Opinie o Piekarnia Bagietka w Radziszewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Piekarnia Bagietka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piekarnia Bagietka o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Bagietka w Radziszewo

Żądamy pleks, które nas będą chronić! A nie lini, która nie chroni od aerozolu klienta. Jak zwykle wszystko najtańszym kosztem się tutaj załatwia!!

Zgadzam się,lecz wypisywanie tutaj niczego nie zmieni ,żądania trzeba przedstawić bardziej bezpośrednio, tylko pytanie do kogo ...?Bo z tego co widać to to ,że niestety brak odpowiedniego gospodarza w tej firmie .Standardowa zagrywka z ich strony to granie na zwłokę, a nóż widelec pracownicy zadbają o to sami i zakupia na własny koszt. Zreszta podejrzewam że może to potwierdzić każdy z osob dłużej tutaj pracujących, że piorytem nie jest zdrowie i bezpieczeństwo pracownika ,lecz to żeby z konta zbytnio nie i było...A przecież to właśnie pracownik jest filarem w każdej firmie

Prośby i żądania ciągle są zgłaszane, co z tego, firma nie reaguje na nic, nikt nie odpowiada na maile, sprzedawców mają gdzieś! ://

Klient

Dlaczego nie ma skróconych godzin ? Pracownicy narażają się najbardziej a w tej firmie nikt o nich nie myśli .

@Klient

(usunięte przez administratora).Wszystkie sklepy nawet te które mają bardziej rozszerzony asortyment niż Bagietka mają już skrócone godziny .Przecież dokładnie wiemy że jakby doba miała 48 H a tydzień 2 tygodnie i tak bedzie zakrotko ,klienci będą przychodzić ,bo zawsze się przypomni że czegoś brakuje .Na chwilę obecną Bagietka nie zrobiła kompletnie nic ,żeby zabezpieczyć pracownika ,nie wspomnę o tym że kierowcy powinni nosić maseczki,a przeciez tu chodzi o nasze zdrowie. Zawsze tutaj panowała znieczulica, no ale już w takim momencie to jest totalne przegięcie pały ...

A. K.

Szkoda czasu na rozmowę rekrutacyjną. Nawet po rozmowie nie dzwonią (pomimo zapewnień, że jest to "oczywiste") - zero szacunku, od początku. Ciekawe jak jest po zatrudnieniu.... Nie polecam...

Sulechów

Witam Czy wie ktoś może jak wygląda sytuacja w Bagietce w Sulechowie w lubuskim? Cały czas widzę ogłoszenie o pracę już od dłuższego czasu. Podają zarobki 3500-4000 zł brutto. Jak na Sulechów to naprawdę sporo. Aż dziwi fakt że do tej pory nikogo nie przyjęli? Chyba że tam jest tak spora rotacja? Czy ktoś coś wie??? Proszę o informację. Pozdrawiam z Sulechowa

@Sulechów

W calej bagietce wyglada to tak samo na umowie najniższa krajowa , na rękę 2500. To co w ogłoszeniu niema nic do rzeczy z rzeczywistością. Na początku dwa mc umowy zlecenia później umowa którą przedłużają wg swojego widzimisię informując o tym w ostatnim dniu umowy.

Popierdulka
@Sulechów

Urzad skarbowy po tajniacku trzeba naslac bo przy rozmowie pani oferuje na papierze najnizsza krajowa a co innego na wyplate czyli (usunięte przez administratora) skarbowe.

Hhh

Kiedy ta pani od rekrutowania nowych pracowników przestanie traktować ludzi jak karaluchy w co wątpię bo sama nim jest to wtedy może sobie szukać pracowników ta firma

Oldzi
@Hhh

A co to za Pani. Jak wygląda

kaja
@Hhh

ta Pani to pracowała w netto i ja tam wywalili

Pracowałam tam

Informowanie PIP nic nie daje. Swego czasu poinformowałam PIP o praktykach stosowanych w bagietce i co ? I nic. Bo nikt nie potwierdził. Ze nie dostawałyśmy wody jak były upały po 35 stopni? Firma przedstawiła faktury za wodę. Wysmarowała do PIP 3 strony, jedyne co bagietce zarzucono to ze za prace w sobotę musza dawać dzień wolny, bo za moich czasów nie dawali. Z drugiej strony PIP to tez porażka, bo jak pokazałam maile sławetnej Izy S jak każe zmywać daty na sokach to powiedzieli ze tym się nie zajmują.

