Opinie o Piekarnia Bagietka w Radziszewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Piekarnia Bagietka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piekarnia Bagietka o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Bagietka w Radziszewo

gość

Ja nie wiem co ty masz do pana Rafała wcale nie jest zły można z nim załatwić każda sprawę w porównaniu do pana Artura Karakuły ściemniać totalny który podpieprza ludzi a sam nie lepszy który wynosi chleb a podpieprza innych ale co jemu wolno bo co jest kierownikiem?jest całkowity zakaz wynoszenia produktów ale widocznie jemu można

Arkadiusz M.

Ja uważam że praca ogólnie nie jest zła pracowałem tam 2 miesiące i klimat ogólnie jest zajebisty ludzie tam maja miedzy sobą spory ale tak jak ktoś napisał przychodzi się do pracy pracować a nie interesować się innymi zostałem zwolniony dzięki panu Rafałowi dziś rozmawiałem z panią Gosią która mi to uświadomiła że niby pan Rafał powiedział jej że nie wypełniam należycie swych obowiązków Jestem zażenowany tą oto informacja bo cieszyłem się z pracy tam sprawiała mi dosłownie radość szkoda tylko że nie któzy pracownicy są na stanowiskach których wogóle nie powinni pracować bo się nie znają na pracy ale ok...

fafik

hehe admin.usuno (usunięte przez administratora) a zostawił zajebistych co za głupota hehe .a odnośnie atmosfery bedziesz chciał pracować bedziesz pracował dla kolegów do pracy sie nie przychodzi ale atmosfera jest oki najlepiej samemu sie o tym przekonać powodzenia przy aplikowaniu

fafik

a mnie sie tu fajnie pracuje aż śmiac sie chce taki tu (usunięte przez administratora) ale akurat lubie takie klimaty hehe pozdro dla wszystkich zajebistych pracowników wesołego nowego roku hihihi

Kargool

Ubiegałem z ogłoszenia na stanowisko dla kadry zarządzającej. Po rozmowach kwalifikacyjnych potwierdzam spostrzeżenia: BAGIETKA - firma z potencjałem; zabija własny rozwój przez 2-3 ośrodki zarządzania czyli po polsku mówiąc: Marek Właściciel jedno, żona drugie, córcia trzecie zdanie (decyzje i polecenia rano, zmiana decyzji w południe, wieczorem zmiana zmiany decyzji); a niestety sympatyczna pani Kasia z HR jest ubezwłasnowolniona - bez "błogosławieństwa" szefostwa nie podejmuje decyzji. Dla ludzi szanujących siebie NIE POLECAM! Rozumiem tych co muszą cokolwiek robić aby zarobić...

Maja
@Kargool

Szkoda, że nie wspomniałeś o pani I.S. - jeszcze jeden ośrodek :)

SARA

ale ściema ludzie uciekają z tej piekarni radziszewo bo lipa tam a stanowisk jestdużo w piekarni .zazwyczaj są ogłoszenia pakowacz pakowaczka ale ludzie(usunięte przez administratora)

XYZ

Pomyślcie przez chwilę! Ogłoszenia są zawsze bo co chwilę otwierany jest nowy sklep. Niby skąd mają ludzi wyczarować jeśli nie przez ogłoszenia?

SARA

tak masz racje kkkk ogłoszenie dam prace bądz przyjme do pracy jest zawsze :)

kkkk

SAMO OGŁOSZENIE - PRZYJME DO PRACY MÓWI SAMO ZA SIEBIE ZAWSZE WIDNIEJE NA NECIE CO TU DUZO PISAC JAK BY BYŁO O.K TO NIE BYŁO BY OGŁOSZEŃ DAM PRACE

Pan Kleks

Czytając wypociny niektórych osób odnoszę wrażenie że jest to nowo przyjęte małolactwo z okolicznych wiosek. Zaburaczone,zakompleksione,z niską samooceną,przebywających po raz pierwszy wśród ludzi.Widzicie innych a swoich osranych gaci już nie.Przedstawcie się z imienia i nazwiska a nie obgadujecie innych anonimowo.

