Opinie o Piekarnia Bagietka w Radziszewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Piekarnia Bagietka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piekarnia Bagietka o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Bagietka w Radziszewo

Hanna

@nowa, czy próbowałaś podzielić się swoją opinią na temat warunków pracy z szefostwem? Zgłaszałaś swoje uwagi lub podejmowałaś rozmowy celem poprawy sytuacji? Jeśli tak, czy takie rozmowy przyniosły rezultaty? @Jacek, czy Ty także próbowałeś powiedzieć o swoich odczuciach kierownictwu?

@Hanna

nie ,szefostwo nie rozmawia z przeciętnym pracownikiem-nie ma szans.Od tego jest kierowniczka regionalna z którą wcale nie można dojść do porozumienia bo to ona ma rację a ty masz słuchać jak się nie podoba to do widzenia.Szefostwo-właściciele powinni widzieć co się dzieje ale nie reagują liczy się kasa a nie pracownik-zmieniają ich jak rękawiczki.Brak słów na to jak jest tam człowiek traktowany jak ścierwo.

aga

Filip....jest dla ciebie normalne,że pracownik wykonuje sumiennie polecenia pani kierownik i zostaje odstrzelony sobie ot tak?!Brawo dla ciebie masz potencjał na zostanie zastępcą kierownika w tej firmie.Powodzenia!

Filip

Dla mnie to normalne, że pracownik wykonuje polecenia zwierzchników!!

aga

Nie polecam,pracowałam w tej firmie a dosłownie w sklepie bagietka ponad trzy lata wypełniałam sumiennie wszystkie obowiązki nigdy nie było skargi na moją osobę ogólnie lubiana przez klientów zero zwolnień lekarskich przez ten czas.Po ponad trzech latach zostałam pozbawiona pracy,dlaczego?widzi mi się kierowniczki regionalnej I.S.Żadnych podstaw argumentów ZMIANA PERSONELU niby na lepszy.Pracownik nie ma żadnego poszanowania jest traktowany jak przedmiot znudzi się to do wymiany wulgarne odzywki ze strony kierownika sklepów,jak donosisz na innych pracowników i tyrasz jak wół to trochę popracujesz jak jesteś skromny robisz swoje to ci zarzucą zasiedzenie i się ciebie pozbędą.Raz jeszcze nie polecam no chyba że ktoś nie ma innego wyjścia to na chwilę bo długo nie da się znieść wyzwisk typu,do niczego się nie nadajesz,na szkoleniu sprzątać cię nie nauczono,wieśniaczka telefonu nie potrafi odebrać wiele by pisać.

Małpa1990

Praca ciężka, pracownik ma mało do gadania, wszystko jest mu narzucane, sprzeciwy bardzo niemile widziane. Prawa pracownika mało praktykowane, zachowanie kierownictwa pozostawia wiele do życzenia. Nikomu nie polecam tej pracy, chyba że chce być robotem a bardziej marionetka w rękach tych ludzi.

Czarek

Nie przesadzajcie z takim narzekaniem bo to normalna,. spoko firma!!

normalna

Hanna,po co i w jakim celu to drążenie i zadawanie wszystkich pytań? Do statystyk? Wiadomo,ze wszyscy z Bagietki uciekają, zatrudnieni sa Ukraińcy ale i oni się wykruszają...reszta która zostala to ,,przez zasiedzenie,, lub mają kilka lat do emerytury...albo blisko mieszkają i mają pracę na miejscu.

Hanna

@nowa, a co umowa mówi na temat pracy w sobotę? Czy jest tam informacja o tym jak są rozliczane soboty? Jeśli chodzi o urlop to zgodnie z prawem pracodawca posiada ostatnie słowo odnośnie terminów urlopu i nie ma obowiązku wydać urlopu zgodnie z wnioskiem pracownika. @normalna, faktycznie, sytuacja z zepsutą kasą którą opisujesz brzmi bardzo źle. Czy nie było później problemów z odebraniem dodatkowych godzin które musiałaś zostać w pracy przez wadliwy sprzęt? @mała Mi, jeśli te wszystkie sytuacje o których piszesz miały miejsce to faktycznie niedobrze. Ale rozumiem że skoro pracowałaś tam aż cztery lata to praca miała jakieś dobre strony?