Na jakie benefity można liczyć w Piekarnia Bagietka?

Wanda

Swego czasu był Medicover, ale co chwila właściciel podnosi składkę. Kiedyś jak pracowałam to było ciasto na święta i premia. Teraz im bardziej się właściciele bogadzą i otwierają lokale za miliony tym mniej inwestują w pracowników. Biednemu zawsze wiatr w oczy.

Dzień dobry pani Gosiu, piszę na forum bo może będzie jakiś odzew problemu jaki jest u nas na piekarni. Agnieszka Zalewska chodzi po pracownikach produkcji i bardzo na panią narzeka, że pani nic nie potrafi ona musi za panią wszystko robić, a jak pani jedzie do domu to jej słowa są "już ta (usunięte przez administratora) Gośka pojechała". W głowie się nie mieści jak można być takim wyrachowanym i fałszywym. My chcemy pracować a nie wysłuchiwać jej żali. Nie przyjdziemy do pani bo ona się wyprze wszystkiego, zawsze tak jest z nią.

zzz

Czy ma ktoś jakieś opinie o pracy w oddziale w Poznaniu?

Ryska

dlaczego usuwacie opinie, które tutaj są? (usunięte przez administratora) nawet tutaj macie wtyki i pewnie płacicie za to żeby nie było tutaj komentarzy;) kiedy wy się pogodzicie z tym, ze jesteście beznadziejnymi osobami? Możecie się trochę otrząsnąć, bo ja jestem troszke młodsza od was a mam więcej w głowie niż wy, drodzy państwo....szok, ze tacy ludzie jak wy istnieją na tym świecie! Szkoda gadać.

@ Ryska
@Ryska

Te opinie z grudnia 2019 są trochę niżej, ponieważ Michał odpowiedział w starym wątku i dlatego ten wątek wyskoczył na samą górę strony.

Kaśka

No i jak zwykle szefostwo olało dziewczyny pracujące na stoiskach, nawet (usunięte przez administratora) życzeń świątecznych nie potrafią przesłać, no i oczywiście w prezencie sklepy do 14 pootwierane. Ale oczywiście biuro, piekarnia oraz kierowcy dostali w prezencie ciasta na święta, baa nawet spotkanie wigilijne było. No to ja chciałabym życzyć szefostwu, oraz biurwom wszystkiego naj, naj, najgorszego w nowym roku i aby was wszelkie plagi egipskie oraz fiskalne dopadły.

@ Ryska

fiołek

Twierdzicie,że jesteście firmą z tradycjami, tylko jakimi??? Zero szacunku i poszanowania dla swoich pracowników skoro dzielicie ich na lepszych i gorszych. W tak szczególny czas jakim są święta Wszyscy wasi pracownicy powinni poczuć sie docenieni i z pewnością ich praca była by efektywniejsza w przyszłości. Niestety takim postępowaniem możecie stracić.... i to nie tylko dobrych pracowników... Może czas najwyższy zastanowić sie i zadbać o pracowników, szczególnie ekspedientki, które są najgorzej traktowane a starają sie o dobry wizerunek tej firmy...

Kausk

Szok, że na święta szefostwo NIC nie dało dla ekspedientek :) jesteście podli i niestety nic nie warci. To nawet nie jest przykre, bo widząc opinie na internecie oraz słysząc o Was to w sumie nie jest jakieś zadziwiające. Ale za to dziwię się kto u Was chce pracować. Skoro firma się rozwija to dlaczego ciagle nie macie pracowników i wiecznie ich szukacie? Wyglada na to, że po prostu nikt nie chce w bagietce pracować i ludzie się zwalniają, bo nie mogą wytrzymać w tej tragicznej pracy.

