Opinie o T-Mobile Polska S.A. w Łódź

"Szukamy osób innowacyjnych i dynamicznych, których kompetencje będą miały istotny wkład w realizację strategii naszej firmy. Zwracamy uwagę na skuteczność i mistrzostwo w danym obszarze ale zawsze w odniesieniu do pracy zespołowej i umiejętności poruszania się w środowisku międzynarodowym"

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T-Mobile Polska S.A. w Łódź

K_EM

Cześć ! Ja jestem jutro zaproszona na rozmowę do Katowic ;) - ktoś , coś? Docelowo praca w Gliwicach ;) . Macie jakieś opinie o salonie w Gliwicach?? ;)

Czy może ktoś napisać jak się pracuje w salonie, w jakiej atmosferze?

Iza

@xxx @loki rozumiem, że w przyszłym tygodniu rozpoczyna się Wasze szkolenie. Dajcie znać, jak już się rozpocznie. Dodatkowe informacje na jego temat na pewno zainteresują osoby, które mają ten etap jeszcze przed sobą.

Fajna praca w takiej firmie, tylko chyba trudno sie dostać?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
xxx

Witam, czy może ktoś z was jedzie na szkolenie 02,10?

loki

@kama

Kalisz :)

kama
@xxx

a do APS czy salonu własnego?

Iza

@pracownik rozumiem, że nie jesteś zadowolony z tego jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Piszesz jednak, że nie miałeś możliwości dowiedzieć się konkretów odnośnie potencjalnego stanowiska pracy i warunków zatrudnienia. Podczas każdej rozmowy jest raczej czas na pytania ze strony kandydata. Czy tutaj tego nie było? Ktoś jeszcze z Was może powiedzieć coś na temat swoich doświadczeń z procesu rekrutacyjnego do T-Mobile Polska?

Bubu

Pracownik no widać jakie masz doświadczenie w braniu zasiłków chyba. Tylko daj i daj stratą czasu chcą ocenić czy się nadajesz nie będą Cię 20 razy zapraszac

Metrykalny

T-Mobile Polska ma dobrą opinię jako pracodawca chociaż na forum nie zawsze byliście tak pozytywnie nastawieni do firmy. Widziałem ich nową ofertę pracy i jest sporo tego. Na rynku chyba brakuje ludzi?

Idąc na rozmowę rekrutacyjną chcę dowiedzieć się jakie są warunki zatrudnienia i jak wygląda praca w firmie.Cenię swoje doświadczenie zawodowe ,swój czas i nie chcę pracować "za wszelką cenę".Natomiast rekrutacja zaczyna sie od jakiś chorych scenek sprzedażowych/nie wiem po co?przecież jeszcze nie wiem czy chcę tu pracować/ Pozniej jest indywidualna rozmowa,na której nic konkretnego nie mozna sie dowiedzieć. Strata czasu .Osoby przeprowadzające rekrutację chyba mają bardzo małe doświadczenie-to taka uwaga dla Centarli

Iza

@czapka rozumiem, że od wczoraj bierzesz udział w dwutygodniowym szkoleniu. Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Czego można się na nim spodziewać? Takie informacje będą bardzo pomocne dla osób, które to szkolenie mają jeszcze przed sobą.

Majsterek

Jak widzę T-Mobile ma świetna ofertę pracy i to dość długą!

hajhohi

Był ktoś może na dwutygodniowym szkoleniu w Warszawie ? Chciałabym się dowiedzieć jak mniej więcej to wygląda.

T-Mobil

Planuje aplikować do T-Mobile i w związku z tym zaczęłam czytać opinie. Ostatnio jest ich bardzo mało i mało jest informacji o firmie. Może ktoś znajdzie chwilkę i podpowie mi gdzie można spokojnie pracować?

Ile zarabia Kierownik salonu Tmobile w dużym mieście ?Pytam o podstawe

Lampart
@Karolina

Podstawa coś ok 5000 -7000 brutto

Ile zarabia Kierownik salonu Tmobile w dużym mieście ?Pytam o podstawe

Maniek

Taka cisza na forum, dobrze sie pracuje to pisać się nie chce.

justyna

Hej, niedawo zaczelam prace w dziale obsługi klienta. Dostaliśmy nowe telefony służbowe na 24 msc. Wiem, że po upływie tego okresu można odkupić telefon za jakąś symboliczną kwote, ale co w przypadku jeśli przed upływem tego okresu rozwiązałabym umowę i uszkodziła telefon? Ona pewno on jest do zwrotu, ale czy z tego tytulu musialabym ponieść jakieś koszty i jak duże?

justyna

Mobilek

Czyżby T-Mobile poszło jak burza i szuka nowych pracowników? To dobrze świadczy o firmie i daje sygnał przyszłym chętnym o podjęciu pracy w firmie.

Antek

Cześć! Może ktoś będzie w stanie mi pomóc i coś wyjaśnić. Otóż jest tak: T-mobile ma zawartą umowę z agentem, a on wynajmuje lokal pod działalność od pana X. T-mobile przedstawia do podpisu porozumienie, które będzie ofertą najmu lokalu złożoną przez pana X T-mobile'owi jeśli dojdzie do: a) wypowiedzenia albo rozwiązania umowy agencyjnej, albo b) wypowiedzenia albo rozwiązania umowy najmu pomiędzy panem X a agentem, albo c) cofnięcia autoryzacji. Ową ofertę T-mobile może przyjąć poprzez złożenie jednostronnego oświadczenia najemcy lokalu (czyli agentowi) i panu X. W konsekwencji spowoduje to zawarcie umowy najmu lokalu pomiędzy panem X a T-mobile na takich samych warunkach jak umowa najmu między panem X a agentem. Ponadto T-mobile proponuje by strony postanowiły, że zmiany postanowień umowy najmu pomiędzy panem X a agentem, dokonane po dniu jej zawarcia, które będą mniej korzystne dla najemcy (agenta) w stosunku do wersji obowiązującej w dniu zawarcia umowy najmu, nie będą wiązały T-mobile. Po co T-mobile'owi takie porozumienie? Czy to normalna praktyka? Jakie są konsekwencje takiego porozumienia? Czy jeśli dojdzie do wstąpienia T-mobile'a w stosunek najmu z panem X, to wciąż będą wiążące postanowienia tej umowy np. co do warunków wypowiedzenia czy rozwiązania umowy najmu? Chodzi o to, że pan X - gdyby okazało się, że agent albo pan X rezygnuje - nie chce się wpakować w stosunek obligacyjny z T-mobile, z którego nie będzie mógł się uwolnić. Dzięki! Antek

Zostaw merytoryczną opinię o T-Mobile Polska S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w T-Mobile Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy T-Mobile Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T-Mobile Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 1 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T-Mobile Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w T-Mobile Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T-Mobile Polska S.A.