@Hanna

Odebranie nadgodzin? Nie w tamtej firmie...nie było takiej opcji.

anna

praca jak to praca jak ktoś chce to będzie pracował.Najbardziej denerwujące jest to że,pracownice które były zwykłymi sprzedawczyniami awansowały na ala kierowniczki panoszą się są wulgarne wobec pracowników niektóre pozjadały wszystkie zmysły a nie reprezentują swoim wyglądem i zachowaniem zupełnie nic np.p.M. Są zakłamane,plotkują na sklepach i robią nie miłą atmosferę a raczej nie to jest w ich obowiązkach.

nowa

ciężko w tej firmie uzyskać urlop,soboty nie rozliczane tak jak powinny być..a z dniem wolnym za pracującą sobotę można pomarzyć.Bardzo dużo obowiązków i wieczne pretensje o nic.

Hanna

@Anna, rozumiem że z pracą w Piekarnia Bagietka mogą łączyć się negatywne emocje, ale pamiętaj proszę o szanowaniu prywatności innych osób - wypowiadasz się na forum publicznym i zdradzanie danych osobowych (Imion i nazwisk) jest łamaniem regulaminu. Czy możesz powiedzieć dlaczego masz takie wrażenia co do pracy? Twój komentarz jest bardzo ogólny i tak naprawdę nie przekazuje zbyt wiele informacji innym użytkownikom forum. @mała Mi, długo pracowałaś w Piekarnia Bagietka? O jakich nieprzyjemnych doświadczeniach piszesz? Jeśli w swoim komentarzu zawrzesz konkrety i przykłady będzie on bardziej użyteczny dla potencjalnych użytkowników.

mała Mi
@Hanna

jakich konkretów..?ukrywanie godzin,praca po 12 godzin dziennie,mobbing,wyzywanie pracownika,straszenie zwolnieniem co jeszcze?wytyczanie nie realnych planów sprzedażowych,płacenie za co niektóre produkty których się nie sprzeda bo brak zainteresowania np.jogurty,niektóre torty.Pracowalam tam cztery lata więc wiem co mówę.

@mała Mi

Liczenie kazdej bułeczki pod koniec dnia,jesli cos się nie zgadza-płacić. Inwentaryzacja co tydzień- dziwne ze zawsze byly niezgodności- trzeba płacić. W godzinacj szczytu trzy pracownice pracują przy jednej kasie -to naprawdę jest chore. ...Jako niwa pracownica po tygodniu pracy zostalam sama na drugiej zmianie w Dniu Babci-zepsula mi się kasa-wszystko musiałam liczyc na kalkulatorze...pomimo telefonow o pomoc i wsparcie,nikt nie pomógł, wszyscy w doopie mieli.Wyszlam ze sklepu o 23...na dugi dzień na 4.30...PORAŻKA....

@normalna

tak...praca bardzo ciężka psychicznie przez zarządzanie.Brak szacunku dla pracownika.

Kermit.

Większość to pracownicy Polacy, czy już Ukraińcy ?

Porażka w tej Bagietce szkoda czasu a Izabela strąk to już wogole Masakra to jest jak żyje się praca i brak rodziny a tam pip powinnam zawitać.....

mała Mi

NIE POLECAM okropna firma ala kierownicy słabo wyuczeni,nie znają ogólnych zasad pracy oraz kodeksu pracy.Straszenie pracowników zwolnieniem,nie szanowanie,wulgarne odzywki.Wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy,ukrywane nadgodziny...dużo by można było pisać.Jest to praca dla ludzi o silnej psychice.

