Opinie o Piekarnia Bagietka w Radziszewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Piekarnia Bagietka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piekarnia Bagietka o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Bagietka w Radziszewo

brawoja

W sumie tak ale praca to praca a nie czas na plotki czy inne glupie obgadywanie itp. Okej mkzna w pracy sobie pogadac, posmiac sie ale bez przesady nie rozumiem takich ludzi którzy sobie jeszcze dodatkowo kłody pod nogi podkladali...

nick

Dejna - zarabiają różnie, na umowie o pracę. Brawoja - ehh... z takim podejściem to każdy by się bał wszystkiego. Trochę odwagi i własnego rozsądku!

brawoja

po przeczytaniu wszystkich opinii na temat Bagietki trochę się boję iść tam do pracy bo od poniedziałku zaczynam :D

specjalista ds kadr i płac

No chyba nie dzieje sie tam najlepiej! Co chwilę szukają kogos do kadr i tak od kilku lat. Jak odchodzą kadrowe to jest to najlepszy dowód na to ze jest jam chaos! Znajoma która sam odeszła po kilku tygodniach mówiła o wielu ciakawych rzeczach.... Ciekawe kiedy wpadnie tam urząd skarbowy lub pip

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Praca

Wiadomo robota nie jest lekka ale też się tu źle nie zarabia. Nie wiem jak jest na sklepach ale jeśli o zakład pracy w Radziszewie to jest dobrze. Nikt za leżenie kokosów nie da. Wiec nie piszcie pierdół .

Nie istotne

Pracowałam tam około 2 miesiące. Faktycznie, wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy są trafione w 100%. Iza, która wymaga mówienia do siebie PANI zero wiedzy na temat produktów, pracowników, BHP, sanepid, kadry... Debilizm jakich nie widziałam w żadnej innej firmie. Przypuszczam, że jedynie przez fakt pokrewieństwa z jednym z właścicieli tam jeszcze jest. Inne ustalenia zarobkowe, inne faktycznie. Nadgodziny owszem są lecz nie płatne, ponieważ Iza twierdzi, że ma prawo nieodpłatnie wymagać od pracowników jeśli chcą pracować, niedziela wolna jest ale Iza twierdzi, że nie będzie jak będą niegrzeczne, prawo pracy hmm...co to jest bagietka nie wie (przynajmniej Iza Strąk), sanepid też słowo obce (wycieranie tą samą szmatą materiałową rąk po wyjściu z kibla a potem talerzy dla Klientów), sprzedawane są produkty przeterminowane, kwaśne, nikt nie dba o daty ważności, są kierownicy (1 na 15-20 sklepów) lecz nie mają prawa głosu bo Iza boi się o własną dupę, że właściciele dostrzegą lepszą osobę i wreszcie skończy się koszmar tej firmy czyli Iza pójdzie na kuroniówkę. Nie polecam tej firmy (Bagietka, Artisan) nawet tym, których nie darzę sympatią.

Chuda

Ludzie co wy piszecie ja pracuje tam nie caly miesiac i ludzie sa wporzadku nie wiem skad macie takie informacje ten kto pracowal juz w bagiecie i mu sie nie spodobalo to niech nie psuje opinii na temat tej firmy zagdzam sie jest ciezko ale sama nazwa piekarnia powinna cos mowic ze sie nie lezy tylko trzeba ciezko pracowac ale nigdzie zapewnie nie zarobicie tyle co w bagietce wiec zapraszam do nas do pracy bo sa przyjecia na nocki fajnie sie pracuje sa smiechy chichy

@Chuda

Co Ty możesz wiedzieć po niecałym miesiącu pracy? Popracuj parę miesięcy, rok, parę lat... w zależności od wielkości wyrastającego Ci garba, będzie się zmienić Twoja opinia.