Iksińki

To co najmniej żenujące i cios poniżej pasa....Chodzi mi o dzisiejszy tak specyficzny dzień jakim jest Wigilia .... Moja żona pracuje już dość długo w tej firmie a dziś za swoja wierną i rzetelną pracę nie dostała nawet makowca w ramach prezentu, deputatu ...jak zwał tak zwał. To co się dzieje w tej Firmie (dynamicznie rozwijającej się :( ) zakrawa o kabaret! Kierowcy i biuro oczywiście docenione i cieszyli się z gestu Szefostwa a dziewczyny , które często są poniżane, obrażane i mają najbliższy kontakt z klientem, który w dzisiejszych czasach ma je za posługaczki, dosłownie za nic, bo...np.telefon jest najważniejszy, nie zasługują na tzw.deputat, o bonach nie wspominając.... Ocknijcie się, bo sami niedługo będziecie musieli sprzedawać swoje produkty!!!!!!!

P.Iza S już w Bagietce nie pracuje.Szok i niedowierzanie co się stało???Znalazła inna pracę???

KLON

Wykorzystywanie pracowników jest tutaj na porządku dziennym, brak szacunku również. Kiedy wchodzisz w to środowisko, przestajesz mieć jakiekolwiek prawa (nie możesz mieć przerwy na jedzenie, skorzystanie z toalety, telefon zostaw w domu, nie rozmawiaj, najlepiej miej termos przy sobie, etc.etc....) "Wynagrodzenie" to zbyt duże słowo, ŻART jest bardziej na miejscu. Zmarnowane lata, niepotrzebne nerwy, upokorzenia, mobbing...

Sylwia
@KLON

To już bardzo niepokojące informacje. Każdy pracownik ma prawo do przerwy na jedzenie, skorzystanie z toalety, itd. - tak mówi Kodeks Pracy. Skoro w Piekarni Bagietka jest z tym problem, to należałoby zgłosić to gdzieś wyżej. Czy jako pracownicy nie myśleliście o takim rozwiązaniu?

@Sylwia

Przecież to już było wałkowane z rok temu. Czyli nic się nie zmieniło.Z nimi po prostu się nie da. Jak trybiki w maszynie, jak chce się napić wody ,, dlaczego stoisz, nic nie robisz,, Głupiej podpaski za przeproszeniem nie ma kiedy zmienić...

normalna

A wiecie, dlaczego niektórzy tam się trzymają? Bo wszyscy wszystko wynoszą. Od kierowców po pracownikow produkcji. Po co kupować jeśli się ma pieczywo, ciasto, drożdżówki, masło,olej,szynkę, salami, ser żółty itp...o drobiazgach jak woreczki, przyprawy, cukier - nie wspomnę. A wszędzie kamery :-)

Basia

Moim zdaniem powinni zwolnic ta Pania Anie przedewszystkim bo ta kobieta zwalnia ludzi bez przyczyny! Ta kobieta nie powinna byc na takim stanowisku na ktorym jest. Niech wlasciciel bagietki zajmie sie tym bo nie dlugo Artisan pujdzie z dymem jak juz tam same ukrainki pracuja ktore na niczym sie nie znaja, okropna kawe robia, galki lodów daja malo. Nie rozumieja jak sie donich mowi dziewczyny ktore wczesniej pracowal potrafily doradzic w sprawie tortow, ciast a teraz tylko sie slyszy " ja nie wiedziec" Poprostu DRAMAT!!!

Dziewczyna
@Basia

Zgadzam się

Janina

Solecka tam pracuje ta co żyje z Tym co w stringach latał po molu!!! (usunięte przez administratora) motłoch ruchawice... z artisana

Irmina sie klania
@Janina

Kogos tu szlak trafia, oj wozniakowa wez sie do roboty a nie ludzi wyzywasz bo pracuja i sa samodzielni a nie tak jak ty zmieniasz prace bo nigdzie sie nie nadajesz.

