Koszmarne warunki pracy, beznadziejne wynagrodzenie, mimo że dużo obiecują. Pani Prezes zakompleksiona i niespełniona kobieta, wyżywa się emocjonalnie na pracownikach. Cokolwiek zrobisz jest zawsze źle, nawet jak jest dobrze. Nieustanna demotywacja pracowników, o szacunku do ludzi też chyba nie słyszała. Klienci bardzo fajni, doceniają twoją pracę i często to werbalizują. Brand Company to nie firma tylko (usunięte przez administratora) Lepiej jest markecie na kasie.

niestety z całą przykrością muszę stwierdzić, że to najgorsza firma z jaką miałam do czynienia ! obiecują fajne warunki, możliwości rozwoj. Wymagają b dużo, ale w zamian obiecują, że Cię docenia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne(usunięte przez administratora)sieciowe umowy 1200 zł(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Brand Company Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Brand Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brand Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Brand Company Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Wincentego Rzymowskiego 53
    02-697 Warszawa