Gutek

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę? Słyszałem sporo dobrego o firmie.

@Gutek

Jeśli jesteś w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej i jesli wystarczą Ci 4 dni w mies wolne (czasem 5) to spoko.

Hanna

@Młoda czy nadgodziny są płatne? Każdemu przysługuje przerwa w pracy? Czy rozmawiałaś o tym z pracodawcą ile czasu przerwy Ci przysługuje? Może powinnaś to zgłosić? Takie informacje i opinie będą przydatne dla osób, które też myślą nad zatrudnieniem się w firmie Piekarnia Bagietka.

@Hanna

Co za pytanie?! Każdemu pracownikowi przysługuje przerwa w pracy.W ciągu gu 8 godz to chyba logiczne że trzeba zjeść śniadanie.Ale w tej firmie prostu nie ma na to czasu....jest tyle pracy i malo ludzi wiec nie ma przerwy.Czasem jak sa spokojniejsze dni to można usiasc na 15 min i cos zjeść.

były wieloletni pracownik

Pani I.S ewidentnie brak "drugiej połówki" hahaha przecież Ona jest taka ważna:) ale już chyba zapomniała jak tańcowała z miotłą jeszcze na radogowskiej:) stara ekipa wie za co :):):) Ta kobieta ma ewidentny przerost ambicji nad możliwościami:):) Tak mobbing w tej firmie to standard:) Pani Klonek kierownik zakładu w Radziszewie :) dla której czas zatrzymał się na PGR i innych kombinatach kobieta kompletnie bez klasy...Jackowscy ?? Nie chce mi się rozpisywać :) hehe No i R.Strąk koleś całkiem spoko który chciałby dobrze.... ale tak naprawdę wszystkie decyzję podejmuje Jackowski .Ogólnie ile więcej donosisz na innych tym więcej zarabiasz :)

@były wieloletni pracownik

W punkt ???? dotyczy PGR,donosicielstwa,plot i mobingu (niestety) i jeszcze jedno - wszędzie są kamery a wszyscy wszystko wynoszą ???????????? wiedzą jak ???? a to do kontenera ze śmieciami można schować, samochód zaparkować z tyłu i powynosic co nieco ???? albo, ,zaprzyjaźnić,, się z niektórymi kierowcami ????????????

@normalna

przepraszam,te znaki zapytania byly usmiechami :-)

Klientka

Nie polecam Bagietki na Ku Słońcu przy Karola Miarki niedziela brak ciasta już coraz częściej tak jest. Zawsze świeże było ciasto a teraz wczorajsze.Przykro !!!!!!!

Hanna

@Pracownikczy jesteś pewna, że chodzi o mobbing? Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy ktoś w firmie Piekarnia Bagietka też odczuł mobbing? Na forum nie możesz nikogo obrażać. Polecam, abyś zapoznała się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz opinie.

Praca w bagietce to istna porazka. Mobbing jest tam na porzadku dziennym. Kto go dokonuje? Nikt inny jak pani Iza S. Beznadziejna kobieta. Czepia sie o wszystko a prawda jest taka iz nie ma ona pojecia o pracy na sklepie, zamówieniach itp. Jedyne co potrafi to krzyczeć i wyzywać. Caly zarzad bagietki to jedna wielka pomylka. Co chwile nowi pracownicy . Nikt nie chce tam pracowac. Na rozmowach o prace pani iza s opowiada brednie ze zarabia sie super ze z niczym nie ma problemu itp. A po paru tygodniach jak nie dniach prawda okazuje sie inna. Totalnie wredna kobieta. Nie wiem czy to wina koloru włosów czy moze doskwiera jej samotność. Parszywy babsztyl. Lepiej byc bezrobotnym niz tam pracowac. Wizyta u psychiatry wskazana.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Bagietka - Radziszewo

• Jak się pracuje w Piekarnia Bagietka?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Bagietka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Bagietka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Bagietka?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Bagietka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Bagietka