Opinie o Linegal Chemicals Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Linegal Chemicals Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Linegal Chemicals Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linegal Chemicals Sp. z o.o. w Warszawa

Czy na Warszawską biorą jeszcze na produkcję? Pokazała mi się oferta ale dość dawna. Blizne to moja okolica a za praca się oglądam. Jestem po inżynierii produkcji ale nie mam jeszcze szczególnego doświadczenia, nie było jednak napisane, że jest wymagane. czy do dziś tak jest?

damroka Nowy wpis

Zamówienie było realizowane ponad 3 tygodnie...po dwóch tygodniach zapewniali, że już wysłane...byłam przekonana,że już po pieniądzach- realizują zamówienie tylko po przedpłacie. Po przyjściu paczki- o zaskoczenie- data nadania dzień poprzedni. Towar nie zgodny z opisem, ale w laboratorium wszystko się zużyje, więc nie ma po co się męczyć ze zwrotem. Firmy nie polecam, uczciwy powiedziałby że nie ma towaru na stanie, a nie kłamał. Chyba moje zamówienie to była pożyczka. A trzeba mieć tupet, żeby ponadto do paczki dołożyć ankietę o zadowoleniu z usług... nie komentuję.

arbeiter

To zalezy czego sie oczekuje.Awansowac nie mozna bo mala firma i nie bardzo jest gdzie, zreszta firma jest bardziej rodzinna wiec o awansie nie ma mowy.Zarobki do najwyzszych nie naleza wiec kokosow sie tam nie zbije.Dobre miejsce pracy dla ludzi ustabilizowanych zyciowo ( stale godziny pracy ) nie majacych zbyt duzych wymagan finansowych.Jak to w sklepie czasem trzeba przeniesc ciezsze rzeczy ( czasami nawet bardzo ciezkie typu beczki z jakimis chemikaliami ). Praca jak to w sklepie chemicznym stali znajomi klienci nie zaduzy ruch mnostwo biurokracji i papierkowej roboty ( takie przepisy ).Duza zaleta jest wlascicielka firmy-osoba ktora jest sila napedowa i kolem zamachowym calego biznesu.Kobieta wszechstronna, wyksztalcona, madra i inteligentna, wie jak prowadzic biznes.

Zostaw merytoryczną opinię o Linegal Chemicals Sp. z o.o. - Warszawa

Firma Linegal Chemicals Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Sprzedawca - Doradca klienta, Warszawa - Styczeń 2023

Czy pracujesz w firmie Linegal Chemicals Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Linegal Chemicals Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Warszawa

Linegal Chemicals Sp. z o.o.