Maruda
@ja

Witam serdecznie . Tak się zastanawiam co to za propozycja "popracuj parę lat". Przecież żyjemy w wolnym kraju ,jesteśmy wolnymi ludżmi i mamy zawsze prawo wyboru. Jeżeli jest tak ŻLE? to czemu człowieku pracujesz "parę lat"?

piotr

Ta piekarnia to jakaś masakra, w ich sklepie na wyzwolenia (przy rondzie Giedroycia) wiecznie rano są duże kolejki, nieraz nawet nie zdążę kupić drożdżówki albo kanapki. Obsługuje tylko jedna sprzedawczyni, nieraz do tego jeszcze puste półki rano, zresztą nic dziwnego że nie mają ludzi do pracy skoro tak traktują pracowników.

lala

Bardzo proszę o informację jak wygląda praca w biurze i jakie zarobki na rękę. Z góry bardzo dziękuje.

Nie istotne

NIE POLECAM! pracy w firmie bagietka W zyciu z takim brakiem szacunku nie mialem do czynienia ! Pieniadze inne niz proponuje kierownik na poaczatku!! WYKORZYSTYWANIE! NIE PSUJCIE SOBIE NERWOW KIEROWCA~

bagietka

Poszukujemy technologa z doświadczeniem w branży piekarniczej. Prosimy o kontakt pod nr (usunięte przez administratora)..Pozdrawiamy

gość

Ludzie dawajcie do bagietki do Radziszewa bo ludzi brak masakra

Kowalski

Mój nick wskazuje na to, że nie jestem kobietą :) I gdybym się czegoś bał, to raczej bym nie dopytywał o kogo chodzi, Klijęcie ;)

klijęt

a moze pani ma coś na sumieniu ze tak się boi i dopytuje kto. klijet co wrózka . przyjade do dębna drugi raz do dowiem się. i oficjalnie na forum napisze.

Kowalski

"jedna taka wredna i nie miła osoba" - takie komentarze mnie rozwalają. Jak już jesteś taki "odważny" to napisz o kogo ci chodzi.

KLIJENT

JA NIE WIEM JAK MOŻNA ZATRUDNIĆ TAK FAŁSZYWYCH I PERFIDNICH LUDZI . W DBNIE PRACUJE JEDNA TAKA WREDNA I NIE MIŁA OSOBA.JAK ONA BEDZIE PRACOWAĆ TO JESZCZ TROCHE TO NIKT NIE BĘDZIE CHCIAŁ TAM PRACOWAĆ I NIKT KUPYWAĆ.

fafik :)

do neo atmosfera w bagiecie jest oki jak ktoś powiedział trzeba mieć charakter do tej pracy ale jak ktoś chce pracować bedzie pracować a nie nie tylko ploty siać bez sensu ja pracuje jakis czas i nie narzekam jest dobrze firma wypłacalna wmiare zle niepłaca chociaż zawsze mogłoby być lepiej najlepiej o wszystkim przekonać sie na własnej skórze i nie słuchać baranków z postów wyżej przecież nikt z nikim ślubu nie brał jak komus sie nie podoba w pracy zawsze moze ja zmienić na lepszą a po drugie dla kolegów do pracy raczej sie nie przychodzi więc powodzenia przy aplikowaniu neo a do reszty gamoni ogarnijcie sie robaczki hahaha pozdrawiam wszystkich hihihi:)))

neo

Chciałabym się dowiedzieć o pracę w biurze, atmosfera, ludzie, czy zarobki w miare ok. Z góry dziękuję za odpowiedź i każde info na temat pracy w Bagietce

administrator

SPRAWDZANIE NUMERÓW IP.

zgadzam sie z tym,po co piszecie takie bzdury i jeszcze do pracy przychodzicie.Jak jest tak zle to odejdzcie i dajcie innym w spokoju pracować.Oczerniacie innych a to jest karalne i szybko mozna dojsc kto i co napisal.I jest osoba ktora juz sie tym zajela.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Bagietka - Radziszewo

• Jak się pracuje w Piekarnia Bagietka?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Bagietka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Bagietka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Bagietka?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Bagietka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Bagietka