Sylwia
@Irmina sie klania

@Irmina sie klania Sprawy prywatne niech zostaną prywatnymi, nie powinny nas one w ogóle interesować. Bardzo mnie ciekawi, czy Piekarnia Bagietka przewiduje premie dla swoich pracowników? Jesteś w stanie mi odpowiedzieć?

Irmina sie klania
@Sylwia

Tego to ja nie wiem, musisz sie dowiedziec w biurze.

Nela

Witam pracodawcę, p. (usunięte przez administratora)proszę o interwencję w sprawie nocnej zmiany w Radziszewie. Nie dzieje się dobrze i nie ma żadnego odzewu ze strony kierownictwa. P. Magda Kamińska która zarządza ludźmi w nocy odzywa się do nas wulgarne, rzuca towarem w kosztach jakby to miało iść do świń a nie do ludzi na sklepy, pali papierosy w ciągu nocy co 20 min spaceruje do szatni, podpieta drzwi kapciem lub butelką. Inni pracują solidnie i dlaczego tak jest ze z tym nikt nic nie robi, przecież są kamery proszę sprawdzić z miesiąca ile (usunięte przez administratora)przepracowala.

An Gela
@Nela

Tamara

Może trzeba dobrze robić swoją robotę a nie będzie powodu do narzekania? Firma ogólnie jest ok!!

@Tamara

O czym ty bredzisz? Jeszcze jak była p. Iza to może tak było, bo trzymała rygor ale potrafiła też odpowiednio docenić pracę. W tej chwili to zapomnij o premiach, a ta cała pani (usunięte przez administratora)tylko patrzy do czego się przyczepić, a do tego nawet nie raczy odebrać telefonu ani odpisać na maila. Do tego jeszcze nie chce żeby maile przysyłać bo za dużo by się szefostwo dowiedziało jaki cyrk odpierdziela na stoiskach.

Bella
@Kaśka

????Potwierdzam .A czy tu mowa jest o P.Ani ?

Oczywiście że o niej.

Bella
@Kaśka

Proponuję P.Ani założyć fartucha ,wyłożyć towar przez ok 30 min ,bo są opoznienia w dostawach oczywiście będąc sama na zmianie ,bo są braki w personalne ,policzyć towar , do tego wypiek .W między czasie wysłać raport braków i nadwyżek oraz zamówienie . No i w wolnej chwili ...???? obsłużyć klienta.Dopiero wtedy gdy będzie zdany test i wysoka punktacja może ubiegać się o tytuł kierownika . Zero wyrozumiałości i motywacji przy tym dla ludzi którzy jeszcze chcą współpracować ...?

Kaśka 123
@Bella

Wymagają Bóg wie czego, ciągle tylko norma sprzedaż ma iść w górę wymagań milion A wypłata jaka jest taka jest. O spoznieniach w wypłacie nawet nie wspomnę ani razu nie dostałam wypłaty 10-tego. Dzwoniąc do kadr jeszcze pretensje że im (usunięte przez administratora) zawracam. Jednym słowem porażka.

@Bella

Dokładnie !!! I jeszcze wypiekac i pilnowac pieca. A w miedzyczasie złożyć zamowienie na nastepny dzien, wysyłać @, no i oczywiscie obsługiwać klientów :-) to jest chore !!!

kaja
@Tamara

dziewczyno w tej firmie nawet jak robisz dobrze i tak mają cie za nic ,ty masz tyrać za grosze teraz .Pani Iza jak byla to wszystko funkcjonowało jakoś .Taraz odkąd przyjęli Panią Anie G.,to jakas porażka ,brak kontaktu z tą kobietą poprzyjmowała jakiś małolatów ,ktorzy nie mają zielonego pojęcia zapier... lania w tej firmie ,Wszyscy myślą ze tam za ladą to się tylko stoi.Kiedyś w biurze też były normale dziewczyny ,a teraz to chyba po szkole specjalnej.

Mała
@Kaśka 123

Z wypłatą to prawda, trzeba to zgłosić.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Bagietka - Radziszewo

• Jak się pracuje w Piekarnia Bagietka?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Bagietka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Bagietka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Bagietka?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Bagietka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Bagietka