Opinie o Piekarnia Bagietka w Radziszewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Piekarnia Bagietka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piekarnia Bagietka o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Bagietka w Radziszewo

bagieciara

ja proponuje właścicielą wybudować plac zabaw na podwórku zakupić wiaderka i niech idą dzieci się pobawić na plac a nie do pracy przychodzą

pracownik 2

Niech każdy patrzy na siebie jak pracuje a nie oczernia pracowników zajmij się swoją dupa i patrz na siebie a pozatym nikt nikogo na siłę nie trzyma jak ci coś nie pasuje to drzwi otwarte

gosc

Tak naprawdę to nikt Ci nieodpowiada ani Izka ani 2 Izka ani Jadzka tylko jedyna Kasia jest ok bo tylko ona słucha tych Twoich plot .I tylko ona Cię rozumie .Tak naprawdę wszystkim podnosisz ciśnienie to lepiej się wez za robotę a nie za ploty

rozesmiana

To wiadomo ze piszesz Aneta o Sobie a nie tylko ty pracujesz policz ile razy wychodzisz na przerwy w ciągu godz przynajmniej raz .A pleciuch jesteś straszny masz tylko jedna koleżankę uważasz sie za najlepszą i tylko ty wszystko wiesz najlepiej inni nic nie robią .Nie powiesz w oczy tylko po za oczy .Pomysł o swoim postępowaniu

rozbawiona

Ludzie...,zajmijcie się wkońcu pracą,a jak tak wam źle to szukajcie innej roboty.Co do Anety i do Kasi to one zapierniczają solidnie,nie to co inni łarzą i tylko patrzą jak stanąć żeby ich kamery nie widziały.

:P

nie jest zle,ale ludzi trzeba traktować jak ludzi!

hehe.... dobre to ostatnie, prawda Plociuchy szukają tylko żeby komus tyłek obrobić

iza

czy wy zdajecie sobie sprawe co wy wypisujecie,a Aneta to najwiekszy plociuch do Czepina niech spada a nie tu porute sieje wsiura jedna.Ludzi nie zna ale pieprzy na wszystkich razem z ta grubaska.innych widzicie ale spojrzcie na siebie,przeciez tam nie jest zle sami robicie taka atmosfere patologia ze wsi.

faja

to po co tam pracujecie,psujecie opinie firmie.mi sie dobrze pracuje,a kazdy czy to kierownik czy pracownik wykonuje swoja prace.nie musicie sie przyjaznic ale warto pracowac w spokoju a nie tylko obgadywac kazdy z nas ma wady i zalety nikt nie jest doskonaly.Pomyslcie o tym bo szkodzicie sobie sami.

Gadacię na brygadzistke a wy to same plociuchy wiesniaki.Przyszliscie pracować i za to wam płacą a nie za plotki wam to nikt nie dogodzi.

gość

Dokładnie pani Renata to fałszywa osoba a jak już to niech traktuje pracowników jednakowo a z tym zakazem palenia to przesadzają to nie przedszkole i pracują dorośli ludzie i szefostwo powinno coś z tym zrobić i Wyznaczyć jakieś miejsce gdzie ludzie mogli by palić

Ona

Czemu nie zgłosicie tego oficjalnie w firmie? Żeby coś zmienić trzeba coś ZROBIĆ, a nie anonimowo skarżyć się na takim portalu...

zaprzyjazniona

Tak zgadzam sie ze pani Renta to najbardziej falszywa osoba w bagiettce,nie wiem kto i dla czego ja wybral na brygardzistke,,,to byla najgorsza decyzja szefostwa,,,osoba ktora powinna tam byc brygardzistka to pani Edyta,bo ona przynajmniej wszystkich traktuje rowno a nie jak pani Renata,ma swoich pupilkow,ktorych tak naprawde wykorzystuje...a co do pana Rafala to jest naprawde wporzadku tak samo jak Adam Nawet nie zdaja sobie sprawy jak pani brygardzistka jak ich nie ma to ich obgaduje a jak sa to im w (usunięte przez administratora) wchodzi,,,jest zakaz palenia ale coz ja brygardzista sama chodzi z pracownikami i pali ale tylko z tymi co lubi bo na innych krzyczy...traktuje ludzi na tych lepszych i gorszych,,,wiec szefostwo bagietki powinno przemyslic decyzje swojego wyboru,,ona szkodzi bagietce a oni nawet o tym nie zdaja sobie sprawy..wyzywa swoich pracowikow od polglowkow..a tak naprawde nic sama nie potrafii

gość

Ojj tak fałszywych ludzi tam nie brakuje ech a co do pani brygadzistki to faktycznie się nie nadaje.wogóle takich ludzi tam przyjmują ze głową mała zatrudlili po znajomości takiego muła chyba nazywa się Małgorzata która nic nie potrafi i trzeba połowę robić za nią ale takiej nie zwolnią bo po znajomości szok a osobę która się starała i robiła to zwolnili ale cóż po ZNAJOMOŚCI

aaaaaa

Ja poszłam tam do pracy po noce zrezygnowałam to prawda ludzie pracujący tam są okropnie fałszywi jeden drugiemu kłody pod nogi podkłada. Brygadzistka okropna .Fizycznie wytrzymalabym ale ci ludzie w zyciu się z czymś takim nie spotkałam .

Cieply

Tak z Rafałem możnazzałatwić sprawę ale arka zwolnili bezpodstawnie pewnie P ,Renata mu bzdur na opowiadała szkoda ze nikt nie powie rRafał owi co powiedziała o nim samym .nie napisze tu tego ze względu ze znam się z Rafałem .

ość

Potwierdzam Renata się tam nie nadaje nawet na Rafała opowiada takie historie ze szkoda pisać bo Rafał jest ok.szkoda ze słucha się jej .

gosc

Pani Renata teź jest fałszywa i duźo się zmieniła i nie jest taka jak była wcześniej.z dnia na dzień coraz gorzej w tej piekarnii

pracuje w piekarni juz trzy lata i szczeze nigdy nie bylo takich falszywych ludzi jak teraz ,kazdy obgaduje kazdego .Kazdy kierownik jest inny to fakt najbardziej moge liczyc na pania Renate .Ale naprawde zarobki sa dobre i z pania Gosia tez sie mozna dogadac.

patrick

ja myślę że w piekarni Bagietka śie Fajnie pracuję jeszcze z takimi wariatami hehe ;)A atmosfera jest zajebista.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Bagietka - Radziszewo

• Jak się pracuje w Piekarnia Bagietka?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Bagietka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Bagietka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Bagietka?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Bagietka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Bagietka