Opinie o Stampa w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stampa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Stampa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stampa w Łódź

prawda Nowy wpis

Pan Stanisław Pamuła został juz prawomocnie skazany za (usunięte przez administratora) i obecnie ma "zawiasy", choć nie przeszkadza mu to w dalszym robieniu przekrętów...

Czy urlop w Stampa jest płatny 100%?

Bahija Nowy wpis

tej firmy nie ma od 2012

Jak długo czekaliście na odzew z Stampa? Oddzwaniają zawsze?

Bahija Nowy wpis

firma jest nieaktywna

Stampa jest wykreślona w CIDG

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

Czy często w firmie Stampa zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

nie nigdy

Kordian

@Bahija Aż tak źle? Chciałbym tam aplikować ale boję się zastoju w miejscu

@Kordian

mamy komplet ludzi

@Kordian

Jeśli coś działa dobrze to po co to zmieniać

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Stampa. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

NIE ISTNIEJE

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Stampa? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

bahija

nie ma firmy eco stampa błędne informacje.

Czarek

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię więc jeśli komuś nie odpowiada może zmienić pracę!!

Cezary

Czy firma normalnie funkcjonuje? Taka cisza?

barbosa

@ Marek czy wiesz może coś czego nie wiemy my? piszesz tu o tonie wypowiedzi forumowiczów z którymi chyba ewidentnie sie nie zgadzasz :P dlatego uzasadnij co konkretnie ci sie nie podoba, bo jak sie domyslam jesteś lub byłeś pracownikiem firmy Stampa

Marta A-B

W woli wyjaśnienia, ni nie pisałam na tym pseudo forum, więc wypraszam sobie szarpanie mojej osoby. Jestem tu pierwszy raz od długiego czasu i dopiero teraz zobaczyłam, że co niektórzy wycierają sobie moją osobą buzię. Nie życzę sobie takiego zachowania, ja co miałam do powiedzenia to powiedziałam bezpośrednio do tych osób a nie na forum i nigdy za nikogo się nie podawałam. następnym razem radzę Konradzie żebyś się upewnił do kogo kierujesz swoje słowa, bo ja "znawcą" nie byłam. Szkoda,że wcześniej tego nie widziałam, ale cóż w sumie mogłam się domyślić.

Konrad Pamuła

A no tak, że pracownik ma racje, ale "szef wie lepiej " i po krótkiej dyskusji pracownik zostaje zwolniony. A że za dużo osob to osobny temat, a to że nieroby, i koneserzy alko i używek wszelakich to już dopiero odległy temat.

Konrad

Czytam te wasze opinie i czytam..Niektórzy mogli by zbić majątek pisząc artykuły fantastyczno-naukowe...serio warto spróbować. Los się odmieni i nietrzeba bedzie robić za darmo.

Konrad

No co jest? Rączki wam urwało?

konrad

Zapomniałem dodać, że faktycznie parę ( dosłownie parę ) osób niesłusznie straciło pracę. I Bardzo mi przykro. Te osoby mogą się negatywnie wypowiedzieć, rozumiem. Reszta z was? Być może tak jak ja jest śmiechu warta...

Konrad

hmm wiesz bardzo dużo? ależ ty dyskretna Marto jesteś powiesz coś więcej? czy jesteś tak bystra i dalej będziesz płodzić swoje wypociny po zwolnieniu? Ja nie wiem jak to jest. Piszecie tutaj jaki to Stanisław nie jest i macie ogromny ból (usunięte przez administratora) w związku z tym że dostaliście reszty pieniędzy albo zostaliście zwolnieni.Bo ze mną można pogadać? Dlaczego? bo nie mogę dzisiaj być bo: babcia zmarła pięć razy?, bo nie było mnie 3 dni w pracy bo coś? bo piłem?(dla mniej lub bardziej dociekliwych. Oczywiście, że pojawią się komentarze żę ja sam przychodziłem na kacu. I to się zgadza. ale BYŁEM w pracy i starałem się robić swoje. a wy? Nic.....A najśmieszniejsze jest to, że żadne z was piszących tu na tym forum nie ma odwagi się pochwalić kim jest tylko używa pseudonimu. PS Bahija to nie Stary ani ja. a jeśli ktoś ma wątpliwości. Po obniżeniu pensji z 3000 do 1800 ze względu na kiepską sytuację finansową 1 osoba się zwolniła co rozumiem doskonale. A druga dziwnym trafem trafiła na L4 aspiruje na beatyfikację., dwie zostały jedna wszak teoretycznie wyjścia nie miała. Tak czy inaczej ja swoje imię podałem.Ciekawe kogo z was stać na to żeby podać swoje i się przedstawić.czekam. Skoro znacie brudy na mój temat, dajcie mi możliwość pochwalić brudami które ja wiem o was. Znamy się przecież bardzo dobrze.

tigra

hehe, Pamula zasze mial fantazje-3000 osob???zatrudnia 150 osob???chyba komornikow ma 150:)lepiej zebym wiecej nie pisala bo duzo wiem,bardzo duzo...

znawca

Znam takich oszustów jak ta firma.Trzeba być nie lada krętaczem i oszustem ,by tyle lat lawirować w świecie uczciwych firm.Rozumiem ,że już 3000 osób zostało oszukanych przez tą firmę.

Bahija

OO tigra ta firemka to 40 lat istnienia. Ponad 3000 pracowników a obecnie ta firemka daje pracę 150 osobą. Nie gadaj bzdur bo nic nie wiesz tigierko. Napisz coś o sobie. Albo nie pisz bo i tak piszesz badury.

Zostaw merytoryczną opinię o Stampa - Łódź

• Jak się pracuje w Stampa?

Zobacz opinie na temat firmy Stampa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stampa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stampa?

Kandydaci do pracy w Stampa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stampa
2.4/5 Na podstawie 77 ocen.
  • ul. Przedwiośnie 2
    91-490 Łódź