Obserwator

Czytając te wpisy aż się płakać chce 80 % tych ludzi co tu piszą to kompletne tumany weźcie się za naukę głąby bo wasza pisownia to kompletna tragedia ale co się dziwić jak większość ludzi niema wykształcenia co widać w wyżej opisanych postach (pisownia i ich treść )heh jestem pracownikiem tej firmy ale aż wstyd się przyznać ze się pracuje z taką patologią

tals

Dajcie już ludzie spokój czepiacie się i gadacię już głupoty

Oferty Pracy

Elektromechanik Piekarnia Bagietka 2014-12-01 Żródło: Gowork.pl Radziszewo (zachodniopomorskie) Piekarnia Bagietka to firma posiadająca nowoczesne zakłady produkcyjne o najwyższych standardach oraz kilkadziesiąt własnych punktów sprzedaży na terenie woj. zachodniopomorskiego oraz lubuskiego. W związku z rozwojem poszukujemy obecnie Kandydatów do pracy na stanowisko: Elektromechanik Miejsce pracy: Radziszewo Obowiązki: Zapewnienie utrzymania ci

Zarzygany

Zapewne zaraz przeczytamy o kilku innych romansach. Może ktoś życzliwy umieści listę pracowników żrących nałogowo fetę. Wskaże kto jest gejem, kto narkomanem, a kto seksoholikiem? Rzygać się chce od tych plot!

:p
@Zarzygany

CO wyza pierdoły piszecie Adam ma brac przykład ze zmienniczkiona powinna brac przykład z Adama a nie gębe drze .ten wpis to ona chyba sama na siebie napisała a ma za uszami A romana ADAMA JESLI JAKIS JEST TO ICH PRYWATNA SPRAWA A NIE POWINNO TO NIKOGO INTERESOWACPATRZCIE CZY WASI WASZE ŻONY MĘZOWIE NA BOKUCZEGOS NIEMAJĄ A NIE SIE WPIER.....PATOLE SAME PATOLE

nieistotne

co do zmienniczki.. to nie dorasta Panu Adamowi do piet... panuje u niej chaos.. co gorsza jest spoufalona z kierownikiem zmiany panem R... moze tu tez jakis romans..

malik

Pan Adam to by się wstydził zdradzać żonę z taka prostaczka,nawet opuścił się w pracy kto mu dał takie stanowisko to powinien się zastanowić,niech weźmie przykład ze swojej zmienniczki,to dziewczyna pracowita aż widać że zależy jej na dobru firmy.

xxx

A brygadzista to wiadomo że dużo gada, a pewnie żadnego romansu nie ma.

Darka

Co do brygadzisty to sam lata po hali i sie chwali swoimi podbojami cała firma o tym wie wiec tajemnicy niema a to ze jest kilka dziewczyn co niemaja wogle mózgu i lataja za nim jak psy na hali to widac i zal mi ich nie jego ogolnie praca jak wszedzie czepialstwo co do ludzi i zajebista spychologia brygadzistów nieogarniaja tematu

Gościu

Marta ma rację :) nawet jeśli ktoś ma z kimś romans to nic nam do tego i nie powinniśmy zaglądać nikomu do łóżka. A do pracy się przychodzi właśnie pracować, opamiętajcie się trochę!

Też uważam że brygadzistka/brygadzista zaszedł gościowi za skórę i teraz gość się chce odegrać...Ludzie są zawistni i zniszczą drugiego człowieka jeśli tylko chcą za wszelką cenę a jeśli o pracę chodzi byłam tam pracownikiem i niemoge tej firmie nic zarzucić a do pracy przychodzi sie pracować a nie siać ploty bo takim pracownikom ich umowa szybko moze się zakończyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Bagietka - Radziszewo

• Jak się pracuje w Piekarnia Bagietka?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Bagietka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Bagietka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Bagietka?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Bagietka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Bagietka